Závody
Seznam závodů pro datum 8.9.2018 - Závody mládeže
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
08.09.2018 | Sobota |
N
Žamberk mládež ZRUŠENO - Pardubický Název: XXI. ročník "Závodu Miroslava Lauterbacha" |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Žamberk ZRUŠENO - Pardubický Název: XVIII. ročník "Závodu Bohumila Kalouska" |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Vrbno mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Řevnice (Lety) - Středočeský Název: „Memoriál Franty Hartmanna “ |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: HUMPOLECKÁ TŘICÍTKA |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Svitavy - senioři - ZRUŠENO - Pardubický Název: Rybářské závody seniorů |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Kvasice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Luhačovice - Zlínský Název: Podzimní rybářské závody |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Vrbno - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Samopše - Středočeský Název: RYBÁŘSKÝ ČTYŘBOJ SÁZAVA 2018 |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Ptenín - ZRUŠENO - Plzeňský Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Hostákov - Vysočina Název: 5.ročník Hostákovské sele |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: Měřínský kapr |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský Název: Rybářské závody dvojic |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Kondrac ZRUŠENO - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Velešín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Římov - Vysočina Název: Podzimní košíček dvojic feeder |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Petřvald u Mošnova mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Ostřešany - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: POSLEDNÍ NAHOZENÍ |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Šenov u Nového Jičína - mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Trutnov - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Milotičky - Vysočina Název: Rybářský závod |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Hradec Králové - Královéhradecký Název: 2.liga skup. B 3.kolo - plavaná |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Brandýs nad Labem - Středočeský Název: 3. kolo II. Ligy v LRU Feeder 2018 |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Hluboká nad Vltavou - Jihočeský Název: II. liga - 2. kolo - A - plavaná |
||
08.09.2018 | Sobota |
N
Uherské Hradiště - Zlínský Název: II. liga - 3. kolo - C plavaná |