Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 150 termínů závodů
V minulosti zadáno 5844 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Karlovarský - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 128 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Sütto Petr Ostrov 6 2 1 1 0 0 1 0 0 0 0
2 Perout Josef Perštejn 11 2 0 1 2 0 1 1 0 1 0
3 Mackura Zdeněk Pernink 12 1 1 0 1 2 1 0 0 0 1
4 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 6 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
5 Beňo Jindřich Nové Spořice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
5 Výborný Jiří Teplá 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
7 Ševčík Petr Louny 4 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
8 Motl František Bečov 7 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
8 Záhora Petr Bílina 5 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
10 Harant Antonín Plzeň 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
11 Porazík Jakub Kolešov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Lévai Jan st. Karlovy Vary 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Lokaj Jakub Loket 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Žemlička Pavel Ostrov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Školoud Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Velíšek Pavel Kynšperk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Houška Richard 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Münzer Josef Nové Sedlo 13 0 1 1 0 1 0 0 1 2 2
19 Sobotka Josef Perštejn 6 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
20 Klement Antonín Chranišov 13 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
21 Vojíř Radek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Valchař Petr Nejdek 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Michálková Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Oškrobany Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Orgoň Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Vican Marek Přeštice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Čáp Jiří Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Vejřík Vítězslav Nové Sedlo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Macháček Pavel Loučky 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Kopčová Hana Nové Sedlo 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Bártík Miloslav Plzeň 5 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0
32 Seidl Jan Zbiroh 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
33 Hložek František Bílina 5 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
34 Mach Václav Pernink 9 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
35 Krupka Jiří Telce 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
35 Hrdlička Vojtěch Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
35 Marek Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
35 Sochor Martin ml. Petrohrad 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
35 Hampejs David Bílina 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
35 Šilpoch Filip 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
35 Myslík František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
35 Šmůla David Dobřany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
35 Puškaš Pavel Karlovy Vary 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
44 Povolný Zdeněk Karlovy Vary 10 0 0 0 3 0 1 0 1 0 0
45 Pekárek Stanislav Louny 4 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
46 Staněk Roman st. Karlovy Vary 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
47 Růžička Martin Kadaň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
47 Bičík Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
47 Potužák Karel Luby u Chebu 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
47 Wenzel Roman Loučky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
47 Lipka Jiří Perštejn 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
47 Prokeš Milan Libochovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
47 Staněk Roman ml. Karlovy Vary 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
54 Skřivánek Milan Plesná 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
55 Majoroš Vojtěch Karlovy Vary 4 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0
56 Klein Jiří Karlovy Vary 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
57 Slanař Josef Panenský Týnec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
57 Hlaváček Jakub Loučky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
57 Vican Roman Přeštice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
57 Novák Petr Chranišov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
57 Vilček Matěj 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
57 Fictum David 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
57 Hronek Karel Luby u Chebu 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
57 Pavlík Petr Sokolov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
57 Sochorová Hana Petrohrad 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
57 John Miroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Hájek Petr Karlovy Vary 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
68 Baďura Václav Karlovy Vary 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2
69 Král Josef ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
69 Král Josef Holýšov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
69 Pavlík Pavel st. Sokolov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
69 Hrdličková Anna Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
69 Lešták Ladislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
69 Stark Šimon Loket 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
69 Macák Jan Luby u Chebu 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
76 Půta Jiří Plzeň 5 0 0 0 0 0 0 2 0 1 0
77 Makarský Michal Karlovy Vary 5 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
78 Králíček Jiří Nová Role 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
79 Varadi Miroslav Nová Farma 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
79 Vrbas Miroslav 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
81 Opata Martin Luby u Chebu 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Planěk Pavel Starý Rybník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Kopčo Rostislav Chodov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Vantura Pavel Cheb 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Sochor David Mariánské Lázně 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Hanuš Libor Luby u Chebu 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Hlaváček Otto Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Horváth Jan Starý Rybník 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Matějka Zdeněk Hazlov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Maxa Jan Mariánské Lázně 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Fuks Jan Luby u Chebu 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Lešták Ladislav ml. 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Mixová Lenka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Beníšek Jan Starý Rybník 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Nožka František Hazlov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Kopčo Jan Nové Sedlo 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Stránský Petr Plesná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Poživil Jakub Kynšperk 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Tlustý Michal Cheb 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Zuberová Kamila Loket 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Nosál Pavel Cheb 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Werner Tobias 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Bureš Milan Cheb 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
104 Ečer Karel Horní Slavkov 7 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
105 Majer Milan Luby u Chebu 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
105 Tlustá Hana Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
105 Homolka Martin Chodov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
105 Bartoň František Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
105 Munllingerová Lenka Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
105 Hlavatý Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
105 Michálek Jan Otovice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
112 Horák Jan st. Karlovy Vary 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
112 Porazík Václav Kolešov 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
112 Smihrodský Stanislav Tachov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
112 Hochman Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
112 Matějka Petr Luby u Chebu 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
112 Barták Jaroslav Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
112 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
112 Otčenášek Leoš Most 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
112 Nosál Jakub Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
121 Bartošek Jakub Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
121 Karásek Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
121 Oberfalzer Jan Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
121 Bauerová Štěpánka Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
121 Bauer František Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
121 Krůta Jaroslav 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
121 Rangl Jakub Planá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
121 Šilhavý Stanislav Třemošná 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.