Výsledky závodů - Celostátní - Závody mládeže - 01.01.2020 - 31.12.2020
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
27.09.2020 | Nová Paka U15 N | Dětské rybářské závody | 22 |
27.09.2020 | Nová Paka U10 N | Dětské rybářské závody | 10 |
26.09.2020 | Morašice mládež N | Dětské rybářské závody | 15 |
20.09.2020 | Rožmitál pod Třemšínem mládež N | Dětské rybářské závody | 41 |
20.09.2020 | Častolovice mládež N | Dětské rybářské závody | 33 |
19.09.2020 | Velký Osek mládež N | Velkoosecký trojzubec | 21 |
13.09.2020 | Zdislavice mládež N | O pohár starosty | 10 |
13.09.2020 | Malá Skála mládež N | Dětské rybářské závody | 22 |
13.09.2020 | Týniště nad Orlicí mládež s pomocí N | Dětské rybářské závody | 19 |
13.09.2020 | Týniště nad Orlicí bez pomoci N | Dětské rybářské závody | 25 |
12.09.2020 | Světlá nad Sázavou mládež N | Dětské rybářské závody | 32 |
06.09.2020 | Třeboň mládež N | Dětské rybářské závody | 42 |
05.09.2020 | Jemnice mládež N | Dětské rybářské závody | 33 |
05.09.2020 | Velký Osek mládež N | Dětské rybářské závody | 13 |
05.09.2020 | Hradec Králové U15 N | Dětské rybářské závody | 32 |
05.09.2020 | Hradec Králové U10 N | Dětské rybářské závody | 23 |
29.08.2020 | Bystřice nad Pernštejnem mládež N | Dětské rybářské závody | 26 |
29.08.2020 | Dobroměřice mládež N | Dětské rybářské závody | 26 |
29.08.2020 | Ostrava-Svinov mládež 6-9 N | Dětské rybářské závody | 13 |
29.08.2020 | Ostrava-Svinov mládež 10-12 N | Dětské rybářské závody | 14 |
29.08.2020 | Lodín mládež N | Dětské rybářské závody | 19 |
09.08.2020 | Kostelec nad Orlicí mládež N | Dětské rybářské závody | 18 |
18.07.2020 | Napajedla-Spytihněv mládež N | Dětské rybářské závody | 21 |
11.07.2020 | Konopáč mládež N | Dětské rybářské závody | 42 |
04.07.2020 | Kladruby U15 N | Dětské rybářské závody | 23 |
04.07.2020 | Kladruby U10 N | Dětské rybářské závody | 9 |
04.07.2020 | Trhová Kamenice mládež N | Dětské rybářské závody | 24 |
27.06.2020 | Řeřichy mládež N | Dětské rybářské závody | 19 |
20.06.2020 | Polička mládež N | Dětské rybářské závody | 82 |
13.06.2020 | Humpolec mládež N | Dětské rybářské závody | 24 |
13.06.2020 | Velký Osek mládež N | Velkoosecký trojzubec | 16 |
13.06.2020 | Dřenice mládež N | Dětské rybářské závody | 31 |
06.06.2020 | Žiželice mládež N | Dětské rybářské závody | 60 |
06.06.2020 | Lázně Bohdaneč mládež N | Bohdanečská vydřička | 32 |
31.05.2020 | Miřetice mládež N | Dětské rybářské závody | 40 |
31.05.2020 | Vrchlabí mládež N | Dětské rybářské závody | 38 |
16.05.2020 | Příbram mládež N | O pohár předsedy MO | 18 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.