Závody
Seznam závodu pro 2018 - Kraj Moravskoslezský
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Duben 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
06.04.2018 | Pátek |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský Název: Jarní blinker |
||
07.04.2018 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: DAIWA CUP 2017 |
||
07.04.2018 | Sobota |
N
Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský Název: v areálu Laša v Třebovicích „Na Heleně“ |
||
07.04.2018 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: DAIWA CUP 2017 |
||
14.04.2018 | Sobota |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský Název: Dubnový závod |
||
14.04.2018 | Sobota |
N
Dolní Benešov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
14.04.2018 | Sobota |
N
Ostrava - Vítkovice - Moravskoslezský Název: BUČINSKÝ POHÁR |
||
19.04.2018 | Čtvrtek |
N
Horní Suchá (Nebesák) - OBSAZENO - Moravskoslezský Název: 1. ROČNÍK CARP CAP NEBESÁK 2018 |
||
21.04.2018 | Sobota |
N
Šenov - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
21.04.2018 | Sobota |
N
Ostrava - Poruba - mládež - Moravskoslezský Název: Pohár Svinovských tůní 2018 |
||
21.04.2018 | Sobota |
N
Karviná - Moravskoslezský Název: memoriál bratří Wraniků |
||
21.04.2018 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
21.04.2018 | Sobota |
N
Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský Název: v areálu Laša v Třebovicích „Na Heleně“ - 2.závody |
||
21.04.2018 | Sobota |
N
Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský Název: PRVNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
||
21.04.2018 | Sobota |
N
Ostrava - Poruba - dorost - Moravskoslezský Název: Pohár Svinovských tůní 2018 |
||
21.04.2018 | Sobota |
N
Ostrava - Poruba - mládež dívky - Moravskoslezský Název: Pohár Svinovských tůní 2018 |
||
21.04.2018 | Sobota |
N
Ostrava - Poruba - mládež začátečníci - Moravskoslezský Název: Pohár Svinovských tůní 2018 |
||
22.04.2018 | Neděle |
N
Šenov - mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
28.04.2018 | Sobota |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský Název: Mistrák |
||
28.04.2018 | Sobota |
N
Bystřice nad Olší - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
28.04.2018 | Sobota |
N
Třinec - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
28.04.2018 | Sobota |
N
Brušperk - Moravskoslezský Název: II. liga - 1. kolo - C plavaná |
||
29.04.2018 | Neděle |
N
Bystřice nad Olší - mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |