Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 111 termínů závodů
V minulosti zadáno 10255 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Vysočina - 01.01.2024 - 31.12.2024

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 92 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 3 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
2 Hrabáň Radim Čáslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baloun Roman ml. Heřmanův Městec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Poláček Petr st. Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Čech Rostislav Třebíč 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Slavík Jaromír Humpolec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Poláček Petr ml. Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Němec Jan České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kubíček Petr Světlá nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Hanáček František Brno 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
12 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Pečta Radek ml. Třebíč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zavřel Jan Pomezí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Hošek Adam Velké Meziříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Charvot Stanislav Čáslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Malý Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Synek Martin  Choceň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Doležán Nikola  Chotěboř 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Konečný Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Černý Radek Třebíč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Hapák Jurij Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Tkáč Milan Kolín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Barák Milan Želetava 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Lakoš Gustav Kralice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Mička Filip Světnov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Jiráková Karolína Závidkovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Trabáň Radim Čáslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 4 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
31 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Samlík Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Zeman David Chrudim 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Raniak Martin  Třešť 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Takács Pavel Světnov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Musílek Petr Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Vyskočil Josef Uherčice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Priehoda Tomáš Oslavany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
39 Macků Ondřej Dačice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
40 Jirásek Petr  Chotěboř 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
41 Vojta Jan Protivín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
41 Blaščík Petr  Staré Jesenčany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
41 Zejda Jiří st. Hostákov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
41 Fišer Lukáš Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
41 Klečák Miloslav  Onomyšl 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
41 Řípa Aleš Heřmanův Městec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
41 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
48 Hošek David Velké Mezíříčí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
48 Hrdlička Jaromír Řestoky 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
48 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
48 Tlustý Luboš Svratouch 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
48 Till Milan st. Loštice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
48 Beneš Milan Tušť 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
48 Peťovský Ivan Želetava 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
48 Lovětínský Petr Dačice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
48 Klípa Pavel st. Nová Bystřice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
57 Coufal Zdeněk  Jihlava 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
58 Danyi Michal Dačice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
58 Janečka Martin Velký Týnec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
58 Zatočil Štěpán Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
58 Zíma Bořivoj Rohovládova Bělá 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
58 Hos Martin Otín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
58 Adamec Jakub Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
58 Šabata Jakub Moravský Krumlov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
58 Zavacký Radek Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
66 Klaška Josef Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
66 Veselý Robert Brno 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
66 Kořínek Lukáš Nakvasovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
66 Blecha Miroslav ml. Počátky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
66 Horáček Jaroslav Havlíčkův Brod 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
66 Mokrá Jana  Najdek 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
66 Šotner Roman Vémyslice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
66 Šplíchal Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
66 Novák Filip Číčov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
66 Moravec Pavel Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
76 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
77 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
78 Zeman Marek Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
78 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
78 Hanzal Ondřej Želetava 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
78 Smítka Josef ml. Kaňk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
78 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
78 Novotný Petr ml. Zámrsk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
78 Číž Luboš Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
85 Svitáková Eliška Druhanov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
85 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
85 Hanáček Jonáš Brno 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
85 Baštář Filip Mlaďoňovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
85 Icha Zdeněk Havlíčkův Brod 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
85 Ruprecht Martin Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
85 Vojáček Tomáš Dolní Sokolovec 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
85 Hetych Mojmír Řestoky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.