Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 36 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 13 | 213 | 354 | 27.23 |
2 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 14 | 210 | 340 | 24.29 | |
3 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 12 | 205 | 344 | 28.67 | |
4 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 11 | 192 | 279 | 25.36 |
5 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 10 | 190 | 218 | 21.80 | |
6 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 165 | 165 | 33.00 | |
7 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 164 | 164 | 32.80 |
8 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 8 | 154 | 163 | 20.38 |
9 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 5 | 148 | 148 | 29.60 | |
10 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 144 | 144 | 28.80 |
11 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 8 | 143 | 145 | 18.13 |
12 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 8 | 133 | 135 | 16.88 |
13 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 4 | 122 | 122 | 30.50 |
14 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
15 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 8 | 109 | 111 | 13.88 |
16 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 5 | 100 | 100 | 20.00 |
17 | Kondras Přemysl | Pardubice | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
18 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
19 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 65 | 65 | 32.50 |
20 | Mokrá Jana | Najdek | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
21 | Volf Jakub | Žďár | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
22 | Trousil Lukáš | Libín | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
23 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
24 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 4 | 40 | 40 | 10.00 |
25 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 3 | 36 | 36 | 12.00 |
26 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
27 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
28 | Bureš Václav | Nová Ves | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
29 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
30 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
31 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
32 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
33 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
34 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
35 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
35 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 |