Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody žen
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 30 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 62 | 62 | 12.40 |
2 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 53 | 53 | 10.60 |
3 | Nováková Renata | Hrobice | 5 | 45 | 45 | 9.00 | |
4 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 43 | 43 | 14.33 |
5 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 5 | 42 | 42 | 8.40 |
6 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 40 | 40 | 8.00 |
7 | Novotná Lenka | Zámrsk | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
8 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
9 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
10 | Provazníková Jitka | Dřenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
11 | Žemličková Pavlína | Slatiňany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
12 | Žemličková Jana | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
13 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
13 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
13 | Pechová Veronika | Púchov | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
16 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
16 | Netolická Halina | Bylany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
18 | Němcová Hana | Nasavrky | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
19 | Žemličková Hana | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
20 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
20 | Martínková Zuzana | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
22 | Hypšmanová Denisa | Hrobice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
22 | Šturmová Hana | Ústí nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
24 | Šuchalová Klára | Markovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
25 | Körmendy Kristýna | Velen | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
25 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
27 | Miková Simona | Přišimasy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
28 | Hašpicová Adéla | Dražkovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
29 | Hypšmanová Nikola | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
29 | Pitřík Martin | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 |