Žebříček - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 71 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jánošíková Emma | Liberec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
2 | Sychra Adam | Jablonec nad Nisou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
3 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
4 | Kopecký Jan | Turnov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
5 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
6 | Halamka Šimon | Hlinsko | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
6 | Novák Josef | Žďár | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
8 | Filipec Artur | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
8 | Filipec Tobiáš | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
8 | Suk Antonín | Strakonice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
11 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
12 | Hudská Viola | Předměřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
12 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
14 | Kazda Jakub | Ostřešany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
14 | Kupka Adrian | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
16 | Hejzlar Antonín | Šiškovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
16 | Mika Miroslav | Přišimasy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
18 | Lochman Matouš | Martinice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
19 | Bořil František | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
19 | Hudský Jonáš | Předměřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
19 | Janáček Daniel | Malá Losenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
22 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
23 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
24 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
24 | Puchlovský Adam | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
26 | Burkoň Jiří | Horka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
26 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
26 | Johanides Filip | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
26 | Petříček Jan | Poběžovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
30 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
31 | Miková Michaela | Přišimasy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
32 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
33 | Dlask Tadeáš | Příšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Eliáš Šimon | Grunov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Fiala Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Fišer Jan | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Hapiák Patrik | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Hobelantová Markéta | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Holec Eliáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Hurský Václav | Smrkový Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Jiránek Bastien | Líšný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Kovář Jakub | Hrubá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Krupka Dalibor | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Krupková Anděla | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Kultová Amálie | Malé Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Kvintusová Klára | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Kvintusová Lucie | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Lubas Matyáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Lubas Šimon | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Matys Norbert | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Meloun Václav | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Mikšovský Jan | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Novotný Frederik Lukáš | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Němčík Prokop | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Prokůpek Marek | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Randa Matěj | Svijany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Sládek Rudolf | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Strolený Matěj | Medlešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Vavříček Matyáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Vlček Oldřich | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Vojtíšková Karolína | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Vávra Lukáš ml. | Horská Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Šubrt Dominik | Turkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Žaloudek Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |