Závody
Seznam závodu pro 2016 - Závody mládeže
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Srpen 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
06.08.2016 | Sobota |
N
Vranovská Ves - Jihomoravský Název: Letní rybářské závody |
||
06.08.2016 | Sobota |
N
Drozdice - Champions Cup 2016 (Pohár mistrů) - Pardubický Název: Champions Cup 2016 (Pohár mistrů) jednotlivců |
||
06.08.2016 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
06.08.2016 | Sobota |
N
Dráchov u Kamenice nad Lipou - ZRUŠENO - Vysočina Název: Dráchovská rybačka |
||
06.08.2016 | Sobota |
N
Dráchov u Kamenice nad Lipou - mládež - ZRUŠENO - Vysočina Název: Dráchovská rybačka |
||
06.08.2016 | Sobota |
N
Pardubice - Pardubický Název: VIII. ročník VETERÁN CUP Memoriál Josefa Konopáska |
||
06.08.2016 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: Poličský FEEDER CUP 2016 - závod dvojic |
||
06.08.2016 | Sobota |
N
Ostojkovice - OBSAZENO - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
12.08.2016 | Pátek |
N
Polička - Pardubický Název: PŮLNOČNÍ SUMEC - RYBÁŘSKÁ NOC |
||
12.08.2016 | Pátek |
N
Podivín - Jihomoravský Název: Rybářský maraton 3.kolo |
||
12.08.2016 | Pátek |
N
Bobrovník - Olomoucký Název: závod dvojic |
||
12.08.2016 | Pátek |
N
Ratíškovice - Jihomoravský Název: Noční rybářské závody |
||
13.08.2016 | Sobota |
N
Mohelnice - Olomoucký Název: Velká cena Hané |
||
13.08.2016 | Sobota |
N
Staré město - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
13.08.2016 | Sobota |
N
Skalice u Znojma - Jihomoravský Název: noční rybářské závody |
||
13.08.2016 | Sobota |
N
Velká nad Veličkou - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
13.08.2016 | Sobota |
N
Babice u Říčan - Středočeský Název: Kapr CUP retro 2016 |
||
13.08.2016 | Sobota |
N
Křesetice - OBSAZENO - Středočeský Název: Letní pochytání v Křeseticích |
||
13.08.2016 | Sobota |
N
Třebíč - Vysočina Název: O pohár starosty města Třebíče |
||
13.08.2016 | Sobota |
N
Loučky - Karlovarský Název: VABANK |
||
13.08.2016 | Sobota |
N
Velká nad Veličkou - Jihomoravský Název: Rybářské závody 24 hodin |
||
14.08.2016 | Neděle |
N
Bolinka - Středočeský Název: rybářské závody v Bolince pouze pro MO BOLINKA |
||
14.08.2016 | Neděle |
N
Dřenice.... - Pardubický Název: závod dvojic |
||
18.08.2016 | Čtvrtek |
N
Zaječí - Jihomoravský Název: 2.Ročník L&M Baits Cup Zaječí 2016 |
||
19.08.2016 | Pátek |
N
Hruškov - Středočeský Název: HRUŠKOV CUP non-stop 50hodin |
||
19.08.2016 | Pátek |
N
Jičín - Královéhradecký Název: sumec 24 hodin |
||
20.08.2016 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický Název: Svitavské brčko |
||
20.08.2016 | Sobota |
N
Robčice - Plzeňský Název: 18. ročník závodu Úslavského poháru |
||
20.08.2016 | Sobota |
N
Maletice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.08.2016 | Sobota |
N
Veselá u Semil - Liberecký Název: X ročník závodů ve Veselé u Semil |
||
20.08.2016 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
20.08.2016 | Sobota |
N
Hamry nad Sázavou - Vysočina Název: HAMERSKÝ HASTRMAN |
||
20.08.2016 | Sobota |
N
Brandýs nad Orlicí - OBSAZENO! - Pardubický Název: Rybářské závody dvojic |
||
20.08.2016 | Sobota |
N
Příbram na Moravě - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
20.08.2016 | Sobota |
N
Telce - Ústecký Název: Polonoční rybářské závody Telce 2016 |
||
20.08.2016 | Sobota |
N
Spyta - OBSAZENO - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
20.08.2016 | Sobota |
N
Třeboň mládež - Jihočeský Název: |
||
20.08.2016 | Sobota |
N
Mirotice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
20.08.2016 | Sobota |
N
Mirotice mládež - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
20.08.2016 | Sobota |
N
Žebráky - Plzeňský Název: |
||
20.08.2016 | Sobota |
N
Dřenice - ženy - Pardubický Název: Rybářské závody žen |
||
21.08.2016 | Neděle |
N
Velké Dvorce - Plzeňský Název: Rybářské závody Velké Dvorce |
||
21.08.2016 | Neděle |
N
Příbram na Moravě mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.08.2016 | Pátek |
N
Podivín - Jihomoravský Název: Rybářský maraton 4.kolo |
||
26.08.2016 | Pátek |
N
Bravantice - Moravskoslezský Název: BRAVANTICKÝ OKOUN |
||
26.08.2016 | Pátek |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: Noční lov úhořů - memoriál J. Škopa |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Kostelany nad Moravou - mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: O pohár RSK Závod neznámých dvojic |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR" |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Olešnice na Moravě - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Podůlšany - Hradec Králové - rybářsko-šipkařský dvojboj - Královéhradecký Název: Rybářsko - šipkařský dvojboj |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Sedmpány - ZRUŠENO - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Ledeč nad Sázavou - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Litoměřice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský Název: Krumlovská čtyřiadvacítka |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Lodín mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Dačice - OBSAZENO - Jihočeský Název: 2. ročník rybářských závodů na rybníku Rybářská na 26. hodin |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Čakovičky mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Tuhaň - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Chudíř mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Mnetěš - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Mnetěš mládež - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Vysoká mládež - Vysočina Název: Dolňák CUP 2016 |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Mšeno - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Lipová-lázně - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Bakov nad Jizerou - Středočeský Název: Posvícenský cejn |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Březí u Meclova - Plzeňský Název: Prázdninový výlov udicí |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Jindřichův Hradec mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: O pohár starosty |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Sluštice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Skály - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Plzeň - Plzeňský Název: PLAVANÁ U JÁNA |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Senkov mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Broumov - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Nakvasovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Broumov mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Čečkovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR" |
||
27.08.2016 | Sobota |
N
Litoměřice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
28.08.2016 | Neděle |
N
Libotenice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.08.2016 | Neděle |
N
Dobroměřice mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody |
||
31.08.2016 | Středa |
N
Dešná - Vysočina Název: L&M Baits cup 72.hodin Dešná 2016 |