Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2023 - 31.12.2023
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 453 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 6 | 197 | 197 | 32.83 |
2 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 6 | 171 | 171 | 28.50 |
3 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 101 | 101 | 25.25 |
4 | Kondras Přemysl | Pardubice | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
5 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
6 | Böhm František st. | Chrastava | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
7 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 92 | 92 | 18.40 |
8 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
9 | Sudík Miloslav | Kochánky | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
10 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 81 | 81 | 27.00 |
11 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 4 | 80 | 80 | 20.00 |
12 | Sosnowski Lukacz | Bogatynia | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
13 | Louma Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
14 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
14 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
16 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
17 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
18 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
19 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
19 | Vogel Petr | Mimoň | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
21 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 55 | 55 | 18.33 |
22 | Pánek Jan | Pertoltice pod Ralskem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
22 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
24 | Roudnický Václav | Kochánky | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
25 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
25 | Jaroš Marek | Hostinné | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
25 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
25 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 48 | 48 | 16.00 |
29 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
30 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
31 | Procházka Ota | Rudník | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
32 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
33 | Mráz Vlastimil | Radvánovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
33 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
33 | Richtr Dalibor | Rumburk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
33 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
33 | Červenka Lukáš | Cheb | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
38 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
38 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
38 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
41 | Burda Pavel | Cheb | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
41 | Dušek Jan | Kutná Hora | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
41 | Dědek Lukáš | Česká Lípa | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
41 | Finděr Jan | Zásadka | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
41 | Richterová Tereza | Chrastava | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
41 | Sychra Adam | Jablonec nad Nisou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
47 | Chovanec Štěpán | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
47 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
47 | Fuks Petr | Mimoň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
47 | Majer Luděk ml. | Jablonec nad Nisou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
47 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
47 | Tichovský Ladislav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
53 | Baštýř Josef | Zákupy | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
53 | Jánošíková Emma | Liberec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
53 | Kaufman Pavel | Stráž pod Ralskem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
53 | Kovařčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
53 | Novák Josef | Žďár | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
53 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
53 | Strejček Zdeněk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
53 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
61 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
61 | Gažiová Liliana | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
61 | Hrubý Pavel | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
61 | Netolický Pavel | Kutná Hora | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
61 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 3 | 35 | 35 | 11.67 |
61 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
67 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
67 | Hajátko Samuel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
67 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
67 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
67 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
67 | Přibyl David | Vlčice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
67 | Trnka Jan st. | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
67 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
67 | Votoček Jiří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
76 | Brůna Jan | Rumburk | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
76 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
76 | Kurzeja David | Kosmonosy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
76 | Roky Džepa | Jablonec nad Nisou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
76 | Součková Petra | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
76 | Valeš Václav | Jičín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
76 | Volák Jiří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
76 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
84 | Hudák Pavel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
84 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
84 | Jánošík David | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
84 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
84 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
84 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
84 | Zemánek Martin | Jablonec nad Nisou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
91 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
91 | Klíma Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
91 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
91 | Richter Jiří ml. | Chrastava | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
91 | Vojtíšková Karolína | Železný Brod | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
91 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
91 | Švarc Dominik | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
98 | Krupková Anděla | Bozkov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
98 | Rybák Jaroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
98 | Souček Milan | Chrastava | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
98 | Vorlíček František | Kostomlátky | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
98 | Červený Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
98 | Štejfa Miroslav | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
104 | Kořínek Lukáš | Jílové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
104 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
104 | Vávra Vladimír | Doubrava | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
104 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
108 | Balcar Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Cenkner Jan | Cheb | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Hejcman Václav | Rohozec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Lachký Jaroslav | Mimoň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Němčík Prokop | Bozkov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Svoboda Michal | Česká Kamenice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Vaníček Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
117 | Burda Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
117 | Burian Václav | Pěnčín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
117 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
117 | Kvintusová Klára | Loučky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
117 | Polák Jakub | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
117 | Prynych Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
117 | Vostárek Michal | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
124 | Böhm František ml. | Chrastava | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
124 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
124 | Jahelka Miroslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
124 | Kořínek Tomáš | Jílové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
124 | Makula Rudolf | Jablonec nad Nisou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
124 | Prynych Michal | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
124 | Versbach Václav | Zákupy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
124 | Zítko Roman ml. | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
132 | Kvintusová Lucie | Loučky | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
132 | Plešinger Luboš | Český Dub | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
134 | Babák Gabriel | Stráž pod Ralskem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
134 | Diviš Petr | Lindava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
134 | Fischer Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
134 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
134 | Kettner Václav | Česká Lípa | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
134 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
134 | Kučírek Josef | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
134 | Máder Jan | Radvanec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
134 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
134 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
134 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
134 | Šotkovský David | Borovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
146 | Džobák Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
146 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
146 | Lubas Matyáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
146 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
146 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
146 | Závodský Karel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
152 | Kováč Karel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
152 | Kryštofek Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
152 | Moravec Leoš st. | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
152 | Pavlát Petr st. | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
152 | Picek Martin | Žďár | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
152 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
152 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
152 | Szotkowski David | Mnichovo Hradiště | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
152 | Vélová Markéta | Frýdštejn | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
161 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
161 | Dojiva Petr | Jablonec nad Nisou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
161 | Dvořák Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
161 | Matoušek Tomáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
161 | Novotný Vojtěch | Hodkovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
161 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
167 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
167 | Moravec Leoš ml. | Košťálov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
167 | Procházka Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
167 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
167 | Resler Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
167 | Součková Anna | Sendražice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
167 | Šádek Milan | Košťálov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
174 | Bárta Tomáš | Kacanovy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
174 | Dufek Tomáš st. | Malá Skála | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
174 | Dvořák Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
174 | Filipec Pavel | Železný Brod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
174 | Meloun Václav | Loučky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
174 | Novák Bohuslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
180 | Fanta Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
180 | Hašlar Antonín | Přepeře | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Hejsek Václav | Tanvald | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Hájek Václav | Bakov nad Jizerou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Kohout Petr | Studenec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Kořínková Antonie | Bílý Kostel nad Nisou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Lánská Věra | Jablonec nad Nisou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Vostárek Petr | Mimoň | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
189 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
189 | Filipec Matěj | Liberec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
189 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
189 | Koníček Milan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
189 | Pochop Václav | Mrklov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
189 | Studený Vojtěch | Byšice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
189 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
196 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
196 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
196 | Klečák Martin | Košice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
196 | Krupka Dalibor | Bozkov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
196 | Krásný Jan | Liberec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
196 | Sidel Matyáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
196 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
203 | Benešová Nikola | Doubí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
203 | Charvát David | Slatiny | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
203 | Chvátal Jonáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
203 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
203 | Kapras Roman | Svijanský Újezd | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
203 | Koníček Milan ml. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
203 | Slivko Jiří | Třeboň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
203 | Valtrová Ema | Proseč nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
203 | Vavříček Matyáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
203 | Zítko Roman st. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
213 | Dojiva Jakub | Jablonec nad Nisou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
213 | Fliks Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
213 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
213 | Randa Matěj | Svijany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
213 | Rejzková Emily | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
213 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
219 | Francák Vít | Klášter | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
219 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
219 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
219 | Ulman Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
219 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
219 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
225 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
225 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
225 | Přiklopil Erik | Horka u Staré Paky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
225 | Rulec Josef | Příšovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
225 | Ulman Daniel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
230 | Hejsková Pavlína | Košťálov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
230 | Hrabě František | Rumburk | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
230 | Kadlec Tomáš | Turnov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
230 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
230 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
235 | Filipová Veronika | Vysoké nad Jizerou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
235 | Janata Karel ml. | Košťálov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
235 | Janata Matěj | Košťálov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
235 | Kalenský Ondřej | Vrchovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
235 | Mach Martin | Ledec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
240 | Dlask Tadeáš | Příšovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
240 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
240 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
240 | Rejnart Jan | Teplice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
244 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
244 | Hodek Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
244 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
244 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
244 | Stěhulka Aleš | Bitouchov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
244 | Šiller Zdeněk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
250 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
250 | Jedlička Hynek | Svijany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
250 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
250 | Přiklopil Eliáš | Horka u Staré Paky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
254 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
254 | Hejsek Ondřej | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
254 | Hejsková Anežka | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
254 | Kopecký Jan | Turnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
254 | Móro Jaroslav | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
254 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
254 | Prokopová Gabriela | Malá Skála | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
254 | Ten Stanislav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
254 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
263 | Brendlová Petra | Lanškroun | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
263 | Zítová Veronika | Svijanský Újezd | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
265 | Dostálek Adolf | Hostinné | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
265 | Hyška David | Turnov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
265 | Koťátko Jiří | Doubrava | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
265 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
269 | Brendlová Klára | Lanškroun | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
269 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
269 | Grim Mikuláš | Bitouchov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
269 | Kapras Tomáš | Čičavy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
269 | Slavík Jiří | Březina | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
269 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
269 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
276 | Bartoš Jiří | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
276 | Dražan Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
276 | Drobník Stanislav | Nová Ves nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
276 | Kůla Aleš | Mimoň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
276 | Lejsek Jan | Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
276 | Raja Jan | Žďár | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
276 | Skalický Petr | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
276 | Sládek Rudolf | Loučky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
276 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
276 | Vogt Jáchym | Jistebsko | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
276 | Vogt Ota | Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
287 | Adamec David | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Bauštein Michal | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Bašta David | Dolánky u Turnova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Bašta Jan | Dolánky u Turnova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Berger Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Bobál Pavel | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Boček Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Božský Vladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Brožek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Brych Ladislav | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Brychta Adam | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Brůna Jakub | Hamrska | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Bumbálek Franitišek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Bursa Karel | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Báchor Otta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Běhounek Martin | Frýdlant v Čechách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Bříštěla Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Cajthaml Petr | Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Chalupa Evžen | Prácheň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Chalupný Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Chalupný Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Chalupová Zdena | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Chládek Jan | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Cibulka Antonín | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Coufal Zdeněk | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Demčák Miroslav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Dezort Jiří | Kuřivody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Doležal Petr | Radčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Doležal Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Dostál Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Dryak Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Dufková Petra | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Dvořák Daniel | Zásada | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Dědek Leoš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Farbár Jan | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Fidomel Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Finke Jáchym | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Finlay Stringer | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Fišer Jan | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Fojtík Zdeněk | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Folprecht Václav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Folprechtová Jana | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Francáková Erika | Loukov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Frauenterka Zdeněk | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Halasník Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Havel Jiří | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Havelková Anna | Sněhov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Hašek Artuš | Radostná pod Kozákovem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Herbst Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Hlinčík Dan | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Hochmal Marek | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Horký Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Horáček Jan | Ohrazenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Houžvička Štefan | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Hrabík Vítězslav | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Hradil Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Hradil Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Hujer Jiří | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Janata Martin | Libuň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Jelínek Tomáš | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Jiroš Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Knobloch Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Kolátor Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Komenda Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Kosina Michal | Příšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Kotulič Igor | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Kouřil Ladislav | Krásná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Kozelka Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Kořínková Sára | Bílý Kostel nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Košík Miroslav | Kamenický Šenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Kraus Jan | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Krištof David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Kruliš Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Krásný Ladislav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Krásný Michal | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Kubec Michal | Vrchovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Kůrka Tomáš | Soběslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Lubas Šimon | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Lubojatský Tomáš | Hodkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Luňák Stanislav | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Machaček Antonín | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Macháček David | Tatobity | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Macháček Karel | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Maděra Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Mareš Martin | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Masaryk Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Matějčík Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Maxima Josef | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Mařák Břetislav | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Meliš Jan | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Merhaut Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Mizera Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Mocek Jan | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Mohaupt Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Mysliveček Martin | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Nohava Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Novotný Matěj | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Novák Břetislav | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Nový Miroslav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Oder Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Ostríž Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Perný Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Petr Petr | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Plešinger Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Poborský Oldřich | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Podlipný Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Pomezný Milan | Lučany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Pospíšil Martin | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Rejzek Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Rejzek Petr st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Rulec Zbyněk | Svijanský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Rys Radim | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Souček Matěj | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Strnad Antonín | Frýdštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Suchopár Miroslav | Stříbrná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Svorčík Radek | Doksy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Trnka Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Trnka Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Tryzna Filip | Haratice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Tůma František | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Valtrová Tea | Proseč nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Vinš Michal | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Vinš Petr | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Vlk Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Volák Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Vrabcová Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Vrabec Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Vrabec Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Větrovský Martin | Velký Grunov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Weis Robert | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Zahradníček Jan | Pěnčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Zeman Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Čermák Lukáš | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Černý Josef | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Řezník Ondřej | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Šebor Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Šeda Vladimír | Březina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Šikola Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Škréta Martin | Čtveřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Šotka Daniel | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Štastný Radek | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Šulc Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Švanda Petr | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Žďárský Josef | Libunec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |