Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 359 termínů závodů
V minulosti zadáno 6111 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 35 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Tůma JakubRousínov1353535.00
2Icha ZdeněkHavlíčkův Brod1343434.00
3Petružálek JiříPlotiště nad Labem1333333.00
4Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1323232.00
5Bína LiborDlouhý Most1313131.00
6Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1303030.00
6Machatý David Jaroměř1303030.00
6Žemlička Radek Slatiňany1303030.00
9Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1272727.00
10Kubec TomášLanškroun1262626.00
11Ďásek FrantišekHavlíčkův Brod1252525.00
12Dušek DanielKutná Hora1242424.00
13Prchal JanLučice1232323.00
13Provazník MichalDřenice1232323.00
15Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1212121.00
16Růžička JosefČeperka1202020.00
17Vrba Tomáš Svítkov1191919.00
18Chvála Jan SezemiceHungerfish team1181818.00
18Chvála Petr SezemiceHungerfish team1181818.00
18Rind MartinPardubice1181818.00
21Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1151515.00
22Hos Martin OtínPohoda team1141414.00
23Konečný LubomírOlomouc1131313.00
24Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1121212.00
25Charvát ValentinJihlava1111111.00
26Tůma JiříRousínov1101010.00
27Blaščík PetrStaré Jesenčany1999.00
28Šupol MichalRychnov nad Kněžnou1888.00
29Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1777.00
30Šupol PetrLibišany1666.00
31Synek MartinChoceň1555.00
32Bína LukášDlouhý Most1111.00
32Chochla JanPardubice1111.00
32Dušek LubošSvitavy1111.00
32Putira JanOlomouc1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.