Závody
Archiv termínů 2024
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 0204 | 0202 |
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Květen 2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | Středa |
N
Uhlířské Janovice - Středočeský  Název: Prvomájové rybářské závody 1volné místo |
|||
01.05.2024 | Středa |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: Retro závod 2023 (loví se pouze na výbavu s r.v. do roku 1989) |
|||
01.05.2024 | Středa |
N
Bohdalov, okres Žďár nad Sázavou - Vysočina  Název: RA+RA + Bohdalov |
|||
Duben 2024 | |||||
28.04.2024 | Neděle |
N
Košice u Kutné Hory - Středočeský  Název: Rybářské závody na Podskláku. |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.04.2024 | Neděle |
N
Bohutín - Středočeský  Název: O putovní pohár předsedy MO Příbram - 28. ročník !!OBSAZENO!! |
|||
28.04.2024 | Neděle |
N
Velký Osek mládež - Středočeský  Název: 9.ročník Velkoosecký Trojzubec 2024 |
|||
27.04.2024 | Sobota |
N
Jordánek u Miletína - Královéhradecký  Název: Rybářské závody na Jordánku |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2024 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký  Název: Jarní rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2024 | Sobota |
N
Velký Bor přeloženo na 4.5. - Plzeňský  Název: Memoriál J.Černého |
|||
27.04.2024 | Sobota |
N
Víceměřice - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
27.04.2024 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2024 | Sobota |
N
ZCELA OBSAZENO - Chuchel Mlýnský rybník - Vysočina  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2024 | Sobota |
N
Zámrsk - Pardubický  Název: |
|||
27.04.2024 | Sobota |
N
Olešná závlaha - Středočeský  Název: závod jednotlivců |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2024 | Sobota |
N
Lošany - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
27.04.2024 | Sobota |
N
Bělušice - Středočeský  Název: Memoriál Patrika Jukla |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2024 | Sobota |
N
Semněvice - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
26.04.2024 | Pátek |
N
Markovice - Pardubický  Název: Fifty-hour marathon Markovice |
|||
26.04.2024 | Pátek |
N
Jarošov nad Nežarkou - Jihočeský  Název: 24 hodinový Závod dvojic s Lubošem 6 ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.04.2024 | Neděle |
N
Konopáč u Heřmanova Městce mládež - Pardubický  Název: dětské rybářské Závody Konopáč u Heřmanova Městce |
|||
21.04.2024 | Neděle |
N
Skuteč mládež - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
|||
21.04.2024 | Neděle |
N
Štoky u Havlíčkova Brodu - Vysočina  Název: Rybářské závody na Tyšláku |
|||
21.04.2024 | Neděle |
N
Malá Skála - mládež - Liberecký  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.04.2024 | Sobota |
N
Dřenice Přesunuto na 9.6. - Pardubický  Název: závod dvojic ZÁVOD ZRUŠEN PRO MÁLO DVOJIC A POČASÍ DAME NAHRADNÍ TERMÍN |
|||
20.04.2024 | Sobota |
N
Bylany - Středočeský  Název: Rybářské závody Bylany Jaro |
|||
20.04.2024 | Sobota |
N
Popůvky - Dolní rybník - Jihomoravský  Název: Method Feeder CUP CZ 2024 |
|||
20.04.2024 | Sobota |
N
Zeměchy - Středočeský  Název: Kralupský kapr 2024 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.04.2024 | Sobota |
N
Pole u Kadova - Jihočeský  Název: 3. Rybářské závody |
|||
20.04.2024 | Sobota |
N
Konopáč u Heřmanova Městce - Pardubický  Název: Rybářské Závody Konopáč u Heřmanova Městce |
|||
20.04.2024 | Sobota |
N
Zlosyň - Středočeský  Název: Jarní závody 15. ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.04.2024 | Sobota |
N
Ptenín - Plzeňský  Název: MEMORIÁL JAROSLAVA LORENCE 4.ročník |
|||
20.04.2024 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický  Název: Skutečský kapřík |
|||
20.04.2024 | Sobota |
N
Lanškroun Přesunuto na 15.6.2024 - Pardubický  Název: Lanškroun - tradiční rýbářské závody |
|||
20.04.2024 | Sobota |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký  Název: Velkojesenicky pohár |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.04.2024 | Sobota |
N
Šitbořice - Jihočeský  Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA NOVASU V ŠITBOŘICÍCH |
|||
20.04.2024 | Sobota |
N
Malá Skála - Liberecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.04.2024 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský  Název: Jarní závod |
|||
20.04.2024 | Sobota |
N
Loukov - Liberecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.04.2024 | Neděle |
N
Medlešice - mládež - Pardubický  Název: VII.Medlešická Udička |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.04.2024 | Neděle |
N
Medlešice - Ženy - Pardubický  Název: VII.Medlešická Udička ŽENY |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.04.2024 | Neděle |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký  Název: 16. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.04.2024 | Sobota |
N
Nová Ves - Jihočeský  Název: srandamač |
|||
13.04.2024 | Sobota |
N
Medlešice - Pardubický  Název: Medlešická Udice VII. |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.04.2024 | Sobota |
N
Vrbová lhota - Středočeský  Název: Rybářské závody - Vrbovka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.04.2024 | Sobota |
N
Kelčany - Jihomoravský  Název: Cejnobraní Kelčany |
|||
13.04.2024 | Sobota |
N
Kocanda Otovice - Karlovarský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.04.2024 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský  Název: rybářské závody |
|||
13.04.2024 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický  Název: Cejnobití |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.04.2024 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký  Název: 16. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.04.2024 | Neděle |
N
Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký  Název: Zebco Europe - Cejnobraní |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.04.2024 | Sobota |
N
Senomaty - Středočeský  Název: Senomatský kapr |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.04.2024 | Sobota |
N
rybnik lhotak - Středočeský  Název: všeobecne |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.04.2024 | Sobota |
N
Mirovice - Jihočeský  Název: Jarní rybářské závody Mirovice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.04.2024 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický  Název: Běloba CUP 2024 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Březen 2024 | |||||
31.03.2024 | Neděle |
N
Mladoňovice - Vysočina  Název: Cejnobraní Asuán - jednotlivci |
|||
31.03.2024 | Neděle |
N
Čelákovice mládež - Středočeský  Název: rybářské závody na Grádě |
|||
30.03.2024 | Sobota |
N
Vehlovická tůň zrušeno - důvod problém s majitelem louky - Středočeský  Název: |
|||
30.03.2024 | Sobota |
N
Dymokury - Středočeský  Název: 15. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DYMOKURY "POSLEDNÍCH 15 MIST" |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.03.2024 | Sobota |
N
Hroznětín - Karlovarský  Název: Závody na Farském rybníce |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.03.2024 | Sobota |
N
Telce - Ústecký  Název: O pohár ředitele Ekostaveb Louny |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.03.2024 | Sobota |
N
Strážov - Plzeňský  Název: Velikonoční pohár - Strážov 2024 POSLEDNÍ 3 MÍSTA!!! |
|||
30.03.2024 | Sobota |
N
Mladoňovice - Vysočina  Název: Cejnobraní Asuán - dvojice |
|||
30.03.2024 | Sobota |
N
Čelákovice - Středočeský  Název: rybářské závody na Grádě |
|||
30.03.2024 | Sobota |
N
Rousinov - Jihomoravský  Název: Krouzek - Nemcany (Plavana) |
|||
30.03.2024 | Sobota |
N
Cortina Ivančice Obsazeno - Jihomoravský  Název: Velikonoční Kapr |
|||
29.03.2024 | Pátek |
N
Starý Kolín - Středočeský  Název: Motorová pila na udici |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.03.2024 | Neděle |
N
Tálín ženy (pro nemoc zrušeno) - Vysočina  Název: Tálínská rybička 1-ženy |
|||
23.03.2024 | Sobota |
N
Rybník Tálín(Bohdalov) - Vysočina  Název: Tálínská rybka 3-dospělí (obsazeno) |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.03.2024 | Sobota |
N
rybník Valcha - Borovnice ( Vlašim) - Středočeský  Název: cejnobraní Valcha |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.03.2024 | Sobota |
N
HOSPODA DŘENICE - Pardubický  Název: RYBARSKÝ PLES ZAČÁTEK VE 20.HODIN STUPNÉ 200Kč |
|||
23.03.2024 | Sobota |
N
Bylany OBSAZENO - Ústecký  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.03.2024 | Sobota |
N
Vstiš OBSAZENO - Plzeňský  Název: Vstiš Nový rybník cca 4 ha |
|||
23.03.2024 | Sobota |
N
Rousinov - Jihomoravský  Název: Krouzecka 6h |
|||
16.03.2024 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Dřenický Duhák-Dudák 1MISTO VOLNE .I!!!!!!!!!!!!!!!! |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.03.2024 | Sobota |
N
Počerny - Karlovarský  Název: Prvni jarní závody Počerny |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.03.2024 | Sobota |
N
Rousinov - Nemcany - Jihočeský  Název: Krouzecka delicka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.03.2024 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký  Název: Kostelecká nudle,pouze 20 míst |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.03.2024 | Neděle |
N
Rousínov-Kroužek - Jihomoravský  Název: Kroužecká Dělička |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.03.2024 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: Dolovná |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.03.2024 | Sobota |
N
Kocanda Otovice - Karlovarský  Název: první jarní posezení |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.03.2024 | Sobota |
N
Černá za Bory - Pardubický  Název: Burza a vyhlášení za rok 2023 |
|||
02.03.2024 | Sobota |
N
Medlešice - Pardubický  Název: Medlešice Method Masters |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Únor 2024 | |||||
17.02.2024 | Sobota |
N
Kobylníky - Středočeský  Název: Zimní rybářské závody |