Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 101 termínů závodů
V minulosti zadáno 9278 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Třesovice
7300.00045
2
Třebechovice pod Orebem
6900.00044
3
Slatiňany
6000.00043
4
Pardubice
5600.00042
5
Jaroměř
5300.00041
6
Havlíčkův Brod
4800.00040
7
Žďár nad Sázavou
4600.00039
8
Opočno
4300.00038
9
Sezemice
4100.00037
10
Vysoké Mýto
4000.00036
11
Žďár nad Sázavou
3900.00035
12
Heřmanův Městec
3800.00034
13
Havlíčkův Brod
3600.00033
14
Slepotice
3501.00032
15
Bakov nad Jizerou
3500.00031
16
Chlum
3200.00030
17
Dražkovice
3100.00029
18
Němčice
2900.00028
19
Lanškroun
2600.00027
20
Onomyšl
2500.00026
21
Třemošnice
2400.00025
22
Hořice v Podkrkonoší
2200.00024
23
Humpolec
2102.00023
23
Jaroměř
2102.00023
25
Plotiště nad Labem
2101.00021
26
Mezihoří
2000.00020
26
Havlíčkův Brod
2000.00020
28
Pardubice
1900.00018
29
Mnichovo Hradiště
1800.00017
30
Žďár nad Sázavou
2600.00016
31
Hrobice
1500.00015
32
Havlíčkův Brod
1200.00014
33
Humpolec
1000.00013
33
Nasavrky
1000.00013
33
Žďár nad Sázavou
1000.00013
36
Najdek
700.00010
37
Vilémov
600.0009
37
Všechlapy
600.0009
39
Opočno
500.0007
39
Dolní Sokolovec
500.0007
39
Pardubice
500.0007
42
Nasavrky
400.0006
42
Uhlířské Janovice
400.0006
44
Mikulovice
300.0006
44
Hlinsko
300.0006
46
Choceň
200.0006
46
Humpolec
200.0006
46
Trhová Kamenice
200.0006
49
Zámrsk
100.0006
49
Luže
100.0006
51
Hrobice
00.0006
51
Slatiňany
00.0006


 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(4.6666666666667)
Losování(5)
Revír(3.333335)
Občerstvení(4.666665)
Vyhlášení a ceny(4.666665)
Celkové hodnocení(4.4666663333333)

Dosud hodnotili 3 uživatelé.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 09.10.2022
Místo konání závodu Slatiňany - Kunčí
Kraj Pardubický
Název závodu Podzimní rybářské závody - PŘED ZÁVODY BUDE VYSAZENO CCA 2000 KS KAPRA!!!
Název vodní plochy rybník Návesní
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 5:00
Možno předem na email zemlicka.Radek@seznam.cz
Možno předem na telefonu 776379326
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 57 závodníků

Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Vlasta Vratislav - Bakov nad Jizerou
Novotná Pavlína - Zámrsk
Soukup Ivo - Třebíč
Žuková Marie - Opočno
Komárek Martin - Havlíčkův Brod
Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod
Janouch Miroslav - Všechlapy
Hanuška Jaroslav - Třemošnice
Horák David - Luže
Kosina Marek - Jaroměř
Synek Martin - Choceň
Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou
Mokrá Jana - Najdek
Bareš Vladimír - Slepotice
Novotný Jiří - Zámrsk
Rybenský Roman - Němčice
Klečák Miloslav - Onomyšl
Mokrý Jan - Uhlířské Janovice
Kučera Lukáš - Dašice
Klent Václav - Slatiňany
Nguyen Martin - Havlíčkův Brod
Král Pavel - Havlíčkův Brod
Kvasnička Martin st. - Kolín
Fiedler Luděk - Pardubice
Jón Richard - Chlum
Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší
Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou
Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou
Brendl Patrik - Lanškroun
Ducháček Miloš - Trhová Kamenice
Bedrník Jan - Jaroměř
Pavlíček Radomír - Žďár nad Sázavou
Miková Simona - Přišimasy
Mika Jaroslav - Přišimasy
Němcová Hana - Nasavrky
Koudelková Jitka - Nasavrky
Chvála Petr - Sezemice
Černý Jan - Pardubice
Pleskot Jan - Hrobice
Nováková Renata - Hrobice
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy
Ščepka František - Humpolec
Svoboda Antonín - Humpolec
Kopic Milan - Humpolec
Havránek Radek - Čejov
Hlaváček Karel - Humpolec
Taichner Radek - Mikulovice
Vašíček Zdeněk - Opočno
Kratochvíl Jan - Třebechovice pod Orebem
Trnka Aleš - Třesovice
Zahradník Vlastimil - Pardubice
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Vojáček Zdeněk - Vilémov
Vojáček Tomáš - Dolní Sokolovec
Žemlička Radek - Slatiňany
Časový harmonogram závodu
První část od 7:00 hodin do 10:00 hodin
Přestávka od 10:00 hodin do 11:00 hodin
Druhá část od 11:00 hodin do 14:00 hodin
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč
Zakázané nástrahy Patentky, ryby a jejich části
Krmení
Povoleno
10 minut před začátkem poločasu
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca 5 ha
Osádka ryb kapr, amur, štika, candát, úhoř, lín, sumec, bílá ryba
Bodování kapr, amur, štika, candát, úhoř, lín, sumec - 100 bodů ostatní - 10 bodů
Ocenění pro vítěze 1. - 3. místo poháry, hodnotné ceny
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) vybavení dle rybářského řádu, občerstvení zajištěno
Pořadatel Název: MO ČRS Slatiňany
WWW: rybarislatinany.cz
Email: zemlicka.Radek@seznam.cz
Telefon: 776379326

 

 

 

 


Copyright © 2013-2023, Rybářské žebříčky, z.s.