Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10316 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 379 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši414714736.75
2Jánošíková Emma Liberec413513533.75
3Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši412012030.00
4Hakl Petr PředonínFishing team Severočeši2707035.00
5Sychra VladimírJenišovice2666633.00
6Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 242656532.50
7Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2646432.00
8Krausová EliškaJablonec nad Nisou3636321.00
9Roudnický VáclavKochánky2626231.00
10Bína LukášDlouhý Most3616120.33
11Horáková GabrielaJablonec nad Nisou3606020.00
12Sudík MiloslavKochánky2595929.50
13Novotný MatějŽelezný Brod2535326.50
14Kopecký JiříŽelezný Brod2484824.00
15Olbrich Jakub Bechov2464623.00
16Jireš MatyášBakov nad Jizerou2454522.50
17Sechovec MatoušDubnice2414120.50
18Karban Michal st.Rychnov u Jablonce nad Nisou1404040.00
18Peterka JaroslavČeská Lípa1404040.00
18Resl JakubLiberec1404040.00
21Hájek JakubBakov nad Jizerou1393939.00
21Kruliš Bohumil1393939.00
21Majer LuděkJablonec nad Nisou1393939.00
24Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 241383838.00
24Tuček OndřejMnichovo Hradiště1383838.00
24Černý JosefČeská Lípa1383838.00
27Dvořák JanBakov nad Jizerou1373737.00
27Eliáš RadimHořín1373737.00
27Sychra AdamJablonec nad Nisou1373737.00
30Binko JanČeská Kamenice2363618.00
30Buriánek DušanKoberovy1363636.00
30Ježek Martin Předměřice nad Jizerou1363636.00
30Koníček Milan2363618.00
30Pavlát Martin1363636.00
35Kopecký JanTurnov1353535.00
35Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1353535.00
35Zítka LukášJíkev1353535.00
38Slavík JiříBřezina1343434.00
38Sosnowskí LukaszBogatynia2343417.00
40Cimrman PetrChrastava1333333.00
40Honc JosefRumburk1333333.00
40Karásek Milan1333333.00
40Novák JosefŽďár1333333.00
40Svoboda Tadeᚎďár1333333.00
40Vavříček KrištofRychnov u Jablonce nad Nisou2333316.50
40Versbach VáclavZákupy2333316.50
47Filipec ArturLiberec1323232.00
47Filipec TobiášLiberec1323232.00
47Grégr Jiří st.Šubrtov1323232.00
47Halíř LukášOsek1323232.00
47Kasal AlešChrastava1323232.00
47Kučírek JosefStráž pod Ralskem1323232.00
47Richter Dalibor Rumburk1323232.00
47Sudík BohumilMalá Skála1323232.00
47Tošovský PetrBělá pod Bezdězem2323216.00
56Fidrhel LukášDobranov1313131.00
56Hrubý PavelPraha1313131.00
56Jón Richard ChlumJizera 241313131.00
56Sychrová SoňaJenišovice2313115.50
56Zoul Ondřej1313131.00
61Hudák JosefStráž pod Ralskem1303030.00
61Jiránek RobinRadvanovice1303030.00
63Danyi Milan st.Bělá pod Bezdězem1292929.00
63Janda Pavel st.Turnov1292929.00
63Majer Jiří1292929.00
63Městecký RadimSvijany1292929.00
63Roky DžepaJablonec nad Nisou1292929.00
63Čapek PavelČeská Lípa1292929.00
69Amrich KryštofStráž pod Ralskem1282828.00
69Brůna JanRumburk1282828.00
69Hušek JanTatobity1282828.00
69Jiránek MartinSychrov1282828.00
69Kryštofek Martin ml.1282828.00
69Mauer Kristián1282828.00
69Nový MiroslavStráž pod Ralskem1282828.00
69Procházka VojtěchMimoň1282828.00
69Čapková MartinaČeská Lípa2282814.00
78Adámek JanBenátky nad Jozerou1272727.00
78Cimrman tomášChrastava1272727.00
78Ohnutek Eduard1272727.00
78Preisler OldřichRychnov u Jablonce nad Nisou1272727.00
78Serdelová EliškaVelký Grunov1272727.00
78Strejček Zdeněk1272727.00
84Bláha MarekKlášter Hradiště nad Jizerou1262626.00
84Böhm František1262626.00
84Kovařčík JaroslavZákupy1262626.00
84Louma PavelJablonec nad Nisou1262626.00
84Matějčík MartinBranžež1262626.00
84Štantejský KarelMalá Skála1262626.00
90Bláha Jan st.Mimoň2252512.50
90Eliášová BarboraVelký Grunov1252525.00
90Meliš JanMaršovice1252525.00
90Růžička Zdeněk st.Turnov1252525.00
90Serdel OndřejVelký Grunov1252525.00
90Zoul Roman1252525.00
96Buchta Tomáš1242424.00
96Hamouz ZdeněkČeská Lípa1242424.00
96Kaminský Jaroslav Frýdštejn1242424.00
96Maderová Jana BarboraMaxov1242424.00
96Matějčík VítMnichovo Hradiště1242424.00
96Weber Vilém1242424.00
102Burda PavelCheb1232323.00
102Eliáíš ŠimonVelký Grunov1232323.00
102Janeček František1232323.00
102Vyhlas MartinBakov nad Jizerou1232323.00
102Zemánek MartinJablonec nad Nisou1232323.00
102Červený LukášMnichovo Hradiště1232323.00
102Švarcová JaroslavaBrniště1232323.00
109Amrich DavidStráž pod Ralskem1222222.00
109Balcar Edvard1222222.00
109Bláha ŠimonKlášter Hradiště nad Jizerou1222222.00
109Dvořák Jiří1222222.00
109Kolařík Tomáš1222222.00
109Kryštofek Martin1222222.00
109Rejman IvoLiberec1222222.00
116Blechta JakubVeselá u Mnichova Hradiště1212121.00
116Bušek MartinBrniště1212121.00
116Cenkner AntonínCheb1212121.00
116Eichler MiroslavČeská Kamenice1212121.00
116Knoblochová Kristýna1212121.00
116Sudík ŠtěpánMalá Skála1212121.00
116Sýkora Jiří ml.Malá Skála1212121.00
123Fabián Tadeáš1202020.00
123Fedra VáclavKlášter Hradiště nad Jizerou1202020.00
123Klíma Ondřej1202020.00
123Kolomiiets Andrii1202020.00
123Pohorský OldřichZákupy2202010.00
123Randa MatějSvijany2202010.00
123Vavříček TomášRychnov u Jablonce nad Nisou2202010.00
123Vopasek JaroslavDoubrava1202020.00
131Ježek JakubMimoň1191919.00
131Mader JanRadvanec1191919.00
131Vacek JanLiberec1191919.00
131Valeš David1191919.00
131Vavruška MartinSudoměř1191919.00
136Amrich Mikuláš1181818.00
136Bárta TomášKacanovy1181818.00
136Böhmová Markéta1181818.00
136Prynych Jakub1181818.00
136Rejzek Petr ml.1181818.00
136Rulec ZbyněkSvijanský Újezd1181818.00
136Sosnowski LukaszBogatynia218189.00
143Amrich OndřejJablonné v Podještedí1171717.00
143Hušek MartinKoberovy1171717.00
143Makula Bartoloměj1171717.00
143Stěhulka AlešBitouchov1171717.00
143Vach MatějKněžmost1171717.00
143Švarc JakubVelký Grunov1171717.00
149Francáková ErikaLoukov1161616.00
149Heč JanMimoň1161616.00
149Krejčí JosefBřezina1161616.00
149Pluhařová EliškaBrniště1161616.00
149Poštolka PavelVysoké Veselí1161616.00
149Zeman LadislavLišný1161616.00
155Felgrová MichaelaPřepeře1151515.00
155Kollert Petr st.Liberec1151515.00
155Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště215157.50
155Kudibal SvatoplukTurnov1151515.00
155Lubajacký TomášRychnov nad Kněžnou1151515.00
155Lubojacký TomášJablonec nad Nisou215157.50
155Rejzková Emily1151515.00
162Bareš JosefKoberovy1141414.00
162Baštýř JosefJablonné v Podještědí214147.00
162Dojiva PetrJablonec nad Nisou1141414.00
162Dryak PavelVysoké Veselí1141414.00
162Heč LukášMimoŇ1141414.00
162Hušek Jiří st.Tatobity1141414.00
162Jedlička HynekSvijany1141414.00
162Ježek MartinKostomlaty1141414.00
162Stoklasa LukášVelký Grunov1141414.00
171Francák DanielKlášter1131313.00
171Janko KarelCvikov1131313.00
171Kapras RomanSvijanský Újezd1131313.00
171Korunka LadislavMimoň1131313.00
175Amrich JakubJablonné v Podještědí1121212.00
175Dvořák Jan1121212.00
