Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 29 termínů závodů
V minulosti zadáno 7015 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody dvojic



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 45 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Chvála Petr SezemiceHungerfish team3939331.00
2Porazík Václav KolešovRebels team2747437.00
3Novotný Jiří Zámrsk2696934.50
4Chvála Jan SezemiceHungerfish team2626231.00
4Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2626231.00
6Novotný Petr Zámrsk2616130.50
7Kočí Josef Mnichovo Hradiště2585829.00
8Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2545427.00
9Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice2515125.50
10Charvát Lukáš ČernčiceRebels team2484824.00
11Váňa Tomáš ZlosyňRebels team2464623.00
12Novotná Pavlína Zámrsk2454522.50
13Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem2414120.50
14Bartoňková Petra Předměřice nad Labem1393939.00
15Mokrá Jana Najdek1383838.00
15Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1383838.00
17Novotná Jaroslava Zámrsk2373718.50
17Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1373737.00
19Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1313131.00
20Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1303030.00
20Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1303030.00
22Dostál Matouš Králíky1262626.00
23Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1242424.00
23Polívka Martin Ždírec nad Doubravou1242424.00
23Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1242424.00
26Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2232311.50
27Franěk Robert Trutnov1222222.00
27Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1222222.00
27Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1222222.00
27Vágenknecht Jiří Pardubice1222222.00
31Bertok Milan Dublovice1202020.00
31Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1202020.00
31Tošer Jaroslav Ústrašín1202020.00
34Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1161616.00
35Pánek Vít Sezemice1141414.00
35Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1141414.00
37Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1121212.00
38Icha Zdeněk Havlíčkův Brod1101010.00
38Kaminský Jaroslav Frýdštejn1101010.00
38Povolný Zdeněk Karlovy Vary1101010.00
41Žemlička Radek Slatiňany1666.00
42Dědík Vladimír BašťRebels team1222.00
42Trnka Aleš Třesovice1222.00
42Vondra Martin Němčice1222.00
42Šitina Josef Velká Jesenice1222.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.