Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 66 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
2 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
3 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
4 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
5 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
6 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
7 | Kovačka Josef | Ratboř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
8 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
9 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
10 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
11 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
11 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
13 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
13 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
15 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
15 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
17 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
17 | Kovář Martin | Kladruby | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
19 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
19 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
21 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
21 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
21 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
24 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
24 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
26 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
27 | Haincová Jana | Staré Ouholice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
27 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
29 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
29 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
31 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
31 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
31 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
34 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
35 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
35 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
35 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
35 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
39 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
39 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
41 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
41 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
41 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
41 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
45 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
46 | Rubina Vladimír | Liblice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
47 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
47 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
47 | Kolejňák Radim | Chodov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
47 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
47 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
52 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
52 | Zdráhala Ludvík | Hranice na Moravě | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
54 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
55 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
56 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
57 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
58 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
59 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
60 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
60 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
60 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
60 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
60 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
60 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
60 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 6 | 6 | 6.00 |