Žebříček - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 4095 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 23 | 323 | 745 | 32.39 |
2 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 26 | 319 | 784 | 30.15 | |
3 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 24 | 313 | 639 | 26.63 |
4 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 22 | 310 | 560 | 25.45 |
5 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 24 | 305 | 649 | 27.04 |
6 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 24 | 300 | 659 | 27.46 |
6 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 23 | 300 | 620 | 26.96 | |
8 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 25 | 295 | 719 | 28.76 |
9 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 16 | 290 | 398 | 24.88 |
10 | Moravec Pavel | Čejov | 13 | 286 | 378 | 29.08 | |
11 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 22 | 282 | 507 | 23.05 | |
12 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 28 | 281 | 572 | 20.43 |
13 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 15 | 274 | 415 | 27.67 | |
14 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 16 | 272 | 304 | 19.00 |
15 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 15 | 271 | 362 | 24.13 | |
16 | Bína Libor | Dlouhý Most | 30 | 269 | 662 | 22.07 | |
16 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 19 | 269 | 422 | 22.21 |
18 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 18 | 266 | 435 | 24.17 |
18 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 18 | 266 | 445 | 24.72 |
20 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 18 | 264 | 429 | 23.83 |
21 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 23 | 263 | 456 | 19.83 |
21 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 25 | 263 | 484 | 19.36 |
23 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 13 | 259 | 330 | 25.38 |
23 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 26 | 259 | 462 | 17.77 |
25 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 16 | 258 | 351 | 21.94 | |
26 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 30 | 257 | 504 | 16.80 | |
27 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 14 | 254 | 360 | 25.71 |
28 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 9 | 252 | 253 | 28.11 | |
29 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 20 | 251 | 469 | 23.45 |
30 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 18 | 250 | 379 | 21.06 | |
31 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 18 | 249 | 379 | 21.06 |
31 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 15 | 249 | 346 | 23.07 |
33 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 12 | 248 | 296 | 24.67 |
34 | Bártík Miloslav | Plzeň | 9 | 247 | 254 | 28.22 | |
35 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 16 | 246 | 373 | 23.31 |
36 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 20 | 244 | 411 | 20.55 |
36 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 8 | 244 | 244 | 30.50 | |
38 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 11 | 242 | 274 | 24.91 | |
38 | Kondras Přemysl | Pardubice | 10 | 242 | 244 | 24.40 | |
40 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 15 | 241 | 351 | 23.40 |
41 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 18 | 240 | 355 | 19.72 |
41 | Roušal Luděk | Neratovice | 17 | 240 | 309 | 18.18 | |
43 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 28 | 237 | 583 | 20.82 |
43 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 28 | 237 | 568 | 20.29 |
45 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 17 | 235 | 328 | 19.29 |
46 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 11 | 234 | 255 | 23.18 |
47 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 19 | 232 | 352 | 18.53 |
47 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 16 | 232 | 322 | 20.13 |
47 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 14 | 232 | 320 | 22.86 |
50 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 229 | 229 | 38.17 |
51 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 10 | 228 | 231 | 23.10 | |
52 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 12 | 226 | 271 | 22.58 | |
52 | Takács Pavel | Světnov | 8 | 226 | 226 | 28.25 | |
54 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 20 | 225 | 425 | 21.25 |
55 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 8 | 223 | 223 | 27.88 | |
56 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 13 | 222 | 265 | 20.38 | |
57 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 19 | 221 | 334 | 17.58 |
57 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 24 | 221 | 449 | 18.71 |
59 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 15 | 220 | 275 | 18.33 |
60 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 11 | 218 | 263 | 23.91 | |
60 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 16 | 218 | 327 | 20.44 |
62 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 14 | 217 | 252 | 18.00 | |
63 | Machatý David | Jaroměř | 12 | 215 | 236 | 19.67 | |
63 | Rybenský Roman | Němčice | 10 | 215 | 234 | 23.40 | |
65 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 11 | 214 | 221 | 20.09 | |
66 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 15 | 213 | 235 | 15.67 |
66 | Vondráček Jiří | Měšice | 13 | 213 | 232 | 17.85 | |
68 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 13 | 212 | 247 | 19.00 |
68 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 23 | 212 | 359 | 15.61 |
70 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 8 | 211 | 211 | 26.38 | |
71 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 18 | 210 | 276 | 15.33 |
72 | Soukup Ivo | Třebíč | 12 | 208 | 221 | 18.42 | |
72 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 14 | 208 | 255 | 18.21 |
74 | Borovka Luboš | Vodňany | 10 | 207 | 236 | 23.60 | |
75 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 25 | 206 | 354 | 14.16 | |
76 | Beneš Karel | Bílina | 15 | 205 | 294 | 19.60 | |
77 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 21 | 204 | 325 | 15.48 |
77 | Chýle Oldřich | Bílina | 9 | 204 | 212 | 23.56 | |
77 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 8 | 204 | 204 | 25.50 | |
80 | Halíř Lukáš | Osek | 6 | 202 | 202 | 33.67 | |
81 | Havlíček Lukáš | Mělník | 7 | 201 | 201 | 28.71 | |
81 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 16 | 201 | 289 | 18.06 |
81 | Šnicer Petr | Veltěže | 9 | 201 | 213 | 23.67 | |
84 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 18 | 199 | 228 | 12.67 |
85 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 24 | 198 | 284 | 11.83 | |
85 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 7 | 198 | 198 | 28.29 | |
87 | Pánek Petr | Rakovník | 7 | 197 | 197 | 28.14 | |
88 | Pětík Marek | Libišany | 16 | 196 | 310 | 19.38 | |
89 | Turský Jindřich | Krchleby | 15 | 195 | 271 | 18.07 | |
90 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 15 | 193 | 235 | 15.67 |
91 | Mareš Vladimír | Praha | 14 | 191 | 215 | 15.36 | |
92 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 8 | 190 | 190 | 23.75 | |
92 | Novák Vratislav | Všeteč | 10 | 190 | 200 | 20.00 | |
92 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 190 | 230 | 19.17 |
95 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 20 | 189 | 292 | 14.60 | |
95 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 15 | 189 | 258 | 17.20 |
95 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 13 | 189 | 231 | 17.77 |
98 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 9 | 186 | 187 | 20.78 |
99 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 22 | 184 | 256 | 11.64 | |
100 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 8 | 183 | 183 | 22.88 |
100 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 8 | 183 | 183 | 22.88 | |
100 | Černý Jan | Pardubice | 7 | 183 | 183 | 26.14 | |
103 | Mach Václav | Pernink | 13 | 181 | 232 | 17.85 | |
104 | Přibyl David | Vlčice | 8 | 180 | 181 | 22.63 | |
105 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 13 | 179 | 194 | 14.92 |
106 | Půta Jiří | Plzeň | 9 | 178 | 182 | 20.22 | |
106 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 7 | 178 | 178 | 25.43 | |
108 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 14 | 176 | 195 | 13.93 |
108 | Slezák Tomáš | Sokolov | 6 | 176 | 176 | 29.33 | |
110 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 175 | 175 | 29.17 |
110 | Mokrá Jana | Najdek | 11 | 175 | 193 | 17.55 | |
112 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 24 | 174 | 311 | 12.96 |
113 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 10 | 173 | 175 | 17.50 |
114 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 5 | 172 | 172 | 34.40 | |
114 | Zoul Artur | Žatec | 7 | 172 | 172 | 24.57 | |
116 | Hampejs David | Bílina | 6 | 171 | 171 | 28.50 | |
117 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 7 | 170 | 170 | 24.29 |
118 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 10 | 169 | 182 | 18.20 |
119 | Spiller Karel | Stod | 7 | 167 | 167 | 23.86 | |
120 | Hložek František | Bílina | 19 | 165 | 228 | 12.00 | |
121 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 6 | 164 | 164 | 27.33 | |
121 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 17 | 164 | 227 | 13.35 |
123 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 14 | 159 | 183 | 13.07 |
124 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 7 | 158 | 158 | 22.57 | |
125 | Pišna Celestýn | Kamenice | 10 | 157 | 160 | 16.00 | |
126 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 9 | 156 | 162 | 18.00 |
127 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 155 | 162 | 16.20 |
127 | Jaroš Marek | Hostinné | 9 | 155 | 156 | 17.33 | |
127 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 5 | 155 | 155 | 31.00 | |
130 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 154 | 160 | 20.00 |
130 | Mlčák Luboš | Domanín | 5 | 154 | 154 | 30.80 | |
130 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 8 | 154 | 154 | 19.25 |
133 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 6 | 153 | 153 | 25.50 | |
133 | Tobolka Milan | Nechanice | 6 | 153 | 153 | 25.50 | |
135 | Bartoš František | Chotěšov | 6 | 152 | 152 | 25.33 | |
135 | Liščák Jan | Lubná | 10 | 152 | 154 | 15.40 | |
137 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 8 | 151 | 151 | 18.88 | |
137 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 8 | 151 | 151 | 18.88 | |
139 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 13 | 150 | 173 | 13.31 |
139 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 7 | 150 | 150 | 21.43 |
139 | Zrnová Jitka | Benešov | 18 | 150 | 204 | 11.33 | |
142 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 9 | 149 | 150 | 16.67 | |
142 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 8 | 149 | 149 | 18.63 | |
144 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 147 | 147 | 29.40 | |
144 | Kopřiva Josef | Hříškov | 7 | 147 | 147 | 21.00 | |
144 | Nimko Marian | Praha | 6 | 147 | 147 | 24.50 | |
147 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 9 | 145 | 146 | 16.22 | |
147 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 9 | 145 | 146 | 16.22 |
149 | Kabát Miroslav | Třemošná | 7 | 144 | 144 | 20.57 | |
150 | Koštálek Jiří | Oplany | 10 | 143 | 145 | 14.50 | |
151 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 6 | 141 | 141 | 23.50 | |
151 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 9 | 141 | 142 | 15.78 |
153 | Matějka Václav | Nové Hrady | 6 | 140 | 140 | 23.33 | |
154 | Havránek Radek | Čejov | 6 | 139 | 139 | 23.17 | |
155 | Klement Antonín | Chranišov | 15 | 138 | 170 | 11.33 | |
155 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 6 | 138 | 138 | 23.00 |
155 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 12 | 138 | 163 | 13.58 | |
155 | Zoul Marek | Žatec | 8 | 138 | 138 | 17.25 | |
159 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 6 | 137 | 137 | 22.83 | |
160 | Hrdina Jiří | Niměřice | 4 | 136 | 136 | 34.00 | |
160 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 12 | 136 | 164 | 13.67 |
160 | Výborný Jiří | Teplá | 4 | 136 | 136 | 34.00 | |
160 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 10 | 136 | 138 | 13.80 | |
164 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 5 | 135 | 135 | 27.00 | |
165 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 134 | 134 | 33.50 |
165 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 4 | 134 | 134 | 33.50 | |
167 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 18 | 133 | 167 | 9.28 |
168 | Brendl Patrik | Lanškroun | 7 | 132 | 132 | 18.86 | |
168 | Chýle Petr | Bílina | 7 | 132 | 132 | 18.86 | |
170 | Pišl Lukáš | Javornice | 6 | 131 | 131 | 21.83 | |
170 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 4 | 131 | 131 | 32.75 | |
172 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 5 | 130 | 130 | 26.00 | |
172 | Pánek Vít | Sezemice | 7 | 130 | 130 | 18.57 | |
174 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 5 | 129 | 129 | 25.80 | |
174 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 10 | 129 | 131 | 13.10 | |
174 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
174 | Seidl Jan | Zbiroh | 7 | 129 | 129 | 18.43 | |
178 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 4 | 128 | 128 | 32.00 | |
179 | Malý Jiří st. | Korouhev | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
179 | Pekárek Stanislav | Louny | 7 | 126 | 126 | 18.00 | |
181 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 8 | 125 | 125 | 15.63 | |
182 | Hlaváček Karel | Humpolec | 6 | 124 | 124 | 20.67 | |
183 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 6 | 123 | 123 | 20.50 |
184 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 19 | 122 | 174 | 9.16 | |
184 | Klouček Jan ml. | Branná | 6 | 122 | 122 | 20.33 | |
186 | Houser Otakar | Všechlapy | 6 | 121 | 121 | 20.17 | |
186 | Schingler Karel | Lovosice | 4 | 121 | 121 | 30.25 | |
186 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
189 | Kopic Milan | Humpolec | 6 | 120 | 120 | 20.00 | |
189 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 12 | 120 | 138 | 11.50 | |
189 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 4 | 120 | 120 | 30.00 | |
192 | Procházka Ota | Rudník | 4 | 119 | 119 | 29.75 | |
193 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 7 | 118 | 118 | 16.86 | |
194 | Hubička Tomáš | Brloh | 4 | 117 | 117 | 29.25 | |
194 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 5 | 117 | 117 | 23.40 | |
194 | Kianičková Jitka | Peruc | 6 | 117 | 117 | 19.50 | |
197 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 10 | 116 | 127 | 12.70 |
198 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 7 | 115 | 115 | 16.43 |
198 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | Bobr team Jindřichův Hradec | 6 | 115 | 115 | 19.17 |
198 | Šír Jaroslav | Křižánky | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
201 | Mareš Pavel | Praha | 10 | 114 | 116 | 11.60 | |
201 | Skalický Miroslav | Příbram | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
203 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 8 | 112 | 112 | 14.00 | |
203 | Edl Milan | Plzeň | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
203 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 11 | 112 | 115 | 10.45 | |
203 | Kosař Jiří st. | Opočno | 10 | 112 | 125 | 12.50 | |
203 | Slavík Alexej | Vilémov | 9 | 112 | 117 | 13.00 | |
208 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 11 | 111 | 123 | 11.18 |
208 | Švec Jakub | Zhořec | 7 | 111 | 111 | 15.86 | |
210 | Beneš Milan | Tušť | 6 | 110 | 110 | 18.33 | |
210 | Shershen Volodymyr | Praha | 5 | 110 | 110 | 22.00 | |
210 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 7 | 110 | 110 | 15.71 | |
213 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 7 | 109 | 109 | 15.57 | |
213 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 11 | 109 | 126 | 11.45 |
213 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
213 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 4 | 109 | 109 | 27.25 | |
217 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 6 | 108 | 108 | 18.00 | |
218 | Pryl Stanislav | Pardubice | 6 | 107 | 107 | 17.83 | |
219 | Varga Stanislav | Holýšov | 7 | 106 | 106 | 15.14 | |
220 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 9 | 105 | 106 | 11.78 | |
221 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 12 | 104 | 123 | 10.25 |
221 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 7 | 104 | 104 | 14.86 | |
223 | Dubský František | Mirovice | 8 | 103 | 103 | 12.88 | |
223 | Kasl Luboš | Plzeň | 5 | 103 | 103 | 20.60 | |
225 | Bereš Jan | Planá | 4 | 102 | 102 | 25.50 | |
225 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 6 | 102 | 102 | 17.00 | |
225 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
225 | Švanda Radek | Česká Skalice | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
229 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 6 | 101 | 101 | 16.83 | |
229 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
231 | Bárta Jakub | Přeštice | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
231 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 6 | 99 | 99 | 16.50 | |
233 | Rozum Pavel | Třemošná | 6 | 97 | 97 | 16.17 | |
234 | Tauber Pavel | Němčičky | 5 | 96 | 96 | 19.20 | |
235 | Hýbner Dušan st. | Bělá pod Bezdězem | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
235 | Klouček Jan st. | Branná | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
235 | Kovařík Patrik | Humpolec | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
235 | Macháně Radek | Krčín | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
235 | Mareš Ladislav | Praha | 6 | 95 | 95 | 15.83 | |
235 | Polívka Martin | Přibyslav | 8 | 95 | 95 | 11.88 | |
235 | Riedl Michal | Humpolec | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
235 | Würz Dalibor | Hořesedly | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
243 | Cingroš Roman | Stod | 6 | 94 | 94 | 15.67 | |
243 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 7 | 94 | 94 | 13.43 | |
243 | Vicher Milan | Plzeň | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
246 | Kubeš Václav | Levousy | 6 | 93 | 93 | 15.50 | |
246 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
246 | Svoboda Jiří | Pašinka | 5 | 93 | 93 | 18.60 | |
249 | Košina Pavel | Domanín | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
249 | Machač Václav | Drahov | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
249 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 6 | 92 | 92 | 15.33 | |
249 | Novák Petr | Ostrov | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
249 | Němec Luboš | Těchobuz | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
249 | Staněk Karel | Smečno | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
249 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 6 | 92 | 92 | 15.33 | |
249 | Zelenka Zdeněk | Obrataň | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
249 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 7 | 92 | 92 | 13.14 | |
249 | Čori Petr | Chodová Planá | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
259 | Brůna Jan | Rumburk | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
259 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 6 | 91 | 91 | 15.17 |
261 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
261 | Cimburek František | Kameničky | 9 | 90 | 91 | 10.11 | |
261 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
264 | Koten Petr | Jihlava | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
264 | Lévai Jan st. | Dalovice | 8 | 89 | 89 | 11.13 | |
266 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
266 | Hanzal Ondřej | Želetava | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
266 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 10 | 88 | 90 | 9.00 | |
266 | Nitsche Martin | Vrchovina | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
266 | Pýcha Hynek | Skryje | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
266 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
266 | Vodičková Kateřina | Příbram | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
273 | Hrabě František | Rumburk | 5 | 87 | 87 | 17.40 | |
273 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 8 | 87 | 87 | 10.88 | |
275 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 6 | 86 | 86 | 14.33 | |
275 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
275 | Tobolka Daniel | Nechanice | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
278 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 8 | 85 | 85 | 10.63 | |
278 | Dušák Patrik | Novosedly nad Nežárkou | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
278 | Hlinčík Josef | Planá | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
278 | Pučeník Pavel | Kdyně | 5 | 85 | 85 | 17.00 | |
282 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
282 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 7 | 84 | 84 | 12.00 | |
284 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
284 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
284 | Nováková Eva | Police nad Metují | 6 | 83 | 83 | 13.83 | |
284 | Techlovský Jiří | Sloveč | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
288 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
288 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
288 | Motl František | Bečov | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
288 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
288 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 6 | 82 | 82 | 13.67 | |
293 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 6 | 81 | 81 | 13.50 | |
293 | Kočíř Matěj | Čankovice | 5 | 81 | 81 | 16.20 | |
293 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 6 | 81 | 81 | 13.50 | |
296 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
296 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
296 | Dušek Jan | Hradec Králové | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
296 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 7 | 80 | 80 | 11.43 | |
296 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
301 | Jungwirt Milan | Strakonice | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
301 | Mendel Milan | Pšovky | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
301 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
301 | Vorlíček František | Kostomlátky | 6 | 79 | 79 | 13.17 | |
305 | Amerling František | Kladruby | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
305 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
305 | John Roman | Opočno | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
308 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
308 | Lévai Josef | Jenišov | 8 | 77 | 77 | 9.63 | |
308 | Truhlář Václav | Znetínek | 5 | 77 | 77 | 15.40 | |
311 | Dohnal František | Ostrov | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
311 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
311 | Míchal Jiří | České Budějovice | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
311 | Novák Marek | Rumburk | 6 | 76 | 76 | 12.67 | |
311 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 6 | 76 | 76 | 12.67 | |
311 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
311 | Sütto Petr | Ostrov | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
311 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
319 | Boháček Lukáš | Pardubice | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
319 | Richter Dalibor | Rumburk | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
319 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
319 | Skalický Jakub | Příbram | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
319 | Žižka Radek | Holýšov | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
324 | Burak Oleh | Praha | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
324 | Janota Jaromír | Březnice | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
324 | Leško Jiří | Oldřichov | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
324 | Matějka Roman | Nové Hrady | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
324 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
324 | Provazník Michal | Dřenice | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
324 | Staněk Petr | Smečno | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
331 | Lát Jiří | Česká Lípa | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
331 | Vyčichl Michal | Skuteč | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
333 | Bureš Václav | Nová Ves | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
333 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
333 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 5 | 72 | 72 | 14.40 | |
336 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
336 | Matal Karel | Černá Hora | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
336 | Noskovič Jakub | Strakonice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
336 | Porazík Jakub | Kolešov | 5 | 71 | 71 | 14.20 | |
336 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
341 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
341 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
341 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
341 | Mendl Radek | Telč | 5 | 70 | 70 | 14.00 | |
341 | Miklian Roman | Petrovice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
341 | Pavlík František | Březnice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
341 | Pleskot Jan | Hrobice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
341 | Průša Vladimír | Želetava | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
341 | Riedl Filip | Humpolec | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
341 | Silvar Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
351 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
351 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
351 | Kalus Petr | Litomyšl | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
351 | Salač Bořivoj | Čáslav | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
351 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
351 | Šmitmajer Marek | Křečice | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
357 | Cajthaml Petr | Velenice | 5 | 68 | 68 | 13.60 | |
357 | Kalčík Matěj | Plzeň | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
357 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
357 | Mádlová Iva | Jindřichův Hradec | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
357 | Turský David | Krchleby | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
357 | Vacek Jan | Zábědov | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
357 | Valha Josef | Žatec | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
357 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
365 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 5 | 67 | 67 | 13.40 | |
365 | Skalický Matěj | Příbram | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
365 | Škoda František | Pacov | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
368 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
368 | Novák Radek | Blatnice | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
368 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
371 | Hovorka Jan | Teplá | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
371 | Křivský Luboš | Strakonice | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
371 | Nauš Vladislav | Blížejov | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
371 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 5 | 65 | 65 | 13.00 | |
371 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
371 | Váňa Jindřich | Praha | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
377 | Bidmon Pavel | Korouhev | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
377 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
377 | Macháček Pavel | Loučky | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
377 | Prchal Jan | Lučice | 9 | 64 | 65 | 7.22 | |
377 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
382 | Sochor Václav | Přeštice | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
382 | Vařák Jiří | Pokojov | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
382 | Vlk Petr | Rumburk | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
382 | Šuchal Juraj | Markovice | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
386 | Hejplík Jaroslav | Kladruby | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
386 | Lenárd Tibor | Kdyně | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
386 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
389 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
389 | Klich Václav | Rakovník | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
389 | Krupka Jiří | Telce | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
389 | Kučera Lukáš | Dašice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
389 | Mareš Jan ml. | Praha | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
389 | Omamik Ján | Plzeň | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
389 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
389 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
389 | Tomšík Jan | Křižanov | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
389 | Vegricht Martin | Praha | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
389 | Vnouček Stanislav | Praha | 7 | 61 | 61 | 8.71 | |
400 | Bečka Jan | Pardubice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
400 | Hon Jakub | Hradec Králové | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
400 | Kutička Pavel | Novosedly | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
400 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
400 | Matej Jiří | Trávníky | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
400 | Prášek Marek | Vémyslice | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
400 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
407 | Dodek Lubor | Lupenice | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
407 | Dostál Matouš | Králíky | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
407 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
407 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
407 | Musil Petr | Herálec | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
407 | Novotný Petr ml. | Louka | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
407 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
407 | Plíšek Radoslav | Klatovy | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
407 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 5 | 59 | 59 | 11.80 | |
416 | Beroušek Petr | Plzeň | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
416 | Bílek Milan | Zlosyň | 7 | 58 | 58 | 8.29 | |
416 | Heřman František | Krsice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
416 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
416 | Michková Eva | Orel | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
416 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
416 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 8 | 58 | 59 | 7.38 |
416 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
416 | Záruba Petr | Blato | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
425 | Bulak Serhiy | Praha | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
425 | Bárta Václav | Přeštice | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
425 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
425 | Hotový Jiří | Most | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
425 | Kovář Miloslav | Králova Lhota | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
425 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
425 | Pechalová Andrea | Hrušovany nad Jevišovkou | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
425 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
425 | Tůma Matěj | Hořany | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
425 | Vařecha Luděk | Poděbrady | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
425 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
425 | Zaplatílek Matyáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
425 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
425 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
425 | Žuková Marie | Opočno | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
440 | Bernard Michal | Milín | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
440 | Cablk Jan | Pravonín | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
440 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
440 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
440 | Jelínková Zuzana | Žďárec u Skutče | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
440 | Kaplan Filip | Přívozec | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
440 | Lipták Vojtěch | Špindlerův Mlýn | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
440 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
440 | Sitta Bohuslav | Taneček | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
440 | Černohlávek Martin | Barchov | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
440 | Žemlička Radek | Slatiňany | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
451 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
451 | Janda Vojtěch | Pašinka | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
451 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
451 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
451 | Nováková Renata | Hrobice | 8 | 55 | 55 | 6.88 | |
451 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
451 | Sedlář Ivan | Borová | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
451 | Smítka Josef st. | Kaňk | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
451 | Sochor Martin | Petrohrad | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
451 | Syrový František | Stratov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
451 | Toman Lukáš | Častolovice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
451 | Vopršal Filip | Radňovice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
451 | Zavřel Jan | Pomezí | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
464 | Břeň Emil | Jimramov | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
464 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
464 | Sobotka Josef | Perštejn | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
464 | Vydra Martin | Ostrov | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
464 | Šulc Milan | Trubín | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
469 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 5 | 53 | 53 | 10.60 | |
469 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
469 | Dania Antonín | Dobřany | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
469 | Dostálek Adolf | Hostinné | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
469 | Dušák Pavel st. | Novosedly nad Nežárkou | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
469 | Hrabáň Radim | Čáslav | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
469 | Janečka Martin | Velký Týnec | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
469 | Kašpar Richard | Náchod | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
469 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 5 | 53 | 53 | 10.60 | |
469 | Olbrich Jakub | Bechov | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
469 | Pavlovič Pavel ml. | Přestavlky | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
469 | Plocková Michaela | Příbram | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
469 | Slavík Tomáš | Humpolec | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
469 | Sochor Michal | Petrohrad | 5 | 53 | 53 | 10.60 | |
483 | Ficner Jiří | Lanškroun | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
483 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
483 | Kopecký Jan | Pardubice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
483 | Kovář Martin | Kladruby | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
483 | Krakowitzer Jiří | Třeboň | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
483 | Li Ang | Praha | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
483 | Malaník Petr | Nová Olešná | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
483 | Novotný Milan | Mezihoří | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
483 | Poláček Petr st. | Příbram | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
483 | Wacka Petr | Mariánské Lázně | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
493 | Carda Radek | Opočno | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
493 | Dudycha Jiří | Krouna | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
493 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
493 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
493 | Kovář Jan | Praha | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
493 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
493 | Marek Pavel | Přerov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
493 | Pešek Jan | Chrudim | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
493 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
493 | Tlustý Luboš | Svratouch | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
493 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
504 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
504 | Bureš Jan | Počátky | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
504 | Hladík Jiří | Častolovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
504 | Kubový Dominik | Městec Králové | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
504 | Mařík Petr | Boješice | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
504 | Richtr Pavel | Vápensko | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
510 | Chromčák Jiří | Mimoň | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
510 | Hampejs Matěj | Bílina | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
510 | Jarkovský Jiří | Blešno | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
510 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
510 | Lelek Miroslav | Neratovice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
510 | Provazník Matěj | Stolany | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
510 | Svárovský David | Čejov | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
510 | Trousil Lukáš | Libín | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
510 | Šimůnek Jiří | Klatovy | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
519 | Bárta Zdeněk | Sulkovec | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
519 | Kagánek Ladislav | Tachov | 6 | 48 | 48 | 8.00 | |
519 | Konopásek Josef | Polička | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
519 | Loužil Vít | Kutná Hora | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
519 | Prášek Zdeněk | Vémyslice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
519 | Riedl Patrik | Humpolec | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
519 | Slezák Luboš | Jílovice | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
519 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
519 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
528 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
528 | Mazour Petr | Pardubice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
530 | Adamovič Andreas | Pečky | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
530 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
530 | Brzobohatý Michal | Šestajovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
530 | Fictum David | Mariánské Lázně | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
530 | Horáček Radim | Vlastějovice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
530 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
530 | Jelínek Vojtěch | Žďárec u Skutče | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
530 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
530 | Kovář Antonín | Kladruby | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
530 | Kříž Josef | Smrk | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
530 | Pešek Jiří | Řeřichy | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
530 | Vašata Matěj | Kvasiny | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
542 | Chlupáčová Monika | Domanín | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
542 | Císař Martin | Plzeň | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
542 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
542 | Košulič Jan | Mutějovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
542 | Kronich Daniel | Litvínov | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
542 | Loužil Jan | Kutná Hora | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
542 | Macek Milan | Litice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
542 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
542 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
542 | Míchal Jan | Nová Bystřice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
542 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
542 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
542 | Váňa Michal | Vepřek | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
542 | Šotkovský David | Borovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
556 | Fikejs Martin | Lhota u Chroustovic | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
556 | Fišer Libor st. | Louny | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
556 | Lang Jindřich | Mariánské Lázně | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
556 | Malý Roman | Plaňany | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
556 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
556 | Molek Petr | Plzeň | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
556 | Mrázek Karel | Mirovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
556 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
556 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
556 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 9 | 44 | 45 | 5.00 | |
556 | Švanda Jan | Velký Osek | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
567 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
567 | Kadlec Jaroslav | Týniště nad Orlicí | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
567 | Pech Stanislav | Zdemyslice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
567 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
567 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
567 | Čipera Miroslav | Bohutín | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
567 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
574 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
574 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
574 | Kocián Matěj | Chotěvice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
574 | Král Dominik | Kostelec u Heřmanova Městce | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
574 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
574 | Olbrich Petr st. | Bechov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
574 | Rejnart Jan | Teplice | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
574 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
574 | Tůmová Aneta | Hořany | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
574 | Šefl František | Velký Bor | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
584 | Diviš Vladimír | Srby | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
584 | Finger Jan | Zásadka | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
584 | Marek Vladimír | Třeboň | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
584 | Marha Marek | Borohrádek | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
584 | Miková Michaela | Přišimasy | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
584 | Novotný Petr st. | Louka | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
584 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
584 | Rašek Martin | Pacov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
584 | Schovanec Jiří | Pardubice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
584 | Slavík Michal | Kopidlno | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
584 | Smejkal Jakub | Pardubice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
584 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
584 | Zámrský Martin | 2 | 41 | 41 | 20.50 | ||
584 | Černý Stanislav | Moravské Budějovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
584 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
584 | Šrámek Josef | Holice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
600 | Babka Pavel | Chloumek | 5 | 40 | 40 | 8.00 | |
600 | Bártová Nikola | Žďárec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Gruber Petr | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
600 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Havlíček Josef | Ostřešany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Hruška Václav | Vestec | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
600 | Jánský Jan | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
600 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Klíma Petr | Polička | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Kořán Jindřich | 3 | 40 | 40 | 13.33 | ||
600 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Kulich Attila | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
600 | Kuliš Jakub | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
600 | Kupsa Jan ml. | Buřenice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
600 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
600 | Nikel Jiří | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
600 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
600 | Novák Josef | Bořice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Náhlík Zbyněk | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Petrůňo Josef | Horšovský Týn | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
600 | Petříček Jan | Poběžovice | 5 | 40 | 40 | 8.00 | |
600 | Prepsl Jan | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
600 | Ptáček Radim | Žďár nad Sázavou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Pužej Štěpán | Netolice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Sičák Pavel | Jaroměř | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
600 | Stěhule Marek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
600 | Tošovská Rozálie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Verner Vladimír | Smolnice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
600 | Vojta Jan | Protivín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
600 | Zahradník Roman | Pelechov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
600 | Zimmel Jan | Stříbřec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
600 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
600 | Ševčíková Kateřina | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
600 | Šimůnek Karel | Mělník | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
600 | Škubal Hanuš | Sokolov | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
600 | Šuchal Adam | Markovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
642 | Adamec Pavel | Rumburk | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
642 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
642 | Bříza Filip | Jiřice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
642 | Hasalík Petr | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
642 | Hyroš Radek | Rakovník | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
642 | Jakoubek Jan | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
642 | Janata Prokop | Vrchlabí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
642 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
642 | Klimeš Jan | Čimelice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
642 | Konopásek Richard | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
642 | Lévai Jan ml. | Karlovy Vary | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
642 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
642 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
642 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
642 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
642 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
642 | Praveček Jaroslav | Pacov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
642 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
642 | Pírek Jakub | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
642 | Růžičková Nela | Morašice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
642 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
642 | Slavík Jaromír | Humpolec | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
642 | Studničný Daniel | Buda | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
642 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
642 | Tecl Petr | Tábor | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
642 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
642 | Volencová Karolína | Český Šternberk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
642 | Weiss Bronislav | Prachatice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
642 | Zahradník Vlastimil ml. | Vysoké Mýto | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
642 | Čajko Ludvík | Milín | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
672 | Adámek Luděk | Benátky nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Erben Jiří | Hostinné | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Havlík Jiří | Dalečín | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
672 | Horyna Tomáš | Broumov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Horálek Miroslav | Habartov | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
672 | Kadeřávek Roman | Vrchlabí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Kapica Milan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
672 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
672 | Klouček Tomáš | Josefův Důl | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
672 | Kocourek Vojtěch | Heřmanův Městec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Kosík Jan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
672 | Kovačka Josef | Ratboř | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
672 | Kratochvíl Vladimír | Jaroměř | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
672 | Laitner František | Kněževes | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Malý František | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Matoušek Marek | Rašovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
672 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
672 | Nežádal Jiří | Skuteč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Peprník David ml. | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
672 | Petrůňo Marcel | Horšovský Týn | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Pudil Václav | Libčice | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
672 | Raniak Martin | Třešť | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
672 | Sajkršmíd Lukáš | Vrchlabí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
672 | Suchý Michal | Chomutice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
672 | Sýkora David | Rakovník | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
672 | Trnka Vojtěch | Lišov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Troškovič Štefan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
672 | Uličný Jan | Proseč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Vajda Miroslav | Jiříkov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Vican Roman | Přeštice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
672 | Vinkler Radek ml. | Nymburk | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
672 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
672 | Šourek Zdeněk | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
709 | Bauer Jiří | Kunštát | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
709 | Bureš Michal | Jihlava | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
709 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Cihelka Marek | Příbram | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
709 | Cón Lukáš | Sloveč | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
709 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Drahota Jiří | Lužec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Fryntová Natálie | Dolní Branná | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Hazuka Jan | České Budějovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
709 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Holý Zdeněk ml. | Plzeň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Horký Petr | Vrchlabí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
709 | Jílek Milan | Polička | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Kaniščev Roman | Loštice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
709 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 6 | 37 | 37 | 6.17 | |
709 | Kočí Jaroslav | Praha | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
709 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
709 | Mareš Jan | Turnov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
709 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Netolická Halina | Bylany | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
709 | Novotný Bedřich | Kouřim | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Pelc Pavel | Předklášteří | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
709 | Pešoutová Adéla | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
709 | Peťovský Ivan | Želetava | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
709 | Pikl Stanislav | Pacov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Pánek Jan | Pertoltice pod Ralskem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Raniak Milan | Třešť | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
709 | Rašek Zbyněk | Pacov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
709 | Svoboda Josef | Kozlov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
709 | Vican Marek | Přeštice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
709 | Čelechovský Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Řeháček Jiří | Tachov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
709 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
747 | Aichler Jiří | Čelákovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Bitner Radek | Borohrádek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Bláha Aleš | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
747 | Bořík Michal | Jarošov nad Nežárkou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
747 | Bárta Oldřich | Nýrsko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Bříza Matěj | Hostinné | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
747 | Císař Martin | Libáň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Daniel Jiří | Pacov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Dann Oliver | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
747 | Dřízhalová Ema | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
747 | Gorový Luděk | Libčice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Hlásenský Miroslav | Polička | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
747 | Hříbal Jiři | Mimoň | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
747 | Jörka Roman | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
747 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Kandr Filip | Okrouhlička | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Krejčí Petr | Kněževes | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
747 | Macháček Pavel | Mníšek pod Brdy | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
747 | Mokrý Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Netolický Lukáš | Skuteč | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
747 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Novotný Jiří | Louka | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Olijnyk Igor | Nové Město u Chlumce nad Cidlinou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Picek Miroslav st. | Rakovník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
747 | Podroužek Tadeáš | Srubec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Procházka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Rada Radim | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Sommer Aleš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
747 | Stezka Milan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
747 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
747 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Urban David | Opatovice nad Labem | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
747 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Vernerová Ema | Bělá pod Bezdězem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Vlasák Michal | Vrchlabí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Vrábel Pavel | Chlumín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Zajíc Ladislav | Kamenice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Zvolánek Jan | Chotěboř | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
747 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
747 | Švub Dominik | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
791 | Bady Lukáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
791 | Bláha Michal | Chrast | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
791 | Bureš Tomáš | Skuteč | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
791 | Fišera Jiří | 3 | 35 | 35 | 11.67 | ||
791 | Flener Tadeáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
791 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
791 | Hess Tomáš | Zálší | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
791 | Holý Zdeněk st. | Plzeň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
791 | Kazda Jan | Nýrsko | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
791 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 5 | 35 | 35 | 7.00 | |
791 | Klučina Daniel | Hostinné | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
791 | Kochman Vladimír | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
791 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
791 | Lomoga Jan | Novosedly nad Nežárkou | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
791 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
791 | Menšík Jiří | Dačice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
791 | Nevyjel David | Starý Kolín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
791 | Ourdán Stanislav | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
791 | Poddaný Stanislav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
791 | Puschar Viktor | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
791 | Snítil Jan | Jeníkovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
791 | Sudík Miloslav | Kochánky | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
791 | Vajsar Lukáš ml. | Česká Metuje | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
791 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
791 | Váňa Vlastimil | Tatce | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
791 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
791 | Ščepka František | Humpolec | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
791 | Žemlička Milan | Ostrov | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
819 | Bartoň Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Beck Milan | Prachatice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Bez Roman | Pacov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Děček Milan | Sloveč | 4 | 34 | 34 | 8.50 | |
819 | Forejt Jiří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
819 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Hampl Zdeněk ml. | Hadačka | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
819 | Hrdlička Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Hroch Bedřich | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
819 | Hurt Martin | Zbraslavice | 6 | 34 | 34 | 5.67 | |
819 | Kameš Petr | Čejov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Kouba Martin | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
819 | Kouřil Jan | Břilice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Kovář Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
819 | Kratochvíl Petr | Nová Bystřice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
819 | Macků Ondřej | Dačice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Melezínek David | Vojtěchov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Melezínek Martin | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
819 | Moravec Petr | Čejov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Novák Josef | Žďár | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
819 | Němec Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
819 | Němec Jan | České Budějovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Pavluk Pavel st. | Libštát | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Pavluk Petr | Libštát | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
819 | Petružálek Radim | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Richter Pavel | Plzeň | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
819 | Samková Dagmar | Hostinné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Takácsová Nela | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Ungr Jiří | Klatovy | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Viktora Martin | Mirochov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Zaplatílek Tobiáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
819 | Zbytovský Libor | Jimramov | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
819 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Štěpánek Pavel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
819 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
858 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
858 | Břinda Karel | Blovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
858 | Danyi Milan st. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
858 | Dědková Ilona | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 33 | 33 | inf | |
858 | Horký Lukáš | Jilemnice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
858 | Kačírek Ondřej | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
858 | Kiša Vojtěch | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
858 | Klímová Dominika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
858 | Kolář Jan | Chotěboř | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
858 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
858 | Kwezour Martin | Mladá Boleslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
858 | Landvojtovič Jan | Smečno | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
858 | Macháně Zdeněk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
858 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
858 | Mareš Jan | Praha | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
858 | Maršálková Marcela | Ptenín | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
858 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
858 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
858 | Paclt Pavel | Louny | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
858 | Paštika Martin | Přívlaky | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
858 | Podlaha Adam | Beroun | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
858 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
858 | Rudy Sergej | Koberovy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
858 | Staněk Petr | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
858 | Sulan Martin | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
858 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
858 | Voldán Lukáš | Třibřichy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
858 | Čech Jaroslav | Plzeň | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
858 | Ďásek Václav | Těchobuz | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
858 | Řízek Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
858 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
858 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
890 | Adámek Stanislav | 2 | 32 | 32 | 16.00 | ||
890 | Brádler Petr | Červená Voda | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
890 | Buřič Zdeněk | Dolní Miletín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Bárta Vít | Vliněves | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Břeň Miroslav ml. | Jimramov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Chřenovský Ivan | Drnholec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
890 | Eder Vlastimil | Brozánky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 5 | 32 | 32 | 6.40 | |
890 | Hamm Jindřich | Kostelec nad Orlicí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Hasal František | Chomutice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Hrazdíra Petr | Blansko | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Jiránek Jakub | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Kohlíček Antonín | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Koleta Zdeněk | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 32 | 32 | inf | |
890 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Kápičková Tereza | Heřmanův Městec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Mandlík Roman | Nová Paka | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
890 | Matoušek Miroslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
890 | Matoušek Tomáš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
890 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
890 | Nový Miroslav | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Olejník Vladinír | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
890 | Oliva Vladimír | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
890 | Pešulová Dagmar | Teplá | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Pláteník Peter | Praha | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Prášek Karel | Vémyslice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
890 | Pujmanová Edita | Radotín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Rosenzweig Rostislav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
890 | Slanina | Mladé Buky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Suchý Jakub | Neratovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Tesař Lukáš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
890 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Volf Josef | Nová Bystřice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
890 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
890 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
890 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
890 | Ševčík Jiří | Bílek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
935 | Adámek Jan | Rudník | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Biedermann František | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
935 | Doležalová Monika | Pardubice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
935 | Fejfar Kamil | Radčice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Fišer Jiří | Hořesedly | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
935 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
935 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
935 | Hejkal Dominik | Havlíčkův Brod | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
935 | Hejnicová Ema | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
935 | Horáková Emílie | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
935 | Ildža Ondřej | Náchod | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
935 | Jánský Lukáš | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
935 | Jány Jan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
935 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Kaufman Pavel | Stráž pod Ralskem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Kolbábek Petr | Radostín | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
935 | Krejčí Michal | Hněvkovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Kudláček Václav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Kunešová Klára | Neratovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Mareš Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Muchová Nikola | Ústí nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Pavlíček Michal | Lužná | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
935 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Plášil Petr | Těchobuz | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Podoubský Vít | Praha | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
935 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Prokop Václav | Jaroměř | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
935 | Roušar Jiří | Korouhev | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Sobotka Antonín | Třešť | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Trnka Vít | Lišov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Viskup Dušan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
935 | Vojtíšek Martin | 3 | 31 | 31 | 10.33 | ||
935 | Červ Filip | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Červenka Lukáš | Cheb | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
935 | Šmůla David | Dobřany | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
935 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
935 | Šír František | Křižánky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
935 | Žižka Ladislav | Holýšov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
974 | Bez Miroslav | Pacov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Bobková Lucie | Mukařov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Brož Jiří | Miřetice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
974 | Calta Václav st. | Sedlčany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Chmelař Jakub | Častolovice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
974 | Doležal Petr | Jeníkovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Eger David | Majdalena | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Festa Tomáš | Pečky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Hurt Radim | Moravský Krumlov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Jopek Lukáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
974 | Kavenský David | Dašice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Kovarčík Jaroslav | Zákupy | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
974 | Kovář Jiří | Jenišovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Kozlík Vojtěch | Kutná Hora | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Kozlík Vít | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Kruml Michal | Habry | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Kusý Luboš | Skuteč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Kyselý Jakub | Jimramov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Kyselý Libor | Jimramov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Pavlovičová Radka | Přestavlky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Rejnek Filip | Konopáč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Smetana Vladimír | Branná u Třeboně | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Spálenka Vratislav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
974 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
974 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Valchař Jan | Karlovy Vary | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Vaněk Václav st. | Třebechovice pod Orebem | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
974 | Vaško Jan | Kunčice nad Labem | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
974 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
974 | Čermák Lukáš | Libčice | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
974 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
974 | Štafurik Daniel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
974 | Šulc Jindřich | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
974 | Žilák Vojtěch | Nová Paka | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1015 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Beck Jiří | Prachatice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Begeš Zdeněk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1015 | Bouše Petr ml. | Řenče | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1015 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Celý Vlastimil | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Drag Michal | Kudowa Zdrój | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Dygrýn Jaroslav st. | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1015 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1015 | Eliáš Radim | Hořín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Fiška Eduard | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
1015 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Janda Pavel st. | Turnov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1015 | Ježil Matěj | Sedlčany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Jindra Jaroslav | Reřichy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Jánský Václav | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
1015 | Kaplan Martin | Hlinsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Klusák Milan | Jihlava | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1015 | Kosař Jiří ml. | Opočno | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1015 | Krajňák Jakub | Mikulovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Kvapil Karel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1015 | Nemeš Petr | Městec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Nepovím Tomáš | Skupice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Novotná Lenka | Zámrsk | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
1015 | Němeček Pavel | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Podsedník Karel | Hlinsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Schilpach Jan | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1015 | Sklenář Karel | Velká Bíteš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Touš Pavel st. | Tachov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Valečko René | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1015 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
1015 | Werner Patrik | Třeboň | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Zemánek Martin | Jablonec nad Nisou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Zikmund Stanislav | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Řeháčková Anna Marie | Nová Paka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Šedivý Denis | Nýřany | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1015 | Šifta Zdeněk | Chotěšov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1015 | Štěrba Josef | Sloveč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1015 | Švanda Michal | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1015 | Švub Richard | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1062 | Barcíková Jana | Jaroměř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Bieleš Jan | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
1062 | Bleho Pavel | Liberec | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1062 | Brousil Jakub | Čimelice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Dostál Jaroslav | Choceň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Dub Jaroslav | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
1062 | Dynybil Martin ml. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1062 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1062 | Filák František | Lužná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Glencner Marek | Sruby | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1062 | Hankocy Jaroslav | Brno | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1062 | Harant Miroslav | Plzeň | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1062 | Hejda Richard | Břežany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Hrubý Pavel | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Hruška Jan | Žiželice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Janouškovec Vilém | Staňkov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 6 | 28 | 28 | 4.67 | |
1062 | Koláčný Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1062 | Kratochvílová Pavlína | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Králíček Jiří | Nová Role | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1062 | Kysela Zdeněk | Chrast | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Křen Jan | Telč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Kříž Vojtěch | Luka nad Jihlavou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1062 | Landfeld Vojtěch | Nová Paka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Lipka Jiří | Perštejn | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1062 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1062 | Mašek Stanislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Menc Josef | Vrchlabí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1062 | Michálek Jaromír | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1062 | Mika Miroslav | Přišimasy | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
1062 | Novák Jan | Jamné | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Novák Milan | Milovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Němeček Ladislav | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Pavelka Martin | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1062 | Pošmurný Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1062 | Přílepek Miroslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1062 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Rolf Michal | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Sewald Pavel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1062 | Smutný Ladislav | Chotěboř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Staněk Vojtěch | Tuněchody | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1062 | Suchánek Jan | Chlum | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
1062 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Sálová Barbora | Nová Paka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
1062 | Votoček Jiří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1062 | Vrabec Jiří | Plzeň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Zeman Martin | Semily | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Šašek Petr | Pacov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Šlehofer Frantisek | Praha | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1062 | Šuhaj Robert | Frymburk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1062 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1119 | Adámek Luděk | Zábrodí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Balada Filip | Přelouč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Beran Dominik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Burda Pavel | Cheb | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Bříza Petr | Hostinné | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1119 | Dvořák Luděk | Tatenice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1119 | Harvan Marian | Milín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Hejnic Nicolas | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1119 | Hrnčíř Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1119 | Hromádko Petr | Rozhovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1119 | Hájek David | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Janoušek Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1119 | Jaška Jaroslav st. | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Jurkovič Alois | Staňkovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1119 | Kalčík Vlastimil | Srby | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
1119 | Kaňka Karel | Sedlice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Klement Petr | Rumburk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Klement Petr | Trusnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Konfršt Luboš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1119 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
1119 | Krásný Jan | Liberec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Krůta Miroslav | Vroutek | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1119 | Lamač František | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Lidmila Matěj | Osík | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Lindauer Martin | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1119 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Nosek Tomáš | Nová Paka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Ostryzhniuk Ruslan | Zeleneč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Pešek Matěj | Zdeslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Poluda Štěpán | Chrast | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1119 | Pumpr Adam | Domanín u Třeboně | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Rakovan Ondřej | Senožaty | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
1119 | Růžička Jan | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Skačan Ivan | Žlutice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Sláma Jan | Merklín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Strnad Jiří | Hoříněves | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Studničný Jakub | Jivina | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1119 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1119 | Szilvasi Štefan | Lety | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Sádecký Vladimír | Zhoř | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1119 | Tichý Jiří | Ždírec nad Doubravou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Vitha Petr | Zliv | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Zahradník Michal | Platenice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1119 | Zelenka Pavel | Grunta | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
1119 | Zelený Jiří | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Čajko Jan | Milín | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1119 | Červinka Petr | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1119 | Šedivá Gábina | Světlá nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1119 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
1171 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Drabík Martin | Kocléřov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Drnek Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1171 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1171 | Fiala Erik | Zvole | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Franěk Luděk | Litomyšl | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Ginzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1171 | Golenko Alexandr | Kolín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Gottfriedl Petr | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
1171 | Hampl Zdeněk st. | Hadačka | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1171 | Hanzlík Václav | Horšovský Týn | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
1171 | Hepnar David | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1171 | Hois Lukáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1171 | Holub Jan | Sedlčany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Hon Miroslav | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
1171 | Horák Zdeněk | Chotěboř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Housarová Tereza | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1171 | Hruška Václav st. | Zaloňov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Jager Jiří | Tlučná | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1171 | Johanides Vlastimil | Světlá nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Kaplan Petr | Semošice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Kouba Michal | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1171 | Kovář Václav | Týnec nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Kubeš David | Kněžice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Kubový Jiří | Lukavice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Kučera David | Nová Bystřice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Lukáč Richard | Praha | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Macháň Pavel | Náchod | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1171 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1171 | Ondráček Lukáš | Vilémov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Pešek Jan | Dřenice | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
1171 | Pošmurná Zuzana | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1171 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 5 | 26 | 26 | 5.20 | |
1171 | Přikryl Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1171 | Rezek Oldřich | Mikulov | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1171 | Roky Džepa | Jablonec nad Nisou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Rozenkranc Jonáš | Stará Hlína | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Růžička Alex | Dašice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Slabý David | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1171 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Studničková Adéla | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
1171 | Sulan Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1171 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
1171 | Svěžen Vladimír | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1171 | Thomajer Jiří | Kdyně | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
1171 | Tichý Rudolf | Bečváry | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1171 | Tichý Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Trojek Jiří | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
1171 | Tryzna Lukáš | Vrchlabí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Urbanová Nikola | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Valach Josef | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1171 | Valha Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Vaněk Milan | Milavče | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
1171 | Vavroušková Adéla | Uhersko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Velebil Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1171 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
1171 | Weinfurter Werner | Želnava | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Zářecký Luděk | Kostelec nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Černý Václav | Merklín | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1171 | Činčela Pavel | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1171 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Řehák Zdeněk | Borohrádek - Šachov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1171 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
1171 | Žák Lukáš | Počátky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1239 | Adamčík Jan | Brandýs nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Ambrož Josef | Mělník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Beneš Vladimír | Hadačka | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1239 | Borovica Luboš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1239 | Grepl Lukáš | Olomouc | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Hašpica Viktor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1239 | Hervert Jan | Kutná Hora | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1239 | Hnilička Jiří | České Velenice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1239 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Holeček Tomáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1239 | Horák Vladimír | Hůrka | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Horčík Alois | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1239 | Hudeček Martin | Hlinsko | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Ježek Jan | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Kantor Jakub | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1239 | Knotek Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1239 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Kopecký Miroslav | Plzeň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Krušina Miroslav | Polička | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Kuba Jakub | Stará Hlína | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Kubaň Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1239 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1239 | Kuře Miloš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1239 | Lacina Radek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Lipták Ondřej | Špindlerův Mlýn | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1239 | Mikeš Jakub | Tis | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Nass Adam | Pňovice | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
1239 | Nikl Michal | Chotěboř | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1239 | Pelleš Pavel | Třebíč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Poláček David | Teplá | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1239 | Píša Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1239 | Přichystal Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1239 | Richtr Dalibor | Rumburk | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1239 | Rolník Filip | Chýšť | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1239 | Sulan Dominik | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1239 | Valchař Petr | Valeč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Zakouřil Jiří | Turnov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Řezníček Samuel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Šantora Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Šaroun Vít | Litomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Ševčík Petr | Louny | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1239 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Šusta Petr | Český Šternberk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1239 | Žambůrek Jan | Srby | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
1284 | Beránková Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Buček Stanislav | České Budějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Ernest František | Blovice | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
1284 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1284 | Hruška Štefan | Zlosyň | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1284 | Jány Zdeněk | Trojany | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
1284 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
1284 | Kadlecová Šárka | Třeboň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Kerouš Ivan ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Kohoutek Stanislav | Lomnice nad Popelkou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Kočí Jaroslav | Blatná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Kropáček Lukáš | Dřínov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Kubešová Denisa | Bolina | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
1284 | Kudry Marek | Cerhenice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1284 | Lískovec Martin | Pacov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Mareš Daniel | Krchleby | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
1284 | Mareš Jakub | Plačkov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Materová Daniela | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1284 | Matějů David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1284 | Mecka Jan | Bolina | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1284 | Michalina Josef | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Minařík Václav | Stod | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1284 | Panoušek Robert | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1284 | Paulus Miroslav | Včelákov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Petrů Jan | Moravské Budějovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1284 | Petržálek Maxim | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1284 | Pudil Petr | Kolín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Rošák Peter | Košice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Satrapa Jaroslav | Třešť | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Slavík Jiří | Chrast | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Sochovič Marek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1284 | Staník Ladislav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1284 | Středa Josef | Velký Dřevíč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Sádlo Miloš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1284 | Tošovský Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Vernerová Eliška | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Veselý Pavel | Jince | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Vican Michal | Přeštice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Votoček David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1284 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1284 | Zeman Ondřej | Předměřice nad Jizerou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Zlatník Daniel | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Říčařová Denisa | Zdelov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Šach Ondřej | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1284 | Šmejda Ladislav | Chřibská | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1284 | Štastný Bohuslav | Třebíč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1336 | Adamus Antonín | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Aulický Miroslav | 3 | 23 | 23 | 7.67 | ||
1336 | Blatný David | Brno | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
1336 | Bobál Gabriel | Dubnice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Dax Ladislav | Náchod | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Frydrychová Kateřina | Častolovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Fuchs Petr | Němčičky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Furthner Jan | Bečváry | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1336 | Hütta Josef | Poběžovice | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
1336 | Jahn Lukáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1336 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Jarkovský Zbyšek | Blešno | 0 | 23 | 23 | inf | |
1336 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1336 | Joukl Milan | Skuteč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Kerlová Karolína | Vrchlabí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Kokšal Tomáš ml. | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
1336 | Kopecká Magdalena | Damníkov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Kotelenský Oldřich | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1336 | Košťál Miloslav | Trutnov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Kracík Ladislav | Nová Paka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Kubka Jan | Zliv | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Louma Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1336 | Marek Michael | Počátky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Mičič Bogdan | Citonice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1336 | Mráz Petr | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
1336 | Novotný Petr | Pardubice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1336 | Pecnerová Klára | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1336 | Porubský Kryštof | Vidochov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Pumprla Jaroslav | Křemenice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Roudný Stanislav | Říkov | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
1336 | Slavík Jiří | Neratovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Sobotka Gustav | Žirovnice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Stehlík Tomáš | Lomnice nad Povelkou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Stýblo Martin | Vilémov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Svoboda Jakub | Tábor | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Svobodová Magdalena | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Tomek Dan | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 23 | 23 | inf | |
1336 | Vala Daniel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1336 | Vavruška Martin | Sudoměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Vondřich Alexandr | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1336 | Voženílek Václav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1336 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 6 | 23 | 23 | 3.83 | |
1336 | Vysocký Petr | Choltice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Zeman Rostislav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1336 | Čoziková Gabriela | Horní Maršov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Řeháček Adam | Nová Paka | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1336 | Říhová Tereza | Třeboň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Řízek Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Šrytr Milan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1336 | Šuchman Josef | Plzeň | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1336 | Šusta Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1336 | Švejk Jakub | Rozhovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1336 | Šťastný Ondřej | Telecí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1394 | Appl Jaroslav | Žamberk | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Cibulka Adam | Čistá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Dvořák Miloš st. | Trutnov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Dvořák Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Fiedler Luděk | Pardubice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Frélich Roman | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Gráf Matyáš | Třeboň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Hercík Václav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Horáček Martin | Dolínek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Horáček Miroslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Hůlka Pavel | Černovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Janata Karel ml. | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Janata Matěj | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Karásek Miroslav | Slavonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Kobek Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Kodýdek Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Kokeš Daniel | Rozhovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Kratochvíl Tomáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Kysela Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Křepelka Zdeněk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Lochman Matouš | Martinice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Mikan Tomáš | Chrast | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Myslivečková Sára | Mimoň | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Nepovím Jakub | Křemenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Netolický Ondřej | Hlinsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Novotný Jiří | České Velenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Novotný Milan | Horka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Novák Břetislav | Stráž pod Ralskem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Pavlovičová Barbora | Třeboň | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Příhoda Dalibor | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Razskazov Vojtěch | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Sedláčková Hana | Velký Šenov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Seman Miroslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Soukup Michal | Plzeň | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Teřík Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Tlustý Matouš | Loket | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Tošer Jaroslav ml. | Ústrašín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Tryzna Filip | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Vernhauer František | Vilémov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Voldán Petr | Třibřichy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Volenik | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Volfová Valentýna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Vágner Jindřich | Polerady | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Zimmerhansl František | Majdalena | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Záda Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Zímová Aneta | Rohovládová Bělá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Černý Jaroslav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Řihák Miroslav st. | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Špůr Mikuláš | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Šrámek Milan | Jaroměř | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Štumar Libor | Třešť | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Štumpour Radek | České Velenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1458 | Bednář Miloš | Letohrad | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Bemer Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1458 | Bohuslav Tomáš | Spomyšl | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Chloupek David | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1458 | Drtina Lukáš | Hošťalovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Druxa Josef | Teplice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Dryak Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Dušek Daniel | Kutná Hora | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1458 | Dvořák Stanislav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1458 | Dvořáková Sára | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1458 | Fraj Pavel | Horní Dubenec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Halíř Jiří | Most | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Henzl Jan | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Hofman David | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1458 | Horčík Ladislav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1458 | Hrabák Michal | Zbiroh | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1458 | Hájek Ondřej | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Jakl Jiří | Třebnouševes | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Jelínek Marek | Žďárec | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1458 | Kadlec Jan ml. | Třeboň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Kinická Jiřina | Stolany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Klein Krištof | Sekerkovy Loučky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Klika Jaromír | Hořovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Klika Martin | Opočno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Kohout Karel | Přeštice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1458 | Kouba František | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Levinský Josef | Řečany nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Matějka Jaroslav | Zeleneč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Michálek Jan | Otovice | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
1458 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
1458 | Novák Luboš | Příbram | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Obereiter Zdeněk st. | Hamry nad Sazavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Pavlík Tomáš | Býkev | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
1458 | Plánička Miloslav | Srby | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1458 | Plášil Jiří | Pacov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Prax Jakub | Rebešovice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1458 | Rajsigl Daniel | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Růžička Milan | Štětí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Tesařová Vendula | Platenice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Velcher David | Vinařice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Vébrová Natálie | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1458 | Wendler Šimon | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Werner Vít | Třeboň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Winter Jan | 2 | 21 | 21 | 10.50 | ||
1458 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Čechová Eliška | Počátky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Štěpánek Martin st. | Chotěboř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1458 | Šubrt Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1458 | Šustala Pavel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1458 | Šťastný Jaroslav | Telecí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1513 | Bouma Štěpán | Kounice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1513 | Breitenfelder Petr | Stochov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Burian Václav | Pěnčín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Bárta František | Branná | 4 | 20 | 20 | 5.00 | |
1513 | Chládová Amálie | Lipnička | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 5 | 20 | 20 | 4.00 | |
1513 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Chumash Yevhenii | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | David Stanislav | Náchod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Dlask Jindřich | Praha | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1513 | Drašnar Zdeněk | Jivina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Duch Josef | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1513 | Dvorský Ladislav | Zlosyň | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1513 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Grzybzyk Jan | Polsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Halgašová Laura | Bělá pod Bezdězem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Holeček Matyáš | Mnětice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Hornová Kateřina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1513 | Horáček Tomáš | Jedovnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1513 | Janeček Lukáš | Kvíčovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Janečková Jolana | Litomyšl | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Jon Zdeněk | Dobrá Voda | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Knytl Václav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1513 | Kolář David | Choltice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Kůrka Pavel | Pardubice | 4 | 20 | 20 | 5.00 | |
1513 | Lazištan Ladislav st. | Střelice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Lebeda Jiří | Rakovník | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 5 | 20 | 20 | 4.00 | |
1513 | Lejsek David | Zlíč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Lovětínský Petr | Dačice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Ludes Rostislav | Brno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Lukáš Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1513 | Mareš Pavel | Heřmanův Městec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
1513 | Mašková Adéla | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1513 | Mysliveček Martin | Mimoň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Myška Lukáš | Zaječice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Móro Jaroslav | Košťálov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Müller Václav | Osek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 4 | 20 | 20 | 5.00 | |
1513 | Nezbeda Karel | Štrampouch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Novotná Kateřina ml. | Mezihoří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Pastorek Jan | Nový Bydžov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Pavelka Josef | Třebíč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Pevný Martin | Kokonín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Prchal Adam | Horšovský Týn | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Ruprecht Martin | Roztoky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Samek Michal | Pardubice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1513 | Simeonov David | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1513 | Skopalová Terezie | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1513 | Sopko Marek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1513 | Stříteský Jakub | Skuteč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Suchý František | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Teus der Vaal | Nizozemí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Vacek Petr | Zábědov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Vaněk Karel | Dolní Hořice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Vařejčka Jan | Bor u Tachova | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Viška Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Zikmund Stanislav ml. | Turnov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1513 | Červenka František | Smečno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1513 | Ševčík Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1513 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1585 | Adamec Jakub | Závidkovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1585 | Chval ALexander | Lišov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Děček Antonín | Městec Králové | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1585 | Ferenc Miroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1585 | Fodor Petr | Třebestovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1585 | Fortelný Jaromír | Opatov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Frič Vlastimil | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1585 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1585 | Halířová Elen | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Hampl Jiří | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 0 | 19 | 19 | inf | |
1585 | Hradecký Vojtěch | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1585 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1585 | Jamriška Pavel | Kladruby | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Janoušek Tomáš | Hlinsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Jedlička Jiří | Praha | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1585 | Jíra Daniel | Chrast | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Kaufner Václav st. | Kdyně | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1585 | Klement Michal | Rumburk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Kortyš Michal | Litomyšl | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Koumová Barbora | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1585 | Kruml Josef | Čečkovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Kubíček Pavel | Světlá nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Kvapil Pavel | Damnice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Landar Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Listoň Josef | Veltruby | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
1585 | Maják Marek | Borohrádek | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1585 | Makula Rudolf | Jablonec nad Nisou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Marešová Gabriela | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1585 | Matej Milan | Třebíč | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
1585 | Matějásko Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1585 | Mikešová Petra | Třešť | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Nohejl Karel ml. | Trutnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Patzner Marek | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
1585 | Polívka Šimon | Mšeno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Pondělíček Petr | Hlinsko | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1585 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Rada Josef | Hradec Králové | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1585 | Rolf Jakub | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Rádler Daniel | Robčice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Sajdl Martin | Čistá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1585 | Sýkora David | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1585 | Toman Lukáš | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Trojan Otakar | Přeštice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Tyl Petr | Sychrov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Veinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Vojtíšková Karolína | Železný Brod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Vondráček Denis | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Zajíc František st. | Pacov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1585 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1585 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Šrámek Petr | Stod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Štajdl Petr | Mohelnice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1585 | Štecher Josef | Senožaty | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1646 | Adamus Karel | Jablonec nad Nisou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Back Tobias | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1646 | Blacký Pavel | Osvračín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Blahut Radek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1646 | Boháček Antonín | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Breziňský Sebastian | Polsko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Buleca Pavel | Dobříč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Burda David | Senožaty | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Burda Jan | Vidochov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1646 | Ciendala Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1646 | Daniš Petr | Kácov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1646 | Dominik Matěj | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1646 | Dostál Jaroslav | Liberec | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1646 | Dvořák Dominik | Brandýs nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Glet Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1646 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Hencelová Galina | Police nad Metují | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Hlíza Martin | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
1646 | Holba Miroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1646 | Hurník Čeněk | Mariánské Hory | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Hříbal Jiří | Stráž nad Nisou | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1646 | Jirousek Jaroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1646 | Kazda Jakub | Ostřešany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Kotulič Igor | Jablonec nad Nisou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Kuntička Karel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1646 | Kuzyk Serhiy | Jeseník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Mader Jan | Radvanec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Maroušek Bohumil | České Velenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Maroušek Tomáš | České Velenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Maršálek Radek | Ptenín | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
1646 | Mecka Josef | Bolina u Vlašimi | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1646 | Novák Antonín | Rovensko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Novák Petr | Orel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Novák Šimon | Jeníkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Pašek Josef | Bor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Peprník David | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
1646 | Pertlík Vincent | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1646 | Petrle Karel | Řečice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Plecháč Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Polák Stanislav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1646 | Praisler Radek | Křižánky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Pícha Karel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1646 | Rýdl František | Kynšperk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Schaffer Jan | Pomezí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Smejkalová Nikol | Počátky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Synek Luboš | Choceň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Tesařová Veronika | Platenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Tondr Petr | Slabce | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Troszok Rudolf | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1646 | Tužil Štěpán | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Uhlíř Matyáš | Nová Paka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Venzhofer Michal | Havlíčkův Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Vícha Zbyněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1646 | Zaplatílek Radim | Špindlerův Mlýn | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1646 | Zdvihal Jiří | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Černovická Alice Lucie | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1646 | Černý Martin | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Černý Radek | Třebíč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Čtvrtečka Jan ml. | Roztoky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Šimanský Lukáš | Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1646 | Škopek Miroslav | Mirovice | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
1646 | Žák František | Chrast | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
1713 | Baková Barbora | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1713 | Bartoš Ladislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Baudyšová Miroslava | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 17 | 17 | inf | |
1713 | Baštář Filip | Mladoňovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1713 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Berná Jana | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Beránek Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Chourová Veronika | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1713 | Daněk Tadeáš | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Dupák Martin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1713 | Faltová Josefína | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1713 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Havlíček Martin | Zbiroh | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Hlaváček Tomáš | Vilice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Honzová Kateřina | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Hájek Matěj | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1713 | Janata Robert | Košťálov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Junkwirt Milan | Strakonice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Kejzlar Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 17 | 17 | 8.50 |
1713 | Korytár Pavel | Mariánské Lázně | 4 | 17 | 17 | 4.25 | |
1713 | Kovář František | Mirovice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
1713 | Kracík Martin | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Krpeš Michal | Liberec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Král Libor | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 17 | 17 | inf | |
1713 | Kuliha Milan | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Kunc Milan | Svratka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Křížek Vojtěch | Vrchovina | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Lukš Benjamin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1713 | Macek Lukáš | Modrá | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Maincl Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Mainclová Evička | Jindřichův Hradec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Mandík Martin | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Marek Maxmilián | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1713 | Matoušek Jiří | Jírovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Mentus Marek | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Mirovský Vojtěch | Lípa nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Nevrkla Karel | Jemnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Patřičný Matouš | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Pech Jiří | Rakovník | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Pipek Matyáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1713 | Pirič Pavel | Ostrov | 5 | 17 | 17 | 3.40 | |
1713 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1713 | Prokeš Richard | Újezd u Rosic | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Píša Václav | Hradec Králové | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1713 | Převracký David | Chrast | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Selvek Pavel | Stará Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Simon Josef | Seč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Staněk Karel ml. | Smečno | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1713 | Starý David | Žeretice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Studnička Jan | Pardubice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1713 | Svoboda Ondřej ml. | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1713 | Szotkowski Rostislav | Řepín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Tvrdík Šimon | Svinčany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Vidím Jaroslav | Renoty | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Volf Petr | Karlovy Vary | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1713 | Vágenknecht Martin | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Váňová Kristýna | Lány na Důlku | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Zhorný Josef | Vračkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Zmek Bořivoj | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1713 | Černý Bohumil | Kdyně | 4 | 17 | 17 | 4.25 | |
1713 | Černý Michal | Jimramov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Čozik Marek | Horní Maršov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Šifta Stanislav | Přeštice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Šipoš Marian | Kostelec nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Šisler David | Litomyšl | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Špicar Matěj | Brdo | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1713 | Šámal Josef | Sedlec | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1713 | Ťoupal Robin | Těchobuz | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1787 | Berka Marek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1787 | Bohuslav David | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Borovka Petr | Vodňany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Bártů Jan | Čechtice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Cihlář Zdeněk | Doubrava | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1787 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Douša Jan | Neratovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
1787 | Eichlerová Sára | Čelákovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Felgr Milan | Stradouň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Halamková Barbora | Nové Město nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Havlíček Martin | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1787 | Hlaváček Jan | Mirovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Jány Pavel | České Budějovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1787 | Józa Petr | Kladruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Karásek Pavel | Klášterec | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1787 | Kasík Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Klimeš Radek | Přibice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Kolář Petr | Ledeč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Koryty Ondřej | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1787 | Koucký Miloslav | Žabice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Kovařík Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1787 | Krejcárek Jiří | Kobylí Hlava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Kynčl Martin | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Kysela Ivan | Karlovy Vary | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Křepelka Luboš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1787 | Lacuška Vítek | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Laštovková Veronika | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1787 | Lukš Martin | Moravské Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Lánský Jakub | Lísek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
1787 | Milfait Pavel | Ždírec nad Doubravou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Moravec Václav | Hostín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Nejedlý Josef | Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Novotný Jan | Blansko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Ovsíková Tereza | Březnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Papírník Antonín | Jince | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Pfauser Milan | Planá nad Lužnicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Pálek Karel | Křepkovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1787 | Reif Milan | Hostinné | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1787 | Rujzl Petr | Česká Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Ryba Jan | Tachov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Studničková Tereza | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1787 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Tůmová Anna | Libčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Vacek Jiří | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Valek Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1787 | Valeš Matyáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1787 | Vaněk Václav ml. | Třebechovice pod Orebem | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1787 | Vaňhát Martin | Telce | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1787 | Veselý Miloslav | Vyžlovka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Vágner Jakub | Most | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Vídeňský Pavel | Třebíč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Věrnáková Lucie | Břehy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Zeman Marek | Světlá nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Šebo Jiří | Rotava | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1787 | Šimek David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1787 | Škrna Jan | Suchdol nad Lužnicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Špaček Karel | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
1787 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1787 | Šípek Miroslav | Trutnov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1787 | Šír Miroslav st. | Březiny | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1787 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1852 | Beňa Tobias | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1852 | Brychta Adam | Lomnice nad Popelkou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Buchar Jan | Uherské Hradiště | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1852 | Burešová Kristýna | Počátky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Buček Lukáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1852 | Cvak Jaroslav | Pokojov | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1852 | Dobrovolný Jiří | Vydří | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Dušák Pavel ml. | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1852 | Eibl Vlastimil | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1852 | Elner Vladimír | Tábor | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1852 | Faitl Marek | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Fiala Matyáš | Poděbrady | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Flanderka Miloš | Pašinka | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1852 | Halenka Vojtěch | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Havel Jiří | Vejprnice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1852 | Hessová Eliška | Zálší | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Hlavatý Tomáš | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Hora Přemysl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1852 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Hrabáková Aneta | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1852 | Hušek David | Koberovy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Jareš Martin | Benešov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Jezbera David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1852 | Kadaš Miroslav | Velké Hamry | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Klein Jan | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Kočnar Adam | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1852 | Krejza Vladimír | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
1852 | Krýsl Pavel | Ledce | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Langer Martin | Jihlava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Machara Miroslav | Horní Lhota | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Musil Milan | Kladruby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Méixnerová Karolína | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1852 | Novotný Tomáš | Říčany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Novák Miroslav | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Nožička Stanislav | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Němeček Miloslav | Bohutín | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1852 | Oliva Václav | Řečany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Palička Tomáš | Dolní Podluží | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Pandula Josef | Kostelec nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Procházka Zdeněk | Pečky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Prokopius Václav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1852 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
1852 | Pumpr David | Domanín u Třeboně | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Rajchart Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1852 | Rejfek Vojtěch | Heřmanův Městec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Rob Pavel | Přelouč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Roubík Oldřich | Nesuchyně | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Růžička Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1852 | Schmid David | Dačice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1852 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Sop Petr | Zlosyň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Stefan Ivanov | Lásenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Studený Vojtěch | Byšice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Sulan Aleš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1852 | Tuhovský Ladislav | Česká Skalice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Tůma Roman | Jemnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Urbánek Šimon | Tuněchody | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Vacek Matěj | Jihlava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Vaněček Ladislav | Mirovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1852 | Vašina Josef | Kvítkovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Vašků Jan ml. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1852 | Vašků Jan st. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1852 | Versbach Václav | Zákupy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Vnouček Petr ml. | Praha | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
1852 | Zbytovský Roman | Unčín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Zeman Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Zábranský Alvin | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Závodský Petr | Dačice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1852 | Čiperová Martina | Milín | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
1852 | Špačková Markéta | Humpolec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Štichauer Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Štěrbová Adéla | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1852 | Šuchalová Klára | Markovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1929 | Adamec Patrik | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1929 | Albrecht Tomáš | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Bakeš Richard | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Baláž Ladislav st. | Selmice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1929 | Benc Zdeněk | Jitkov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Benda Marek ml. | Újezd | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Blažek Josef | Svitavy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Bonaventura Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Bártko Jan | Hrachovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Bártíková Diana | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1929 | Březina Jaroslav | Dobříkov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Drha Václav | Březnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Dyba Jáchym | Český Těšín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Ficenec Radek | Javornice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Franc Jiří | Liberec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Franc Tomáš | Náchod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Galko Daniel | Břilice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Galko Lubomír | Břilice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Halák Radek | Dudín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Havelka Luboš | Drásov | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1929 | Hejna Jiří | Dobříš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Holeček Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1929 | Honzík Martin | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Horník Jan | Třešť | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Hypšman Pavel | Hrobice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Hypšmanová Denisa | Hrobice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1929 | Jakubec Jiří st. | Litomyšl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Jágr Milan | Krucemburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Koleň Michal | Blatná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Kubáč Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1929 | Langr Stanislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1929 | Macků Bohumil | Dačice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Mališ Aleš | Chranišov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Mařík Jaroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Mašková Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Mikušák Pavel | Mšeno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1929 | Mára Marek | Borohrádek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Novák Pavel | Úžice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1929 | Nováková Dominika | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1929 | Pecher Petr | Strakonice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Petr Radim | Nové Město na Moravě | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Petrle Karel ml. | Řečice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Petráček Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1929 | Pevný Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1929 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1929 | Přibyl František | Rakovník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Reisigl Daniel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1929 | Reisigl Lukáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1929 | Rozsíval František | Mladé Buky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Růžička Pavel | Libina | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Smatana Pavel | Přelouč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Soukup David | Zlatá Olešnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Sýkora Václav | Kamenná | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
