Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Partnerské závody - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 43 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
3 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
4 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
5 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
6 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
7 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
8 | Pišl Lukáš | Javornice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
9 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
10 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
11 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
12 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
13 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
14 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
15 | Vlačiha Daniel | Bačetín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
16 | Říčař David | Zdelov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
17 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
18 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
19 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
20 | Šesták Filip | Jaroměř | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
21 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
22 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
23 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
24 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
25 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
26 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
27 | Teuber Tomáš | Jaroměř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
28 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
29 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
30 | Pánek Vít | Sezemice | Páni Krokouši 198 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
31 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
32 | Vlačiha Kristián | Bačetín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
33 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
34 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
35 | Holub David | Nový Ples | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
36 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
37 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
38 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
38 | Franc Miroslav | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
38 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
38 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
38 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
38 | Ryšavý Stanislav | Slotov | 1 | 6 | 6 | 6.00 |