Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 320 termínů závodů
V minulosti zadáno 6470 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 646 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Chvála Petr SezemiceHungerfish team719721230.29
2Šrámek Petr OpočínekHungerfish team719221330.43
3Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team618718731.17
4Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou417717744.25
5Vrba Tomáš SvítkovVeteráni617617629.33
6Blaščík PetrStaré Jesenčany716617525.00
7Bareš Vladimír Slepotice516316332.60
8Novotný Jiří Zámrsk515815831.60
9Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni815517622.00
10Kubec TomášLanškroun714915021.43
11Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team613813823.00
12Novotný Petr Zámrsk513113126.20
13Řípa AlešHeřmanův Městec312712742.33
14Chvála Jan SezemiceHungerfish team612612621.00
15Kondras Přemysl PardubiceVeteráni412412431.00
16Tatíček JiříLukavice411811829.50
17Baloun Roman ml.Jamné nad Orlicí411611629.00
18Provazník MichalDřenice711312217.43
19Dang TomášŘestoky611211218.67
19Rajsigl LukášHeřmanův Městec411211228.00
21Novotná Pavlína Zámrsk510910921.80
22Zahradník RomanPelechov410810827.00
23Juhoš Josef st.Rybitví310710735.67
24Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team310610635.33
25Synek MartinChoceň410310325.75
26Pryl StanislavPardubice310110133.67
27Šťastný ZdeněkPardubice6979716.17
27Žemlička Radek Slatiňany79710014.29
29Cuhorka AlešPřelouč3959531.67
29Jožák RadekPardubice3959531.67
29Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team3959531.67
29Navrátil JiříÚhřetice3959531.67
33Vágenknecht Jiří Pardubice2949447.00
34Machač VáclavPraha3909030.00
35Konfršt LukášPardubice6898914.83
35Novotná Jaroslava Zámrsk4898922.25
37Malý StanislavPardubice5888817.60
37Semonský JaroslavNemošice5888817.60
37Zíma BořivojRohovládová Bělá3888829.33
40Balada FilipPřelouč2878743.50
40Klečák MiloslavOnomyšl3878729.00
42Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team3868628.67
42Šikl Miroslav st.Včelákov2868643.00
44Cuhorka JiříPřelouč3828227.33
44Novák PetrČankovice3828227.33
44Černý JanPardubice2828241.00
47Icha Zdeněk Havlíčkův Brod3808026.67
48Bařinka TomášTýniště nad Orlicí2797939.50
48Mokrý JanUhlířské Janovice4797919.75
50Machatý David Jaroměř2777738.50
51Hubička TomášBrloh2767638.00
51Kočí Josef Mnichovo Hradiště2767638.00
53Brückner MartinVelké Meziříčí2747437.00
53Petružálek JiříPlotiště nad Labem3747424.67
53Pešek JanChrudim5747414.80
53Ďásek FrantišekHavlíčkův Brod3747424.67
57Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER3737324.33
58Stojka JiříKlešice3727224.00
59Bína LiborDlouhý Most3717123.67
60Gančarčík Karel Pardubice3686822.67
61Kosmák MartinHamry nad Sázavou2676733.50
61Provazník JiříDřenice5676713.40
63Kosina JaroslavBěstvina2666633.00
63Novotný MilanMezihoří2666633.00
65Baloun RomanHeřmanův Městec2646432.00
65Havlíček JosefOstřešany5646412.80
65Havlíček RomanOstřešany5646412.80
65Jinoch RomanOstřešany5646412.80
65Ledvinka PetrOstřešany5646412.80
70Pop RobinHradec Králové2636331.50
71Pazderka Adam Hradec Králové2626231.00
71Rozkošný JanPřelouč2626231.00
73Mergl JakubHeřmanův Městec4616115.25
73Růžička JosefČeperka2616130.50
75Jansa JanLanškroun2606030.00
76Černý JindřichMnichovo Hradiště2595929.50
77Ficner JiříLanškroun2585829.00
77Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team3585819.33
79Novák ZdeněkSlatiňany3555518.33
79Taichner Radek Mikulovice855597.38
81Dostál Matouš Králíky2535326.50
81Hofman David Hrochův Týnec2535326.50
81Kůrka PavelSkuteč753547.71
81Neumann MartinNasavrky2535326.50
81Pavlovič PetrPřestavlky2535326.50
81Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team3535317.67
87Moravec PavelČejov1505050.00
87Motyčka MiroslavChrudim1505050.00
87Netolický MichalSkuteč1505050.00
90Bednář Josef1494949.00
90Dohnal DavidMedlešice549499.80
90Dyntera AlešMedlešice549499.80
90Dyntera JakubMedlešice549499.80
90Hetych LiborŘestoky1494949.00
90Hos Martin OtínPohoda team3494916.33
90Javůrková TýnaLitomyšl1494949.00
90Kubový Vladimír1494949.00
90Štěpánek LadislavMedlešice549499.80
99Bečka JaroslavNerad1484848.00
99Jarešová ŠtěpánkaŠtěpánov1484848.00
101Csernyanszky AntonínVysoké Mýto1474747.00
101Ducháček MilošTrhová Kamenice3474715.67
101Havránek RadekČejov1474747.00
101Jech JiříLešany2474723.50
101Staňková NatálieOldříš1474747.00
106Hlad Jaroslav1464646.00
106Janko OndřejKrouna1464646.00
106Krajňák IvanMikulovice546469.20
106Malý JosefMedlešice546469.20
106Šuchal AdamMarkovice1464646.00
111Jelínek MarekŽďárec1454545.00
111Kučera OndřejBělá pod Bezdězem1454545.00
111Vondráček Jan ml.Stan2454522.50
111Ščepka FrantišekHumpolec1454545.00
115Cepl AdamZbožnov1444444.00
115Hofman VladimírHrochův Týnec2444422.00
115Horák PavelŽiželice1444444.00
115Minařík JaroslavRonov nad Doubravou1444444.00
115Nováková EvaPolice nad Metují1444444.00
115Pětík MarekLibišany3444414.67
115Zíma BořivojRohovládova Bělá3444414.67
122Karliš JaroslavJenišovice1434343.00
122Karlík Ondřej1434343.00
122Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem1434343.00
122Novák JaroslavPardubice3434314.33
122Pavlovič PavelPřestavlky1434343.00
127Jelínková VeronikaŽďárec1424242.00
127Jiříček JaroslavVysoké Mýto1424242.00
127Medek PavelHradec Králové2424221.00
127Šmíd JakubSvětlá nad Sázavou1424242.00
131Ducháčková Nela.Trhová Kamenice1414141.00
131Pecka ZdeněkHošťalovice1414141.00
131Růžička PavelDašice1414141.00
131Štěpánek Petr ml.1414141.00
135Chválová Lubica SezemiceHungerfish team3404013.33
135Pižl MarekPřelouč1404040.00
135Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1404040.00
138Aleksandrová Alena Hradec Králové2393919.50
138Bastl TomášJeníkovice1393939.00
138Erbenová Nikola1393939.00
138Fišer PetrLitomyšl2393919.50
138Marschall FrantišekČasy1393939.00
138Pavlíček RadomírŽďár nad Sázavou1393939.00
138Strnad LukášPraha1393939.00
138Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team2393919.50
138Vilímek RomanBrno1393939.00
138Zemen PetrŽďár nad Sázavou2393919.50
138Čapek ZbyněkPřelouč1393939.00
149Cetkovský KarelČeská Třebová2383819.00
149Pešek MarekProseč1383838.00
149Pánek Vít Sezemice3383812.67
149Rozkošný StanislavPřelouč1383838.00
149Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team2383819.00
149Zahradníková Zuzana1383838.00
155Borovica JanSlavíkov1373737.00
155Dohnal JiříJindřichov1373737.00
155Hybner PavelMnichovo Hradiště1373737.00
155Kokeš Ladislav ml.Rozhovice537377.40
155Kokeš Ladislav st.Mikulovice537377.40
155Rejsa MartinSkuteč1373737.00
155Roček JakubDrozdice537377.40
155Svoboda Stanislav st.Čejov1373737.00
155Teplý RadekMikulovice537377.40
155Vaňous RadekČeská Třebová1373737.00
155Zahradník MichalPlatenice1373737.00
166Erben MiroslavLohenice1363636.00
166Fiedler JanPardubice1363636.00
166Houška PetrKutná Hora1363636.00
166Terlecki MarekKlodzko1363636.00
166Štrumfa JiříPerálec1363636.00
171Hnilička JosefŘečany nad Labem1353535.00
171Horák Tomáš ml.1353535.00
171Lysák Josef ml.Králec1353535.00
171Macourek LubomírLibina1353535.00
171Polívka MartinŽdírec nad Doubravou1353535.00
171Takács PavelŽďár nad Sázavou2353517.50
171Tůma JakubRousínov1353535.00
178Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2343417.00
178Duba LadislavŽďár nad Sázavou1343434.00
178Janouch Miroslav Všechlapy2343417.00
178Krejčík David1343434.00
178Macko FilipŠtěpánov1343434.00
178Mrvečka PatrikTýniště nad Orlicí1343434.00
178Ryšavý PavelÚstí nad Orlicí1343434.00
178Vlasta VratislavBakov nad Jizerou1343434.00
178Vávra LubošLanškroun2343417.00
178Škorpík DanielPísečné1343434.00
188Duba Ladislav ml.Žďár nad Sázavou1333333.00
188Koutná SimonaZaječice1333333.00
188Miřejovský ZdeněkOpatovice nad Labem1333333.00
188Petrik PavelChřibská1333333.00
188Takács PavelŽdár nad Sázavou2333316.50
188Vančura Michal1333333.00
188Vašátko RadekSvitavy1333333.00
195Bartoněk MartinHradec Králové1323232.00
195Kolečkář TomášMohelnice1323232.00
195Kostlán Jakub1323232.00
195Miszuk RomanBystrzyca Klodzka1323232.00
195Roušar Jiří1323232.00
195Smejkal JakubPardubice2323216.00
195Tesák Patrik1323232.00
195Černohlávek MartinBarchov1323232.00
203Bertok Milan Dublovice2313115.50
203Doležalová MonikaPardubice1313131.00
203Jašková AnetaČerná Hora1313131.00
203Kolínko DavidSvitavy1313131.00
203Paleček JiříMiřetice1313131.00
203Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1313131.00
203Toman MartinRozstání1313131.00
210Brychta MichalLitomyšl1303030.00
210Bína LukášDlouhý Most3303010.00
210Frank MiloslavTřebovice1303030.00
210Horníček FrantišekČervená Voda1303030.00
210Klement Petr1303030.00
210Kratochvíl JanHláska1303030.00
210Mihalík OndřejPardubice1303030.00
210Netolický OndřejHlinsko1303030.00
210Pösl Martin1303030.00
210Tesař Tomáš ml.1303030.00
210Uchytilová VeronikaRadčice1303030.00
210Zukal LuděkMoravská Třebová1303030.00
210Zíma JakubRohovládová Bělá1303030.00
210Říha JanBakov nad Jizerou1303030.00
210Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1303030.00
210Šupol MichalRychnov nad Kněžnou2303015.00
226Daňsa JiříLitomyšl1292929.00
226Dohnálek PetrRychnov nad Kněžnou1292929.00
226Erbenová Monika1292929.00
226Havlík JiříDalečín1292929.00
226Menčík IvoOpatovice nad Labem1292929.00
226Netolický ZdeněkSkuteč1292929.00
226Novotný LukášPardubice2292914.50
226Pospíšil Tomáš2292914.50
226Sojka MichalDolní Roveň1292929.00
226Čapek DanielPřelouč1292929.00
236Cepl FilipZbožnov1282828.00
236Grus DavidJablonné nad Orlicí1282828.00
236Hrdlička MartinŽivanice1282828.00
236Pišl Jan Třesovice1282828.00
236Prokop Patrik1282828.00
236Růžička PavelUničov1282828.00
236Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni2282814.00
236Suchánek StanislavKladruby1282828.00
236Čechal JanSlatiňany2282814.00
236Šupol PetrLibišany2282814.00
246Hlouš Jiří1272727.00
246Hyksa JakubMedlešice427276.75
246Jelínek MiroslavVysoké Mýto1272727.00
246John MiroslavRoudnice nad Labem1272727.00
246Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí1272727.00
246Levinský JiříŘečany nad Labem1272727.00
246Otradovský JosefLanškroun1272727.00
246Smatana Pavel1272727.00
246Spíchal JaroslavMoravská Třebová327279.00
246Stašová ErikaBartošovice v Orlických horách1272727.00
246Trnka Aleš Třesovice2272713.50
246Válek Daniel1272727.00
258Bečka Jan1262626.00
258Děček Milan1262626.00
258Hlaváček KarelHumpolec1262626.00
258Klement Martin1262626.00
258Koubek LukášVysoké Mýto1262626.00
258Lysák Josef st.Králec1262626.00
258Marcel PetrBřehy1262626.00
258Novotná LenkaZámrsk1262626.00
258Pěta JosefLazinov1262626.00
258Sikora BogumilChoceň1262626.00
258Turský Jindřich Krchleby1262626.00
258Zeman DavidChrudim2262613.00
258Čížek JaroslavChoceň1262626.00
271Cvercek Pavel1252525.00
271Damš Miroslav1252525.00
271Ficner LukášLanškroun1252525.00
271Forst Aleš ml.Přelouč1252525.00
271Hadač PavelHorní Lipka1252525.00
271Kupka Tomáš Hradec Králové1252525.00
271Pácl FrantišekÚstí nad Orlicí2252512.50
271Sodomka DavidProseč1252525.00
271Vrla VladimírBrandýs nad Labem1252525.00
271Zapletal JosefLitomyšl1252525.00
271Šretr VáclavHorní Roveň1252525.00
282Bryška Jiří st.Svitavy2242412.00
282Danyš MiroslavPardubice1242424.00
282Dušek DanielKutná Hora1242424.00
282Halíř LukášOsek1242424.00
282Horyna Josef1242424.00
282Kutník Martin1242424.00
282Moravec MiroslavProstřední Lipka1242424.00
282Musil JiříČerná za Bory1242424.00
282Olšán MiroslavSmečno1242424.00
282Sokolovič PavelHolice1242424.00
282Svoboda JaroslavBřehy1242424.00
282Vařeka AntonínPardubice1242424.00
282Vondráčková KateřinaStan2242412.00
282Štolhof ŠtěpánSkuteč1242424.00
296Chlád JosefKosičky1232323.00
296Dejdar Ondřej1232323.00
296Drápal VlastimilJindřichův Hradec1232323.00
296Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER2232311.50
296Jeřábek JosefNasavrky1232323.00
296Koláčný JosefChrtníky1232323.00
296Kujelý Jakub1232323.00
296Prchal JanLučice1232323.00
296Stašo MiroslavBartošovice v Orlických horách1232323.00
296Zavoral DominikLoučky1232323.00
306Chocholouš M.1222222.00
306Gryč Jan Přibyslav1222222.00
306Havrila Michal ml.Jaroměř2222211.00
306Loubová Viktorie ml.Zdechovice1222222.00
306Matějka JanPardubice1222222.00
306Pop MichalRychnov nad Kněžnou1222222.00
306Romportl FilipProseč1222222.00
306Urban DavidOpatovice nad Labem1222222.00
306Zavoral JosefLitomyšl1222222.00
306Šťastný OndřejPardubice1222222.00
316Kubálík JosefHrochův Týnec1212121.00
316Kukla JiříPardubice1212121.00
316Matoulek MartinKrálíky1212121.00
316Minařík JaroslavStéblová1212121.00
316Mrvečka PetrTýniště nad Orlicí1212121.00
316Myslivec Marek1212121.00
316Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1212121.00
316Seifert JaroslavBorohrádek1212121.00
316Stodola Martin1212121.00
316Svobodová ViktorieTýniště nad Orlicí2212110.50
316Tošer Jaroslav Ústrašín2212110.50
316Záruba MiroslavPardubice1212121.00
316Šmajzr Tomáš1212121.00
329Bartoš OndřejPardubice1202020.00
329Bidmon PavelKorouhev1202020.00
329Fencl PetrKolín1202020.00
329Jiskra FrantišekLitomyšl1202020.00
329Jílek MilanPolička1202020.00
329Málek RadekPardubice1202020.00
329Velfl VladimírSvitavy1202020.00
336Benda RomanŘečany nad Labem1191919.00
336Boháček LukášPardubice1191919.00
336Dubský LadislavNasavrky1191919.00
336Hložek FrantišekBílina1191919.00
336Hyxa JakubMedlešice1191919.00
336Karvánek JiříŘečany nad Labem1191919.00
336Klenorová VeronikaNasavrky219199.50
336Komora MartinChlumec nad Cidlinou1191919.00
336Kylar IvoKrálíky1191919.00
336Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team1191919.00
336Novotný Milan1191919.00
336Trojan MatějZastava219199.50
336Valenta PavelPřelouč1191919.00
336Šindelář MichalČeská Třebová1191919.00
350Bělsot Adam1181818.00
350Hetych KarelChoceň1181818.00
350Jirsa JiříChmeliště1181818.00
350Klapal MatějSkuteč1181818.00
350Masák MarekBorohrádek1181818.00
350Novák MartinKrálíky1181818.00
350Novák Miroslav1181818.00
350Příhoda LeošNemošice1181818.00
350Rind MartinPardubice1181818.00
350Urban Jan st.Bumbálka1181818.00
350Výborný Jaroslav1181818.00
350Čížek BohumilChrast1181818.00
362Brůnová MichaelaKrálíky1171717.00
362Heger Daniel1171717.00
362Kadlec František ZlíčStarší a neklidní217178.50
362Kašpar MartinHolice1171717.00
362Kopecký KarelPolička1171717.00
362Pavlus MiroslavMiřetice1171717.00
362Petr VítězslavPraha1171717.00
362Prokeš JanVelká Bíteš1171717.00
362Syrovátka JanChřibská1171717.00
362Tříska MichalPokřikov1171717.00
362Červ FilipPardubice1171717.00
373Fabián JiříČeská Třebová1161616.00
373Jireš Otakar ml.Červený Potok1161616.00
373Jireš Otakar st.Červený Potok1161616.00
373Král Jan1161616.00
373Prokůpek MichalRozhovice1161616.00
373Teplá Jaroslava1161616.00
373Štelbaský FilipČervený Potok1161616.00
373Žítek OndřejTuněchody1161616.00
381Břeň Jaroslav1151515.00
381Hanuška JaroslavTřemošnice1151515.00
381Hošek MartinRybitví1151515.00
381Kortyš MichalLitomyšl1151515.00
381Vlasta TomášBakov nad Jizerou1151515.00
381Červinka LadislavDobřenice1151515.00
381Řeháček KarelNová Paka1151515.00
388Doležal PavelPardubice1141414.00
388Hřebec Martin1141414.00
388Kaniščev RomanLoštice1141414.00
388Kraus MartinPardubice1141414.00
388Kuchta MarianLitomyšl1141414.00
388Nováková RenataHrobice1141414.00
388Vokoun Tomáš1141414.00
388Vondra JosefTrojovice214147.00
388Vyhlídal EmanuelBorohrádek1141414.00
397Ficek PetrSvitavy1131313.00
397Jandík Petr1131313.00
397Konečný LubomírOlomouc1131313.00
397Končíř RadekČankovice1131313.00
397Machačová ApolenaPardubice1131313.00
397Němec JanKrálíky1131313.00
397Sedlák Jakub1131313.00
397Svoboda MichalRosice u Chrasti1131313.00
405Beránek František1121212.00
405Blažek JosefSvitavy1121212.00
405Brichta TomášLicomělice1121212.00
405Doležal DavidLohenice1121212.00
405Havel JiříPřestavlky212126.00
405Hrubeš FrantišekDřenice1121212.00
405Kadaník MartinChrudim1121212.00
405Kazda VáclavChrudim1121212.00
405Kárník Petr1121212.00
405Mareš LukášLukavice1121212.00
405Matal KarelČerná Hora1121212.00
405Pösl Milan1121212.00
405Rybka KarelLitomyšl1121212.00
405Starý RomanČervená Voda1121212.00
405Vafek LiborDřenice1121212.00
405Vrba PavelDřenice1121212.00
405Váček KamilDřenice1121212.00
405Zahradník MichalPelechov1121212.00
423Bryška JaroslavLitomyšl211115.50
423Bubník JosefBrno1111111.00
423Charvát ValentinJihlava1111111.00
423Funěk LukášHoštice1111111.00
423Hlotan MilanSezemice1111111.00
423Jirout RostislavStíčany1111111.00
423Jíra Petr1111111.00
423Karliš ZdeněkJenišovice1111111.00
423Kašpar JanChoceň1111111.00
423Marešová VeronikaLukavice1111111.00
423Minářová KristýnaChrudim1111111.00
423Novák JanLitomyšl1111111.00
423Pekařová JanaSvídnice1111111.00
423Podhradský JanSulovice1111111.00
423Snášel RadekČerná Hora1111111.00
423Stašo Miroslav ml.Bratislava1111111.00
423Urban Jan ml.Bumbálka1111111.00
423Vrba PetrPardubice1111111.00
423Čech ZdeněkMnichovo Hradiště1111111.00
423Čípa PetrPolička1111111.00
423Šotkovský DavidStarý Kolín1111111.00
423Šťastný Milan st.Vitochov1111111.00
445Drobný Libor ml.Litomyšl1101010.00
445Drobný Libor st.Litomyšl1101010.00
445Hubálek MilanJablonné nad Orlicí1101010.00
445Jakubec Jiří ml.1101010.00
445Rada JosefHradec Králové1101010.00
445Spichal JaroslavMoravská Třebová310103.33
445Toman JanPísařov1101010.00
445Tůma JiříRousínov1101010.00
445Černý MartinHolice1101010.00
454Havrila Michal st. Jaroměř2994.50
454Horák JaromírAlbrechtice nad Orlicí1999.00
454Kindl Jaroslav ml.Praha1999.00
454Klenor OndřejNasavrky3993.00
454Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER2994.50
454Kučera MichalSvitavy1999.00
454Novotná Kateřina ml.Mezihoří1999.00
454Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1999.00
454Černý Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER1999.00
454Šulaj MichalSvídnice1999.00
464Dostál MartinKrálíky1888.00
464Drápal Michal st.1888.00
464Funěk TomášHoštice1888.00
464Hofta JiříBělá pod Bezdězem1888.00
464Mitas LuděkJindřichův Hradec1888.00
464Moc JanMimoň1888.00
464Sedlák LukášSvídnice1888.00
464Záhora PetrBílina1888.00
464Čapenec JakubRohovládova Bělá2884.00
473Hickl PavelČeská Třebová1777.00
473Lipenský MartinRychnov nad Kněžnou1777.00
473Neumann PetrNasavrky1777.00
473Pravec AlešKrálíky1777.00
477Kopecký JaroslavSvídnice1666.00
477Rozsypal JanLitomyšl1666.00
477Toběrný David1666.00
477Častulík LuděkMoravská Třebová1666.00
481Kindl Jaroslav st.Praha1555.00
481Petrik VáclavChřibská1555.00
481Pleskot Tomáš ml.Česká Třebová1555.00
481Rákosník TomášČeská Třebová1555.00
481Stašová MiroslavaBartošovice v Orlických horách1555.00
486Hetflajš StanislavKrálíky1444.00
486Pažout OndřejDolní Ředice1444.00
486Rybenský MartinHlinsko1444.00
486Tlustý LubošSvratouch1444.00
490Jambora JiříČerná za Bory1333.00
490Pišl ZdeněkČervená Voda1333.00
490Smítka Josef st.Kutná Hora1333.00
490Svoboda JaroslavRosice u Chrasti3331.00
494Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1222.00
494Kočíř MatějČankovice2221.00
494Vidrma JiříŠtíty1222.00
497Alexa Jiří1111.00
497Andrašovský PetrUrbanice1111.00
497Appl ŠtěpánJablonné nad Orlicí1111.00
497Bachura Václav1111.00
497Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1111.00
497Bervid JiříPřelouč1111.00
497Branyeak Tadeáš1111.00
497Burkoň Jiří1111.00
497Cajthaml PetrVelenice1111.00
497Choceňský JiříSemanín1111.00
497Chochla JanPardubice1111.00
497Coufal ZdeněkJihlava1111.00
497Deml Aleš1111.00
497Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1111.00
497Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1111.00
497Dostál Jiří1111.00
497Dostálová Kateřina1111.00
497Drtina LukášHošťalovice1111.00
497Ducháčková NelaTrhová Kamenice1111.00
497Dušek LubošSvitavy1111.00
497Dvořák Tomᚎandov1111.00
497Dvořák Vojtěch1111.00
497Děček AntonínMěstec Králové1111.00
497Faustka David1111.00
497Fiedlerová LuciePardubice1111.00
497Flanier AugustínHrochův Týnec1111.00
497Flieger Antonín1111.00
497Fydra RomanTřemošnice1111.00
497Gabriel Patrik1111.00
497Gamper PetrPřelouč1111.00
497Hanyk MilanLitomyšl1111.00
497Havelka PetrVysoké Mýto1111.00
497Hejtmánek VítŠtěpánov1111.00
497Hercík Václav1111.00
497Holubec PetrVýprachtice1111.00
497Homolka LudvíkOstrov nad Oslavou1111.00
497Honc JosefRumburk1111.00
497Horáček MartinŽďár nad Sázavou1111.00
497Horáček Vlastimil1111.00
497Hrabě FrantišekRumburk1111.00
497Hurt MartinZbraslavice1111.00
497Husár MartinPardubice1111.00
497Hynek Martin1111.00
497Hynek RadomírTelecí1111.00
497Hájek Zdeněk1111.00
497Hálová MichaelaPřelouč1111.00
497Janda MartinStaré Jesenčany1111.00
497Janíček JanKamenice u Jihlavy1111.00
497Jedlička Petr ml.Svídnice1111.00
497Jelínková AnetaNasavrky1111.00
497Jež AntonínBřezí1111.00
497Jirava Jan1111.00
497Jílek AntonínLuže1111.00
497Kadaník OndřejChrudim1111.00
497Kadlec DenisPředhradí1111.00
497Kajzr RichardČerná za Bory1111.00
497Kaminský Jaroslav Frýdštejn1111.00
497Karliš JindřichJenišovice1111.00
497Karlík JiříPodlíšťany1111.00
497Karvánková Lenka1111.00
497Kavenský David1111.00
497Kejda Vojtěch1111.00
497Klacek Tomáš1111.00
497Klofanda David1111.00
497Kohout PetrRosice u Chrasti1111.00
497Kolář MartinČerná za Bory1111.00
497Kolář MichalČerná za Bory1111.00
497Koudelková GabrielaNasavrky1111.00
497Koudelková JitkaNasavrky1111.00
497Kozáková VěraZaječice1111.00
497Koštálek JiříOplany1111.00
497Kratochvíl Radim1111.00
497Kruliš Karel1111.00
497Kubín Zdeněk1111.00
497Kunhartová NelaŠtěpánov1111.00
497Kusý KarelChoceň1111.00
497Kyncl LukášČerná za Bory1111.00
497Kynclová Eliška1111.00
497Kynel Alois1111.00
497Ledr Petr1111.00
497Levinský JosefŘečany nad Labem1111.00
497Levinský LiborPřelouč1111.00
497Levinský RadekSemín1111.00
497Martykánová Pavlína1111.00
497Mendl RadekTelč1111.00
497Merkuda JanOpatov1111.00
497Merkuda ŠtěpánOpatov1111.00
497Musil JiříOstřešany1111.00
497Myška LukášZaječice1111.00
497Myška Václav1111.00
497Nekvapil VáclavPřelouč1111.00
497Novotný ZdeněkTřemošnice1111.00
497Novák MarekRumburk1111.00
497Novák VratislavPolice nad Metují1111.00
497Němcová HanaNasavrky1111.00
497Němec MiroslavNasavrky1111.00
497Ondráček PetrBřehy1111.00
497Paták Jan1111.00
497Pecháček Libor1111.00
497Petras TomášOldřetice1111.00
497Petříček Jan1111.00
497Pešek Zdeněk ml.Proseč1111.00
497Pešout Martin1111.00
497Pitthart NorbertOstřešany1111.00
497Pitřík JanPřelouč1111.00
497Pištora RadekLitětiny1111.00
497Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou1111.00
497Pokštefl KamilKraskov1111.00
497Poledník PetrStaré Čívice1111.00
497Potůček Josef1111.00
497Pražan JanSkuteč1111.00
497Putira JanOlomouc1111.00
497Rozsypal PetrLitomyšl1111.00
497Rudolf JaroslavVrdy1111.00
497Rychecký Lukáš1111.00
497Samek Roman1111.00
497Severýn KarelHlinsko v Čechách1111.00
497Shejbal LiborHolice1111.00
497Strnad RomanMariánské Lázně1111.00
497Svítek ZdeněkPardubice1111.00
497Teichman Jiří1111.00
497Tejnecký MartinSlatiňany1111.00
497Tejnecký MatějSlatiňany1111.00
497Ulrich AlešDražkovice1111.00
497Vaněk Jan1111.00
497Vavroušek LubošŽdírec nad Doubravou1111.00
497Vašinová KarinNěmčice1111.00
497Veselý KarelNěmčice1111.00
497Vyskočil Martin1111.00
497Vániš JiříLázně Bohdaneč1111.00
497Zahradník RomanPlatenice1111.00
497Zamastil Michal1111.00
497Záruba VáclavChoceň1111.00
497Čapenec JakubRohovládová Bělá2110.50
497Čechalová BarboraSlatiňany1111.00
497Čechalová KateřinaSlatiňany1111.00
497Čepelka RudolfLípa nad Orlicí1111.00
497Černík TomášPřelouč1111.00
497Černý MilanKutná Hora1111.00
497Češík Václav1111.00
497Řihák Miroslav ml.Litomyšl1111.00
497Říhová Iva1111.00
497Ševčík VáclavRonov nad Doubravou1111.00
497Šikl JakubLažany1111.00
497Šimek Petr1111.00
497Šimková Marie1111.00
497Šnopl JanŽďárec1111.00
497Šretr OndřejHorní Roveň1111.00
497Šulaj AntonínSvídnice1111.00
497Švarc Pavel1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.