Závody
Seznam závodů pro datum 22.4.2023 - Závody mládeže
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Duben 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
22.04.2023 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: závod dvojic 1VOLNÉ MISTO DŮVOD NEMOC !!!!!!!!!!!!!!!!! |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Zájezdec - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Kostelec nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Malá Skála - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Semněvice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Bylany - Středočeský Název: Rybařské závody Bylany |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup n./Vlt - Středočeský Název: Kralupský kapr 2023 |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Víceměřice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Konětopy - Středočeský Název: Method Feeder CUP CZ 2023 |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: Humpolecké cejnobraní |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Konopáč u Heřmanova Městce mládež - Pardubický Název: 4.ročník dětských rybářských závodů |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Zlosyň - Středočeský Název: Jarní závody 14. ročník - obsazeno |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský Název: rybářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Nová Bystřice - Jihočeský Název: BENEŠÁK FISHING 2023 !!! KOLO ZRUŠENO!!! |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Kolín - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Poděbrady - Středočeský Název: Poděbradský kapr |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 15. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Lanškroun, Krátký rybník - Pardubický Název: Lanškroun - tradiční rýbářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
České Vrbné u Č.B. - Jihočeský Název: Krajsky pohár |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký Název: Velkojesenický Pohár |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Horní Metelsko - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Šitbořice - Jihomoravský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA NOVASU V ŠITBOŘICÍCH |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Liberecký Název: Jarní rybářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský Název: rybářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Lanškroun, Krátký rybník - Pardubický Název: Lanškroun - tradiční rýbářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Víceměřice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
22.04.2023 | Sobota |
N
Malá Skála - Liberecký Název: Rybářské závody |