Žebříček - Kraj Plzeňský - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 81 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlach Kryštof | Blovice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
2 | Hladíková Simona | Blovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
3 | Říha Josef | Spálené Poříčí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
4 | Kalousek Tomáš | Blovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
5 | Jurášová Ema | Blovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
6 | Mencl Martin | Blovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
7 | Ptáček Jan ml. | Žákavá | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
8 | Ptáčková Anežka | Žákavá | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
9 | Kalousková Adéla | Blovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
10 | Cibulka Jan | Chlum | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
11 | Strádal David | Starý Plzenec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
12 | Ryšánek Adamh | Seč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
13 | Aichinger Dominik | Sedlec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
14 | Redlich Martin | Blovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
15 | Buriánová Michaela | Čížkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
16 | Juráš Petr | Blovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
17 | Burian Matěj | Čížkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
17 | Vejvančický Matěj | Nepomuk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
19 | Mráz Vojtěch | Blovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
19 | Simice Jan | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
21 | Bláha Tomáš | Ždírec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
21 | Lokaj Jakub | Loket | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
23 | Strádalová Lucie | Šťáhlavy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
23 | Źán Sebastien | Plzeň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
25 | Duraj Filip | Nepomuk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
25 | Havelová Eliška | Blovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
27 | Mašek Filip | Nepomuk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
27 | Schneider Adam | Plzeň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
27 | Stříbrný Tomáš | Ždírec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
30 | Aichingerová Natálie | Sedlec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
30 | Havránek David | Stříbro | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
30 | Krňoul Miroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
30 | Vrátník Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
34 | Hynčíková Nina | Nýrsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
34 | Veselý Pavel | Šťáhlavy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
36 | Interholz Leoš | Šťáhlavy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
36 | Michálek Filip | Ždírec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
36 | Nejdl David | Kdyně | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
39 | Kasl Šimon | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
39 | Martínek Max | Chocenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
39 | Vejvančická Alena | Nepomuk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
39 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
43 | Krňoul Daniel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
43 | Schleiss Stanislav st. | Kdyně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
43 | Suchánek Jakub | Šťáhlavy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
46 | Fikar Petr ml. | Horní Bříza | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
46 | Kudrnáč Jakub | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
46 | Nocar Dominik | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
46 | Tupý Radim | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
50 | Chleiss Jakub | Kdyně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
50 | Eret Vojtěch | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
50 | Loukota Jakub | Šťáhlavy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
50 | Vrátník Filip | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
50 | Šimánová Štěpánka | Starý Plzenec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
55 | Jandečková Kristína | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
55 | Král Josef | Nepomuk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
55 | Nygrýn Adam | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
58 | Burian Jan | Bělá | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
58 | Šimánová Lucie | Starý Plzenec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
58 | Škarda Václav ml. | Blížejov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
61 | Suchý Matěj | Zdemyslice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
61 | Vala Čeněk | Plzeň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
61 | Vurma Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
64 | Sýkora Václav | Nepomuk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
65 | Strnad Václav | Rokycany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
66 | Král Tomáš | Nepomuk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
67 | Beneš Matěj | Louňavá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
67 | Kanta Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
67 | Kudrnáč Daniel | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
67 | Lepší Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
67 | Nejdlová Lucie | Kdyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
67 | Nekolný Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
67 | Nygrýn Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
67 | Stehlík Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
67 | Vajskébr David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
67 | Zolar Štěpán | Spálené Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
67 | Šimána Jiří | Starý Plzenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
67 | Škardová Aneta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
67 | Škardová Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
67 | Šmerák Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
67 | Žiga Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 |