Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 32 termínů závodů
V minulosti zadáno 6050 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Zavody týmů



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 258 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Provazník JiříDřenice6969616.00
1Žemlička RadekSlatiňany6969616.00
3Pavlíček RadomírŽďár nad Sázavou3909030.00
3Švoma JaroslavŽďár nad Sázavou3909030.00
5Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni5888817.60
6Provazník MichalDřenice5787815.60
7Krajňák IvanMikulovice6696911.50
8Hlaváček AlešOstřešany5636312.60
9Hrbek David2606030.00
10Malý StanislavPardubice657579.50
10Rozsypálek Ivoš2575728.50
10Sedlák Jiří2575728.50
10Semonský JaroslavNemošice657579.50
10Taichner Radek Mikulovice5575711.40
15Kokeš Ladislav st.Mikulovice654549.00
15Šťastný ZdeněkPardubice5545410.80
17Konfršt LukášPardubice5515110.20
17Poláková Michaela1515151.00
17Pospíšil Jan1515151.00
17Verner Lukáš1515151.00
21Douděra Martin1484848.00
21Jech OndřejNymburk1484848.00
21Motal JakubDřenice3484816.00
24Jinoch RomanOstřešany4454511.25
24Kedroň RudolfHořice v Podkrkonoší1454545.00
24Vávra VítězslavPardubice1454545.00
27Hodoň Zdeněk1424242.00
27Kulich Martin1424242.00
27Ledvinka PetrOstřešany3424214.00
27Mácha Jan1424242.00
27Plesník MichalOlomouc1424242.00
27Půhonný Jan1424242.00
27Roček JakubDrozdice542428.40
27Teplý RadekMikulovice542428.40
27Vavřinec Jaromír1424242.00
27Ťok Radek1424242.00
37Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1404040.00
37Dědík Vladimír BašťRebels team1404040.00
37Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1404040.00
40Bernard MichalMilín1393939.00
40Carboch ZdeněkVrchotovy Janovice2393919.50
40Fiala ZdeněkPoděbrady1393939.00
40Havlíček JosefOstřešany3393913.00
40Heřmanovský František1393939.00
40Pulda Jaromír1393939.00
40Sedláček DavidBlanné1393939.00
40Skalický MatějMilín1393939.00
40Vondra Lukáš1393939.00
40Čermoch JiříVrchotovy Janovice2393919.50
40Števček David1393939.00
51Doležán Nikola DačiceVysočina team1373737.00
51Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1373737.00
51Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1373737.00
54Bařina Petr1363636.00
54Drápalík JiříSlavíkov1363636.00
54Drápalík Josef1363636.00
54Fiška Václav1363636.00
54Hlaváček KarelHumpolec1363636.00
54Horníček Jiří1363636.00
54Kokeš Ladislav ml.Rozhovice536367.20
54Kouba Aleš2363618.00
54Svoboda AntonínKejžlice1363636.00
54Vosádko František1363636.00
64Chvála Jan SezemiceHungerfish team1343434.00
64Chvála Petr SezemiceHungerfish team1343434.00
64Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1343434.00
67Gajdošová Kateřina1333333.00
67Mikulčická Lucie1333333.00
67Mikulčický Dušan1333333.00
67Moucha Pavel1333333.00
67Peřina LadislavDymokury1333333.00
67Píry Karol1333333.00
67Suchánek AlešDymokury1333333.00
67Černoch Karel1333333.00
67Šlechta Petr1333333.00
76Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1313131.00
76Machatý David JaroměřDream team1313131.00
76Trnka Aleš TřesoviceDream team1313131.00
79Beňo Zdeněk1303030.00
79Dobiáš Jaroslav ml.Dymokury1303030.00
79Dobiáš Jaroslav st.Dymokury1303030.00
79Fendrych Josef1303030.00
79Jurča Michal1303030.00
79Kučera JiříLužná1303030.00
79Langer Daniel1303030.00
79Malý JosefMedlešice2303015.00
79Mlejnek Milan1303030.00
79Olájoš Tomáš1303030.00
79Pšenička Petr1303030.00
79Sandr Roman1303030.00
79Tomášková Kristýna1303030.00
79Vencl FrantišekMikulovice3303010.00
79Štěpánek LadislavMedlešice630305.00
94Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1282828.00
94Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1282828.00
94Říčař David ZdelovBlack Fish team1282828.00
97Brož David1272727.00
97Brož MartinPraha1272727.00
97Brožová Julie1272727.00
97Dušek OndřejPoděbrady1272727.00
97Hrtáň Ivo1272727.00
97Hyxa JakubMedlešice2272713.50
97Mišun Ondřej1272727.00
97Novák Jiří.1272727.00
97Peřina NorbertDymokury1272727.00
97Rychlík PavelCerhenice1272727.00
97Toman Vávlav1272727.00
97Toman Zdeněk1272727.00
109Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team1252525.00
109Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1252525.00
109Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1252525.00
112Belušiak LadislavJindřichův Hradec1242424.00
112Dítě JosefSmidary1242424.00
112Halviger RomanNemošice2242412.00
112Hospodka Josef1242424.00
112Kurtin Jan1242424.00
112Potěšil MariánVyškov1242424.00
112Sisr MichalPardubice1242424.00
112Vaněk Tomáš1242424.00
112Vaňková Kateřina1242424.00
112Vaňourek Milan1242424.00
112Zgarba Adam1242424.00
112Černý Jindřich ml.Jindřichův Hradec1242424.00
112Číž LubošJindřichův Hradec1242424.00
125Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1222222.00
125Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1222222.00
127Antoš Antonín1212121.00
127Bocheza Jan1212121.00
127Dohnal MartinOpatov1212121.00
127Dyntera AlešMedlešice421215.25
127Dyntera JakubMedlešice421215.25
127Kožarská AnetaŠtětí1212121.00
127Maršík JakubPelhřimov1212121.00
127Musil JiříOstřešany2212110.50
127Nekola LukášHněvkovice1212121.00
127Novotný Bedřich1212121.00
127Rajek Miroslav1212121.00
127Senohrábek Marek1212121.00
127Senohrábek Petr1212121.00
127Tůma Marek1212121.00
141Hos Martin OtínPohoda team1191919.00
141Pavelka Josef TřebíčPohoda team1191919.00
141Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1191919.00
144Cablk JanPravonín1181818.00
144Drška František1181818.00
144Hrubý PavelPraha1181818.00
144Iveth MiroslavMikulovice1181818.00
144Klusák MilanJihlava1181818.00
144Kubiš1181818.00
144Mimráček Josef1181818.00
144Máčalík Tomáš1181818.00
144Nekula LiborDobroutov1181818.00
144Seibert Ondřej1181818.00
144Semerád VladislavBenešov1181818.00
144Slavík JakubVilémov1181818.00
144Svoboda RadoslavMedlešice218189.00
144Vavro Milan st.Zeleneč1181818.00
158Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1161616.00
158Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1161616.00
158Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team1161616.00
161Dohnal DavidChrudim315155.00
161Eliáš Robin1151515.00
161Franc Charlie1151515.00
161Hošek StanislavPacov1151515.00
161Hůlek JiříHolovousy1151515.00
161Křůpalová Monika1151515.00
161Ledvinka AlešOstřešany1151515.00
161Orság David1151515.00
161Půža Miroslav1151515.00
161Soukup MichalPlzeň1151515.00
161Struna VáclavChodovice1151515.00
161Vrána Pavel1151515.00
161Vích Lukáš1151515.00
161Šimůnek Luboš1151515.00
161Škoda FrantišekPacov1151515.00
161Švec JakubZhořec1151515.00
177Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1131313.00
177Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1131313.00
177Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno1131313.00
180Faltus LadislavPardubice1121212.00
180Festa TomášPečky1121212.00
180Franc Jan1121212.00
180Gryč Jan PřibyslavKrmiči1121212.00
180Havlinger RomanOstřešany1121212.00
180Hetmer DušanZwiesel1121212.00
180Hostinský Petr1121212.00
180Hyksa JakubMedlešice1121212.00
180Olša Radek1121212.00
180Slavík Alexej VilémovKrmiči1121212.00
180Svoboda JaroslavMikulovice1121212.00
180Svítek ZdeněkPardubice1121212.00
180Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči1121212.00
180Turecký Milan1121212.00
180Vlček JakubDrozdice1121212.00
180Voráč Ondřej1121212.00
180Váňa VlastimilČeský Brod1121212.00
180Zítko JosefMikulovice1121212.00
198Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1101010.00
198Kadlec František Zlíč1101010.00
198Pásler Vlastimil Spyta1101010.00
201Bureš Petr1999.00
201Doležalová MonikaPardubice2994.50
201Havlinger RomanNemošice1999.00
201Havlíček RomanOstřešany1999.00
201Hýsek MartinDolní Bousov1999.00
201Kalkus Tomáš1999.00
201Knyshuk Vasyl1999.00
201Kožíšek Martin1999.00
201Musílek JiříOstřešany1999.00
201Novák JiříMedlešice2994.50
201Patoč JakubMirošovice1999.00
201Zavacký DanielDolní Břežany1999.00
201Zavacký MichalDolní Břežany1999.00
201okeš DanielMikulovice1999.00
201Šamko Michal1999.00
201Šimek JiříBenešov1999.00
201Šimek LukášDolní Lhota1999.00
201Štrob JaromírPraha1999.00
219Chlupsa David1666.00
219Dyntr AlešMedlešice1666.00
219Dyntr JakubMedlešice1666.00
219Fojtíček Marek1666.00
219Grüner Antonín1666.00
219Hanzal Lukᚎirovnice1666.00
219Hanzal RomanŽirovnice1666.00
219Havlíček PetrVatín1666.00
219Jelínek Jiří1666.00
219Kekrt Michal1666.00
219Klimpt Martin1666.00
219Kopejsek Lubomír1666.00
219Mendl Martin1666.00
219Michl Daniel1666.00
219Mráz Marek1666.00
234Bezděčný Milan1333.00
234Dintr Aleš st.Mikulovice1333.00
234Dintr Jakub ml.MIkulovice1333.00
234Doležal Pavel1333.00
234Ettl Miroslav1333.00
234Hájek Jaroslav1333.00
234Karásek Petr1333.00
234Kobylík Dalibor1333.00
234Koča VítězslavBuřenice1333.00
234Král Jaroslav ml.Kovanice1333.00
234Král Jaroslav st.Kovanice1333.00
234Marek Ladislav.1333.00
234Mráz Marcel1333.00
234Němec JiříRadějovice1333.00
234Pařízek Luděk1333.00
234Pelc Miroslav1333.00
234Pelikán Lubomír ml.1333.00
234Pelikán Lubomír st.1333.00
234Rafaja Jakub1333.00
234Růžek JiříBuřenice1333.00
234Souček Petr1333.00
234Řeháková Julie1333.00
234Šafránek Martin1333.00
234Šindler Martin1333.00
234Šnábl Jiří1333.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.