1929 | Tesař Martin ml. | Platenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Tvaroch Jan | Prosečné | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Tůma Martin ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1929 | Valúšek Milan | Lanškroun | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Večeře Jindřich | Častolovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Volf Josef ml. | Nová Bystřice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Čipera David | Příbram | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1929 | Šerdzik Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Šimon Luděk | Mělník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1929 | Švehla Petr | Mělník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1995 | Belušiaková Vendulka | Jindřichův Hradec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Boustein Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1995 | Brič Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Cikán Filip | Kouřim | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Daneš Jaroslav | Louny | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Dub Jindřich | Holýšov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Fikejs Matěj | Lhota u Chroustovic | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Fikerle Pavel | Kladno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Halamka Luboš | Dobříš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Halbrich Václav | Litvínov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Hanzl Antonín | Nymburk | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
1995 | Havel Lukáš | Tis | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Hemelík Hugo | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1995 | Hemerka Štěpán | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Hlobil Alex | Skupá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Holoubková Kateřina | Přibyslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Horyna Tomáš | Neděliště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Hruška Jiří | Jaroměř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Janďourek Nikolas | Nové Město na Moravě | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Jilich Ladislav | Jihlava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Jirků Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1995 | Jíra Matyáš | Chrast | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Kakáč Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1995 | Kaplan Josef | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1995 | Kasan Tomáš | Chrudim | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Kašpar Aleš | Běluň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Kodeš Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Kopřiva Jaroslav | Skuteč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Košutová Jana | Havlíčkův Brod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Kubeš Václav | Břilice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Kubizňák Tomáš | Časy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Körmendy Erik | Veleň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Křepelka Čestmír | Dříteň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Muchna Gustav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1995 | Nováková Anna | Rovensko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Pantůček Jakub ml. | Strachujov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Plešinger Luboš | Český Dub | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Pojar Miroslav | Milíře | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
1995 | Pojar Radek | Točník | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1995 | Provazníková Jitka | Dřenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Pánková Eliška | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Reiner Vít | Sedlčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Rezek Jan | Lanškroun | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1995 | Růžička Milan | Měcholupy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Sajfl Zdeněk | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Strejček Zdeněk | Brno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Suchá Diana | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Suchý David | Dobrá Voda | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
1995 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Vaněk Daniel | Dolní Hořice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Vískot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Čihák Michal | Hostinné | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Šimerdová Jitka | Nové Město nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Šindelář Jaroslav | Nepomuk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Škarda Václav ml. | Blížejov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Šmůla David ml. | Dobřany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Štencar Luděk | Skuhrov nad Bělou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1995 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1995 | Šťovčík Viktor | Brno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2057 | Baařinková Nela | Týniště nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Berka Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2057 | Beránek Michal | Česká Bělá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Béna Luboš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2057 | Casjan Ivan | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Chrištov Jan | Jimramov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Csoka Josef | Pardubice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2057 | Ducháček Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2057 | Dvořák Milan | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
2057 | Dytrych Adam | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2057 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Hašl Filip | Březinka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Hejcman Václav | Rohozec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Hejnová Anna | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2057 | Hirman Miloš | Kladruby | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Hobza David | Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Holec Eliáš | Chrast | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Holý František | Chřibská | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Hrdý Maxmilián | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Jabůrek Michal | České Velenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Janďourková Eliška | Nové Město na Moravě | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Kaplan Jan | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Kapucián Petr | Hradec králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Kopecký Petr | Voleč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Koukol Jan | Peč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Kořínek Tomáš | Rychnov u NH | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2057 | Koželuh Petr | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2057 | Krejčí Miroslav | Hrádek | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2057 | Kvapil Václav | Třebechovice pod Orebem | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2057 | Lánská Věra | Jablonec nad Nisou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Marek Daniel | Počernice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Marounek Petr | Nová Bystřice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Maryško Luděk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2057 | Mašek Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2057 | Mezera Miloš | České Velenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Miková Simona | Přišimasy | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
2057 | Mináriková Lucie | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2057 | Neruda Albert | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
2057 | Novotný Ondřej | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2057 | Ondráková Eliška | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2057 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Peš Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2057 | Pešek Martin | Sedletín | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2057 | Pátek Štěpán | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2057 | Růžička Filip | Brandlín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Sajkršmíd Tomáš | Vrchlabí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Stach Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2057 | Středová Barbora | Velký Dřevíč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Varga Miroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2057 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Zemanec Filip | Keteň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Zemanec Miroslav | Jičín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Šmůlová Barbora | Dobřany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2057 | Špaček Filip | Kloužovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2057 | Šupa Josef | Hradec Králové | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2057 | Švejda Filip | Polička | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2119 | Batelka Richard | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2119 | Bendl Ladislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2119 | Beránek Josef | Světlá nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Blecha Karel st. | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Doležalová Vendula | Lány | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Draganová Anna | Bylany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Dvořák Petr | Zbůh | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Eret Pavel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2119 | Fencl Jan | Krušovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Fikar Matěj | Lodín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Fuchs Zdeněk ml. | Třebíč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Gall Martin | Homyle | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Glanc Ivan | Havlíčkův Brod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Havel Jaroslav | Kladruby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Hejný Jiří | Smolnice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
2119 | Hetych Libor | Řestoky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Hrůša Filip | Řečany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Jandejsek Zdeněk | Zruč nad Sázavou | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
2119 | Jezbera Milan | Obora | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Jiskra František | Litomyšl | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Jörková Ema | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2119 | Kanický Jan | Ostrov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Kaplan Pavel | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Kasanova Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2119 | Kohlíček Lukáš | Česká Lípa | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Kolesa Tomáš | Úpice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Kopal Martin | Semily | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Kočíř Radek | Čankovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Kořán Tomáš | Letohrad | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Kraus Daniel | Chotěboř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Kutal Vít | Jimramov | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
2119 | Křička Václav | Litomyšl | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
2119 | Lor Matyáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2119 | Louda Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2119 | Matys Jan ml. | Klášterec nad Ohří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Merhaut Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Michl Dominik | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2119 | Nekula Tadeáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2119 | Nemešová Klaudie | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2119 | Netolický Jakub | Bylany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Pech Josef | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2119 | Pleskot Jan ml. | Hrobice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Plíva Miloš | Semily | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Richter Karel | Vtelno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Schäffer Ernest | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Staněk Josef | Tuněchody | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
2119 | Svoboda Michal | Rosice u Chrasti | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
2119 | Takač Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2119 | Vachovcová Natálie | Sojovice | 5 | 11 | 11 | 2.20 | |
2119 | Venhauer Petr | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Vinš Stanislav | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
2119 | Vitman Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2119 | Vitvar Jan | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Vlach Kryštof | Blovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Zákoucký Miroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2119 | Šnicerová Věra | Veltěže | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2183 | Andrš Robert | Mariánské Lázně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Bartrop David | České Budějovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Boháč Petr | Ubušín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Brada Petr ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Burkoň Jiří | Horka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Bělohubý Robert | Dříteč | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2183 | Chudárek Matyáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Chvalkovský Filip | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Dezort Jiří | Kuřivody | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
2183 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Dostál Ladislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Erban Vojtěch ml. | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Fišerová Štěpánka | Lodín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Grégrová Emma | Heřmanův Městec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Hazdera Pavel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Holcová Jířina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Hošek Stanislav | Pacov | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2183 | Hrabák Matyáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Hronek Ondřej | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Hrubeš Miloš | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Jakl Ondřej | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Janoušek Jiří | Hořešovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2183 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2183 | Kaufner Kamil | Kdyně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Kesl Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Koukolíček Jiří | Zlosyň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Kráčmar Jiří | Olomouc | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Kubeš Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Lange Stanislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Macháček Jakub | Býchory | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Malý František | Kostelní Radouň | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
2183 | Matouš Martin | Sokolov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Mouček Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Městecký Radim | Svijany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Nguyenová Denisa | Skuteč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Nádeníček Jakub | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Paseka Lukáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Paseka Matěj | Karlovy Vary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Peter Ladislav st. | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
2183 | Pišta Matěj | Blešno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Poláček Matěj | Teplá | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Procházka Petr | Křimice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Rangl Jakub | Planá | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2183 | Raur Václav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Repszinsky Leskan | Polsko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Rezek Ondřej | Velká Bukovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Souček Milan | Chrastava | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Strnad Jakub | Uherčice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Tesař Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Trachta Dušan | Třeboň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Tringela Zdeněk | Horní Maršov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Tryzna Dominik | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Vaňo Roman | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Volšík Roman | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Vraný Oldřich | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Vyčichl Roman | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Walnik Zdislav | Polsko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Říha Jan ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Šafář Ladislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Šedivý Adam | Světlá nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2183 | Ševčik Petr | Louny | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2183 | Šoltysová Lenka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Šádek Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2183 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2255 | Bohuslav Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Bouchner Tomáš | Havlíčkův Brod | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Bočan Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2255 | Brada Petr st. | Křakov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Chládek Jan | Chrastava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Dammers George | Zlosyň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Dvořák Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Fišer Josef | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2255 | Franc Tadeáš | Unčín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Halagačka Jan | Humpolec | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2255 | Havelka Luboš | Příbram | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Hlíza Martin ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2255 | Hnízdil Milan st. | Prosečné | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Hudec Jan | Dražkovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2255 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Jackov Rostislav | Litomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Janoušek Petr | Slaný | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Jánský František | Dačice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Kabíček Zdeněk | Příbram | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Kanta Jan | Chotěšov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2255 | Kerl Kristián | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Klinecký Luděk | Chlum | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2255 | Kopnický Jiří | Chranišov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Krajíček Jan | Zlosyň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Krejčí Petr | Kneževes | 4 | 9 | 9 | 2.25 | |
2255 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Kubáčová Veronika | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2255 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 4 | 9 | 9 | 2.25 | |
2255 | Langer Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2255 | Lánský Petr | Česká Skalice | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
2255 | Macháček Ondřej | Lomy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Matouškovič Milan | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Muchnová Vanesa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2255 | Nekula Libor | Dobroutov | 4 | 9 | 9 | 2.25 | |
2255 | Neužil Lukáš | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Petriv Mykola | Benátky nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Petřík David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2255 | Plánička Václav st. | Srby | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
2255 | Plát František | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2255 | Pražák Ladislav | Borohrádek | 4 | 9 | 9 | 2.25 | |
2255 | Příhoda Martin | Hoříněves | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Ronec Lukáš | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Sabó Tadeáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2255 | Sedláček Josef | Litomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Skřivanová Miroslava | Police nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Tauberová Gabriela | Řevnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Tureček Jan | Klatovy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Udržalová Elen | Dolní Ředice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Uhlíř Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2255 | Vraný Antonín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2255 | Vítek Miloš | Doudleby nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Zvolánek Martin | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2255 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Řabek Filip | Břasy | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2255 | Šafář Michal | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Šalom Josef | Merklín | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2255 | Šebek Marian | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2255 | Šimek Filip | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2255 | Šimůnek Otakar | Březová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Šon Chung | Vietnam | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2255 | Štancl Roman | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2319 | Banašík Robin | České Velenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Bartoš Radek | Vysoké Mýto | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Beránek David | Pacov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Bolfík Kristián | Ostrava - Hrabová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Brabec Stanislav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Bureš Matěj | Skuteč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Charwot Stanislav | Čáslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Dobrovolný Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Ernst Tadeáš | České Velenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Filip Miroslav st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Frejvald David | Lípa nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Freylach Daniel | Příbram | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2319 | Fridrich Teodor | Domašín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Havel Jiří | Přestavlky | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
2319 | Havlíčková Adéla | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Heller David | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Hemelík Bruno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Hetych Mojmír | Řestoky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Hlaváč Filip | Heroltice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Hochman František | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Hora František st. | Václavy | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2319 | Horst Jan | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Hynek Ivo | Vrchlabí | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2319 | Hypšmanová Nikola | Hrobice | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2319 | Hájková Tereza | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Ivančík Ludovít | Teplá | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2319 | Ištván Eduard | Hruškovy Dvory | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Jaroš Petr | Kyselka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Jány Jakub | Trojany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Kadlec Roman | Mirovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Kasík Matouš | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Koblasa Milan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Konečný Emil | Brno | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2319 | Konnyu Ondřej | Varnsdorf | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Koza Pavel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Kozlov Daniel | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Kozlík Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Kubeš Daniel | Bolina | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Kříž Václav | Lomy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Liška Miroslav | Bor | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2319 | Lounek Miroslav | 2 | 8 | 8 | 4.00 | ||
2319 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Majevski Dušan | 2 | 8 | 8 | 4.00 | ||
2319 | Malínský Adolf | Nová Paka | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
2319 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2319 | Mašek Jan | Karlovy Vary | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Müller Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Neuman David | Most | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2319 | Opiela Vladimír ml. | Přeštice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Pelikán Zdeněk | Chotěboř | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2319 | Pocar Dominik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Podskalská Lenka | Zlosyň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Polkoráb Jaroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Poustecká Petra | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Prokop Miroslav | Havlovice | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
2319 | Práza Josef | Broumov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Rambousek Josef | Častolovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Rödl Karel | Bečov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Schiman Milan | Sedlčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Slabý Jiří | Praha | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
2319 | Slávek Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Stanko Daniel st. | Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Svoboda Jan | Nový Bor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Tomšů Alexandr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Valešová Nela | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Vinkler Radek st. | Nymburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Vlasák Bohuslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Vojtěchovská Marie | Teplá | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2319 | Zdanovský Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2319 | Zelený Vojtěch | Zvole | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Zeman Ondřej | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Zielincki Stanislav | Polsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Čekal Tomáš | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
2319 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Čtvrtečka Kamil | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2319 | Šmůla Štěpán | Dobřany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2400 | Andrle Miroslav | Hostinné | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Beneš Jaroslav | Prostiboř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Beznosek Jakub | Výrava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Boháč Ondřej | Libice nad Doubravou | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2400 | Bořilová Pavla | Počátky | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2400 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Dann Dominik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2400 | Dařbuján Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2400 | Dobrovolný Štefan | Znojmo | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Dobšíček Jaroslav | Horní Bříza | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2400 | Franc Štěpán | Náchod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Fyrbach Tomáš | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Hadvich Vojtěch | Bačetín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Hamerníková Marcela | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Havlíček Jakub | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2400 | Havránek David | Stříbro | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Hlaváčková Justýna | Týniště nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Hutka Josef | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2400 | Kaleja Vojtěch | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2400 | Klapálek Petr | Ústí nad Labem | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2400 | Kliment Jan | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Komárek Jan | Písková Lhota | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Koníř Jaroslav | Pardubice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2400 | Krupička Tomáš | Kynice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Kurta Milan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2400 | Kučera Jiří | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Křemen Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2400 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 3 | 7 | 7 | 2.33 | |
2400 | Lochman František | Proseč - Martinice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Lánská Adriana | Nová Paka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Malec Miloš | Velký Šenov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Matěják Tomáš | Miletín | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2400 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Mlejnek Daniel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2400 | Míšek Stanislav | Želeč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Novotný Břetislav | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Pavelková Adriana | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2400 | Pleskotová Kristýna | Hrobice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Procházka Vojtěch | Blatná | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Pícha Karel ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2400 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Remta Václav | Čistá | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Roško Adam | Třebíč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Seidl David ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2400 | Sixta Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Sklenář Jan ml. | Bohdalec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Sklář Daniel | Bohdalov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Skuhrovec Šimon | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2400 | Slezák Jiří | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Slávek Karel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2400 | Smažík Aleš | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Soboslaj Damir | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2400 | Strnad Martin | Uherčice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Subrt Jan | Chranišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Tůmová Tereza | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2400 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Vencl Martin | Mikulovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Vitner Petr | Kněževes | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Voda Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Vrájík Jiří | Klášterec nad Ohří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Vykoukal Michal | Chotěboř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Vágner Miroslav | Louny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Zelinger Matyáš | Hrobice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Zeman Jaroslav | Bobrová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Zienert Petr | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Čabáryová Adéla | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2400 | Šebesta Patrik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2400 | Šesták Jindřich | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Šesták Václav | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2400 | Šmerák Tadeáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2474 | Benák Lukáš | Rušinov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Burian Ladislav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Cecava Petr | Dolní Rožínka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Chromec Tomáš | Lanškroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Daňhel Roman | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Dewar Petr | Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Doležal Michal | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Donát Pavel | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2474 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Emmins Jarmila | Horní Lipka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Erdinger Dominik | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Hamská Jaroslava | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2474 | Hanzlík Pavel | Volenice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
2474 | Havlát Jan | Opatov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Havlíček Tomáš | Mohelnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Herman Michal | Radostovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Holý Miroslav | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Horák Jáchym | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Hrubeš František | Dřenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Janeček Jan st. | Kvíčovice | 3 | 6 | 6 | 2.00 | |
2474 | Jaša Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2474 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Jiroušek Milan | Luže | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Kalenský Ondřej | Vrchovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Konečný Lubomír | Olomouc | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Kos Tomáš | Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Kotlík Martin | Světlá nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Kočiš Andrej | Rumburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Kántor Michal | Bystřice nad Pernšejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Křen Vladimír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2474 | Křivan Ladislav | Rohenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Lauko Lukáš | Lično | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Lebeda Tomáš | Vysoké Mýto | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Liptáková Lucie | Špindlerův Mlýn | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Lánský Jan | Lísek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Majer Petr | Radnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Mariel Zbyněk | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Mašlonka Anton | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2474 | Mládek Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2474 | Moravec Jan | Semily | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Novák Jaroslav | Hrochův Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Novák Zdeněk | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Ondrák František | Lhotice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Petružálková Nikol | Plotiště nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Petrásek Ladislav | Radvanice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Petržálek Martin | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
2474 | Pilař Josef | Trhová Kamenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Pilič Pavel | Ostrov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Podsklaský Michal | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Prokop Matěj | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Putina Jan | Olomouc | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Rajchlová Anna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2474 | Rambousek Jaroslav | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Rezek Jan | Klentnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Rouček Martin | Dřevohostice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Schindlerová Sára | Heroltice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Sedláček Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Sládeček Miroslav | Přišimasy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Stolín Jiří | Velká Bukovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Stuchlý Richard | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Syrovátko Lukáš | Nová Paka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Toula Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2474 | Truhlář Vít | Pacov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Veverka Karel | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Vidman Václav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2474 | Vičar Zdeněk | Dolní Rožínka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Vlach Matyáš | Mříčná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Vodvárka František | Prosetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Vojtěchovská Klárka | Teplá | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Čermák Jaromír ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Červený Jaroslav nejml. | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Šanda Petr | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Ševčíková Hana | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Šimák Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Šulc Vilém | Semily | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Šťourač Jaromír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2474 | Žák Patrik | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2571 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Bartoník Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2571 | Broulík Jakub | Luže | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Bureš Ondřej | Žďár nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Bárta Milan | Trutnov | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
2571 | Caha Miroslav | Heřmanův Městec | 4 | 5 | 5 | 1.25 | |
2571 | Demel Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2571 | Duba Václav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2571 | Dušek Vít | Březnice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Fofoňka Filip | Pardubice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Fuchs Zdeněk st. | Třebíč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Gulabová Andrea | Teplá | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Halagačková Lýdie | Humpolec | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
2571 | Havlíček Lukáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2571 | Hrudka Václav | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
2571 | Hrůša Pavel | Řečany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Hájek Ladislav | Karlovy Vary | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Jančula Marek | Vrchlabí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Koutný Lubomír | Zaječice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
2571 | Kráčmar Lukáš | Olomouc | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Kyncl František | Polička | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
2571 | Maleček Pavel | Rumburk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Mareš Miroslav | Krchleby | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
2571 | Novotný Roman | Tuhaň | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
2571 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Nádraský Lukáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2571 | Paštika Pavel | Habry | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Ploc Petr | Otovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Plucar Lukáš | Jindřichův Hradec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Polák Milan | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Poláček Petr | Dobruška | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Princová Daniela | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2571 | Pánek Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2571 | Skuhrovec Marek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2571 | Strnad Jakub | Cheb | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Strnadová Adéla | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2571 | Strouhal Patrik | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Uhlíř Karel | Letohrad | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Velher Jaroslav | Stod | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Vodrážka Tomáš | Humpolec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Volf Štěpán | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2571 | Volánek Jan | Hrobice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Vondrák Patrik | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2571 | Válek Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Zdarsa Jaroslav | Heroltice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
2571 | Říman František | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2571 | Šaradín Štefan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2571 | Šefl Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2571 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
2571 | Šubrt Dominik | Turkovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2571 | Šubrt Vlastimil | Turkovice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
2623 | Bartoník Štefan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
2623 | Bidelnica Josef | Jiříkov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Bouše Petr st. | Řenče | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Buran Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
2623 | Burian Jan | Bělá | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Bušek Josef | 2 | 4 | 4 | 2.00 | ||
2623 | Bárta Aleš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
2623 | Drábek Jaroslav | Skuteč | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
2623 | Duch Petr | Horní Maršov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Horák Kristián | Vrchlabí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Ikri Martin | Svojek | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Imramovský Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
2623 | Jiroušek Petr | Luže | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Kalenda Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
2623 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Kocián Oldřich | Lenešice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Kohel Michal | 3 | 4 | 4 | 1.33 | ||
2623 | Kollert Michal | Liberec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Krejza Daniel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
2623 | Krejčí Josef | Březina | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Lehrl Adam | Chlumec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Lokaj Ondřej | Vyškov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Luka Vaslav | Polsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Mašek Karel | Krašovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Merenus Štěpán | Čáslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Midloch Vlastimil | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
2623 | Mizera Vlastimil | Kvasiny | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Nassová Jaroslava | Pňovice | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
2623 | Ovsík Josef | Březnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Pavluk Pavel ml. | Libštát | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Petružálek Martin | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Pravec Aleš | Králíky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Přibyl Milan | Chrášťany | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Rašín Daniel | Lukavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
2623 | Simmer Pavel | Chlumětín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Slavíková Lucie | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
2623 | Spousta Petr | Mirovice | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
2623 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
2623 | Strolený Jindřich | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
2623 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
2623 | Svobodová Gabriela | Nový Bor | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Sýkora Jaroslav | Kremenice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Valenta Jan | 2 | 4 | 4 | 2.00 | ||
2623 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Vrbský Vít | Teplá | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Vykoukal Pavel | Choteboř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Zamastil Michal | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
2623 | Zábranský Kamil | Vrchlabí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Říha Pavel | Dobronín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Širý Radoslav | České Velenice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Škraňka Jan | Polička | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2623 | Švimmerová Věra | Hostinné | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2680 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Andělová Julie | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2680 | Barth Tomáš | Dobřeň | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Boháček Jakub | Lučice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Businský Martin | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2680 | Dušek Jan | Kutná Hora | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Frinta Michal | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2680 | Gajdoš Michal | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2680 | Gazda Radek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2680 | Gebhart Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2680 | Habal František | Skuteč | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Hobza Roman | Jihlava | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Horník Milan | Senec | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Hudrlík Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2680 | Hájek Roman | Vysoké Mýto | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Klímová Michaela | Bělá pod Bezdězem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Kocáb Jakub | Újezd nad Lesy | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Kotyk Pavel | Sadová | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Kratochvíl Jiří | Skuteč | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Kutílek Jindřich | Přelouč | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Kvapil Petr | Valdice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Kvíz Miroslav | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Leier Robert | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2680 | Lédl Pavel | Mirovice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Maršík Jan | Pelhřimov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Melichar Libor | Kolín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Menčík Filip | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2680 | Mrvík Otakar | Louny | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Müller Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
2680 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Němcová Hana | Nasavrky | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
2680 | Němec Dominik | Mířkov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Pinsker Jan | Praha | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Pour Leoš | Lázně Bělohrad | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Prokůpek Michal | Rozhovice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Rogal Tomasz | Polsko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Růžička Miroslav | Čejov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Schillinger Karel | Litoměřice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Slováček Radek | Horní Maršov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Sodomka Petr | Radčice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Spoler Dominik | Litvínov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Svědík Petr | Police nad Metují | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Szeif Radek | Drnovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Tomek Luboš | Hořesedly | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Trinkl Jakub | Kaplice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Trinkl Jan | Kaplice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Truhlář Jan | Znětínek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Tůma Jaroslav | Kynice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Tůmová Barbora | Libčice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Vincenci Oldřich | Skuteč | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2680 | Zajíček Josef | Veselice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Zikmund Martin | Lomnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2680 | Zíma Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2680 | Čerňák Pavel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2680 | Šimek Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2680 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
2680 | Švecová Kateřina | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2742 | Adamec Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Adámek Radek | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Albrecht Jiří | Kutřín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Balvín Jaroslav | Plzeň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Bartoš Filip | Hradec Králové | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Bauer Petr | Hradec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Bečka Pavel | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Bindač Lumír | Ostrava | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Blažek Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Bláha Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Borkovec Lukáš | Rojetín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Brodina Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Brodský Tomáš | Stupná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Brynych Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Bukáček Pavel | Křižánky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Buneš Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Buček dalibor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Bystroň Petr ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Bystroň Petr st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Bílek Viktor | Vrchlabí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Charvát Stanislav | Žatec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Chodúr Josef | Mělník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Cihlář Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Cimrman Jaroslav | Hořešovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Dobrovolný Jaroslav | Kadov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Doležal David | Vodňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Dorfel Ott | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Drlík Miroslav st. | Velká Bíteš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Dub Jaroslav | Babín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Dubská Zuzana | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Duchek Jaroslav | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Dřevo Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Eybl Tomáš | Netolice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Eybl Štěpán | Netolice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Fendrych Marek | Horní Rožínka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Flanderka Aleš | Pašinka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Forst Robert | Šternberk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Frolichová Lenka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Glanc Zdeněk st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Golas Martin | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Gočál Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Györödi Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Hamr Daniel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Hanuška Filip | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Hanych Bohumil | Nová Ves | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Hanák Zbyněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Hartman Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Havlíček Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Havlíček Petr | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Havlíček Petr | Vatín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Havrda Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Hemr Lukáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
2742 | Hes Ondřej | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Hettner Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Hlach Vlastimil | Týniště nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Hlaváček Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Hník Petr | Velký Třebešov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Hofman Jiří | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Horník Jan | Zbůh | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Horák Jan | Herálec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Horák Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Horáček Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Hradecká Zuzana | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Hradecký David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Hrdlička Dušan | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Hrudka Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Hudák Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Hynouš Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Hůda Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Jacko Petr | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
2742 | Jakovec Petr | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Janeček Jaroslav | Holýšov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Jankovský Marek | Zdislavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Janoušek Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Janíček Jan ml. | Kamenice u Jihlavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Jedinák Pavol | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Jelínek Jan | Dašice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Juřina Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Jákl Lukáš | Svoboda nad Úpou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Jánský Ladislav st. | Mělník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Kankrlík Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Kašpar Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Kettner Václav | Česká Lípa | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Kettner Štěpán ml. | Česká Lípa | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Klouda Michal | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Klíma Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Kobrle David | Semily | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Kobylka Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Kocmánek František | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Kolář Radim | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Kolíska Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Konopásek Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Konopásek Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Kopec Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Kopec Ondřej | Bohutín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Kos Libor | Žleby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Kosová Klára | Žleby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Kozák Tomáš | Dolní Dvořiště | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Kozáková Veronika | Kaplice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Kořínek Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Krbec Lukáš | Hubenov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Krecl Mojmír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Krejčí Jakub | Měřín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Krejčí Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Krytinář Jiří | Dolní Rožínka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Král Jaroslav ml. | Kovanice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Kubelka Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Kubr Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Kukla Miloslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Kučera Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Křenek Radek | Vodňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Křesťan Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Křivka Luboš | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Lauro Luboš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Lauro Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Lešková Marta | Čáslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Lhoták Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Linhart Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Losos Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Lédl David | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Man Lukáš | Vodňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Marková Veronika | Turov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Matějíček Rudolf | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Mayer Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Maňák Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Merta Vojtěch | Lomnička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Molík Lubomír | Citonice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Muk Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Muňka Imrich st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Mysliveček Robert | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Mácha Vlastimil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Míka Jan | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Měsíček Robin | Milevsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Nechvátal Josef ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Nechvátal Josef st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Nedvěd Václav | Mockovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Neděla Miloš | Nový Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Nejedlý Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Neméth Radim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Neméth Sebastian | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Nestával Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Netolický Milan | Hlinsko | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Nikl Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Nikodým Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Novák Petr | Kolín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Nováček Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Nový Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Němčík Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Otta Luboš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Pajer Aleš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Paprštejn Jaroslav | Březnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Patík David | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
2742 | Paulů Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Pekař Emil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Pelc Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Peter Ladislav ml. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
2742 | Petrovec Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Pešek Emil | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Pitra Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Plch Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Pleskot Daniel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Podhorný Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Pokorný Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Polák Martin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Pospíšil Jan | Proseč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Pospíšilová Eva | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Potužák David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Pražan Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Pražanová Jana | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Provázek Rudolf | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Purmenský Jiří | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
2742 | Příhoda Milan | Kamenná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Rak Milan | Uhlířské Janovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Rychtář Vojtěch | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
2742 | Rys Radek | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Rysl Pavel | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Růžičková Martina | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Schwarzberger Libor | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Sládek Pavel | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Snášelová Kateřina | Černá Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Somol Zbyněk | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
2742 | Sopúch Dušan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Stejskal Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Stoš Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Suchan Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Suchánek Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Suchánek Vladimír ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Svobodová Šárka | Janské Lázně | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Sýkora Petr | Kamenná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Tater Jan | Řeteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Tegl Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Tkačuk Milan | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Táborský Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Tříska Michal | Pokřikov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Tříska Raimund | Dolní Bousov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Urban Petr | Křižanov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Urbánek David | Moravské Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Vachta Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Valchů Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Vančata Vladimír | Milevsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Varga Patrik | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Vaverka Radomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Venhuda Jan | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Veselý David | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Veselý Jakub ml. | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Vicencová Jarmila | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Vicenec Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Vlahovič Lubomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Vnouček Petr | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Vogel Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Vojta František | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Vondrák Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Vondráček Patrik | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Vyskočil Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Vácha Adam | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Vápeník Jiří | Plzeň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Zdražil Ondřej | Vorlová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Zelenka Jiří | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Čapek Antonín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Čech Lukáš | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Černý Ladislav | Buková | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Čáp Václav | Branná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Řádek Jaroslav | Kaplice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Říha Jan | Brandýs nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Šafařík Richard | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Šafaříková Kateřina | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Šamal Jaromír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Šedivý Jiří ml. | Nýřany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Šejstalová Simona | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Ševčík Petr | Nová Ves nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Šika Jiří | Olešná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Šika Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Šinský Pavel | Kutná Hora | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Šlesinger Martin | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Šmátrala Patrik | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Šobr Martin | Blížejov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2742 | Šolcová Eliška | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Štěpán Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Šádek Milan | Košťálov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2742 | Žilák Luboš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Žitný Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2742 | Živný Miroslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3002 | Adam Petr | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Adamec Jan | Havlíčkv Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Adamkovič Jiří | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Adamus Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Adámek Marcel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Adámek Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Alkednany Michal | Jiřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Andrš Michal | Kosičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bachroň Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Bady Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Bail Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Bartoník Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Bartoň Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bartoň Petr | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bartoš Pavel | Stan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Barvička Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Barák Milan | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Basarab Andrej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Bastlová Jana | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bauer Martin | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bašta Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Bašta Josef | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bednář Adam | Malé Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bednář Roman | Strachujov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Belica Jaroslav | Jestřebí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Beneš Jindřich | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Berenčková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Berka David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Beránek Jaroslav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Betík Jan | Zelená Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bezanová Laura | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bečička David | Krouna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bieleš Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Birkuš Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Bittner Jindřich | Horní Počernice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bičovský Jan | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bičovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Bičovský Martin | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Blatná Natálie | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Blažek Matěj | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Blažek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Bláha Stanislav | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bodiš Igor | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Boháč Vít | Sobětuchy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bokvaj Jan | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Borna Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Borovica Jan | Slavíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Borový Luděk | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bořek Luboš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Brabec Samuel | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Braslavec Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bredler Jonáš | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bredlerová Marie | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Brejcha Petr | Kouřim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Brejcha Vilém | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Brokl Vladimír | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Broulík Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Brousil Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Broš Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Brož Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Brož Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Bryknar Patrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bubeník Alan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Buchta Pavel | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bulíř Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Burecký František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Bureš Ondřej | Ždár nad Sásavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Burešová Nikola | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Burock Jiří | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bursa Jiří | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Buřil Jan | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bálek František | Kropáčová Vrutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bílek Milan | Zlosýň | 7 | 1 | 1 | 0.14 | |
3002 | Bílek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Bílý Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Běl Václav | Miřkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Březinová Milada | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Břeň David | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Bůžek Jiří | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Cach Lukáš | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Cahová Veronika | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Cakl Josef | Holubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Cepl Martin | Zbožnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Chaloupka Zdeněk | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Chalupecký Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Charvát Adam | Libočany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Chlum Josef | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Chlád Radek | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Chvastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Chytřinský Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Cikán Zdeněk | Kouřim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Cikánek Radim | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Cimburek Tomáš | Uhersko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Ciml David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Coufal Jiří | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Coufal Jiří ml. | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Coufal Libor | Prosíčka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Danco Ludimir | Jiřikov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Danielovská Alice | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Danita Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Daru Zdeněk | Tupadly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | David Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Daňková Adéla | Bezděkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dejmek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Demel Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Demčák Miroslav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dilnnoczenzo Mario | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Dobiáš Petr | Ubušín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dokoupil Jan | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Doležalová Andrea | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dolák David | Horní Jiřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Donát Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Doskočil Adam | Malá Ledská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dostálek Jan | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dostálek Jiří | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dostálová Eliška | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Doubek Václav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dovin Petr | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dragoun Stanislav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dragula Mroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Dražan Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Drlík Miroslav ml. | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Drobnik Stanislav | Nová Ves nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Drobný Libor st. | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Drugda Michal | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dryk Matyas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Drábek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Dráždanský Jan | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Drýková Adela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Dubský Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Dufek Michal | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Durec Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Durnová Miroslava | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dušek František | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dušek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Dušánek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Dvorská Monika | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dvoráček Štěpán | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dvořák Daniel | Kostelec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dvořák Jiří | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dvořák Josef | Odolená Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dvořák Matěj | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dvořák Milan | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dvořák Radek | Zábřeh na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dvořáková Anna | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dvořáková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Dynybil Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Dědina Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Děček Filip | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Dřízhal Karel st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Dřízhal Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Dřízhal Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Džobák Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Eder Stanislav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Eder Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Efenbergerová Nela | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Egert Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Egrt Luboš | zavidov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Eibl Milan | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Eigl Michal | Lipnice nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Erban Eliáš | Stará Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Erban Vojtěch st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Erbanová Dagmar | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Erbrt Zdeněk | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Erlebach Pavel | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Fabián Jakub | Libušín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Fabián Radim | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Fajgl Matáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Feher Zdeněk | Bucek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Fečo Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Fila Jiří | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Filip František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Filip Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Filipi Jaroslav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Filipová Veronika | Vysoké nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Flek Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Folprecht Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Folprecht Václav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Folprechtová Jana | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Forejt Vladimír | Málkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Formáček Vladimír | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Frelich Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Friede Lukáš | Staré Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Frouz Milan | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Fryč Radek | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Frýs Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Fuchs Jan | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Fér David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Fér Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Férová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Galba Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Gernat Tadeáš | Nemojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Ginzl Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Glasser Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Glasser Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Grecová Tereza | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Greiner Lukáš | Semošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Grolmus Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Grubner Jan | Pustověty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Grubnerová Alena | Pustověty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Grunvald Bohumil | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Grůz Jan | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Habal Miroslav | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hadžala Jan | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hajšman Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Halagačka Matěj | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Halinár Milan | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hanták Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hanus Robin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hapiák Miloslav | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Haubert Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Havelka Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Havelka Pavel | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Havelková Monika | Staré Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Havlíček Jiří | Hostoulice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Havlíček Vítězslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Havlíčková Zuzana | Běstvina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hašek Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hejda Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hejlek Bohuslav | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hejlík Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hemrová Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Herciková Marie Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Herda Tomáš | Borová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hes Jakub | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hladký Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hladík Roman | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hlinčík Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hochmal Marek | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hodač Petr | Nový Bydžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hofhansl Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Holomek Oldřich | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Holoubek Pavel | Salavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Holub Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Holub Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Homolka Miroslav st. | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Honč Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hora Václav | Dobřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Horký Miloš | Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Horvát Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Horváth Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Horák David | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Horák Jan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Horáková Martina | Vysoké Chvojno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Horáček Vojtěch | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Horňan Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Horňanová Naomi | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Houdek Jiří | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Houska Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Houška Richard | Jenišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hovorka Petr | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hořejší Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hrdina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hrdinka Vladislav | Křečovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hromas Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hromádko Michal | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hromádko Radek | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hron Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hrubý Matyáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hrubý Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hubáček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hudec Miloslav st. | Dražkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hudrlík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hufnágel Alois | Svratouch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hukaufová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Humplík Lukáš ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Huzová Nela | Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Huša Petr | Babice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hvižď Vladimír | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hájek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hájek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hájek Václav | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hřebíková Aneta | Řeteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hřebíček Ondřej | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Hříbek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Hůla Petr | Rokycany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jahelka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Jaklová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Jakovec Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Janasová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Janda Martin | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Janda Václav | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Janda Vítězslav | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Janeček Roman | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Janko Ondřej | Krouna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Janoušek Vladimír | Radotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jarkovský Josef | Svinary | 0 | 1 | 1 | inf | |
3002 | Jarolím Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Jarouškovec Vilém | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Jaroš Dalibor | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jarušinský Michal | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jechová Olga Anežka | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jedlička Daniel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jedlička Jan | Břehy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jedlička Roman | Břehy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jelínek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Jelínek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Jelínek Stanislav | Spomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jež Pavel | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Ježek Lukáš | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jindra Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Jindra Lukáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jindra Vladimír | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jirousková Petra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Jirucha Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Jirák Josef | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jiránek Václav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jonáš Jakub | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Juřica Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Juříček Pavel | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jánský Ladislav ml. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Jörková Jaromíra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kadlec Martin | Dětenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kadlec Radek | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kadlec Stanislav | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kahounová Ema | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kalista Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kaláb Vojtěch | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kalášek Jiří | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kamiš Jan | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kaplan Miloš | Černouček | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kaplan Otomar | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kapucián Ladislav | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Katrnoška Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kavenský Jaroslav | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kavčuk Taras | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kaňkovský Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kaňák Karel | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kaše Martin | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kašpar Jakub | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kašpar Miroslav | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kašpar Přemysl | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kemalík Norbert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kerouš Ivan st. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kettner Josef ml. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kilas Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kilhof Václav | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kiziveter Martin | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Klapal Jaroslav ml. | Synkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Klapal Jaroslav st. | Synkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Klaus Jakub | Chotětov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Klein Jakub | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Klekar Viktor | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Klement Martin | Trusnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Klemt Jakub | České Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Klemta Jan | České Mezíříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kličková Kristýna | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Klodner Marek | Nemošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Klofát Jaroslav | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kloupar Jaroslav | Pohořelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kloupar Lubomír | Pohořelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Klíma Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kmošek Roman | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Knap Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Knoll Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kobicová Jasmína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kochman Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kodým Jakub | Broumka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kohout Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kohout Vladislav st. | Vlčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kohout Václav st. | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kokšal Tomáš st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kolbe Libor | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Koller Jan | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kollert Petr ml. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Koloušek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Koloušek Leoš | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Koláč Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kolář Matyas | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kolář Petr ml. | Choltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kolísko Martin | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Komeštík Karel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Komárek Petr ml. | Písková Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Komínek Miloš | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kondrát Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Konopásek Jan ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Konvalina Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Konšel Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kopecký Lukáš | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kopic Matyáš ml. | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kopta Miroslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Koptová Hana | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kopáček Karel | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kopáčková Kristýna | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Korchl Čeněk | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Korda Nykola | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Korda Václav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kosařová Kristýna | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kosmák Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kostián Jaroslav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kostlán Daniel | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kotyk Michal | Sadová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kouba Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Koubek Petr | Radostín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Koubková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Koucký Michal | Bednárec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Koutný Vladislav | Nová Olešná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kouřil Patrik | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kouřil Pavel | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kováč David | Nýřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kovář Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kořínek Martin | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Koša Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Košař Tomáš | Osek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Košař Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Košin Daniel | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Košťál Jakub ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kralovič Michal | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kratochvíl Jan | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Krejcárková Aneta | Kobylí Hlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Krejčiřík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Krejčí Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Krejčí Svatopluk | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Krejčík Petr | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Krejčík Tobiáš | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Križek Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Krlín Vladislav | Milevsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Krtek Aleš | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Krulichová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Krupica Jaroslav | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Krupil Jan | Telč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Král David | Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kubal Radek | Štipoklasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kubelka Vladislav | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kubis Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kuboušek Jan | Lišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kuboušek Václav | Lišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kubík Boris | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kubík Jan | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kubík Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kubínek Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kubínek Nikolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kubíček Radek | Vraclav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kudlička Petr | Holýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kudláč David | Hodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kudrna Radek st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kuděj Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kukačka Bohuslav | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kukačka Hynek | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kunc Roman | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kunert Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kunstmüller Ivo | Svratka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kurdziel Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kurdziel Radek | Chuchel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kurzil Jan | Turov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kuzma Václav | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kučera Adam | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kučera Jaroslav | Holýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kučera Jiří | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kučera Karel | Slepotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kučera Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kučák Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kuřátko Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kvapil Pavel | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kvapil Petr | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kynych Tomáš | Býkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kynčl Jaroslav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kysela Roman | Kovářov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kápička Otakar | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Káňa Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Křemen Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Křivánek Miroslav | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kříž Lubomír st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Kůrka Aleš | Vrbčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kůrka Ondřej | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Kůrka Vojtěch | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lajkeb Martin | Zachotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lang Radek | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Larbi Slimi | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lejsek Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lepka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Levák Karel | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Levý Petr | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Libra Artur | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lichý Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Lidmila Jaromír | Zbožnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Linhart Josef | Kojatín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Linka Jan | Hodkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lisa Václav | Horní Cerekev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lisický Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Litera Miroslav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lopata David | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lopatin Andrej | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Louženský František | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Louženský Pavel | Skřivany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lubčík Milan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lukačová Nátálie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lukášek Marek | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lukš Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Lučan Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Lučanová Silvie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Lách Ján | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Líbal Kryštof | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lískovec Jaroslav | Kostelní Hlavno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Lískovec Josef | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mach Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Machalický Tomáš | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Machaček Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Macháně Pavel | Náchod | 0 | 1 | 1 | inf | |
3002 | Macháček David | Tatobity | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Macourek Luboš | Libina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Macura Tomáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Madej Martin | Hořice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Magdalen Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Mahdal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Maier Vítězslav | Bystřice u Benešova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Makovička Jan | Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Malach Zdeněk | Boskovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Maleňák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Malina Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Malík František | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Malý Karel | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Malý Pavel | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Malý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Mandlík Josef | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mareček Roman | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mareš Michal | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mareš Pavel ml. | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Marini Jaroslav | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Marková Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Martinec Jan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Martinec Radek | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Martinec Roman | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Martinovský Jaroslav | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Marynchak Maxym | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Maryško Eduard | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Maryško Tomáš | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Matoušek Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Maxim Šimon | Synčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mayer Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Maček Miloš | Roztoky | 0 | 1 | 1 | inf | |
3002 | Mačinec Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Mařík Jaroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mařík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Maštera David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Med Karel | Střítež | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Melichar Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Melichar Oldřich | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Meliš Jan | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Menc Pavel | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Menc Petr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Menčík Michal | Černíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Merta František | Chlumětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mečíř Robert | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Michalka Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Michálek Luboš | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mikeš Jan | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mikula Pavel | Nový Bydžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mikulášek Antonín | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mikulčík František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Mikysa Jan | Paseky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mikáska J. | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Miroušek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Mitkovová Kateřina | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Miček František | Křetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mišovic Jakub | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mladík Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Mollerová Nela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Molnár Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Moravec Václav | Sázavka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Morávek Daniel | Dobříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mrklas Filip | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mrlák Josef | Smrk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mrázek Josef | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Murga Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Musil Jiří | Letohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mutina Robin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Myška Matěj | Chramostek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Málek Matyáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Málek Michal | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Málek Oto | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Málek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Másilko Tomáš | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Máslo David | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Máslo Miloš | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Mátl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Mühl Karel | Letohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Nass Julius | Pňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Nass Ondřej | Pňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Nebeský Ondřej | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Neckář Petr | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Nepovím Stanislav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Netolický Milan ml. | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Neuber Jan | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Neuman Karel | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Neuman Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Nezbeda Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Nečas Jakub | Letovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Neškodová Božena | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Niedermitel Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Nikl Jan | Libina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Novicová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Novosad Kamil | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Novotný Marek | Lískovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Novotný Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Novotný Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Novotný Tomáš | Huntiřov u Děčína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Novák František | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Novák Martin | Zbůh | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Novák Matěj | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Novák Tomáš | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Novák Vladimír st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Nováček Miloslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Nový Aleš | Bílsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Němec Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Němeček David | Hořátev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Němeček Michal | Božetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Němeček Ondřej | Božetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Obemajerová Petra | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Obermajerová Petra | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Okeeffe Alaxandra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Omelka Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Ondruch Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Opat Lukáš | Slabce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Opiela Vladimír st. | Přeštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Ostryzhniuk Ivan | Kovanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Otman Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pabel Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pacovský Albert | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Padevět Martin | Jabkenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pakosta Oldřich | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Paleček Alois | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Pantúček Štěpán | Unčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Patzelt Roland | Nová ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pauk Zbyněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Paulus Miroslav | Miřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Paulík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Pavel Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pavlištík Michal | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pavlíček Miroslav | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pazderník Daniel | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Paďour Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Paďour Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Pařizek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pechová Veronika | Púchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pedálová Radka | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pelzer Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Pertlová Marie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Pečenka Jiří | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pečenka Patrik | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Peš Jaroslav | Nýřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pešina Vlastimil | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | PfeiferFrantišek | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pinc Jan | Hamr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Plecháč Martin | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pleskotová Anna | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pochobradský V. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Podlipný Tomáš | Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Podsedník Matěj | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Podstavek Matyáš | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Poděbradský Pavel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pokora Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Pokorný Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Polcar Vojtěch | Skupá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Polcarová Simona | Skupá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Poledník Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Polák Matyaš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Polák Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Polívka František | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Ponocná Barbora | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Ponocný Radomír | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pospíchalová Iva | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Prchal Vladimír | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Preisler Radek | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Prix Jan | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Prix Matěj | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Prix Vít | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Procházka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Procházka Petr | Žebráky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Procházka Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Prokeš Pavel | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Prokeš Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Prokešová Šárka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Prokop Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Prokopec Jiří | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Prokopová Gabriela | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Prokůpková Jana | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Prouza Petr | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Psotný Jaromír | Nahořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Ptáčková Eva | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Pujmanová Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Purmenský Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Putnová Tereza | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pučelík Pavel | Kdyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pála Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Pásler Miloš | Miřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Pícha Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Pína Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Písecký Tomáš | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Přikryl Zbyněk | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Přitasyl David | Bolinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Příhoda Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Příkazský Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Případa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Pšegrocký Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Rajchlová Magda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Rakouský Daniel | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Reif Marek | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Remta Matyáš | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Rendeš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Richter Jonáš | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Richter Jáchym | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Richter Luboš | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Richtera Dalibor | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Richterová Jolana | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Riedlová Lucie | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Robenek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Rokyta Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Roleček Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Roleček Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Roušar Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Rozinek Pavel | Pohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Roško Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Rubáš Karel | Blížejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Ruml Dalibor | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Ručka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Rybka Jan | Pustověty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Rychlík Jan | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Rychtařík Jiří | Zářická Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Rychtár Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Rydz Denis | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Rydzová Jarina | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Rádler Jaroslav | Robčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Rödlová Hana | Smolnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Růta Jakub | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Růžička Jonáš | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Růžička Matouš | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Salaba Viktor | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Salamon Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Schauer Martin | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Schiman Milan ml. | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Schindler Matěj | Heroltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Schittler Daniel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Schneider Jan ml. | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Schubert Martin | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Secký Josef | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Sedlák František | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Sedláček Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Sedláček Martin | Jeřmanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Seidl Martin | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Selinger Matěj | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Simandl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Simeonov Jasen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Siováši Štefan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Skačan Milan | Žlutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Skokan Martin | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Skrovný Josef | Hrubšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Slabý Pavel | Soutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Slach Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Slanař Tomáš | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Slanina Jiří | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Slavíček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Slivka Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Slivko Jiří ml. | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Smažil Jiří | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Smejkal Vojtěch | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Smetana Milan | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Smolková Tereza | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Smolík Stanislav | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Smrčka František | Valdíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Smrčka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Smutný Josef | Potěhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Sobčák Albert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Sochač Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Sojka Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Soukup Jan | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Spoler Daniel | Litvínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Srnec Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Stankov Georgi | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Staněk Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Starý Martin | Suchá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Stavačová Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Stejskal Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Stenzlová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Stodůlka Šimon | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Strnad Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Stránský Zdeněk | Český Dub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Stýblo Ladislav | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Stěhule Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Suchomel Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Suchý Denis ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Svatuška Nikolas | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Svoboda Adam | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Svoboda Dominik | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Svoboda Jan | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Svoboda Josef ml. | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Svoboda Milan | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Svoboda Vlastimil | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 0 | 1 | 1 | inf | |
3002 | Svěcený Pavel | Pšovky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Syrovátka Jan | Hoskovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Syrovátka Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Szotkowski Radek | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Sádovský Jindřich | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Sádovský Marek | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Sýkora Ondřej | Tuchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Talich Jaroslav ml. | Mladé Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Talich Jaroslav st. | Mladé Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Talpa Josef | Jezdovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Tekeli Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Telecký Jan | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Tichý František | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Titze Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Tlapák Ondřej | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Tlášek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Toman Vlastimil | Uherčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Tomiška Ondřej | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Tomášek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Tomášek Jiří st. | Opatov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Tomášková Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Tomšů David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Tomšů Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Topinka Miroslav | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Toupal Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Touš Pavel ml. | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Tošer Jan | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Trauenberg Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Trauenbergová Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Trešl František | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Trojan Štěpán | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Trousilová Hana | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Trňák Josef | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Tunka Jiří | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Tvrdý Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Tysl Michal | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Tícha Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Tóth Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Tůma Marek | Hořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Tůma Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Udržal Ladislav | Spomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Uher Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Uhrik Jiří | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Uličný Vojtěch | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Ulrych Pavel | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Urban Tomáš | Jílová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Urban Viktor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vacek David | Červený Kostelec | 0 | 1 | 1 | inf | |
3002 | Vachovec Jindřich | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vajer Jakub | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Valečko Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Valečko Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Valeš Patrik | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vališ Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Valkoun Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Van der Linden Vincent | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vančura David | Záskalí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vančura Ondřej | Záskalí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vaněk František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vaněk Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vaněk Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vaněk Martin | Chýnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Varga Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Varga Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Varmuža Miroslav | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vavroušek Martin | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vavřík Jaroslav | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vaňhát Tomáš | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vašek Michal | Panenská Rozsíčka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Veicher David | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vejpustek Matyáš | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Venclák Dominik | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vencová Blanka | Horní Lipka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Veselý Oldřich | Měšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Veselý Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Veselý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vidičan Miroslav | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vik Tomáš | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vitoň David | Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vlach Ladislav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vladyka Aleš | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vlasta Bohuslav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vlášek Zdeněk | Chlum | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vlček Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vlček Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vlčík Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vnouček Milan ml. | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vocel Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vocelka Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vodička Martin | Stránka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vojačka Zdeněk | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vojtíšek Petr | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vojtěchovský Josef | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vojáček Filip | Dolní Sokolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vokoun František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vokáč Aleš | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vokáč Zdeněk | Chlumětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vokáček Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Voldán Leo | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Volejník David | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Volák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vondráček Jan | Litětice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vondvářka Matyaš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vonásek Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vopálka Aleš | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vosejpka Václav | Lomnice nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Votoček Lukáš | Dolní Branná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Voženílek Samuel | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vrtiška Vojtěch | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vrčka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vrčková Věra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vtípil Antonín | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vurbs Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vurbsová Evelína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vybíral David | Opatov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vyhnák Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vystrčil Jiří | Letovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vávra David | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vávra Leoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Vávra Lukáš ml. | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vávra Miroslav | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vávra Petr | Krouna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Váňa Adam | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Váňa Petr | Lány na Důlku | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vít Jaroslav | Chuchel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vítek Karel | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Vítek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Víšek Vojtěch | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Výborný Jaroslav | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Wolman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Zahrádka Radek | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Zajíc Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Zajícová Alžběta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Zajíček Adam | Lipnice nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Zajíček Jaroslav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Zakouřil Lukáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Zamba Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Zatloukal Jiří | Jankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Zbončák Václav | Velký Šenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Zelenka Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Zelený Zdeněk | Choltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Zelníček Lukáš | Černovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Zeman Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Ziman Tomáš | Blížejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Zmeškal Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Zolman Zdeněk | Čistá v Krkonosších | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Zorník Pavel | Radošov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Zvoníček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Zvěřina Pavel | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Zákon Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Zíval Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Čech Dalibor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Čech Michal | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Čejka Jindřich | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Čejka Roman | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Čermák Pavel | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Černý Ladislav | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Červenka Matěj | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Čička Martin | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Čožík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Čožík Marek | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Čožíková Gabriela | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Čuda Jakub | Krásná Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Čáp Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Částka Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | červený m | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Ďurkáč Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Řezníček Daniel | Rybitví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šabata David | Domašín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šabata Jakub | Domašín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šafarčík Roland | Mariánské Hory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šafr Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Šafránek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Šajánek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Šanda Martin | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šantora Petr | Městečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šantorová Karolína | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šebek Roman | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šefl Jaroslav | Stéblová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šefr František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Šejda Přemysl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Šelbický Dominik | Líny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šelbický Jakub | Líny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šelbický Petr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šifalda Ladislav | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šiman Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Šimek Jáchym | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šimek Kryšpín | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šimon Michal | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šimon Vlastimil | Běstvina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šimpach Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Šimák Jiří | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šimák Matěj | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šimůnek Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Šindelka Marek | Strachujov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šindelář Karel | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Škeřík Václav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Škvor Petr | Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šlajch Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Šlehofer Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Šlidra Agdius | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šmaha Tomáš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šmíd František | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šnokhousová Kateřina | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šoumann Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Šourek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Špac Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Špejzl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Špinka Jan | Potěhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Špičan David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Špánek Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šrenk Adam | Nakvasovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šretr Vít | Horní Bradlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šrámek Rostislav | Valdíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šrámek Václav | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Štajner Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Štajner Michal | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Štastný Radek | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Štegner Tomáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Štencar Jakub | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Štrumfa Jiří | Perálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Štěpnička Milan st. | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Štěpánek Jiří | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Štěpánek Martin ml. | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Štěpánek Vít | Kouty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Štěpánovský Jan | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Štěpánovský Josef | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šušmák Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Švagr Milan | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Švanda Michal | Chroustovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Švec David | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Švec Josef | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Švejkovský Pavel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Švíka Kryštof | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Švíka Maxmilián | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šípek Jakub | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Ščipak Maxim | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Ťupová Klára | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Žid Jakub Lukáš | Čestice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Živnůstka Petr | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Žufan Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3002 | Žák Antonín | Přívozec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3002 | Žďárský Josef | Libunec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |