Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 140 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 38 | 491 | 1125 | 29.61 |
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 33 | 491 | 973 | 29.48 |
3 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 21 | 483 | 708 | 33.71 |
4 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 19 | 475 | 657 | 34.58 |
5 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 33 | 464 | 1048 | 31.76 |
6 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 28 | 461 | 823 | 29.39 |
7 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 26 | 459 | 764 | 29.38 | |
8 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 30 | 449 | 859 | 28.63 |
9 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 33 | 445 | 801 | 24.27 |
10 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 13 | 444 | 464 | 35.69 |
11 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 34 | 442 | 799 | 23.50 |
12 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 17 | 441 | 522 | 30.71 |
13 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 27 | 438 | 648 | 24.00 | |
14 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 32 | 435 | 789 | 24.66 |
15 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 33 | 434 | 824 | 24.97 |
16 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 43 | 432 | 895 | 20.81 |
16 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 27 | 432 | 690 | 25.56 |
18 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 20 | 430 | 583 | 29.15 |
19 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 35 | 428 | 776 | 22.17 |
20 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 32 | 423 | 781 | 24.41 |
21 | Brendl Patrik | Lanškroun | 23 | 420 | 554 | 24.09 | |
21 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 24 | 420 | 622 | 25.92 |
23 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 21 | 415 | 556 | 26.48 |
23 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 27 | 415 | 601 | 22.26 |
25 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 19 | 414 | 547 | 28.79 |
26 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 24 | 412 | 553 | 23.04 |
27 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 12 | 409 | 409 | 34.08 |
28 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 17 | 406 | 458 | 26.94 |
29 | Kondras Přemysl | Pardubice | 19 | 399 | 502 | 26.42 | |
30 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 21 | 398 | 539 | 25.67 | |
30 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 40 | 398 | 847 | 21.18 |
32 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 24 | 396 | 570 | 23.75 |
33 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 31 | 395 | 687 | 22.16 |
34 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 25 | 394 | 626 | 25.04 |
35 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 15 | 391 | 434 | 28.93 |
36 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 36 | 388 | 733 | 20.36 | |
37 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 27 | 385 | 625 | 23.15 |
38 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 22 | 382 | 511 | 23.23 |
39 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 30 | 380 | 578 | 19.27 |
40 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 28 | 379 | 585 | 20.89 |
41 | Rubina Vladimír | Liblice | 22 | 378 | 476 | 21.64 | |
42 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 18 | 377 | 462 | 25.67 |
43 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 32 | 375 | 620 | 19.38 | |
44 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 14 | 371 | 397 | 28.36 |
45 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 31 | 367 | 611 | 19.71 |
46 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 17 | 362 | 424 | 24.94 |
47 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 18 | 355 | 442 | 24.56 |
48 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 27 | 352 | 564 | 20.89 |
48 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 32 | 352 | 618 | 19.31 |
50 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 18 | 348 | 445 | 24.72 |
51 | Turský Jindřich | Krchleby | 22 | 344 | 445 | 20.23 | |
52 | Pánek Vít | Sezemice | 24 | 340 | 437 | 18.21 | |
53 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 21 | 337 | 424 | 20.19 |
54 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 28 | 336 | 539 | 19.25 |
54 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 28 | 336 | 497 | 17.75 |
56 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 20 | 334 | 434 | 21.70 |
57 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 21 | 325 | 388 | 18.48 |
57 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 21 | 325 | 419 | 19.95 |
59 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 18 | 324 | 388 | 21.56 |
60 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 9 | 319 | 319 | 35.44 |
61 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 22 | 307 | 386 | 17.55 |
62 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 25 | 302 | 387 | 15.48 |
63 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 12 | 296 | 296 | 24.67 | |
64 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 18 | 292 | 311 | 17.28 |
64 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 32 | 292 | 475 | 14.84 |
66 | Čori Petr | Chodová Planá | 12 | 287 | 287 | 23.92 | |
67 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 14 | 282 | 297 | 21.21 |
68 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 15 | 274 | 277 | 18.47 |
69 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 18 | 271 | 305 | 16.94 |
70 | Mach Václav | Pernink | 19 | 269 | 295 | 15.53 | |
71 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 15 | 266 | 279 | 18.60 |
72 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 10 | 257 | 257 | 25.70 | |
73 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 25 | 248 | 348 | 13.92 |
74 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 12 | 240 | 240 | 20.00 |
75 | Klement Antonín | Chranišov | 25 | 239 | 298 | 11.92 | |
75 | Sobotka Josef | Perštejn | 16 | 239 | 261 | 16.31 | |
77 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 22 | 238 | 279 | 12.68 |
78 | Šnicer Petr | Veltěže | 9 | 236 | 236 | 26.22 | |
79 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 10 | 235 | 235 | 23.50 |
80 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 12 | 233 | 233 | 19.42 | |
81 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 9 | 226 | 226 | 25.11 |
82 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 14 | 225 | 232 | 16.57 |
83 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 10 | 219 | 219 | 21.90 |
84 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 19 | 218 | 244 | 12.84 |
84 | Rybenský Roman | Němčice | 9 | 218 | 218 | 24.22 | |
86 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 12 | 217 | 217 | 18.08 |
86 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 12 | 217 | 217 | 18.08 |
88 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 10 | 216 | 216 | 21.60 | |
89 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 8 | 206 | 206 | 25.75 |
90 | Würz Dalibor | Hořesedly | 9 | 200 | 200 | 22.22 | |
91 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 10 | 197 | 197 | 19.70 |
92 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 14 | 195 | 197 | 14.07 |
93 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 12 | 186 | 186 | 15.50 | |
93 | Shershen Volodymyr | Praha | 10 | 186 | 186 | 18.60 | |
95 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 7 | 174 | 174 | 24.86 | |
96 | Michálek Jan | Otovice | 11 | 170 | 170 | 15.45 | |
97 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 169 | 169 | 28.17 |
98 | Černý Jan | Pardubice | 10 | 164 | 164 | 16.40 | |
99 | Bulak Serhiy | Praha | 10 | 155 | 155 | 15.50 | |
99 | Trousil Lukáš | Libín | 9 | 155 | 155 | 17.22 | |
101 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 153 | 153 | 17.00 |
102 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 6 | 151 | 151 | 25.17 |
103 | Lévai Josef | Jenišov | 13 | 149 | 150 | 11.54 | |
104 | Lévai Jan st. | Dalovice | 14 | 145 | 147 | 10.50 | |
105 | Pleskot Jan | Hrobice | 16 | 143 | 150 | 9.38 | |
106 | Kudry Marek | Cerhenice | 11 | 141 | 141 | 12.82 | |
107 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 138 | 138 | 27.60 |
107 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 9 | 138 | 138 | 15.33 | |
109 | Studený Vojtěch | Byšice | 6 | 134 | 134 | 22.33 | |
110 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 6 | 130 | 130 | 21.67 |
110 | Řehák Václav | Police nad Metují | 7 | 130 | 130 | 18.57 | |
112 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 6 | 125 | 125 | 20.83 |
113 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 9 | 124 | 124 | 13.78 | |
114 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 6 | 123 | 123 | 20.50 |
115 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 6 | 112 | 112 | 18.67 |
116 | Burak Oleh | Praha | 7 | 109 | 109 | 15.57 | |
116 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 5 | 109 | 109 | 21.80 |
118 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 12 | 105 | 105 | 8.75 | |
119 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 7 | 104 | 104 | 14.86 |
120 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 8 | 100 | 100 | 12.50 | |
121 | Bělovský Jan | Chotěboř | 8 | 99 | 99 | 12.38 | |
122 | Volf Jakub | Žďár | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
123 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
124 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 3 | 88 | 88 | 29.33 |
125 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 6 | 86 | 86 | 14.33 | |
126 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 6 | 82 | 82 | 13.67 | |
126 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
128 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
129 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 9 | 75 | 75 | 8.33 | |
130 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
131 | Bureš Václav | Nová Ves | 5 | 66 | 66 | 13.20 | |
132 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
133 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
134 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
135 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
136 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
137 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
138 | Plimeke Tomáš | Karlovy Vary | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
139 | Ondrák František | Lhotice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
140 | Kouřil Jan | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |