Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 78 termínů závodů
V minulosti zadáno 10350 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Karlovarský - 01.01.2024 - 31.12.2024

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 80 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Mach Václav  Pernink 8 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0
2 Dvořak Tomaš Chodov 7 1 1 1 0 1 0 0 0 1 0
3 Slezák Tomáš Sokolov 6 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
4 Liščák Jan Lubná 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Charvát Lukáš  Černčice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 6 1 0 0 1 1 1 1 1 0 0
7 Šilhavý Stanislav Třemošná 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
8 Münzer Josef  Nové Sedlo 6 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0
9 Halíř Lukáš Osek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Pospíšil Pavel Nová Farma 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Mikeš Jakub Karlovy Vary 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Polák Martin Senomaty 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Mottl František Bečov nad Teplou 4 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0
14 Záhora Petr  Bžany 7 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1
15 Bauer František  Karlovy Vary 5 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0
16 Polák Lukáš Senomaty 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
17 Horenský Tomáš Dolní Žandov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Zoul Artur Žatec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Bína Libor  Dlouhý Most 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Porazík Václav  Kolešov 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Kukliš Vladimír Karlovy Vary 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Vydra Martin Ostrov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Porazík Jakub  Kolešov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Mackura Zdeněk  Pernink 10 0 0 2 1 0 0 0 0 1 1
25 Šlesinger Martin Rakovník 4 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0
26 Dudáš Jan Řeřichy 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
26 Neumann František Cheb 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
26 Zoul Marek Žatec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
26 Váňa Tomáš  Zlosyň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Čori Petr  Chodová Planá 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
31 Čížek Pavel Mariánské Lázně 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Rybenský Roman  Němčice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Vican Roman Přeštice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Polák Martin Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Hakl Petr  Předonín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Halíř Lukáš ml. Osek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Chlapec Václav Mariánské Lázně 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
38 Perout Josef  Perštejn 6 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0
39 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 8 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
40 Mottl Frantisek Bečov nad Teplou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Mrázek Miroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Wadko Dušan Planá 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 John Miroslav Roudnice nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Koleňák Radim Nové Sedlo 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
45 Baďura Václav Karlovy Vary 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
46 Půta Jiří Plzeň 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
46 Klein Jiří  Karlovy Vary 6 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
48 Macháček Pavel Loučky 8 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0
49 Lévai Jan st.  Dalovice 8 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
50 Oberfalzer Jan Karlovy Vary 4 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
51 Hložek František Bílina 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
51 Čížek Petr Horní Slavkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
51 Zeman Roman Sokolov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
51 Skačan Ivan Žlutice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
55 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
55 Tóth Petr Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
55 Dohnal František Ostrov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
58 Zeman Josef Sokolov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
58 Bereš Jan Planá 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
58 Plimeke Petr  Karlovy Vary 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
58 Hovorka Jan Teplá 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
58 Plimeke Tomáš  Karlovy Vary 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
58 Vopálenský Zdeněk Ostrov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
64 Mendel Milan Pšovky 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
65 Pekárek Stanislav Louny 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
65 Michálková Tereza  Otovice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
65 Schmieler Radim Třebeň 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
65 Loučka Bohumil Tři Sekery 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
65 Michálek Jan  Otovice 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
70 Makarský Michal Karlovy Vary 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
71 Čapek Ivan Karlovy Vary 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
71 Mlčoch Stanislav Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
71 Voltr Tomáš Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
74 Klement Antonín  Chranišov 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
74 Bruška Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
74 Miklian Roman Petrovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
74 David Martin st. Rakovník 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
74 Koleniak Radim Chodov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
74 Vojtěchovská Marie Teplá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
74 Šimek Rostislav Oloví 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.