Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 28 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 9 | 152 | 218 | 24.22 |
2 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 142 | 186 | 31.00 |
3 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 12 | 136 | 256 | 21.33 |
4 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 10 | 128 | 235 | 23.50 | |
5 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 127 | 133 | 26.60 | |
6 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 121 | 164 | 23.43 | |
7 | Kondras Přemysl | Pardubice | 5 | 120 | 121 | 24.20 | |
8 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 113 | 113 | 37.67 |
9 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 8 | 111 | 171 | 21.38 |
10 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
11 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 12 | 97 | 200 | 16.67 |
12 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 94 | 108 | 21.60 |
13 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 88 | 95 | 19.00 | |
14 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 85 | 101 | 16.83 |
15 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 83 | 135 | 13.50 |
16 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 74 | 92 | 15.33 |
16 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 7 | 74 | 86 | 12.29 | |
18 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 56 | 56 | 18.67 |
19 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 5 | 54 | 60 | 12.00 |
20 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 7 | 52 | 60 | 8.57 | |
21 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
22 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
23 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
24 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
25 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
26 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
27 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 22 | 22 | 5.50 |
28 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 10 | 10 | 10.00 |