Závody
Seznam závodu pro 2019 - Kraj Středočeský
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
07.09.2019 | Sobota |
N
Vrbno mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Vrbno - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Velký Osek - mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Středočeský Název: Podzimní rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Radovesnice II - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Šlapanice v Čechách - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Mělník - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Řeřišský kapr |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Předhradí - Středočeský Název: O POHÁR PŘEDSEDY |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Předhradí - Středočeský Název: O POHÁR PŘEDSEDY |
||
22.09.2019 | Neděle |
N
Zdislavice mládež - Středočeský Název: dětské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: 1. Memoriál Karla Kovandy |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Kochánky - Středočeský Název: Kačovský kapr 2019 |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Senomaty - Středočeský Název: Senomatský kapr |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Obříství mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Brzotice - Středočeský Název: 4. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ |
||
29.09.2019 | Neděle |
N
Hulín - Champions CUP 2019 - Středočeský Název: Pohár šampionů OBSAZENO |