Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 143 termínů závodů
V minulosti zadáno 5860 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 354 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Kraus PavelJablonec nad Nisou718320128.71
2Friedrich TomášJablonec nad Nisou717517925.57
3Černý JindřichMnichovo Hradiště3979732.33
4Sychra VladimírJenišovice3939331.00
5Stuchlík Jiří Nová Paka3818127.00
6Lát JiříČeská Lípa2626231.00
7Zeman Luboš SemilyJizera 242606030.00
8Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team2565628.00
8Janata MatějKošťálov2565628.00
10Sosnowski LukaszBogatynia2555527.50
10Vele MartinLoktuše2555527.50
12Sychrová SoňaJenišovice2515125.50
13Hamouz ZdeněkČeská Lípa1505050.00
13Kneř VladimírMalá Skála1505050.00
13Syrový FrantišekVápensko1505050.00
16Řehoř MichalZákupy1494949.00
16Říha JanBakov nad Jizerou1494949.00
18Dostál JaroslavLiberec1484848.00
18Janata Karel st.Košťálov2484824.00
18Vlasta VratislavBakov nad Jizerou1484848.00
18Vojtíšek Petr1484848.00
22Böhm AlešHodkovice nad Mohelkou1474747.00
22Ježek MartinPředměřice nad Jizerou1474747.00
22Strejček Zdeněk1474747.00
22Vágenknecht Jiří Pardubice2474723.50
26Kotas Pavel st.Mladá Boleslav2464623.00
26Vrla VladimírBrandýs nad Labem1464646.00
26Vídeňský ZdeněkLhotice1464646.00
29Bareš JosefKoberovy1454545.00
30Krause JiříMalá Skála1444444.00
30Zítka LukášMladá Boleslav1444444.00
30Šlambora Jiří1444444.00
33Bříštěla Jaroslav1434343.00
33Kameník JakubHonsob1434343.00
33Kaminský Jaroslav Frýdštejn4434310.75
33Ručka RudolfHodkovice nad Mohelkou1434343.00
37Boudík StanislavZásada1424242.00
37Šotkovský DavidStarý Kolín1424242.00
39Jiránek MartinSychrov1414141.00
39Jiránek RobinLíšný1414141.00
41Francák JanLoukov1404040.00
41Kollert PetrLiberec1404040.00
41Mizera František1404040.00
44Buriánek DušanKoberovy1393939.00
44Hofta JiříBělá pod Bezdězem1393939.00
44Novák JosefŽďár1393939.00
44Čech ZdeněkMnichovo Hradiště3393913.00
48Dičko RobertMladá Boleslav1383838.00
48Frič JakubSobotka1383838.00
48Majer LuděkJablonec nad Nisou1383838.00
48Prynych Michal1383838.00
52Böhm FrantišekChrastava1373737.00
52Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem1373737.00
52Odstrčilík TadeášDolní Bousov1373737.00
52Pavlát Pavel2373718.50
52Tošovský PetrBělá pod Bezdězem2373718.50
57Danko KarelŽeretice1363636.00
57Halasník Tomáš1363636.00
57Koníček Milan1363636.00
57Novák MilanPardubice1363636.00
61Hejsek VáclavTanvald2353517.50
61Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team1353535.00
61Růžička MiroslavTanvald1353535.00
64Hanzl JaroslavVáclaví1343434.00
64Jiránek BenjaminLíšný1343434.00
64Procházka OtaRudník2343417.00
64Sudík MiloslavKochánky1343434.00
68Kapras TomášČičavy1333333.00
68Rejzek JakubKněžmost1333333.00
68Vrabec Zdeněk1333333.00
68Vyhlídal EmanuelBorohrádek1333333.00
72Gažiová LilianaHodkovice nad Mohelkou1323232.00
72Hušek Jiří st.Tatobity1323232.00
72Kruliš Bohumil1323232.00
72Molek Petr Plzeň1323232.00
72Nohynek Tomáš ml.Mnichovo Hradiště1323232.00
77Blechta JakubVeselá u Mnichova Hradiště1313131.00
77Dvořák JanBakov nad Jizerou1313131.00
77Falta Jaroslav1313131.00
77Franěk Robert Trutnov1313131.00
77Hujer JiříŽelezný Brod1313131.00
77John MiroslavRoudnice nad Labem2313115.50
77Košťák AlexandrJablonec nad Jizerou1313131.00
77Ráliš Vratislav1313131.00
85Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1303030.00
85Patřičný KrištofLíšný1303030.00
85Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1303030.00
88Chalupný Jindřich1292929.00
88Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241292929.00
88Vávra VladimírDoubrava1292929.00
91Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1282828.00
91Anděl MichalLažany1282828.00
91Burda JiříMnichovo Hradiště1282828.00
91Jón RichardChlum1282828.00
91Kozelka Jakub1282828.00
91Kožíšek JakubTřebechovice pod Orebem1282828.00
91Vele OndřejLoktuše1282828.00
98Bredlerová MarieMalá Skála1272727.00
98Hybner PavelMnichovo Hradiště2272713.50
98Košek MartinOhrazenice1272727.00
98Petrášek Petr1272727.00
98Práde JaroslavHodkovice nad Mohelkou1272727.00
103Bredler EliášMalá Skála1262626.00
103Hiner Dominik1262626.00
103Janouch Miroslav Všechlapy1262626.00
103Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1262626.00
103Svoboda Tadeᚎďár1262626.00
108Bredler JonášMalá Skála1252525.00
108Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team1252525.00
108Fabiánek PavelSemily2252512.50
108Kadlec TomášTurnov1252525.00
108Rudy SergejKoberovy1252525.00
113Hapiák TomášTurnov1242424.00
113Hrubý PavelPraha1242424.00
113Janata RobertKošťálov1242424.00
113Novotný MatějŽelezný Brod1242424.00
113Odstrčilík HubertDolní Bousov1242424.00
118Hušek DavidKoberovy1232323.00
118Poštolka PetrVysoké Veselí1232323.00
118Richtr PavelVápensko1232323.00
118Roušal LuděkNeratovice1232323.00
118Štěrba Zdeněk1232323.00
123Chalupa Lukáš1222222.00
123Horáček AlexMírová1222222.00
123Horáček JanOhrazenice1222222.00
123Kočí Josef Mnichovo Hradiště1222222.00
123Zemánek Martin1222222.00
123Šprinc OtaHrádek u Nechanic1222222.00
123Štantejský KarelMalá Skála1222222.00
130Chládek Jan2212110.50
130Hušek MartinKoberovy1212121.00
130Mráz VlastimilRadvánovice1212121.00
130Stříbrný EliášDoubravice1212121.00
130Trnka Jan st.1212121.00
130Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241212121.00
130Zeman LadislavMalá Skála2212110.50
130Šťovíček Jiří1212121.00
138Abrhám JiříCheb1202020.00
138Havrila Michal st. Jaroměř1202020.00
138Moravec LeošKošťálov2202010.00
138Novotný Vladimír st.Semily1202020.00
138Petráček OtaMníšek u Liberce1202020.00
138Szücs ImrichTurnov1202020.00
138Sýkora Jiří st.Malá Skála1202020.00
138Zeman MiroslavSemily1202020.00
138Štantejská AdélaMalá Skála1202020.00
147Dufek Tomáš st.Malá Skála1191919.00
147Nitsche MartinVrchovina1191919.00
147Sýkora VojtěchJablonec nad Nisou1191919.00
147Vyhlas MartinBakov nad Jizerou1191919.00
147Zemanec Jiří1191919.00
152Flanderka AlešPašinka1181818.00
152Kotulič Igor1181818.00
152Pastorek Jiří ml.Jenišovice1181818.00
152Romiš MatějBenešov u Semil1181818.00
152Svoboda JiříPašinka1181818.00
152Takács PavelŽďár nad Sázavou1181818.00
152Zahradní PavelLiberec1181818.00
152Šádek MilanKošťálov218189.00
160Ivanič PetrVelké Hamry1171717.00
160Kalenský JaroslavProsečné1171717.00
160Křenovský Petr1171717.00
160Sýkora Jiří ml.Malá Skála1171717.00
160Těhník OndřejJablonec nad Nisou1171717.00
160Volf JosefDoubrava1171717.00
166Havránek Miloš1161616.00
166Hušek JanTatobity1161616.00
166Krupička Milan216168.00
166Musil VladimírChuchelna1161616.00
166Přibyl DavidVlčice1161616.00
166Sudík BohumilMalá Skála1161616.00
172Bartoš Otto1151515.00
172Krupka DaliborMalá Skála1151515.00
172Mareš JiříMnichovo Hradiště1151515.00
172Prokop RichardMalá Skála1151515.00
172Richter JiříChrastava1151515.00
177Moravec TomášKunčice nad Labem1141414.00
177Munzar Karel1141414.00
177Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1141414.00
177Ohnutek Eduard1141414.00
177Voneš JiříVelké Hamry1141414.00
177Zhyrnov MaksymVelké Hamry1141414.00
183Havrila Michal ml. Jaroměř1131313.00
183Jedlička Bohuslav ml.Liberec1131313.00
183Makula Rudolf1131313.00
183Trnka Jan ml.1131313.00
187Adamec Jaroslav1121212.00
187Brychta AdamLomnice nad Popelkou1121212.00
187Dojiva Petr1121212.00
187Malínský AdolfNová Paka1121212.00
187Pavlát Petr1121212.00
187Škodová AndreaŽehrov1121212.00
193Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team1111111.00
193Cenkner AntonínCheb1111111.00
193Koros Jaroslav1111111.00
193Krištof MariánStráž pod Ralskem311113.67
193Resl JakubLiberec1111111.00
193Šulcová Diana1111111.00
199Běhounek BohuslavMnichovo Hradiště1101010.00
199Charvát DavidSlatiny1101010.00
199Dojiva Jakub1101010.00
199Knobloch Jan1101010.00
199Slivko JiříHradec Králové1101010.00
199Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1101010.00
205Abramius RadekMladá Boleslav1999.00
205Cermanová MarieJičín1999.00
205Franc JiříLiberec1999.00
205Kettner ŠtěpánProvodín1999.00
205Kollert AdamLiberec1999.00
210Kaltner Jan1888.00
210Klíma Ondřej1888.00
210Maštalko Michal1888.00
210Pelda LukášDoubrava1888.00
214Burgr MartinLiberec1777.00
214Dědek Lukáš1777.00
214Lánský PetrČeská Skalice1777.00
214Malý KarelMladá Boleslav1777.00
214Mošna LiborJablonec nad Nisou1777.00
214Slivko TomášTřeboň2773.50
220Cejnar JiříJablonec nad Nisou2663.00
220Dittrichová KarolínaVrchovina1666.00
220Finger JanZásadka1666.00
220Pavlát Petr st.1666.00
220Verl Jan1666.00
220Vlasta TomášBakov nad Jizerou1666.00
220Witschel Martin1666.00
227Kučera Jan ml.1555.00
227Labík AlešVrchovina1555.00
227Pastyřík Miroslav1555.00
230Dostrašil JaroslavPřepeře1444.00
230Krupka VlastimilMalá Skála1444.00
230Moravec Leoš ml.Košťálov1444.00
233Macháček DavidTatobity1333.00
233Novák AlanPoniklá1333.00
233Rulec ZbyněkSvijanský Újezd1333.00
236Burda TomášMnichovo Hradiště1222.00
236Móro JaroslavKošťálov1222.00
236Plíšek LukášNová Paka1222.00
236Šilhán DavidNová Ves1222.00
240Anděl TomášLažany1111.00
240Bartoň Josef1111.00
240Beneš PavelDoubí1111.00
240Benešová NikolaDoubí1111.00
240Boček Radek1111.00
240Brodský TomášStupná1111.00
240Brzobohatý JanBělá pod Bezdězem1111.00
240Bursa JiříMaršovice1111.00
240Cenkner VáclavCheb1111.00
240Cihlář ZdeněkDoubrava1111.00
240Danda Jan st.Dneboh1111.00
240Dufek Tomáš ml.Malá Skála1111.00
240Dvořák Tomᚎandov1111.00
240Dědek Leoš1111.00
240Džobák Jan1111.00
240Filip VladimírFrýdštejn1111.00
