Závody
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 15.05.2021 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Rybářské závody OBSAZENO JEN NÁHRADNICI !!!!!!!!!!!!! | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 41 závodníků Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klečák Miloslav - Onomyšl Pětík Marek - Libišany Jirásek Petr - Chotěboř Buchar Jan - Uherské Hradiště Pánek Vít - Sezemice Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště Doležán Nikola - Chotěboř Doležán Vladimír - Chotěboř Trnka Aleš - Třesovice Pišl Jan - Třesovice Svatoš Petr - Budislav Černý Jan - Pardubice Machatý David - Jaroměř Ďásek František - Havlíčkův Brod Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod Boháček Lukáš - Pardubice Pánek Vít - Sezemice Brendl Patrik - Lanškroun Brodský Michal - Hradec Králové Blaščík Petr - Staré Jesenčany Zahradník Vlastimil - Vysoké Mýto Taichner Radek - Mikulovice Aleksandrová Alena - Hradec Králové Gančarčík Karel - Pardubice Růžička Pavel - Dašice Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Kubec Tomáš - Lanškroun Dubský Ladislav - Nasavrky Žemlička Radek - Slatiňany Chválová Lubica - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Štarman Jiří - Staré Jesenčany Synek Martin - Choceň Provazník Michal - Dřenice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA. | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter,pstruh a siven a bílá ryba. | ||||||
Bodování | Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů Lin a Karas 20.bodů Siven a Pstruh = 10 bodů , Ostatní ryby = 1 bod STŘEVLIČKA SE NEBODUJE!!!!!!!!! | ||||||
Ocenění pro vítěze | 3 poháry.A DALŠÍ HODNOTNÉ CENY. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno. | ||||||
Pořadatel |
Název: Rybářský spolek Dřenice Telefon: 723408159 |