Žebříček členů klubu - Kraj Jihočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 23 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 7 | 170 | 190 | 27.14 |
2 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 12 | 148 | 198 | 16.50 | |
3 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 7 | 140 | 141 | 20.14 |
4 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 4 | 96 | 96 | 24.00 |
5 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 3 | 81 | 81 | 27.00 |
6 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 75 | 75 | 25.00 |
6 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
8 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
9 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
10 | Bertok Milan | Dublovice | 8 | 69 | 71 | 8.88 | |
11 | Maršík Jan | Pelhřimov | Krmiči | 2 | 68 | 68 | 34.00 |
12 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 6 | 64 | 64 | 10.67 |
13 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
14 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
15 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
16 | Bláha Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 4 | 33 | 33 | 8.25 |
16 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
18 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
19 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
20 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
21 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 10 | 10 | 5.00 |
22 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
23 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |