Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 152 termínů závodů
V minulosti zadáno 6745 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Plzeňský - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 175 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Nauš VladislavBlížejov310210234.00
2Bartoš FrantišekChotěšov3858528.33
3Žižka RadekHolýšov3808026.67
4Hrubeš PetrPlzeň2696934.50
5Leško JiříOldřichov2626231.00
6Richter PavelPlzeň2616130.50
6Strnad RomanMariánské Lázně2616130.50
8Hrdlička JaroslavMariánské Lázně2606030.00
9Berousek PetrPlzeň2585829.00
9Sláma RadekŠvihov2585829.00
11Smihrodský StanislavTachov3555518.33
12Žižka LadislavHolýšov2515125.50
13Maršálek RadekPtenín2494924.50
14Józa PetrKladruby2484824.00
15Bereš JanPlaná2474723.50
15Bozděch KarelStaňkov2474723.50
17Orgoň RomanTachov2464623.00
17Touš Pavel st.Tachov2464623.00
19Janouškovec VilémStaňkov1454545.00
20Sedláček František1434343.00
21Soukup Pavel1414141.00
21Strnad LukášMariánské Lázně1414141.00
21Šalom JosefMerklín2414120.50
24Vican MarekPřeštice2404020.00
24Vitoň DavidBor1404040.00
26Pavlík JiříTachov1393939.00
26Suchý JanMerklín1393939.00
26Suda Václav1393939.00
26Vicher MilanPlzeň2393919.50
30Kodeřic Jiří1383838.00
30Kopecký MiroslavPlzeň1383838.00
30Šedivý Jiří st.Nýřany1383838.00
33Dientsbier RomanPlaná1373737.00
33Hladík RomanBlovice1373737.00
35Kořán Jindřich1363636.00
35Liška MiroslavBor1363636.00
35Soukup MichalPlzeň1363636.00
38Heřman KarelBlovice1353535.00
38Jamriška PavelKladruby2353517.50
38Prach AdamMerklín1353535.00
38Strnad JakubCheb1353535.00
42Bárta JakubPřeštice1343434.00
42Bártík MiloslavPlzeň2343417.00
42Fišera Jiří1343434.00
42Pojar MiroslavMilíře2343417.00
46Kaplan František1333333.00
46Pálek KarelKřepkovice1333333.00
48Holý Zdeněk ml.Plzeň1323232.00
48Schejbal Václav1323232.00
48Vican RomanPřeštice2323216.00
51Kaufner Václav st.Kdyně2313115.50
51Macek Milan1313131.00
51Milka Pavel1313131.00
51Prchal AdamHoršovský Týn1313131.00
51Šmůla DavidDobřany1313131.00
56Edl MilanPlzeň1303030.00
57Harant AntonínPlzeň329299.67
57Hlinčík JosefPlaná2292914.50
57Košař TomášOsek1292929.00
57Opiela Vladimír ml.Přeštice1292929.00
61Balvín Jaroslav1282828.00
61Bárta MartinPřeštice1282828.00
61Danko JakubRokycany1282828.00
61Hütta JosefPoběžovice1282828.00
65Kašpar JaroslavBlovice1272727.00
65Maydl MarekBezdružice1272727.00
67Macek Matěj1262626.00
67Černý BohumilKdyně1262626.00
69Břinda KarelBlovice1252525.00
69Pech StanislavZdemyslice1252525.00
71Beroušek PetrPlzeň1242424.00
71Kočí JaroslavPraha1242424.00
71Kukačka BohuslavStod1242424.00
71Sochor VáclavPřeštice1242424.00
71Zábranský JanSokolov1242424.00
76Ernest FrantišekBlovice1232323.00
76Půta JiříPlzeň2232311.50
76Šika JiříOlešná1232323.00
79Kagánek LadislavTachov1222222.00
79Přerost JiříTěně1222222.00
79Rádler JaroslavRobčice1222222.00
79Vala Jiří1222222.00
79Šuchman Josef1222222.00
84Hovorka JanTeplá1212121.00
