Žebříček - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody dvojic
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 660 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
2 | Michálek Jan | Otovice | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
3 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
4 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
5 | Košina Pavel | Domanín | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
5 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 78 | 78 | 26.00 |
7 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 3 | 75 | 75 | 25.00 |
8 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
9 | Klouček Jan st. | Branná | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
10 | Liščák Jan | Lubná | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
10 | Polák Martin | Rakovník | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
10 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
13 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 66 | 66 | 33.00 |
13 | Slezák Tomáš | Sokolov | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
15 | Mendel Milan | Pšovky | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
15 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 64 | 64 | 21.33 |
17 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
17 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
19 | Jedlička Jiří | Praha | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
19 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
19 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
19 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
19 | Vegricht Martin | Praha | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
24 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
25 | Cihelka Marek | Příbram | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
25 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
25 | Skalický Jakub | Příbram | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
28 | Lévai Jan st. | Dalovice | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
28 | Mach Václav | Pernink | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
28 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
28 | Šlesinger Miroslav | Rakovník | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
32 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
33 | Provazník Jiří | Dřenice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
34 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
34 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
36 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
36 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
38 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
38 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
38 | Polák Lukáš | Senomaty | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
38 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
38 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
43 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
43 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
45 | Galko Daniel | Břilice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
45 | Galko Lubomír | Břilice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
45 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
45 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
45 | Lévai Josef | Jenišov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
45 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
45 | Mlčák Luboš | Domanín | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
45 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
45 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
45 | Výborný Jiří | Teplá | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
45 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
56 | Adamčuk Jan | Rakovník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
56 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
56 | Casian Ivan | Humpolec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
56 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
56 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
56 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
56 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
56 | Oubrecht Jiří | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
56 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
56 | Skalický Matěj | Příbram | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
56 | Skalický Miroslav | Příbram | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
56 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
68 | Charvát Adam | Libočany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
68 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
68 | Kršek Jan | Pacov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
68 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
68 | Mann Pavel sen. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
68 | Melich Josef | Pacov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
68 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
68 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
68 | Novák Petr | Ostrov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
68 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
68 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
79 | Bernard Michal | Milín | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
79 | Holub Jan | Sedlčany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Horáček Tomáš | Jedovnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Hrazdíra Petr | Blansko | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
79 | Kolář Jiří | Sedlčany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
79 | Matějka Václav | Nové Hrady | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
79 | Podoubský Vít | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Prokop Václav | Jaroměř | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Prášek Zdeněk | Vémyslice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Prášková Tereza | Ledeč nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
79 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
97 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
98 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
98 | Bureš Václav | Nová Ves | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
98 | Gabrhelová Kristýna | Holešov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
98 | Hlaváč Roman | Holešov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
98 | Jícha Jiří | Nový Vestec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
98 | Klouček Jan ml. | Branná | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
98 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
98 | Mužátko Miloš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
98 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
98 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
98 | Oberreiter Zdeněk ml. | Hamry nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
98 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
98 | Riedl Michal | Humpolec | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
98 | Riedlová Lucie | Humpolec | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
98 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
98 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
98 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
98 | Velebil Petr | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
98 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
98 | Šlesinger Miroslav ml. | Rakovník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
98 | Živný Miroslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
119 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
119 | Brendlová Petra | Lanškroun | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
121 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Hájek Václav | Strakonice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Kosík Tomáš | Moravské Budějovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
121 | Kubovec Karel | Strakonice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Kudry Marek | Cerhenice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
121 | Nejedlý David | Nová Ves | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
121 | Černý Václav | Merklín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Říčařová Denisa | Zdelov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Ženatý Bedřich | Nové Syrovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
132 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
132 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
134 | Bárta Václav | Přeštice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
134 | Dušák Patrik | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Dušák Pavel st. | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Hovorka Bohumil | Černovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Jeřábek Václav | Třešť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Kučera Vlastislav | Třešť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Miček František | Křetín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Musílek Petr | Nová Včelnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
134 | Vařecha Jiří | Karlovy Vary | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
134 | Zelníček Lukáš | Černovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
134 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
156 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
157 | Chromec Tomáš | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
157 | Havel Nicolas | Pacov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
157 | Havlát Jan | Opatov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
157 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
157 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
157 | Kameš Petr | Čejov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
157 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
157 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
157 | Pozděna Miroslav | Pacov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
157 | Salcman Daniel | Ostrov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
157 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
157 | Vacka Petr | Mariánské Lázně | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
157 | Šulcová Ivana | Lovosice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
157 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
171 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
171 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
171 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
174 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
174 | Daniel Jiří | Pacov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
174 | Dohnal František | Ostrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
174 | Holubec Milan | Ostrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
174 | Hubáček Vít | Tábor | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
174 | Klement Antonín | Chranišov | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
174 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
174 | Krýsl Pavel | Ledce | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
174 | Kuneš Luboš | Horní Bříza | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
174 | Kučera Rostislav | Klášterec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
174 | Leštínský Ladislav | Klášterec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
174 | Matoušek Miroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
174 | Matoušek Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
174 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
174 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
174 | Pálka Radim | Dolní Město | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
174 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
174 | Zezula Jan | Náměšť nad Oslavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
192 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
192 | Barešová Jitka | Slepotice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
194 | Bláha Jiří | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Cingroš Jakub | Stod | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Doskočil Mikoláš | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Houška Pavel | Dolní Žandov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Houška Petr | Kutná Hora | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Kagánek Ladislav. | Tachov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Kašpar Jan | Brno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Kopřiva Karel | Aš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
194 | Krbec Lukáš | Hubenov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Krbec Michal | Řevnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Laurin Štefan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
194 | Ledvinka Martin | Brno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
194 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
194 | Převrátil Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
194 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
194 | Spiller Karel | Stod | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
194 | Treml Jan | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Vrabec Jiří | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Šlesinger Martin | Rakovník | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
220 | Provazníková Jitka | Dřenice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
221 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Havelka Luboš | Drásov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Hlaváček Karel | Humpolec | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
221 | Hnilička Jiří | České Velenice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
221 | Hovorka Adam | Pacov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Král Vítězslav st. | Hovorčovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Kuliš Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
221 | Lakomá Petra | Cakov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Lakomý Leoš | Senice na Hané | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
221 | Pučelík Pavel | Kdyně | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
221 | Stejskal Ladislav | Černovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Vašata Matěj | Kvasiny | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Zimmel Jan | Stříbřec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
221 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Šimeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Šimeček Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Šon Chung | Vietnam | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
244 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
245 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
245 | Bošek František | Brno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
245 | Bošek Stanislav | Brno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
245 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
245 | Doležal Jakub | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
245 | Fülle Daniel | Ostřešany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
245 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
245 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
245 | Karásek Petr | Klášterec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
245 | Koch Michal | Klášterec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
245 | Kosař Jiří ml. | Opočno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
245 | Kosař Jiří st. | Opočno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
245 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
245 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
245 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
245 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
245 | Časta František | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
245 | Šedivý Radek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
245 | Šlesinger Pavel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
264 | Aleksandrov Aleksander | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
264 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
264 | Kučera Lukáš | Dašice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
267 | Bláha Antonín | Rancířov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
267 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
267 | Jindra Jaroslav | Reřichy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
267 | Kalejová Renata | Rancířov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
267 | Kankrlík Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
267 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
267 | Koblasa Milan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
267 | Kohout Richard ml. | Strakonice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
267 | Kohout Richard st. | Strakonice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
267 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
267 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
267 | Kubr Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
267 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
267 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
267 | Sládek Vladislav | Nýrsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
267 | Sýkora Jan | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
267 | Sýkora Jiří | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
267 | Zahradnk Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
267 | Šuchal Juraj | Markovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
267 | Šuchalová Klára | Markovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
287 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
287 | Lebedová Iva | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
289 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Edl Milan | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Horák Josef | Nepasice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Jaroš Milan | Kyselka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Jaroš Petr | Kyselka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Kolář Radim | Vír | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Kovář Michal | Třešť | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Krejčí Miroslav | Hrádek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Mládek Jiří | Veselí-Přelouč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Nešpor Ladislav | Třešť | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Pudil Jakub | Kardašova Řečice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Pudil Jaroslav | Kardašova Řečice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Váňa Petr | Lány na Důlku | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
289 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
312 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
312 | Izaiaszová Jana | Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
314 | Cingroš Roman | Stod | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Farka Martin | Čejov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Glanz Zdeněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
314 | Hladík Jiří | Častolovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Martínek Ondřej | Sokolov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Martínek Radek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
314 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Motyčka Jan | Stod | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Palán Jan | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Rakovan Ondřej | Senožaty | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
314 | Riedl Filip | Humpolec | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
314 | Riedl Patrik | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Svoboda Petr | Želetava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Troák Karel | Benešov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Volf Josef | Nová Bystřice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
314 | Volf Petr | Malonty | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Zářecký Luděk | Kostelec nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Řehák Zdeněk | Borohrádek - Šachov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
337 | Bican Aleš | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Bicanová Veronika | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
339 | Adamec Pavel | Rumburk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Bakeš Richard | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Frič Tomáš | Skuhrov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Hanuš Pavel | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Hladík Roman | Blovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Hora František ml. | Václavy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Hora František st. | Václavy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Jány Zdeněk | Trojany | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
339 | Kagánek Ladislav | Tachov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Kudláčková Olga | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Kvapil Pavel | Damnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Marounek Petr | Nová Bystřice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Mičič Bogdan | Citonice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Míchal Jiří | České Budějovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Pešková | Řeřichy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
339 | Socha Daniel | Plzeň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Vinter Patrik | Kněževes | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Volf Josef | Chlumín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
339 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
366 | Martínková Zuzana | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
367 | Buzek Pavel | Český Rudolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Dohnal Filip | Vestec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Filsak Pavel | Tábor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Filsak Petr | Tábor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Hruška Petr | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Jány Jakub | Trojany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Koníř Aleš | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Kratochvíl Petr | Nová Bystřice | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
367 | Lazištan Ladislav st. | Střelice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Ludes Rostislav | Brno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Sobotka Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Vonka Daniel | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Výleta Martin | Český Rudolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
367 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
387 | Košnar Lukáš | Časy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
387 | Košnarová Veronika | Časy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
389 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
389 | Hencelová Galina | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
389 | Kandr Filip | Okrouhlička | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
389 | Kopec Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
389 | Kopec Ondřej | Bohutín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
389 | Kořének Jan | Bukovina nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
389 | Macháček Pavel | Loučky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
389 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
389 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
389 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
389 | Volf Josef ml. | Nová Bystřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
389 | Zvoneček Pavel | Pacov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
389 | Zvoneček Petr | Pacov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
389 | Čížek Jan | Ostrov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
389 | Šimánek Jakub | Rouštany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
389 | Šíp Antonín | Ostrov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
405 | Barkov Jiří | Ostrov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Bečka Pavel | Plevnice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
405 | Bělovský Josef | Humpolec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
405 | Dubský František | Mirovice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
405 | Dvořák Luděk | Tatenice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
405 | Ficenec Radek | Javornice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Ješina Martin | Vamberk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Juřena Zdeněk | Ostrov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Klapsia Petr | Břilice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Kobylka Lukáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
405 | Kobylka Miroslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
405 | Kovačka Josef | Ratboř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Kuča Marek | Břilice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Pfauser Adam | Želiv | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Pfauser Jaroslav | Želiv | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Rak Milan | Uhlířské Janovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Sadský Miroslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
405 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Sýkora Václav | Kamenná | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
405 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
405 | Řeháková Karla | Nové Hrady | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
430 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Adamec Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Bartoška Miroslav | Sedlice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Bauer Petr | Hradec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Bečková Lenka | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Borkovec Lukáš | Rojetín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Bouchner Slavomír | Štoky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Bouška Tomáš | Chotěboř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Brodina Bohumil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Brůna Jan | Rumburk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Buneš Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Bystroň Petr ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Bystroň Petr st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Carboch Zdeněk | Vrchotovy Janovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Chalupský Petr | Ledenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Chlupáčová Monika | Domanín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Chrištov Jan | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
430 | Dobrovolný Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Donát Oldřich | Kněžice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Dorfel Ott | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Dorfel Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Dostál Ladislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Doušek Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Dubravský Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Dvořák Radek | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Dvořák Radek | Tatenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Dřevo Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Dřevo Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hajdá Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Halíř Jiří | Most | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hampejs David | Bílina | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hamr Daniel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Hanzlík Vladimír | Nové Dvory | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hanák Zbyněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Havlíček Petr | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Henzl Jan | Louny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Herold Adam | Ostrov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hervíř Tomáš | Soběslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hervířová Kateřina | Soběslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hettner Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Holeček Martin | Prachatice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Horák Jan | Herálec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Horák Jáchym | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hovorka Ivo | Soběslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hrdlička Dušan | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hronek Luboš | Čenkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hrstka Pavel | Slaný | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hulcr Václav | Kladno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hyxa Jakub | Medlešice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hájková Zuzana | Nedvědice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Hřebačka František | Lanžhot | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Janeček Michal | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Janovec Petr | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Janíček Jan ml. | Kamenice u Jihlavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Jaroš Karel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Jelínek Marek | Žďárec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Jirsa Petr | Soběslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Jonák Martin | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Jány Pavel | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Karpíšek Václav | Soběslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Kasík Jan | Kladno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Kašáková Markéta | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Kejmar Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Kohout Michal | Okrouhlička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Konopásek Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Kořínek Tomáš | Rychnov u NH | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Košumberský Karel st. | Nová Ves nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Krajňák Ivan | Presy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Krajňák Jakub | Mikulovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Kratochvíl Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Krejčí Jan | Mohelno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Krejčí Jan ml. | Mohelno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Kreps Filip | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Kreps Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Krtek Aleš | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Král Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Kubáč Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Kubáčová Veronika | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Kuczawski Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Kudyn Roman | Trhový Štěpánov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Kus Jaromír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Landa Miloš | Sirákov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Lomoga Jan | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Mach Jakub | Pernink | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Matějíček Rudolf | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Merta Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Merta Vojtěch | Lomnička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Mikl Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Miksa Karel | Mutná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Miksa Petr | Břevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Miksová Kateřina | Břevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Mráz Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Mráz Petr | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Mrázek Pavel | Pacov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Musil Petr | Herálec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Máca Karel | Lovětín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Míchal Jan | Nová Bystřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Měsíček Robin | Milevsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Nachtigal Oldřichr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Nechvátal Zdeněk ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Nechvátal Zdeněk st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
430 | Nestával Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Nestávalová Marie | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Neuber Jan | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Neumann Zdeněk | Domanín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Novák Libor | Veselí nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Nováček Jakub | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Nováček Jan ml. | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Němec Filip | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Němec Gustav | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Palán Jiří | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Palán Leoš | Vilémov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Pech Pavel | Kozárovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Pecher Petr | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Petrovec Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Pišna Celestýn | Kamenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Plocková Michaela | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Polák Martin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Prášek Marek | Vémyslice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Prášek Zdeněk ml. | Vémyslice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Průcha Luboš | Třeboň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Přílepek Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Pšegrocký Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Radosta Pavel | Chlebov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Richtrová Kristýna | Vápensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Roman Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Roček David | Mikulovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Rysl Pavel | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Růžička Miroslav | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Sabo Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Scholz Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Sewald Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Sklenář Jan ml. | Bohdalec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Sochor Martin | Petrohrad | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Soukal Jan | Vysoké Březno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Soukup Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Srnský Michal | Ledenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Stašák Jan | Frymburk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Stojka Roman | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Sulzer Eduard | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Svárovský David | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Svárovský Tomáš | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Tkačuk Milan | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Trejbal Petr | Kněžice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Trešl Milan | Myslkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Trogličová Blanka | Dolní Radouň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Truhlář Vít | Pacov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Ungr Miloslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Ungrová Petra | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
430 | Urbánek David | Moravské Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Vachta Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Valenta Jiří | Třebíč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Valenta Miroslav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Vaverka Radomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Vařecha Luděk | Poděbrady | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Veselý Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Vilímec Jaroslav | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Vilímec Viktor | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Vlahovič Lubomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Vrábel Pavel | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Vrábelová Erika | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Vymazal Josef ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Vymazal Josef st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Vymazal Lubomír | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Vymazalová Zuzana | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Vytasil Ivo | Dolní Město | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Všetečka Gabriel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Zasadil David | Veselí nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Zbytovský Libor | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Zeman David | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Zárybnický Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Čajko Jan | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Čapek Robert | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Čejdík Petr | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Černý Milan | Kutná Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Černý Ondřej | Unčín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Čipera David | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Čiperová Martina | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Čmolík Milan | Dobřany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Čábela Jan | Velešín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Šamal Jaromír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Šourek Zdeněk | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Šturc Oliver | Chrudim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Šustera Miloslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Švára Jiří st. | Starý Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Šťourač Jaromír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Žalud František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
430 | Žilák Luboš | 1 | 2 | 2 | 2.00 |