Závody
Seznam závodů pro datum 5.5.2018 - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
05.05.2018 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Kostelní Radouň - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: MÁJOVÝ DVOJBOJ - kapr, pstruh |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Čermná nad Orlicí mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Boleradice - Jihomoravský Název: Rybářské závody "O pohár starosty městyse" |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký Název: Rybářské závody na Libčeveském rybníku |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Těchobuz - Vysočina Název: O pohár předsedy MO Těchobuz, 3.ročník |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí - Jihočeský Název: 11.ročník rybářských závodů |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Kněževes u Rakovníka - Středočeský Název: Rybářské závody - Kněževes 2018 |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský Název: Rybářské závody dvojic |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Řevničov - Obsazeno - Středočeský Název: SRANDA MAČ |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Božice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Skalice u Znojma - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Žitná - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Velké Poříčí - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Bravantice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Velký Luh - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Jičín (Dvorce) mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Teplice - mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Morašice - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Kostelec nad Labem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Nové Město na Moravě - Vysočina Název: KOUPALIŠTĚ 2018 |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Neratovice - Středočeský Název: Grand Prix Čech v LRU Feeder |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Budislav - Kamenné Sedliště - Pardubický Název: Jarní rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Žákava - Plzeňský Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Nová Ves u Chotěboře - Vysočina Název: Rybářské závody 2018 - 12.ročník |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Nová Ves u Chotěboře mládež - Vysočina Název: Rybářské závody 2018 - 12.ročník |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2018 |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - mládež - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá n.S. - mládež |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Český Těšín - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Jiříkov - Ústecký Název: Krajský přebor 2018 LRU – přívlač |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Šenov u Nového Jičína - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Lohenice u Přelouče - Pardubický Název: Přeloučský kapr 2018 |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Březnice u Bechyně mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Beroun - Středočeský Název: Memoriál Františka Hlaváčka |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Nasavrky - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Milčice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Jablunkov mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Kostelec nad Černými Lesy - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Brno - Opatovice - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Obruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Obruby mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Říkov - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Dražíč - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Zbraslavice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Alfredov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Velké Poříčí mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Žitná mládež - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2018 | Sobota |
N
Lohenice u Přelouče - Pardubický Název: Přeloučský kapr 2018 |