Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2024 - 31.12.2024
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 26 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
2 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
3 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
3 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
5 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
6 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
7 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
8 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
9 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
10 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
11 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
11 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
13 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
14 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
15 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
16 | Raniak Martin | Třešť | Big Fish Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
17 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
18 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
19 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
20 | Burak Oleh | Praha | Dnister feeder team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
21 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
22 | Shershen Volodymyr | Praha | Dnister feeder team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
23 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
24 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
24 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
24 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |