Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 150 termínů závodů
V minulosti zadáno 5844 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Vysočina - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 412 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 12 4 0 1 0 1 0 0 0 1 1
2 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 9 2 0 1 1 1 0 1 0 0 0
3 Doležán Vladimír  Chotěboř 13 1 2 0 1 0 0 0 0 1 0
4 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nekola Lukáš Hněvkovice 5 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
6 Škorpík Daniel Písečné 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Trnka Tomáš 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Živný Miroslav ml. Bystřice nad Pernštejnem 4 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0
10 Svárovský David Humpolec 6 1 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 4 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
12 Dobeš Jiří Rebešovice 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
13 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 6 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1
14 Kotovic Jiří st. Zubří 3 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
15 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
16 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 7 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0
17 Matulka Matyáš  Jihlava 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
17 Malý Jiří ml. Korouhev 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
19 Záruba Radek Těmice 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
20 Tůma Jakub Rousínov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
20 Bednář Jakub Třebíč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
20 Fejt Petr st. Polička 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
23 Tomšík Jan Křižanov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
23 Slavík Tomáš  Humpolec 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
23 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
26 Bidmon Pavel Korouhev 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Blecha Miroslav České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Maršík Jan  Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Koubský Adam Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Lukš Benjamin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Vašík Pavel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Bošek Stanislav Brno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Vískot Zdeněk ml. Moravské Budějovice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Šimánek Jakub Rouštany 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Kot Hynek Zdislavice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Slosarčík Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Neubrand Marek Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Skalický Jakub Milín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Číž Luboš Jindřichův Hradec 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Škorpík František Písečné 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Munzar Tomáš Doubravník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Ledvinka Martin Brno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Skalický Miroslav Milín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Vašík Jakub Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Musílek Petr  Chotěboř 9 0 3 2 0 1 0 0 0 0 0
51 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 8 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0
52 Moravec Pavel Čejov 8 0 2 0 0 0 0 0 1 1 2
53 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Jašková Aneta Černá Hora 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Jirsa Jiří Chmeliště 5 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
57 Kotovic Jiří ml. Zubří 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Riedl Filip  Humpolec 7 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
59 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 6 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0
60 Pecher Petr Strakonice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
61 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 8 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0
62 Riedl Patrik  Humpolec 7 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
63 Dostál Matouš  Králíky 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
64 Jirásek Petr  Chotěboř 4 0 1 0 0 0 1 1 0 0 0
65 Coufal Zdeněk Želetava 11 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
66 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 14 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0
67 Hos Martin  Otín 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
68 Peťovský Ivan Třebíč 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
68 Mitas Luděk Jindřichův Hradec 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
70 Holčapek David Ivančice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Kožarská Aneta Štětí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Casian Ivan Humpolec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Komín Vladimír Horní Cerekev 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Žváček Michal Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Kameš Jakub Čejov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Cvercek Dominik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Tatíček Jiří Lukavice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Maršík Jakub Pelhřimov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Němec Jan. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Riedl Michal Humpolec 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Bednář Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Eis Rostislav Zvěrkovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Sobotka Petr  Žďár nad Sázavou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Hlaváček Ladislav Veselá 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Kameš Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Šťastný Ondřej Telecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Barák Milan Želetava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 8 0 0 2 0 1 0 0 1 0 0
90 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 12 0 0 1 1 1 3 0 0 1 2
91 Janíček Jan Kamenice u Jihlavy 8 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
91 Cablk Jan Pravonín 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
93 Raniak Martin Třešť 13 0 0 1 0 2 1 0 0 0 0
94 Havránek Radek Čejov 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
95 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 5 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
96 Semerád Vladislav Benešov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
97 Slavík Jakub Vilémov 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
98 Topič Jaromír Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 12 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Bulíček Tomáš Jemnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Císař Bohumír Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Bureš Jan Počátky 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Rambousek Stanislav  Třebíč 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Navrkal Lukáš Plešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Simonides Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Peška Robin Žďár nad Sázavou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Rysl Pavel Pelhřimov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Hanzal Ondřej Želetava 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Slavík Jaromír Humpolec 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Zeman Luboš  Semily 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Mendl Patrik Lučice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Prokeš Jan Velká Bíteš 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Potičný Michal ml. Ivančice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Sláma Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Beck Milan Prachatice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Dejmek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Bříza Filip Jiřice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Kopic Milan Humpolec 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Svoboda Václav Horní Cerekev 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Malý Jiří st. Korouhev 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Šimečková Tereza Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Svoboda Stanislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Bečka Pavel Plevnice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Miksa Otmar 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Cvercek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
130 Průša Vladimír Želetava 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
131 Škoda František Pacov 8 0 0 0 1 2 1 0 0 1 0
132 Mokrá Jana  Najdek 11 0 0 0 1 1 0 2 1 0 0
133 Komárek Martin Havlíčkův Brod 6 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0
134 Tošer Jaroslav  Ústrašín 10 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
135 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
136 Takács Pavel Žďár nad Sázavou 8 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0
137 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
138 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
138 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
140 Švec Jakub Zhořec 9 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
141 Kříž Josef Jindřichův Hradec 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Němec Bohuslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Denemarek Jiří Hrotovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Hošek Stanislav Pacov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Musil Milan st. Keřkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Horáček Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Mayer Martin Věchnov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Valenta Zdeněk Kamenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Vašíková Kateřina Jimramov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Tlustý Luboš Svratouch 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Zrnová Jitka Benešov 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Břeň Zdeněk Jimramov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Bálek Ondřej Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Novotný Jiří ml. Jemnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Hromada Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Müller Tomáš Telecí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Vlček Josef 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Hrazdíra Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Matějka Jindřich Strakonice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Mareš Jakub Plačkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Vágenknecht Jiří  Pardubice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Joukl Jiří Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Hnulík Svatopluk Havlíčkův Brod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Prokeš Roman Velká Bíteš 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Blažková Aneta Pelhřimov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Kocanda Jakub Pustina 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Kudláček Jan Ocmanice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Neumann Zdeněk Domanín 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Černý Stanislav Moravské Budějovice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
171 Satorie Josef Jimramov 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
171 Satorie Jan Jimramov 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
173 Doležán Nikola  Dačice 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
173 Gryč Jan  Přibyslav 4 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
175 Dostál Vít Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
176 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 7 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
177 Matej Jiří Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Jakubec Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Čaněk Antonín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Stehlík Jaroslav ml. Fryšava pod Žákovou horou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Hořínek Ivan Kozlov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Oumara Martin Pelhřimov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Nešpor Ladislav Třešť 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Vondra Aleš Lučice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Smejkal Adam Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Musilová Darja Humpolec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Bidmon Karel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Chmelíček Roman Měřín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Houdek Petr Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Kertész Julius  Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Klap Tomáš Humpolec 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Musil Ondřej Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Černý Radek Třebíč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Kovář Michal Třešť 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Slavík Alexej  Vilémov 10 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Harvan Patrik Bystrice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Snášel Radek Černá Hora 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Šabatka Tomáš Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Šoustarová Karolína Lísek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Kolář Michal Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Kudláč David 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Machatý David  Jaroměř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Halva Daniel Jimramov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Kapec Lukáš Leština 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Bureš Matyáš Herálec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
177 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
209 Polívka Martin Ždírec nad Doubravou 6 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
209 Šťastný Milan st. Vitochov 3 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
211 Farka Martin Čejov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
212 Dvořáček Jan Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Krčil Martin ml. Červená Řečice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Havel Josef Vystrkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Strnadová Barbora Pelhřimov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Mach Martin Jindřichův Hradec 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Mannová Lucie Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Burian Jiří Jihlava 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Rezek Oldřich Klentnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Výleta Martin Český Rudolec 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Nekola Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Patoč Jakub Mirošovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Novotný Petr ml. Lhotice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Blažek Petr Načeradec 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Frič Tomáš Skuhrov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Matulka Jaromír 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Papoušek Ivan Hostim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Finda Stanislav Jemnice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Šimek Lukáš Dolní Lhota 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Kučerová Kateřina 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Němeček Jiří Nové Město na Moravě 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Smítka Josef ml. Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Beneš Jaroslav Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Nikl Michal Polička 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Buzek Pavel Český Rudolec 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Homola Matěj 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Grecová Tereza Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Nekulová Stanislava Dobroutov 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Miček František Křetín 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Volf Josef Chlumín 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Šimek Jiří Benešov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
212 Kupsa Jan st. Buřenice 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
243 Košina Pavel Domanín 5 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
244 Icha Zdeněk Havlíčkův Brod 8 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
245 Carboch Zdeněk Vrchotovy Janovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
245 Čermoch Jiří Vrchotovy Janovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
247 Chudárek Vlastimil st. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Kosík Tomáš Moravské Budějovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Marek Petr Maleč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Kukeně Tomáš Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Pěta Josef Lazinov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Koudela Jakub Velké Meziříčí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Vencálek Miloslav ml. Slavkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Pěta Jiří Lazinov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Gabriel Václav Sezimovo Ústí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Hloušek Jakub Rožná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Hanzal Roman Žirovnice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Chudárek Vlastimil ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Obadal Ladislav Mohelnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Šourek Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Humplík Jakub Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Pipek Jan Lučice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Mička Filip Světnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Hanzal Lukáš Žirovnice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Horáček Radim Vlastějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Andrýsek Vít Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Mysliveček Miroslav Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Mičič Bogdan Citonice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Karas Michal Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Šebesta Jakub Mikulov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Zavacký Radek Jaroměřice nad Rokytnou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Řípa Aleš Heřmanův Městec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Řádek Dominik Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Beneš Milan Suchdol nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Černý Martin Moravské Budějovice 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Havlíček Petr Vatín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Jakeš Jan Ostrov nad Oslavou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Černovická Alice Lucie 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Malý František Kostelní Radouň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Fiala Michal Žleby 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Humplík Lukáš ml. Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Dokulilová Denisa 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
247 Raniak Milan Třešť 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
284 Krupička František Batelov 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
285 Klečák Miloslav Onomyšl 8 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
286 Hebelka Martin Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Palán Leoš Vilémov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Čekal Matěj Černovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Dědic Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Ngoxuan Robin Blížkovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Sobotka Jiří ml. Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Záveský Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Růžek Jiří Buřenice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Hegr Miroslav Korouhev 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Bureš Václav Nová Ves 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Štork Dominik Ivančice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Černovický Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Matějka Lukáš Krahulčí 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Vitásek Jiří Červená Lhota 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Čonka David 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Šír František 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Svárovský Tomáš Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Brzoň Matěj Kožlí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Rybčák Zdeno Těchobuz 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Bareš Vladimír  Slepotice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Požár Ondřej Měřín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Kovařík Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Koča Vítězslav Buřenice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Beck Jiří Prachatice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Havlík Jiří Dalečín 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Němec Jiří Radějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Chvála Petr  Sezemice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Baló Josef Římov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Douda Jan Chrast u Chrudimi 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Dejmek Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Johanides Vlastimil Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Křen Jan Telč-Podolí 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Prchal Jan Lučice 8 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
286 Šír Jaroslav Křižánky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
322 Choutková Klára Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Suk Filip Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Štětka Tomáš Radňov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Císař Dan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Freisleba Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Soukup Vlastimil Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Bříza Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Konvalina Jiří Lučice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Veselý Rostislav Jemnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Matal Karel Černá Hora 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Kolečkář Tomáš Mohelnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Svoboda Antonín Kejžlice 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Vorel Roman Dolní Kralovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Truhlář Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Šabatková Hana Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Brouk Pavel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Tecl Miloslav Pozovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Stránský Kamil Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Kouřil Patrik Humpolec 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Horňas Milan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Spěvák Milan st. České Velenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Beran Pavel Velká Bíteš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Tůma Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Misar Petr Kouty 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Čapek Kryštof 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Krbec Miloš Čejov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Švíka Maxmilián Hněvkovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Pokorný František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Tichopád Marek Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Novák Matěj Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Talich Jaroslav ml. Mladé Bříště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Lajkeb Martin Zachotín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Smítka Radek  Bolina 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Kubát Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Herbrich Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Hlaváč Marek 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Novák Josef Ledeč nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Doležal Jan Nesovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Chramosta Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Záškoda Radek Moravské Budějovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Tomáš Břetislav Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Svoboda Stanislav st. Čejov 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Hlaváček Karel Humpolec 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Jung Karel Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Mejšek Radek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Rakušan Miroslav 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Milkovič František 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Častulík Luděk Moravská Třebová 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Beranová Simona Zachotín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Krtek Tomáš Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Jilichová Iva Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Doležalová Sabina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Studnička Jan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Zavřel Jan Pomezí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Kousal Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Zelníček Lukáš Černovice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Rakušan Emil 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Cvarada Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Aldorf Miroslav Červená Řečice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Váchová Radka Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Talich Jaroslav st. Mladé Bříště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Kučavský Petr Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Ledvinka Jaroslav Havlíčkův Brod 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Smejkal Rudolf Kouty 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Švíka Kryštof Hněvkovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
322 Rákosník Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
389 Pavlíček Václav st. Ledeč nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
390 Kouřil Pavel Kamenice nad Lipou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Sobotka Jiří ml. Sobětuchy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Pácal Antonín ml. Stránecká Zhoř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Schmid David Dačice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Valenta Zdeněk ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Pečta Radek st. Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Čaněk Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Suchánek František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Tvrdý Pavel Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Maška Martin Kletečná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Tecl Petr Tábor 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Peroutka František Nuzice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Sedlák Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Sláma Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Ondráček Petr Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Turský Jindřich  Krchleby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Kopecký Pavel Dobrovítov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Vopršal Filip Radňovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Horák Ivan Včelnička 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Suchánek Aleš Dymokury 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Maška Josef Kletečná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Jarušinský Michal Korouhev 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
390 Gregor Jaroslav Herálec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.