Žebříček - Kraj Jihomoravský - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 212 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samlík Libor | Oslavany | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
2 | Pavka Martin | Znojmo | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
3 | Průša Vladimír | Želetava | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
4 | Papoušek Ivan | Hostim | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
4 | Pospíšil Radek | Brno | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
6 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
7 | Kvapil Pavel | Damnice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
7 | Mičič Bogdan | Citonice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
7 | Pešek Antonín | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
10 | Ungr Vojtěch | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
11 | Červenka Petr | Senohraby | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
12 | Kazatel Petr | Znojmo | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
12 | Kouba František | České Budějovice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
14 | Heimlich Roman | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
15 | Starýchfojtů Lukáš | Dolní Rožínka | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
15 | Zajíc Josef | Oslavany | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
17 | Adam Tomáš | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
18 | Krsek Michal | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
19 | Bureš Jan | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
19 | Heidenreich Jan | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
21 | Sklenář Karel | Velká Bíteš | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
22 | Borovička Pavel | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
22 | Hartman Roman | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
24 | Ambros Josef | Rosice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
24 | Gračka Radek | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
24 | Lange Janusz | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
24 | Voda Radek | Brno | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
28 | Haršány Tomáš | Planá nad Lužnicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
28 | Kyselovský Tomáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
30 | Divácký Aleš | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
30 | Kobliha Martin | Přerov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
32 | Kochan Pavel | Karviná | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
32 | Molík Lubomír | Citonice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
32 | Olšán Jakub | Brněnec | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
32 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
32 | Štěpánek Martin ml. | Chotěboř | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
37 | Koláček Ondřej | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
37 | Priehoda Tomáš | Oslavany | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
37 | Tkadlec Roman | Prosiměřice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
40 | Starýchfojtů Tomáš | Dolní Rožínka | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
40 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
40 | Tőkőly Martin st. | Havířov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
43 | Macka Marek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
43 | Mais Jan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
43 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
46 | Budík Petr | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
46 | Gracl Josef | Brno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
46 | Kozlovský Radim | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
49 | Mikulka Milan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
49 | Pykal Aleš | Znojmo | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
51 | Doubrava Jaroslav | Budkovice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
51 | Herman Lukáš | Dobřínsko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
51 | Hrazdil Jiří | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
51 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
51 | Záviška Zdeněk | Dobřínsko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
51 | Šenkýř Milan | Vír | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
57 | Šrámek Tomáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
58 | Glaesner Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
58 | Herman Pavel ml. | Dobřínsko | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
58 | Herman Pavel st. | Dobřínsko | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
58 | Molík Lubomír ml. | Citonice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
58 | Mucala Karel | Novosedly | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
63 | Lakoš Gustav | Kralice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
63 | Marek Zdeněk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
63 | Tomeček Radomír | Zastávka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
66 | Bartoš Miroslav | Citonice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
66 | Kolář Jan | Chotěboř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
66 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
66 | Vaculík Denis | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
66 | Vejdovský Radek | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
66 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
72 | Jankůj Petr | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
72 | Kozel Vladimír | Brno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
72 | Vytřas Radim | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
75 | Adam František | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
75 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
75 | Hurych Petr | 2 | 24 | 24 | 12.00 | ||
75 | Kopr Josef | Brno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
75 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
75 | Trenz Michal | Citonice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
81 | Rašovský Jan | Neslovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
81 | Sklenář Vojtěch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
81 | Sobotka Petr | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
84 | Hruzík David | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
84 | Klee Pavel | Citonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
84 | Macálka Jiří | Lukovany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
84 | Pouzar Josef | Citonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
84 | Švanda Ondřej | Nové Město na Moravě | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
89 | Burda David | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
89 | Raniak Martin | Třešť | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
89 | Slavík Igor | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
92 | Chrnovský Ivan | Drnholec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
92 | Dořičák Lukáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
92 | Jůna Petr | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
92 | Klempa Zdeněk | Přímětice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
92 | Kopr Zdeněk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
92 | Šic Pavel | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
98 | Havlíček Jaroslav | Ostrava | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
98 | Kouřil Petr | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
98 | Novák Michal | Zbraslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
98 | Šindelář Vít | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
102 | Gregor Martin | Brno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
102 | Kabelka Jan | Sasov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
102 | Kaláb Bohuslav | Citonice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
102 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
102 | Stanczyk Marcin | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
102 | Valda Martin | Brno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
102 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
109 | Matulka Matyáš | Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
109 | Maštera Václav ml. | Loštice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
109 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
109 | Stupka Lukáš | Plzeň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
113 | Horký Vojtěch | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
113 | Lahký Ivan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
113 | Mlčuch David | Čejkovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
113 | Prichoda Tomáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
113 | Procházka Jaroslav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
118 | Gregor Tomáš | Věcov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
118 | Havlíček Petr | Ostrava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
118 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
121 | Chromý Radomír | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
121 | Darebník Roman | Rousínov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
121 | Ernst Tadeáš | České Velenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
121 | Havlík Bedřich | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
121 | Kušůrek Vladimír | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
121 | Molík František | Citonice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
121 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
121 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
121 | Svatoš Petr | Frymburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
121 | Šimánek Michal | Kravsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
131 | Hankocy Michal | Brno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
131 | Klištěnec Jakub | Hluboké | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
131 | Ostatek Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
131 | Pokorný Alois | Ostrava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
135 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
135 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
135 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
135 | Janů Michal | Zábřeh na Moravě | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
135 | Karandyszewski Martin | Petrovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
135 | Navrkal Lukáš | Plešice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
135 | Pohronský Heinrich | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
135 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
143 | Hankocy Jaroslav | Brno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
143 | Rovnaník Zdeněk st. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
143 | Sekerka Antonín | Nová Ves | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
146 | Hlisnikovský Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
146 | Jaša Petr | Citonice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
146 | Jáchymek Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
146 | Kabelka Petr | Citonice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
146 | Macálka Sebastian | Lukovany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
146 | Nesrsta Martin | Zakřany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
146 | Plaček Ladislav | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
146 | Richter Petr | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
146 | Štork Dominik | Ivančice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
155 | Michalovič Tomáš | Mohelnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
155 | Patloka Adam | Dolní Loučky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
155 | Vlček Roman | Hašov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
155 | Vískot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
159 | Ambros Jaromír | Rosice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Čermák Bohumil | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
161 | Chlebek Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
161 | Haflant Zdeněk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
161 | Singer Zdeněk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
164 | Burcin Petr | Dobšice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Burcin Radek | Dobšice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Chabina Vít | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
164 | Kaluzny Krzystof | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
164 | Koudela Lubomír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
164 | Skouma Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
164 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
171 | Buchtela Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
171 | Drewny Patryk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
171 | Kvapil Miroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
171 | Plch Milan | Brno | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
175 | Horych Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
175 | Kotast Dominik | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
175 | Kotast Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
175 | Novák Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
175 | Sehnal Karel | Hustopeče | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
175 | Trenz Marek | Citonice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
181 | Kotlář Jindřich | Ostrava | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
181 | Tůma Jakub | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
181 | Ďurček Jozef | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
181 | Šebesta Miloš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
185 | Buksa Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
185 | Galeta Josef | Znojmo | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
185 | Kasan Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
185 | Mádle Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
185 | Petržílka Petr | Citonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
185 | Povlíky Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
185 | Proluš Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
185 | Skura Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
193 | Buchtela Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Budín Jakub | Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Dobšík Martin | Zakřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Hemala Filip | Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Hrdlička Rostislav | Prštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Jura Martin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Kašpárek Michal | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Korbička Michal | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Modl Jakub | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Navrátil Martin | Popovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Nerad David | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Pauřík Miloš | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Rašovský Juraj | Neslovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Steidl Petr | Mohelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Tomek Ladislav | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Tomeček Jakub | Zastávka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Trtílek Lukáš | Příbram na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Zeke Daniel | Ivančice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Šindelka Vojtěch | Lukovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 |