Závody
Seznam závodů pro datum 17.9.2016 - Závody žen
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
17.09.2016 | Sobota |
N
Štětí (Mošnice) - mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Borovice - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Spytihněv - Zlínský Název: Noční závody v lovu dravců |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - ZRUŠENO - Královéhradecký Název: VÍTĚZNÝ CARP CUP V PLAVANÉ |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Darkovice - Moravskoslezský Název: Podzimní rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Přerov mládež - Olomoucký Název: Celoroční turnaj O vánočního kapříka |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Štěpánov - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Dolní Bukovsko - Jihočeský Název: 24hodinové rybářské závody „STRHÁNKA 2016“ |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Dehtín - Plzeňský Název: 18. ročník závodu Úslavského poháru |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Brankovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Svratouch - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Rajhrad - Jihomoravský Název: Feeder Cup Ryby-Rybky-Rybičky Brno |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Březnice - Středočeský Název: 10.ročník VÁCLAVSKÝCH ZÁVODŮ |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Luhačovice mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Hostákov - Vysočina Název: 3.ročník hostákovské sele |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Vlkoš - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Drozdice ženy - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Dolní Metelsko - Plzeňský Název: rybářské závody o prase |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Staré Ždánice mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Choceň (Peliny) - Pardubický Název: O pohár starosty města |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Milovy - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Březůvky ženy - Zlínský Název: 2. ročník memoriálu Viléma Mojžíše |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Hovorany - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Řeřišský kapr |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Olbramovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Chřibská - Ústecký Název: Memorial cup Zdeňka Kunce 5. ročník |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Litovel mládež - Olomoucký Název: Dětské rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Štěpánov - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Blšany u Loun - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Bohušovice nad Ohří - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Lidmaň - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Jaroměřice nad Rokytnou - Vysočina Název: Rozloučení s létem |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: Humpolecký cejn |
||
17.09.2016 | Sobota |
N
Březůvky ženy - Zlínský Název: 2. ročník memoriálu Viléma Mojžíše |