240Fischer Martin1111.00
240Fišer ValentýnTurnov1111.00
240Fohl MikulášVáclaví1111.00
240Hanšpach JiříLiberec1111.00
240Hapiák MiloslavTurnov1111.00
240Havel JiříVelké Hamry1111.00
240Hiner Michal1111.00
240Hodboď Václav1111.00
240Honzejk MartinPřepeře1111.00
240Horáček PavelBoseň1111.00
240Hozák VáclavBakov nad Jizerou1111.00
240Jedlička Bohuslav st.Liberec1111.00
240Kadaš MiroslavVelké Hamry1111.00
240Kahoun Jan1111.00
240Kaplan OtaŽelezný Brod1111.00
240Kizivetr MartinTurnov1111.00
240Klein JakubSekerkovy Loučky1111.00
240Klein KrištofTurnov1111.00
240Klein MatějTurnov1111.00
240Kmec Vladimír1111.00
240Konejl RobertPodhájí1111.00
240Kopecký JiříŽelezný Brod1111.00
240Koudelka RomanLomnice nad Popelkou1111.00
240Kovář JiříJenišovice1111.00
240Kočiš Jiří1111.00
240Kočišová Natálie1111.00
240Kočišová Tereza1111.00
240Kožíšek JakubStružinec1111.00
240Kožíšek TomášStružinec1111.00
240Kreif Josef1111.00
240Krupková AndělaMalá Skála1111.00
240Kubín HubertŽelejov1111.00
240Kudibal SvatoplukTurnov1111.00
240Kudrnáč KvětoslavSedlíšťka1111.00
240Kůdela ZdeněkJablonec nad Nisou1111.00
240Louma PavelJablonec nad Nisou1111.00
240Machián VojtěchLiberec1111.00
240Mašek Karel1111.00
240Meliš JanMaršovice1111.00
240Mikendová Kristýna1111.00
240Mizera FrantišekBělá pod Bezdězem1111.00
240Moravec JanSemily1111.00
240Móro LeošSvijany1111.00
240Müller Petr1111.00
240Nič LukášNová Ves nad Nisou1111.00
240Paldus LuděkPěnčín1111.00
240Pastorek JiříJenišovice1111.00
240Pavlát Václav1111.00
240Pelda JanDoubrava1111.00
240Porsch JiříČeský Dub1111.00
240Poštolka MiroslavVysoké Veselí1111.00
240Poštolka PavelVysoké Veselí1111.00
240Prokop JosefMnichovo Hradiště1111.00
240Prokopová GabrielaMalá Skála1111.00
240Prynych Jakub1111.00
240Průša JaroslavMnichovo Hradiště1111.00
240Průšek Ladislav1111.00
240Pýcha DenisŽelezný Brod1111.00
240Pšenák MartinŽelezný Brod1111.00
240Rathouský Lukáš1111.00
240Reinart Martin1111.00
240Reiter JiříVrát1111.00
240Rejman IvoLiberec1111.00
240Rejzek Petr ml.1111.00
240Rejzek Petr st.1111.00
240Richtr RomanVápensko1111.00
240Rochl JakubLampertice1111.00
240Rolenc Lukáš1111.00
240Rolenc Michal1111.00
240Rulec JosefPříšovice1111.00
240Růžička Milan ml.Liberec1111.00
240Růžička Milan st.Liberec1111.00
240Růžička ZdeněkTurnov1111.00
240Růžička Zdeněk ml.Turnov1111.00
240Růžičková AdélaTurnov1111.00
240Slavík TomášHodkovice nad Mohelkou1111.00
240Slivko JiříTřeboň1111.00
240Slivko JosefTřeboň1111.00
240Souček Milan1111.00
240Srnec MatějMalá Skála1111.00
240Stehlík JiříBakov nad Jizerou1111.00
240Stehlík Lubomír st.Bakov nad Jizerou1111.00
240Stránský Pavel1111.00
240Svoboda StanislavJablonec nad Nisou1111.00
240Sýkora JindřichJablonec nad Nisou1111.00
240Trnka Karel1111.00
240Trnková Veronika1111.00
240Tvrzník TomášSemily1111.00
240Urban DavidŽelezný Brod1111.00
240Valeš LadislavHorka u Staré Paky1111.00
240Valkoun Matyáš1111.00
240Vele AdamMírová1111.00
240Vokoun František1111.00
240Čačko Peter1111.00
240Šebor Zdeněk1111.00
240Šulc VilémSemily1111.00
240Šunda PetrPraha1111.00
240Šťastný JanMnichovo Hradiště1111.00
240Šťásek Ondřej1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.