Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 80 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 107 | 107 | 35.67 |
2 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 4 | 77 | 77 | 19.25 |
3 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 3 | 74 | 74 | 24.67 |
4 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
5 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
6 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 3 | 71 | 71 | 23.67 |
7 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
8 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
9 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
10 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
10 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
12 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
12 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
12 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
15 | Würz Dalibor | Hořesedly | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
16 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
16 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
16 | Turský Jindřich | Krchleby | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
19 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
20 | Zdráhala Petr | Všejany | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
21 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
22 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
23 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 41 | 41 | 10.25 |
23 | Michálek Jan | Otovice | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
23 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
26 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
26 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
26 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
29 | Rubina Vladimír | Liblice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
29 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
31 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
31 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
31 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
31 | Shershen Volodymyr | Praha | Dnister feeder team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
35 | Kudry Marek | Cerhenice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
36 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
37 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
37 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
39 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 4 | 33 | 33 | 8.25 |
39 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
41 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 4 | 32 | 32 | 8.00 |
41 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
41 | Smola Pavel | Budíkov | Big Fish Jihlava | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
44 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
45 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
45 | Michálková Tereza | Otovice | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
47 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
47 | Klement Antonín | Chranišov | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
49 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
49 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
51 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
52 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
53 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
53 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
55 | Mach Václav | Pernink | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
56 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
57 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
57 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
59 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
60 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
61 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
62 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
63 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
63 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
63 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
66 | Burak Oleh | Praha | Dnister feeder team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
66 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
68 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
69 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
69 | Pechová Veronika | Púchov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Bulak Serhiy | Praha | Dnister feeder team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
72 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
72 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
72 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
72 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
72 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
72 | Musil Ondřej | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
72 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
72 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
72 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |