Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 320 termínů závodů
V minulosti zadáno 6470 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Plzeňský - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 61 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Suchý JanMerklín1393939.00
2Kopecký MiroslavPlzeň1383838.00
3Hrdlička JaroslavMariánské Lázně1373737.00
4Hrubeš PetrPlzeň1363636.00
5Prach AdamMerklín1353535.00
6Bárta JakubPřeštice1343434.00
7Kaplan František1333333.00
8Sláma RadekŠvihov1323232.00
9Prchal AdamHoršovský Týn1313131.00
10Bartoš FrantišekChotěšov1303030.00
11Opiela Vladimír ml.Přeštice1292929.00
12Bárta MartinPřeštice1282828.00
13Maršálek RadekPtenín1272727.00
14Žižka RadekHolýšov1262626.00
15Vican MarekPřeštice1252525.00
16Beroušek PetrPlzeň1242424.00
17Bozděch KarelStaňkov1232323.00
17Šalom JosefMerklín1232323.00
19Józa PetrKladruby1222222.00
19Rádler JaroslavRobčice1222222.00
21Kopecký Miroslav st.Domažlice2212110.50
21Vican RomanPřeštice1212121.00
21Vápeník JiříPlzeň1212121.00
24Bárta OldřichNýrsko1202020.00
24Leško JiříOldřichov1202020.00
26Bárta VáclavPřeštice1191919.00
26Gabriel Tomáš1191919.00
28Maršálková MarcelaPtenín1181818.00
28Nauš VladislavBlížejov1181818.00
30Kaufner Václav st.Kdyně1171717.00
30Orgoň RomanTachov1171717.00
32Petrůňo MarcelHoršovský Týn1161616.00
32Smihrodský StanislavTachov1161616.00
34Plánička MiloslavSrby1151515.00
35Matoušek Michal1141414.00
35Varga StanislavHolýšov1141414.00
37Harant AntonínPlzeň1131313.00
37Půta JiříPlzeň1131313.00
39Hradský TomášStará Voda1121212.00
39Józa DavidKladruby1121212.00
41Betík OndřejMerklín1111111.00
41Zíka Jaroslav st.Stříbro1111111.00
43Lokvenc ŠtěpánPolžice1101010.00
43Mils David1101010.00
43Šutovský Josef1101010.00
46Žižka LadislavHolýšov1999.00
47Slíž LukášPřeštice1888.00
47Touš Pavel st.Tachov1888.00
47Šuhaj FilipMilíře1888.00
50Petrůňo JosefHoršovský Týn1777.00
51Pašek Milan1666.00
52Kohout KarelPřeštice1555.00
53Horálek MiroslavHabartov1444.00
54Rádler KarelRobčice1333.00
55Volák Pavel1222.00
56Amerling FrantišekKladruby1111.00
56Durec Lukáš1111.00
56Jamriška PavelKladruby1111.00
56Molek PetrPlzeň1111.00
56Pašek MilošKladruby1111.00
56Pojar MiroslavMilíře1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.