175Jirásek JosefZákupy1121212.00
175Kadlec TomášTurnov1121212.00
175Lánský PetrČeská Skalice1121212.00
175Picek MartinŽďár1121212.00
175Šnicer Petr Veltěže1121212.00
182Dlask TadeášPříšovice211115.50
182Dojiva JakubJablonec nad Nisou1111111.00
182Hejsek VáclavTanvald1111111.00
182Novotný VojtěchHodkovice1111111.00
182Novák Josef ml.Žďár1111111.00
182Vele OndřejLoktuše1111111.00
188Kapras TadeášSvijanský Újezd1101010.00
188Mertlík KryštofVelký Grunov1101010.00
188Mysliveček MartinMimoň210105.00
188Rybák Jaroslav1101010.00
188Sýkora Jiří st.Malá Skála1101010.00
188Červenka LukášCheb1101010.00
194Danko KarelŽeretice1999.00
194Herbst PetrVelký Grunov1999.00
194Houžvička ŠtefanLiberec1999.00
194Kraus JanMimoň1999.00
194Lalák Jakub1999.00
194Pluhař JakubBrniště1999.00
194Rösler TomášMnichovo Hradiště1999.00
194Vrabcová Anna1999.00
202Halíř Lukáš ml.Osek1888.00
202Kotulič IgorJablonec nad Nisou1888.00
202Salák JakubMimoň1888.00
202Valecký AntonínLoukov1888.00
202Škréta MartinČtveřín1888.00
207Kapras TomášČičavy1777.00
207Koldová VeronikaVelký Grunov2773.50
207Lavodža MarianJablonec nad Nisou1777.00
207Poštolka PetrVysoké Veselí1777.00
207Prynych Michal1777.00
207Serdelová ViktorieVelký Grunov1777.00
213Benešová NikolaDoubí1666.00
213Cejnar JiříJablonec nad Nisou2663.00
213Hanzal OndřejŽeletava1666.00
213Pařížková Veronika1666.00
213Ryneš PetrVelký Grunov1666.00
213Sidel Matyáš1666.00
213Štich FreddyCheb1666.00
213Švarc Michal1666.00
221Bláha Jan ml.Mimoň1555.00
221Daňhel Jan ml.Bělá pod Bezdězem1555.00
221Mocek JanSemily1555.00
224Dostál JaroslavLiberec1444.00
224Odstrčilík HubertDolní Bousov1444.00
224Rejzek Petr st.1444.00
227Honzejk MartinPřepeře1333.00
227Mohaupt Vít1333.00
227Staněk ViktorÚstí nad Labem1333.00
227Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno1333.00
231Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště2221.00
231Vávra VladimírDoubrava1222.00
231Šťastný JanMnichovo Hradiště1222.00
234Angelov JanBřezovice1111.00
234Banderman Felix1111.00
234Benko Artur1111.00
234Bittner Jakub1111.00
234Bittner Jakub ml.1111.00
234Bobál GabrielDubnice1111.00
234Boček Radek1111.00
234Budka Adam1111.00
234Budková Amálie1111.00
234Bumbálek Franitišek1111.00
234Burgr MartinLiberec1111.00
234Cenkner VáclavCheb1111.00
234Chuntová Eliška1111.00
234Coufal Jan1111.00
234Coufal ZdeněkLiberec1111.00
234Daňhel JanBělá pod Bezdězem1111.00
234Demčák MiroslavLiberec1111.00
234Dezort JiříKuřivody1111.00
234Dlabal JanOlomouc1111.00
234Dražan Pavel ml.Jablonec nad Nisou1111.00
234Dufek Tomáš ml.Malá Skála1111.00
234Eliáš ŠimonGrunov1111.00
234Fejfar Jaromír1111.00
234Filipová VeronikaVysoké nad Jizerou1111.00
234Fišer JanTurnov1111.00
234Fišer Martin1111.00
234Fišer ValentýnTurnov1111.00
234Fojtík ZdeněkCheb1111.00
234Folprecht VáclavLiberec1111.00
234Folprechtová JanaLiberec1111.00
234Francák VítKlášter1111.00
234Fraven ZdeněkMalá skála1111.00
234Friedrich Mikuláš1111.00
234Grimm MikulášBakov nad Jizerou1111.00
234Hamburg Teodor1111.00
234Hanák Kryštof1111.00
234Hapiák PatrikTurnov1111.00
234Havel JakubPřepeře1111.00
234Havel VítPřepeře1111.00
234Havránek RadekDubnice1111.00
234Hejcman VáclavRohozec1111.00
234Hobelant MatyášPřepeře1111.00
234Hobelantová MarkétaPřepeře1111.00
234Hochmal MarekJablonec nad Nisou1111.00
234Hochmal Marek ml.Jablonec nad Nisou1111.00
234Hozák VáclavMnichovo Hradiště1111.00
234Hrubý VladimírZákupy1111.00
234Hujka PetrVelký Grunov1111.00
234Hyška DavidTurnov1111.00
234Hájek Jakub1111.00
234Hügi TobiasRheäzus1111.00
234Jiránek BastienLíšný1111.00
234Jánošík DavidLiberec1111.00
234Kalčík PetrHostinné1111.00
234Kaplan OtomarŽelezný Brod1111.00
234Karvay Antonín1111.00
234Kaufmann PavelHamr na Jezeře1111.00
234Kačer JosefSedmihorky1111.00
234Kettner VáclavČeská Lípa1111.00
234Kettner ŠtěpánČeská Lípa1111.00
234Koleňák Vít1111.00
234Kollert AdamLiberec1111.00
234Kollert MichalLiberec1111.00
234Kollert Petr ml.Liberec1111.00
234Komenda Jakub1111.00
234Kovář JakubHrubá Skála1111.00
234Koťátko LukášDoubrava1111.00
234Krupka DaliborBozkov1111.00
234Krupková AndělaBozkov1111.00
234Kubec MichalVrchovany1111.00
234Kučera JanBělá pod Bezdězem1111.00
234Kvintusová KláraLoučky1111.00
234Kvintusová LucieLoučky1111.00
234Křenková PetraVelký Grunov1111.00
234Lachký JaroslavMimoň1111.00
234Lahulem VáclavPertoltice1111.00
234Liolias TomášTurnov1111.00
234Lubas MatyášJablonec nad Nisou1111.00
234Lubas ŠimonJablonec nad Nisou1111.00
234Luňák StanislavBrniště1111.00
234Lánská VěraJablonec nad Nisou1111.00
234Lánský Petr ml.Česká Skalice1111.00
234Marek František1111.00
234Masaryk TomášBakov nad Jizerou1111.00
234Maxima JosefRychnov u Jablonce nad Nisou1111.00
234Meloun VáclavLoučky1111.00
234Merhaut JaroslavJablonec nad Nisou1111.00
234Mikšovský JanJirkov1111.00
234Nagy Martin1111.00
234Novotný Frederik LukášJirkov1111.00
234Nýdrle Adam1111.00
234Němčík ProkopBozkov1111.00
234Odstrčilík TadeášDolní Bousov1111.00
234Olbrich Petr ml. Bechov1111.00
234Panchártek PetrBohatice1111.00
234Papoušek Jan1111.00
234Patřičný KrištofLíšný1111.00
234Pavlát Václav1111.00
234Pekárková Aneta1111.00
234Perný JiříDubnice1111.00
234Plavec Jaroslav1111.00
234Plavec Jiří1111.00
234Plešinger LubošDubnice1111.00
234Plešák Bohumil1111.00
234Pluhař Tomáš1111.00
234Prochazka Jan st.Dubnice1111.00
234Procházka Jan ml.Hvězdov1111.00
234Prokop RichardMalá Skála1111.00
234Prokopová GabrielaMalá Skála1111.00
234Přáda Daniel1111.00
234Rýdl Evžen1111.00
234Růžičková AdélaTurnov1111.00
234Salák SlavomírMimoň1111.00
234Slivko JiříHradec Králové1111.00
234Slivko LukášMalá Skála1111.00
234Sládek RudolfLoučky1111.00
234Sobotka Jiří1111.00
234Stehlík JiříBakov nad Jizerou1111.00
234Stehlík Lubomír ml.Bakov nad Jizerou1111.00
234Stehlík Lubomír st.Bakov nad Jizerou1111.00
234Svěžen VladimírStŕáž pod Ralskem1111.00
234Szabó LadislavVelký Grunov1111.00
234Tereštíková Sofie1111.00
234Tobiáš Křížek1111.00
234Tošovský AntonínBělá pod Bezdězem1111.00
234Valecký FrantišekLoukov1111.00
234Vavříček MatyášRychnov u Jablonce nad Nisou1111.00
234Vele Martin st.Loktuše1111.00
234Veselý JanLiberec1111.00
234Vlk Matěj1111.00
234Vlček OldřichTurnov1111.00
234Vogel Pavel1111.00
234Vojtíšková KarolínaŽelezný Brod1111.00
234Volák JiříStráž pod Ralskem1111.00
234Votoček JiříStráž pod Ralskem1111.00
234Vávra Lukáš ml.Horská Kamenice1111.00
234Waisová Viktorie1111.00
234Weis RobertLiberec1111.00
234Zdobina ZdeněkBakov nad Jizerou1111.00
234Řezník OndřejLiberec1111.00
234Šebek MichalTurnov1111.00
234Šebor Zdeněk1111.00
234Škréta JindřichČtveřín1111.00
234Švanda PetrŽelezný Brod1111.00
234Šúchal JanStráž pod Ralskem1111.00
234Žaloudek MatějTurnov1111.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.