Závody
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 04.09.2021 | ||||||||
Datum konce závodu | 04.09.2021 | ||||||||
Místo konání závodu | Veselí - Běhařov | ||||||||
Kraj | Plzeňský | ||||||||
Název závodu | Úslavský pohár | ||||||||
Název vodní plochy | Břemiště | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Popis cesty |
Klatovy - Janovice nad Úhlavou - Veselí - Běhařov, mezi obcemi Veselí a Běhařov je asi cca 1,50 km za obcí Veselí odbočka vlevo na polní cestu - broková střelnice MS Dlažov |
||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 45 závodníků Břinda Karel - Blovice Kelner Jindřich - Běhařov Růžička Milan - Měcholupy Opletal Radek - Nýrsko Hrubý Leoš - Bezděkov Černý Bohumil - Kdyně Říha Václav - Janovice nad Úhlavou Turek Miroslav - Stříbro Kazák Pavel - Krejnice Kadlec Martin - Janovice nad Úhlavou Ludvar Jiří - Plánice Němec Jaroslav - Dlažov Kazda Jan - Nýrsko Sláma Jan - Švihov Sláma Radek - Švihov Kopečný Michal - Kal Duda Lukáš - Rohozno Raišl Zbyněk - Dlažov Cingroš Roman - Stod Cingroš Jakub - Stod Spiller Karel - Stod Vrabec Jiří - Plzeň Dub Jaroslav - Babín Šefl František - Velký Bor Kohout Karel - Přeštice Mazánek Josef - Nýrsko Půta Jiří - Plzeň Omamik Ján - Plzeň Bouše Petr st. - Řenče Bouše Petr ml. - Řenče Vican Roman - Přeštice Vican Marek - Přeštice Sládek Vladislav - Nýrsko Trojan Otakar - Přeštice Maršálková Marcela - Ptenín Maršálek Jakub - Ptenín Maršálek Radek - Ptenín Šifta Stanislav - Přeštice Kaufner Kamil - Kdyně Kaufner Václav st. - Kdyně Šimůnek Jiří - Klatovy Tureček Jan - Klatovy Plíšek Radoslav - Klatovy Pojar Radek - Točník Ungr Jiří - Klatovy | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst |
I. kolo - los II. kolo - los nelze 2 x stejné místo, při stejném losu se tahá opětovně nelze kombinace posledních čísel úseku - losuje se opětovně |
||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy |
viz pravidla Úslavského poháru - www.uslavskypohar.wbs.cz |
||||||||
Zakázané nástrahy |
patentka |
||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb |
Kapr, Karas. Perlín, Plotice, Cejn, Lín, Okoun |
||||||||
Bodování |
1 cm = 1 bod viz pravidla Úslavského poháru - www.uslavskypohar.wbs.cz |
||||||||
Ocenění pro vítěze |
bude doplněno |
||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
Občerstvení na místě bude zajištěno na místě slosovatelná TOMBOLA o hodnotné ceny |
||||||||
Pořadatel |
Email: mira-kasik@seznam.cz Telefon: +420737869867 |