Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 202 termínů závodů
V minulosti zadáno 5602 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Vysočina - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 330 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 8 3 0 1 0 1 0 0 0 1 1
2 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 6 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0
3 Doležán Vladimír  Chotěboř 9 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
4 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kotovic Jiří st. Zubří 3 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
6 Živný Miroslav ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
8 Svárovský David Humpolec 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
9 Matulka Matyáš  Jihlava 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
9 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 5 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
11 Záruba Radek Těmice 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
12 Fejt Petr st. Polička 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
12 Bednář Jakub Třebíč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
14 Slavík Tomáš  Humpolec 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
14 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
16 Nekola Lukáš Hněvkovice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Škorpík Daniel Písečné 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Šimánek Jakub Rouštany 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Kot Hynek Zdislavice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Slosarčík Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Neubrand Marek Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Škorpík František Písečné 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Ledvinka Martin Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Malý Jiří ml. Korouhev 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Vašík Jakub Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Blecha Miroslav České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Tůma Jakub Rousínov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Maršík Jan  Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Lukš Benjamin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Bošek Stanislav Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Koubský Adam Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Musílek Petr  Chotěboř 6 0 3 1 0 1 0 0 0 0 0
37 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 6 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0
38 Moravec Pavel Čejov 5 0 2 0 0 0 0 0 0 1 2
39 Jašková Aneta Černá Hora 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Jirsa Jiří Chmeliště 3 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
41 Pecher Petr Strakonice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
42 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 8 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0
43 Riedl Patrik  Humpolec 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
44 Jirásek Petr  Chotěboř 3 0 1 0 0 0 1 1 0 0 0
45 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 10 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
46 Hos Martin  Otín 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Cvercek Dominik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Tatíček Jiří Lukavice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Němec Jan. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Riedl Michal Humpolec 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Trnka Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Bednář Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Sobotka Petr  Žďár nad Sázavou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Kameš Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Coufal Zdeněk Želetava 9 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Hlaváček Ladislav Veselá 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Šťastný Ondřej Telecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Kotovic Jiří ml. Zubří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Barák Milan Želetava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Holčapek David Ivančice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Riedl Filip  Humpolec 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Casian Ivan Humpolec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Komín Vladimír Horní Cerekev 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Kameš Jakub Čejov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Janíček Jan Kamenice u Jihlavy 7 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
68 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 6 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
68 Havránek Radek Čejov 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
70 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
70 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 5 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
72 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Prokeš Jan Velká Bíteš 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Potičný Michal ml. Ivančice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Sláma Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Beck Milan Prachatice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Dejmek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Bříza Filip Jiřice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Kopic Milan Humpolec 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Svoboda Václav Horní Cerekev 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Svoboda Stanislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Bečka Pavel Plevnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Malý Jiří st. Korouhev 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Cvercek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Miksa Otmar 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Topič Jaromír Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Bulíček Tomáš Jemnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Rysl Pavel Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Hanzal Ondřej Želetava 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Rambousek Stanislav  Třebíč 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Císař Bohumír Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Navrkal Lukáš Plešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Peška Robin Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Mendl Patrik Lučice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Slavík Jaromír Humpolec 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
100 Průša Vladimír Želetava 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
101 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 8 0 0 0 1 1 2 0 0 0 1
102 Mokrá Jana  Najdek 8 0 0 0 1 1 0 1 1 0 0
103 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1
104 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
104 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
106 Komárek Martin Havlíčkův Brod 5 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
107 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
108 Břeň Zdeněk Jimramov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Tlustý Luboš Svratouch 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Bálek Ondřej Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Novotný Jiří ml. Jemnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Hrazdíra Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Matějka Jindřich Strakonice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Hromada Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Müller Tomáš Telecí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Joukl Jiří Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Mareš Jakub Plačkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Vágenknecht Jiří  Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Hnulík Svatopluk Havlíčkův Brod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Prokeš Roman Velká Bíteš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Blažková Aneta Pelhřimov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Neumann Zdeněk Domanín 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Černý Stanislav Moravské Budějovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Němec Bohuslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Horáček Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Kříž Josef Jindřichův Hradec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Takács Pavel Žďár nad Sázavou 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Cablk Jan Pravonín 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Vašíková Kateřina Jimramov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Valenta Zdeněk Kamenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
132 Škoda František Pacov 5 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0
133 Satorie Jan Jimramov 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
133 Satorie Josef Jimramov 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
135 Doležán Nikola  Dačice 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
136 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
137 Musil Ondřej Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Houdek Petr Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Kertész Julius  Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Kovář Michal Třešť 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Dostál Matouš  Králíky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Kolář Michal Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Snášel Radek Černá Hora 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Šoustarová Karolína Lísek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Šabatka Tomáš Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Kapec Lukáš Leština 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Halva Daniel Jimramov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Bureš Matyáš Herálec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Matej Jiří Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Jakubec Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Nešpor Ladislav Třešť 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Oumara Martin Pelhřimov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Čaněk Antonín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Stehlík Jaroslav ml. Fryšava pod Žákovou horou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Vondra Aleš Lučice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Smejkal Adam Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Bidmon Karel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Dostál Vít Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
162 Farka Martin Čejov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
163 Novotný Petr ml. Lhotice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Blažek Petr Načeradec 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Papoušek Ivan Hostim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Finda Stanislav Jemnice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Matulka Jaromír 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Kučerová Kateřina 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Beneš Jaroslav Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Němeček Jiří Nové Město na Moravě 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Smítka Josef ml. Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Nikl Michal Polička 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Buzek Pavel Český Rudolec 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Grecová Tereza Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Nekulová Stanislava Dobroutov 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Gryč Jan  Přibyslav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Miček František Křetín 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Kupsa Jan st. Buřenice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Šťastný Milan st. Vitochov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Mach Martin Jindřichův Hradec 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Krčil Martin ml. Červená Řečice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Havel Josef Vystrkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Mannová Lucie Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Burian Jiří Jihlava 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Výleta Martin Český Rudolec 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Nekola Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Rezek Oldřich Klentnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Košina Pavel Domanín 3 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
189 Chudárek Vlastimil ml. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Obadal Ladislav Mohelnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Pipek Jan Lučice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Šourek Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Mička Filip Světnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Icha Zdeněk Havlíčkův Brod 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Horáček Radim Vlastějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Andrýsek Vít Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Šebesta Jakub Mikulov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Řípa Aleš Heřmanův Městec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Zavacký Radek Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Černoch Jiří Vrchotovy Janovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Černý Martin Moravské Budějovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Jakeš Jan Ostrov nad Oslavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Černovická Alice Lucie 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Malý František Kostelní Radouň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Dokulilová Denisa 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Chudárek Vlastimil st. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Marek Petr Maleč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Kukeně Tomáš Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Polívka Martin Ždírec nad Doubravou 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Pěta Josef Lazinov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Vencálek Miloslav ml. Slavkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Pěta Jiří Lazinov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Carboch Zdeněk Vrchotovy Janovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Gabriel Václav Sezimovo Ústí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
215 Klečák Miloslav Onomyšl 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
216 Šír František 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Matějka Lukáš Krahulčí 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Čonka David 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Semerád Vladislav Benešov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Brzoň Matěj Kožlí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Bareš Vladimír  Slepotice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Beck Jiří Prachatice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Rybčák Zdeno Těchobuz 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Kovařík Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Baló Josef Římov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Johanides Vlastimil Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Chvála Petr  Sezemice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Prchal Jan Lučice 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Šír Jaroslav Křižánky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Douda Jan Chrast u Chrudimi 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Dejmek Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Křen Jan Telč-Podolí 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Hebelka Martin Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Čekal Matěj Černovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Dědic Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Ngoxuan Robin Blížkovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Sobotka Jiří ml. Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Záveský Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Tošer Jaroslav  Ústrašín 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Hegr Miroslav Korouhev 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Bureš Václav Nová Ves 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Štork Dominik Ivančice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
216 Černovický Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
248 Horňas Milan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Spěvák Milan st. České Velenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Beran Pavel Velká Bíteš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Krbec Miloš Čejov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Švíka Maxmilián Hněvkovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Pokorný František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Lajkeb Martin Zachotín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Novák Matěj Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Talich Jaroslav ml. Mladé Bříště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Hlaváč Marek 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Svoboda Stanislav st. Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Kubát Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Doležal Jan Nesovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Záškoda Radek Moravské Budějovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Tomáš Břetislav Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Hlaváček Karel Humpolec 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Chramosta Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Rakušan Miroslav 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Milkovič František 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Jung Karel Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Mejšek Radek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Beranová Simona Zachotín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Peťovský Ivan Třebíč 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Doležalová Sabina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Častulík Luděk Moravská Třebová 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Krtek Tomáš Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Jilichová Iva Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Studnička Jan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Cvarada Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Kousal Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Zelníček Lukáš Černovice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Rakušan Emil 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Kučavský Petr Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Ledvinka Jaroslav Havlíčkův Brod 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Aldorf Miroslav Červená Řečice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Váchová Radka Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Talich Jaroslav st. Mladé Bříště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Mitas Luděk Jindřichův Hradec 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Smejkal Rudolf Kouty 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Soukup Vlastimil Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Švíka Kryštof Hněvkovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Rákosník Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Choutková Klára Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Císař Dan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Freisleba Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Suk Filip Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Veselý Rostislav Jemnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Štětka Tomáš Radňov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Konvalina Jiří 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Bříza Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Matal Karel Černá Hora 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Svoboda Antonín Kejžlice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Kolečkář Tomáš Mohelnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Brouk Pavel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Krupička František Petrkov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Vorel Roman Dolní Kralovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Šabatková Hana Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Stránský Kamil Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Tůma Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Misar Petr Kouty 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Čapek Kryštof 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
248 Kouřil Patrik Humpolec 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
311 Pavlíček Václav st. Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
312 Tvrdý Pavel Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Maška Martin Kletečná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Sedlák Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Peroutka František Nuzice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Sláma Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Slavík Jakub Vilémov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Kopecký Pavel Dobrovítov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Suchánek Aleš Dymokury 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Vopršal Filip Radňovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Horák Ivan Včelnička 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Maška Josef Kletečná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Jarušinský Michal Korouhev 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Sobotka Jiří ml. Sobětuchy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Schmid David Dačice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Valenta Zdeněk ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Suchánek František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Tomšík Jan Křižanov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
312 Čaněk Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.