84Kopecký Miroslav st.Domažlice2212110.50
84Stankovičová MichaelaHoloubkov1212121.00
84Vápeník JiříPlzeň1212121.00
88Bárta OldřichNýrsko1202020.00
88Diviš VladimírSrby1202020.00
88Holý Zdeněk st.Plzeň1202020.00
88Jeřábek AntonínLestkov1202020.00
88Maršálková MarcelaPtenín2202010.00
93Bárta VáclavPřeštice1191919.00
93Gabriel Tomáš1191919.00
93Půta RomanPlzeň1191919.00
93Tomášek PavelStrašice1191919.00
93Výborný JiříTeplá1191919.00
98Chlad Jiří1181818.00
98Chlad Pavel1181818.00
98Kakáček AntonínRokycany1181818.00
98Pecher Bernard1181818.00
98Pivoňka Milan1181818.00
103Jambor ZdeněkPlaná217178.50
103Trojan OtakarPřeštice1171717.00
103Šnauer JosefRokycany1171717.00
106Petrůňo MarcelHoršovský Týn1161616.00
106Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem1161616.00
108Plánička MiloslavSrby1151515.00
109Matoušek Michal1141414.00
109Varga StanislavHolýšov1141414.00
109Šnauer JanRokycany1141414.00
112Hůla PetrRokycany1131313.00
112Šilhavý StanislavTřemošná1131313.00
114Hradský TomášStará Voda1121212.00
114Józa DavidKladruby1121212.00
114Redlich RomášRokycany1121212.00
114Žambůrek JanSrby1121212.00
118Betík OndřejMerklín1111111.00
118Kasík VáclavRokycany1111111.00
118Lokvenc ŠtěpánPolžice211115.50
118Zíka Jaroslav st.Stříbro1111111.00
122Langmajer PetrRadnice1101010.00
122Mils David1101010.00
122Šutovský Josef1101010.00
125Maršálek JakubPtenín1999.00
125Šůcha MiroslavRokycany1999.00
127Hrách JaroslavHoloubkov1888.00
127Kohout KarelPřeštice2884.00
127Slíž LukášPřeštice1888.00
127Šuhaj FilipMilíře1888.00
131Janeček Jan ml.Kvíčovice1777.00
131Petrůňo JosefHoršovský Týn1777.00
131Šourková Marie Rožmitál pod Třemšínem1777.00
134Hrách OndřejHoloubkov1666.00
134Kalčík VlastimilSrby1666.00
134Pašek Milan1666.00
137Komenda JiříPraha1555.00
138Honzík MartinPlzeň1444.00
138Horálek MiroslavHabartov1444.00
138Vaněk Jan1444.00
141Redlich VáclavRokycany1333.00
141Rádler KarelRobčice1333.00
143Kratochvíl MilošPlzeň1222.00
143Volák Pavel1222.00
145Amerling FrantišekKladruby1111.00
145Blažek JiříBor u Tachova1111.00
145Durec Lukáš1111.00
145Gottwald Vladislav1111.00
145Hanzlík VáclavHoršovský Týn1111.00
145Honzík Tomáš1111.00
145Hudec JanChodová Planá1111.00
145Hufeislová Ilona1111.00
145Jahoda Ladislav st.Chodová Planá1111.00
145Kejř Jaroslav1111.00
145Kropáč MartinBečov1111.00
145Luzar MiroslavVysoké Jamné1111.00
145Mašek LukášChodová Planá1111.00
145Mašek Petr1111.00
145Meizer Jaroslav1111.00
145Molek PetrPlzeň1111.00
145Müller Karel ml.Plzeň1111.00
145Müllerová HanaLestkov1111.00
145Németh Michal1111.00
145Pašek MilošKladruby1111.00
145Pivoňka ZdeněkPlzeň1111.00
145Ploch JaroslavPlaná1111.00
145Polívka Václav1111.00
145Sochor RudolfPetrohrad1111.00
145Tesař Tomáš1111.00
145Vyskočil PavelPlaná1111.00
145Zábranský Petr1111.00
145Černý Jaroslav1111.00
145Šedivá JanaNýřany1111.00
145Šobr MartinBlížejov1111.00
145Švagr MilanTachov1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.