Závody
Seznam závodu pro 2018 - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červenec 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
01.07.2018 | Neděle |
N
Mokrovousy- mládež - Královéhradecký Název: BÍLÁ RYBA Z MOKROVOUS |
||
01.07.2018 | Neděle |
N
Vedrovice - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
01.07.2018 | Neděle |
N
Zámrsk mládež - Pardubický Název: Rybářské závody dětí do 15 let |
||
01.07.2018 | Neděle |
N
Vestec - Nouzín - Královéhradecký Název: Vestecký šestiboj o pohár pro Mistra rybáře 2018 - 2. závod |
||
01.07.2018 | Neděle |
N
Loučky - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
01.07.2018 | Neděle |
N
Vedrovice - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
01.07.2018 | Neděle |
N
Vedrovice - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.07.2018 | Úterý |
N
Zaječí - Jihomoravský Název: 2.ROČNÍK P.M.GAME CARP CUP MARATON ZAJEČÍ 2018 |
||
04.07.2018 | Středa |
N
Koblov - Moravskoslezský Název: SBS BAITS – CUP KOBLOV 2. X 45 HODIN |
||
05.07.2018 | Čtvrtek |
N
Potštát - Olomoucký Název: BOILIES CUP 50 HODIN |
||
05.07.2018 | Čtvrtek |
N
Radbuza - Plzeňský Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE |
||
05.07.2018 | Čtvrtek |
N
Jičín - Dvorce - Královéhradecký Název: DVORECKÝ KAPR 2018 |
||
05.07.2018 | Čtvrtek |
N
Podivín - Jihomoravský Název: Noční rybářské závody |
||
05.07.2018 | Čtvrtek |
N
Klášter u Nepomuku - Plzeňský Název: Nepomucká plavaná |
||
05.07.2018 | Čtvrtek |
N
Herálec u Havlíčkova Brodu - Obsazeno - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
05.07.2018 | Čtvrtek |
N
Smolnice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
05.07.2018 | Čtvrtek |
N
Ostřešany - Pardubický Název: Vesnická liga |
||
06.07.2018 | Pátek |
N
Staré Sedliště - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
06.07.2018 | Pátek |
N
Dolce U15 - Královéhradecký Název: Mezinárodní MiČR v plavané |
||
06.07.2018 | Pátek |
N
Dolce U20 - Královéhradecký Název: Mezinárodní MiČR v plavané |
||
06.07.2018 | Pátek |
N
Dolce U25 - Královéhradecký Název: Mezinárodní MiČR v plavané |
||
07.07.2018 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký Název: Rybářské závody na Libčeveském rybníku |
||
07.07.2018 | Sobota |
N
Křesetice - Středočeský Název: KŘESETICKÁ DĚLIČKA |
||
07.07.2018 | Sobota |
N
Bohdalec - Vysočina Název: Rybářské závody v Bohdalci 16. ročník |
||
07.07.2018 | Sobota |
N
Bohdalín - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
07.07.2018 | Sobota |
N
Mohelnice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
07.07.2018 | Sobota |
N
Loučovice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
07.07.2018 | Sobota |
N
Vřesovice - Zlínský Název: noční rybářské závody |
||
07.07.2018 | Sobota |
N
Vejprnice - plno, pouze náhradnici - Plzeňský Název: Vejprnická plavaná |
||
07.07.2018 | Sobota |
N
Svojšice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.07.2018 | Sobota |
N
Nakvasovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
07.07.2018 | Sobota |
N
Loučovice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
07.07.2018 | Sobota |
N
Výžerky - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
07.07.2018 | Sobota |
N
Kácov - Středočeský Název: 1. kolo SÚS LRU – PŘÍVLAČ divize |
||
07.07.2018 | Sobota |
N
Kácov - Středočeský Název: 1. kolo SÚS LRU – PŘÍVLAČ přebor |
||
13.07.2018 | Pátek |
N
Řeznovice - Jihomoravský Název: Memoriál Josefa Šafránka |
||
13.07.2018 | Pátek |
N
Podivín - Jihomoravský Název: Prázdninový rybářsky maraton |
||
13.07.2018 | Pátek |
N
Liběchov - Středočeský Název: Pohár Kukajících Vlků feeder |
||
13.07.2018 | Pátek |
N
Mladá Boleslav - Středočeský Název: II.LIGA – LRU PŘÍVLAČ 1.KOLO |
||
13.07.2018 | Pátek |
N
Choceň - Pardubický Název: 1.ligu V LRU – PŘÍVLAČ 2.KOLO |
||
13.07.2018 | Pátek |
N
Liběchov - Středočeský Název: Pohár Kukajících Vlků feeder |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Svitavy - ženy - Pardubický Název: Závody žen |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Dřenice ZRUŠENO!!!!!!!!! - Pardubický Název: závod dvojic |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Jimramov - Vysočina Název: Jimramovský kapr jednotlivců |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Jimramov mládež - Vysočina Název: Jimramovský kapr jednotlivců do 15 leti |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Závod vytrvalců-24 hod. na Vítězné |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Dřenice obsazeno - Pardubický Název: Hungerfish Cup 3.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových obsazeno pouze náhradníci |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Bylany II - Ústecký Název: PRVNÍ ROČNÍK VE DVOJICI |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Janov - Královéhradecký Název: Rybářské závody na rybníku Panský |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Bučovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Bučovice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Hostinné - Královéhradecký Název: noční rybářské závody |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Želeč - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Hradec Králové plavaná - Královéhradecký Název: Labský pohár |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Hradec Králové plavaná U15 - Královéhradecký Název: Labský pohár |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Plzeň - Plzeňský Název: 4. kolo Juniorské ligy v přívlači |
||
14.07.2018 | Sobota |
N
Doudleby - Královéhradecký Název: 2.kolo III.ligy LRU v přívlači |
||
15.07.2018 | Neděle |
N
Kolešov u Rakovníka -OBSAZENO - Středočeský Název: Halíř Cup |
||
18.07.2018 | Středa |
N
Skály u Protivína - Jihočeský Název: Rybářské závody ve Skalách |
||
19.07.2018 | Čtvrtek |
N
Benátky nad Jizerou - Středočeský Název: Letní Jizerská „50“ |
||
19.07.2018 | Čtvrtek |
N
Benátky nad Jizerou - Středočeský Název: Letní Jizerská „50“ |
||
20.07.2018 | Pátek |
N
Bohušice - Vysočina Název: BOHUŠICKÁ 50 JEDNOTLIVCŮ |
||
20.07.2018 | Pátek |
N
Křížkový Újezdec - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
20.07.2018 | Pátek |
N
Otovice u Karlových Var - Karlovarský Název: Noční rybářské závody |
||
20.07.2018 | Pátek |
N
Citonice - Jihomoravský Název: Rybářské závody dvojic - noční |
||
21.07.2018 | Sobota |
N
Týnec nad Labem - Středočeský Název: Barbus cup – dvojice 2018 |
||
21.07.2018 | Sobota |
N
Žabeň - Zrušeno - Moravskoslezský Název: 24 HODINOVKA NA ROSEDU |
||
21.07.2018 | Sobota |
N
Tample u Svojku - Liberecký Název: Tample léto 2018 |
||
21.07.2018 | Sobota |
N
Kobylníky - Středočeský Název: Rybaření o divočáka. |
||
21.07.2018 | Sobota |
N
Obruby - Středočeský Název: Rybářské závody veteráni |
||
21.07.2018 | Sobota |
N
Přepychy - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
21.07.2018 | Sobota |
N
Žabeň - Zrušeno - Moravskoslezský Název: 24 HODINOVKA NA ROSEDU |
||
22.07.2018 | Neděle |
N
Přepychy - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
22.07.2018 | Neděle |
N
Humpolec (Hadina) Obsazeno - Vysočina Název: Cejnový mač |
||
26.07.2018 | Čtvrtek |
N
Letny - Vysočina Název: PUNK CARP TOUR 2018, TŘETÍ JÍZDA |
||
26.07.2018 | Čtvrtek |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: 75 hodinové závody |
||
27.07.2018 | Pátek |
N
Podivín - Jihomoravský Název: Prázdninový rybářsky maraton |
||
27.07.2018 | Pátek |
N
Letkovice - Jihomoravský Název: Noční rybářské závody dvojic |
||
27.07.2018 | Pátek |
N
Rožmberk - Jihočeský Název: 2.kolo II. ligy LRU v přívlači |
||
28.07.2018 | Sobota |
N
Lanškroun - Pardubický Název: dědkovské rybářské závody |
||
28.07.2018 | Sobota |
N
Letiny - Plzeňský Název: 9. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ LETINY - obsazeno |
||
28.07.2018 | Sobota |
N
Nové Hrady - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.07.2018 | Sobota |
N
Málkovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
28.07.2018 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský Název: KRAVSKO 18HODIN |
||
28.07.2018 | Sobota |
N
Borovany - Jihočeský Název: Noční rybářské závody |
||
28.07.2018 | Sobota |
N
Odrovice - Malešovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.07.2018 | Sobota |
N
Soutice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.07.2018 | Sobota |
N
Nedakonice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
28.07.2018 | Sobota |
N
Ledečko - Středočeský Název: I. liga LRU Přívlač 3. kolo |
||
28.07.2018 | Sobota |
N
Nedakonice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
29.07.2018 | Neděle |
N
Odrovice - Malešovice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.07.2018 | Neděle |
N
Soutice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |