Závody
Seznam závodů pro datum 28.5.2016
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
28.05.2016 | Sobota |
N
Praha - Zbraslav - Praha Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Holešov - mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Kyjov - Jihomoravský Název: Jarní rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Pohořelice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Rakvice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Štětí - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Dolní Loučky - mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Pokojov u Žďáru nad Sázavou - Vysočina Název: POKOJOVSKÝ KAPR 2016 |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Bystřice nad Úhlavou - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Svitavy - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Trocnov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Pnětluky u Loun - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský Název: Zámecká liga 2. závod |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Kolín mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Mohelnice - Olomoucký Název: Lady Cup |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Dolní Bukovsko mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Drozdice mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Chrastava mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Chrastava - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Holešov - mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Korolupy - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Korolupy - mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Přepychy - OBSAZENO - Královéhradecký Název: Zlatý karas |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Lukavice u Letohradu - Pardubický Název: O živého čuníka v Lukavici XI.ročník |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Žákava - Plzeňský Název: 18. ročník závodu Úslavského poháru |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Beroun - Středočeský Název: Memoriál Františka Hlaváčka |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Liberk - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Dlouhý Újezd - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Chválenice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Úherce - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Dolní Loučky - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Jimramov - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Jimramov mládež - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Řeznovice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Lubenec - Ústecký Název: Rybářské závody dvojic |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Hradiště - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Kladno mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Milovy - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Jihlava (Pávov) - Vysočina Název: JARNÍ DUBÁK 2016 |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Kamberk - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Blovice mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Bílovec - Moravskoslezský Název: Setinská ploutev 2016 |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Hustopeče - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Tursko - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Leština - Královéhradecký Název: Leštinský králík |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Číhošť - Vysočina Název: Rybářské závody o putovní pohár |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Čimelice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Hodkovice nad Mohelkou mládež - Liberecký Název: Memoriál Petra Vnuka 5. ročník-Dětské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Skalice u Znojma - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Otrokovice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Bašť - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Zámrsk - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Číhošť - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Nová Ves u Chotěboře - Vysočina Název: 10.roč Rybářských závodů |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Údavy - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Kácov - Středočeský Název: Noční rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Rožďalovice-Hasina - Středočeský Název: Babínek 24 hodin rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Velké Popovice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Číměř mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Trutnov - Královéhradecký Název: Peklo 2014 |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Žerotice u Znojma - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Slavkov u Brna - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Mladé Bříště - Vysočina Název: |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Heřmanova huť - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Borohrádek - Královéhradecký Název: O pohár starosty města |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Adamov mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Nová Ves u Chotěboře mládež - Vysočina Název: 10.roč Rybářských závodů |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Hrubšice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Babice - mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Kopidlno mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Rožďalovice-Hasina - Středočeský Název: Babínek 24 hodin rybářské závody |
||
28.05.2016 | Sobota |
N
Pnětluky u Loun - Ústecký Název: Rybářské závody |