Závody
Seznam závodů pro datum 19.6.2021
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
19.06.2021 | Sobota |
N
Mohelnice ženy - Olomoucký Název: Lady Cup |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Medlešice-Pivovar-Fryčák - Pardubický Název: Vesnická Liga |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Mimoň - Liberecký Název: O pohár starosty |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Teplá - Karlovarský Název: Rybářské závody Bašta |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Šlapanice v Čechách - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský Název: Rybářské závody Chotěšov |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
České Velenice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Bylany u Mostu - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Dešná - Jihočeský Název: o dešanské sele |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský Název: 2 ročník 24 hodinový Závod dvojic s Lubošem |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Konopáč u Heřmanova Městce - mládež - Pardubický Název: 2.Ročník dětských rybářských závodů (bude nasazen pstruh a kapr) |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Nesuchyně - Středočeský Název: Rybářské závody Nesuchyně 2021 |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Bystřice (Benešov) mládež - Středočeský Název: Dětský rybářský závod do 15. let v plavané |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Chuchel - Pardubický Název: Rybářské závody Chuchel |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Velký Osek mláfež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec - O pohár PČR mládež |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Pacov - Vysočina Název: Pacovský kapr |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Teplá mládež - Karlovarský Název: Rybářské závody Bašta |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Mohelnice ženy - Olomoucký Název: Lady Cup |
||
19.06.2021 | Sobota |
N
Dešná - Jihočeský Název: o dešanské sele |