Závody
Seznam závodu pro 2022 - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
01.05.2022 | Neděle |
N
Veselí nad Lužnicí mládež - Jihočeský Název: Veselská zlatá udice |
||
01.05.2022 | Neděle |
N
Klášter u Nepomuku - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
01.05.2022 | Neděle |
N
Votice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
01.05.2022 | Neděle |
N
Klášter u Nepomuku - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
06.05.2022 | Pátek |
N
Dubový rybník u Jihlavy - zrušeno - Vysočina Název: Dubový Carp Cup |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský Název: Včelín |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Hulín - změna začátku - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Choryně - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Roudnice nad Labem - Ústecký Název: rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Velký Osek - Středočeský Název: CT RETRO RYBÁŘSKÉ ZÁVODY VELKÝ OSEK 7.5.2022 |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Ostřešany - Pardubický Název: Vesnická liga |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Luže - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Tylov (Tylovský rybník) - mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Horka nad Sázavou - pískovna - Jihočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2022 |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Vranovská Ves - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Český Těšín - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Mileč - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Kněževes u Rakovníka - Středočeský Název: Rybářské závody - Kněževes 2022 |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Božice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Litomyšl (Janov) - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Syrovice - mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Mokrovraty mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Chrastava mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Chrastava - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Brniště mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Česká Lípa - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Jablunkov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Nasavrky - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Nový Dvůr u Písku - Jihočeský Název: Tradiční rybářské závody Nový Dvůr |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Bělušice - Středočeský Název: |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Slavičín mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Vysoké Mýto - Knířov - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Šenov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Lipec - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U15 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Slavičín mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Slavičín mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Vysoké Mýto - Knířov - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Mileč - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Jablunkov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Jablunkov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
08.05.2022 | Neděle |
N
Hulín - Pohár šampionů - Středočeský Název: Pohár šampionů |
||
08.05.2022 | Neděle |
N
Loket - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
08.05.2022 | Neděle |
N
Luže - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
08.05.2022 | Neděle |
N
Karviná - Moravskoslezský Název: memoriál bratří Wraniků |
||
08.05.2022 | Neděle |
N
Hošťalovice - Pardubický Název: Rybářské závody Hošťalovice |
||
08.05.2022 | Neděle |
N
Jablunkov mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
08.05.2022 | Neděle |
N
Hubertka - Vysočina Název: Rybářské závody na Hubertce |
||
08.05.2022 | Neděle |
N
Čelákovy - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
08.05.2022 | Neděle |
N
Hulín - Pohár šampionů - Středočeský Název: Pohár šampionů |
||
08.05.2022 | Neděle |
N
Jablunkov mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2022 | Středa | N - Královéhradecký | ||
13.05.2022 | Pátek |
N
Kněžice ZRUŠENO - Středočeský Název: CT RETRO RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KNĚŽICE |
||
13.05.2022 | Pátek |
N
Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský Název: Rybářské závody Chotěšov |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Dřenice POSLEDNÍCH 8.MÍST - Pardubický Název: Rybářské závody ZMĚNA ČASOVÉHO HARMONOGRAMU!!!!!!!!!!!!!!!!! |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - obsazeno - Vysočina Název: HADINA CUP 2020 |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Drozdíce - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Uhlířská Lhota - OBSAZENO!! - Středočeský Název: Rybářské závody na Lhoťáku - Obsazeno!!! |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Mnichovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Velká Černoc - Ústecký Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Mšeno u Mělníka - Středočeský Název: Rybáři Mšeno |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský Název: Rybáři Mšeno |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Náchod Babí - Královéhradecký Název: ZÁVODY BAGR |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Zdislavice mládež - Středočeský Název: Zdislavický potěr |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: Skutečský kapřík |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Písková Lhota - Středočeský Název: O pohár předsedy Středočeského územního svazu |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Měcholupy - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Bystré - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Hrobice - Pardubický Název: Hrobický norek |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Nižbor - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Doksy - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Velká nad Veličkou - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Velká nad Veličkou mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Načeradec - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Březí - Plzeňský Název: Březská vydra |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Odolena Voda - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Trhové Sviny - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Trhové Sviny ženy - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Brno - Obřany - Jihomoravský Název: Svitavský pohár |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Šitbořice - Jihomoravský Název: Závod pro dospělé |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Lodín - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Vlasatice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Stráž pod Ralskem - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Tábor - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Nakvasovice - Středočeský Název: Soutěž v chytání ryb na udici |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou - Středočeský Název: Rybářské závody Lužec nad Vltavou |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Bavorov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Bavorov mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Veselí nad Moravou - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Pustá Kamenice zrušeno? - Pardubický Název: Kamenický pstruh |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Řečany nad Labem - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: Skutečský kapřík |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - obsazeno - Vysočina Název: HADINA CUP 2020 |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Měcholupy - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Načeradec - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Vlasatice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Odolena Voda - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.05.2022 | Sobota |
N
Lodín - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
15.05.2022 | Neděle |
N
Slatiňany - Kunčí - Pardubický Název: Rybářské závody o Pohár starosty Města Slatiňany |
||
15.05.2022 | Neděle |
N
Písková Lhota mládež - Středočeský Název: O pohár předsedy Středočeského územního svazu |
||
15.05.2022 | Neděle |
N
Moravský Krumlov mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
15.05.2022 | Neděle |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec -pohár ČRS MO Velký Osek mládež |
||
15.05.2022 | Neděle |
N
Trhové Sviny mládež - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
15.05.2022 | Neděle |
N
Šitbořice mládež - Jihomoravský Název: Dětské závody |
||
15.05.2022 | Neděle |
N
Vlasatice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
15.05.2022 | Neděle |
N
Bylany II - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
15.05.2022 | Neděle |
N
Veselí nad Moravou mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
15.05.2022 | Neděle |
N
Řečany nad Labem mládež - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
15.05.2022 | Neděle |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec -pohár ČRS MO Velký Osek mládež |
||
15.05.2022 | Neděle |
N
Vlasatice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
15.05.2022 | Neděle |
N
Veselí nad Moravou mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
15.05.2022 | Neděle |
N
Veselí nad Moravou mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
MEDLEŠICE PIVOVARSKÝ RYBNÍK - Pardubický Název: Vesnická Liga |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Pěkov - Hony - Královéhradecký Název: Grimův pohár |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Hraštice - Královéhradecký Název: GARBOLINO CUP |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Pšánky - Královéhradecký Název: Rybářské závody dospělých - Pšánky 2022 |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Uhersko Mazanec - Pardubický Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Nová Paka - Královéhradecký Název: Rybářské závody v Nové Pace |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Příbram - Stržený - Středočeský Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO PŘÍBRAM !!! VOLNÁ MÍSTA!!! |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Klapy 1 - Ústecký Název: rYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Kounice - Středočeský Název: |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Dolce - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Želetava - Vysočina Název: 16.Rybářské závody - Hadrava |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Čehovice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský Název: Rybářské závody Chotěšov |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Jince mládež - Středočeský Název: |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Velký Bílichovský rybník - Středočeský Název: Rybářské závody Bílichov |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Cetoraz - Vysočina Název: Pacovský kapr |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Jemnice - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Žerotice u Znojma - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Vodňany - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Orlová mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Praha Kolovraty - Praha Název: kolovratské rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Praha Kolovraty mládež - Praha Název: kolovratské rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Horka nad Moravou - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Horka nad Moravou mládež - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Podbořany - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Hašov - Plzeňský Název: odpolední rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Kelč - Zlínský Název: Tradiční rybářské závody - letos již 30.ročník |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Čimelice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Kloužovice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Ledenice - Jihočeský Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Holešov - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Hrádek u Znojma mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Podivín - Jihomoravský Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Kelč mládež - Zlínský Název: Tradiční rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Dolní Bousov mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Uhersko Mazanec - Pardubický Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Čehovice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Holešov - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
21.05.2022 | Sobota |
N
Žerotice u Znojma - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
22.05.2022 | Neděle |
N
Pšánky mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody - Pšánky 2022 |
||
22.05.2022 | Neděle |
N
Nová Paka mládež U15 - Královéhradecký Název: Rybářské závody v Nové Pace pro děti a mládež |
||
22.05.2022 | Neděle |
N
Jemnice - Vysočina Název: O putovní pohár Barchanu |
||
22.05.2022 | Neděle |
N
Čimelice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
22.05.2022 | Neděle |
N
Podivín mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
22.05.2022 | Neděle |
N
Nová Paka mládež U10 - Královéhradecký Název: Rybářské závody v Nové Pace pro děti a mládež |
||
22.05.2022 | Neděle |
N
Čimelice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2022 | Čtvrtek |
N
Příčovy u Sedlčan - Středočeský Název: CT TWO EAGLES CUP – 64H |
||
27.05.2022 | Pátek |
N
Jimramov - Vysočina Název: závod dvojic |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Pokojov - Vysočina Název: Pokojovsky kapr |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Lysá nad Labem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
MEDLEŠICE DOSPĚLÍ VOLNÁ MÍSTA !!! - Pardubický Název: III.Medlešická Udice |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Solnice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Holice - Pardubický Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Kácov - Středočeský Název: Noční rybářské závody - Kácov 2022 |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Lukavice u Letohradu - Pardubický Název: O živého čuníka - XV. ročník |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Vranovská Ves mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Protivín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Vojice - Královéhradecký Název: Vojický kapr |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Vstiš - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský Název: "Krumlovská 24 hodinovka" jarní |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Telce - Ústecký Název: 11.Ročník Chy-tep cap Telce 2022 |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Miletín - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Dobroměřice mládež - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský Název: 4.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Dobrá voda u Březnice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Lednice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Lednice - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Šlapanice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Trutnov - Královéhradecký Název: Peklo |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - Středočeský Název: Rybářské závody pouze pro členy MO |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Hostěradice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký Název: Kostelecké přehrádky |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Studénky - Vysočina Název: STUDÝNSKÝ ČERVEŇÁK |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Markovice - mládež - Pardubický Název: MARKOVICKÝ HÁČEK |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Dražíč - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Kroměříž - Zlínský Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Ledenice - mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Slavkov u Brna - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Veliká Ves mládež - Ústecký Název: Dětský závod |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Hřebeč - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Heřmanova Huť - Plzeňský Název: Rybářské závody Heřmanova Huť |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Tursko - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Týnec - Jihomoravský Název: Jarní rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Čkyně - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Pustějov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Štěpánov - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota | N - Pardubický | ||
28.05.2022 | Sobota | N - Pardubický | ||
28.05.2022 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - Středočeský Název: Rybářské závody pouze pro členy MO |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Protivín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Týnec - Jihomoravský Název: Jarní rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Protivín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Protivín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Trutnov - Královéhradecký Název: Peklo |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
Lysá nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
MEDLEŠICE MLÁDEŽ VOLNÁ MÍSTA !!! - Pardubický Název: III.Medlešická Udička DĚTI |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
MEDLEŠICE ŽENY VOLNÁ MÍSTA!!! - Pardubický Název: III.Medlešická Udička ŽENY |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
Miřetice mládež - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
Solnice mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
Holice - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici " |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
Vojice - mládež - Královéhradecký Název: Vojický kapřík |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
Vstiš mládež - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
Náchod - Královéhradecký Název: 17. ročník "PODBORSKÝ" nedělní rybářský závod v Náchodě |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
Dobrá voda u Březnice mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
Otovice - Karlovarský Název: jednotlivci |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
Dražíč mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
Týnec mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
Čkyně mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.05.2022 | Neděle |
N
Dražíč mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |