Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 145 termínů závodů
V minulosti zadáno 7427 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 15.08.2020
Místo konání závodu Kochánov-Havl.Brod
Kraj Vysočina
Název závodu Rybářské závody
Název vodní plochy Račák
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 5.30
Možno předem na email kamilondracek@seznam.cz
Možno předem na telefonu 737066757
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 38 závodníků

Komárek Martin - Havlíčkův Brod
Tecl Miloslav - Pozovice
Kovařík Patrik - Humpolec
Veselý Lukáš - Jaroměřice nad Rokytnou
Žůrovec David - Jaroměřice nad Rokytnou
Kosztyo Alexander - Poděbrady
Slavík Alexej - Vilémov
Glanc Ivan - Havlíčkův Brod
Pytlík Ladislav - Havlíčkův Brod
Skala David - Skřivánek
Dvořák Zdeněk- Štoky
Izaiasz Petr - Holice
Hurt Martin - Zbraslavice
Tejnecký Miroslav - Zbraslavice
Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy
Skryja Matěj - Ostrov nad Oslavou
Homolka Ludvík - Ostrov nad Oslavou
Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou
Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou
Soukup Ivo - Třebíč
Beránek Jaroslav - Světlá nad Sázavou
Beránek Lukáš - Světlá nad Sázavou
Prchal Jan - Lučice
Moravec Pavel - Čejov
Doležán Nikola - Chotěboř
Doležán Vladimír - Chotěboř
Sobotka Jiří st. - Žďár nad Sázavou
Zemen Petr - Žďár nad Sázavou
Koutný Martin - Lažany
Bareš Vladimír - Slepotice
Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou
Mokrá Jana - Najdek
Musílek Petr - Chotěboř
Pavlíček Václav st. - Ledeč nad Sázavou
Pajer Stanislav - Ledeč nad Sázavou
Unzeitig Bohuslav - Žďár nad Sázavou
Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou
Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 11.00 hodin
Druhá část od 11.00 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst ruličky na každé kolo zvlášť
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 300 Kč
Zakázané nástrahy zákaz jakkoli použít patentku,rybička a její části
Krmení
povoleno s rozumem a ohledem na ostatní.
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca 1 ha
Osádka ryb kapr,amur,okoun,lín,karas,candát,bílá...
Bodování kapr,amur,lín,candát + vše nad 50cm  = 50bodů vše nad 20cm = 10bodů ostatní = 1bod Sektorové hodnocení - poločas = sektor  
Ocenění pro vítěze První místo živé telátko
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) vyprošťovač háčků,podběrák a ostatní základní věci. O všem sporném a všech změnách rozhoduje pořadatel. Případné odhlášení považujeme za samozřejmé,ale hlavně slušné. Občerstvení zajištěno.
Hlavní sponzor závodu Název: Novák Petr
Pořadatel Název: Novák Petr

 

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.