Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 179 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pětík Marek | Libišany | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
2 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
3 | Ročeň Martin | Ostřešany | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
3 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
3 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
6 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
7 | Černý Jan | Pardubice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
8 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
9 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
10 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
11 | Balada Filip | Přelouč | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
11 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
11 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
14 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
14 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
16 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
17 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
18 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
18 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
18 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
18 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
18 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
23 | Hon Jakub | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
23 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
23 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
26 | Rob Pavel | Přelouč | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
26 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
26 | Vrba Tomáš | Svítkov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
26 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
30 | Mička Filip | Světnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
31 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
31 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
31 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
31 | Voňka Daniel | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
35 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
35 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
35 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
38 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
38 | Kubát Jiří | Úvaly | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
38 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
38 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
42 | Halamka Šimon | Hlinsko | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
42 | Moravec Petr | Čejov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
44 | Lochman František | Proseč - Martinice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
44 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
44 | Suk Antonín | Strakonice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
47 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
48 | Kazda Petr | Mladá Vožice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
48 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
48 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
48 | Čermák Jindřich | Břehy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
52 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
52 | Kazda Jakub | Ostřešany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
52 | Kudrna Jiří | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
52 | Kupka Adrian | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
56 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
56 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
58 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
58 | Hejzlar Antonín | Šiškovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
58 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
58 | Křenek Robert | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
58 | Lochman Matouš | Martinice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
58 | Mika Miroslav | Přišimasy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
58 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
65 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
65 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
65 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
65 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
65 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
65 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
71 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
71 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
73 | Bořil František | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
73 | Hudský Jonáš | Předměřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
73 | Janáček Daniel | Malá Losenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
73 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
73 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
73 | Schovanec Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
79 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
79 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
81 | Kura Hynek | Tři Studně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
81 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
81 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
81 | Šrámek Patrik | Opočínek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
85 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
85 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
85 | Vávra Otakar | Nemošice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
85 | Říčař David | Zdelov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
85 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
90 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
90 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
90 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
90 | Tkáč Milan | Kolín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
90 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
90 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
96 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
96 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
96 | Kořének Jan | Bukovina nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
96 | Puchlovský Adam | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
100 | Daniš Petr | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
100 | Drtina Daniel | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
100 | Frank Martin | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
100 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
100 | Sojka Milan | Staré Čívice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
100 | Ujec Ondřej | Nemošice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
106 | Burkoň Jiří | Horka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
106 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
106 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
106 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
106 | Johanides Filip | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
106 | Petříček Jan | Poběžovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
112 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
113 | Jakubec Jiří st. | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
113 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
115 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
115 | Hřebíček Milan | Svitavy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
115 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
115 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
115 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
115 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
121 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
122 | Cína Miroslav | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
122 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
122 | Hlavatý Tomáš | Zaloňov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
122 | Macas Lukáš | Česká Třebová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
122 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
122 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
128 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
128 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
128 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
128 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
132 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
132 | Randa Miloš | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
132 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
132 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
136 | Bubník Josef | Svitavy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
137 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
137 | Kyncl Matyáš | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
137 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
140 | Kmoníček Zdeněk | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
140 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 7 | 7 | 3.50 |
140 | Paclík Libor | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
140 | Pánek Vít | Sezemice | Páni Krokouši 198 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
140 | Sršeň Jan | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
140 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
140 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
147 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
148 | Hurt Martin | Zbraslavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
148 | Konečný Martin | Růžená | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
148 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
151 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
151 | Klaška Josef | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
151 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
151 | Oberreiter Radek | Havlíčkův Brod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
151 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
156 | Furthner Jan | Bečváry | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
156 | Kmošek Lukáš | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
156 | Pikali Imrich | Vavřinec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
156 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
156 | Zachař Jiří | Pohránov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
156 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
156 | Šubrt Vlastimil | Turkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
163 | Fiala Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Gulyas Radim | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Holec Eliáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Hurský Václav | Smrkový Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Kamenický Zdeněk | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Kočíř Radek | Čankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Malý Pavel | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Matys Norbert | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Musil Ondřej | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Prokůpek Marek | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Schejbal Josef | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Strolený Matěj | Medlešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Šindelka David | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
163 | Šubrt Dominik | Turkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |