Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 35 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
2 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
3 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
4 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
5 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
6 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
7 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
8 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
9 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
10 | Hložek František | Bílina | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
11 | Pánková Aneta | Rakovník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
12 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
13 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
14 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
15 | Vrabec Jiří | Plzeň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
16 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
17 | Koudela Květoslav st. | Louny | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
18 | Hampejs David | Bílina | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
19 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
20 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
21 | Mackura Zdeněk | Pernink | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
22 | Bárta Miloslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
23 | Porazík Václav | Kolešov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
24 | Krůta Miroslav | Vroutek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
25 | Jeníkovský Jan | Hokov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
26 | Michalský Petr | Postoloprty | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
27 | Fišer Libor st. | Louny | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
28 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
29 | Sochor Martin | Petrohrad | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
30 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
31 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
32 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
33 | Harant Antonín | Plzeň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
34 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
35 | Hrouda Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 |