Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 83 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 18 | 309 | 727 | 40.39 | |
2 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 22 | 307 | 829 | 37.68 |
3 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 22 | 298 | 673 | 30.59 |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | 16 | 290 | 567 | 35.44 | |
5 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 17 | 286 | 550 | 32.35 | |
6 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 13 | 285 | 516 | 39.69 | |
7 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 11 | 281 | 373 | 33.91 |
8 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 16 | 280 | 479 | 29.94 | |
9 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 7 | 278 | 302 | 43.14 |
10 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 8 | 275 | 305 | 38.13 | |
11 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 11 | 270 | 370 | 33.64 |
12 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 15 | 268 | 480 | 32.00 |
13 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 14 | 267 | 420 | 30.00 |
13 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 17 | 267 | 520 | 30.59 |
15 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 6 | 263 | 263 | 43.83 | |
16 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 21 | 253 | 513 | 24.43 | |
17 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 14 | 252 | 404 | 28.86 |
18 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 15 | 245 | 471 | 31.40 |
19 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 11 | 244 | 346 | 31.45 |
20 | Franěk Robert | Trutnov | 9 | 234 | 258 | 28.67 | |
21 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 13 | 228 | 304 | 23.38 |
22 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 9 | 221 | 282 | 31.33 |
22 | Pišl Jan | Třesovice | 15 | 221 | 349 | 23.27 | |
24 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 9 | 217 | 267 | 29.67 | |
24 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 16 | 217 | 353 | 22.06 |
26 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 12 | 210 | 321 | 26.75 |
27 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 24 | 204 | 378 | 15.75 | |
28 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 194 | 276 | 23.00 |
29 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 8 | 183 | 200 | 25.00 | |
29 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 10 | 183 | 234 | 23.40 |
31 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 11 | 182 | 244 | 22.18 |
32 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 18 | 181 | 352 | 19.56 |
33 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 13 | 180 | 270 | 20.77 |
34 | Gančarčík Karel | Pardubice | 13 | 179 | 237 | 18.23 | |
34 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 12 | 179 | 257 | 21.42 |
36 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 5 | 178 | 178 | 35.60 | |
37 | Bareš Vladimír | Slepotice | 7 | 176 | 187 | 26.71 | |
37 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 12 | 176 | 217 | 18.08 |
39 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 172 | 172 | 43.00 |
39 | Šinták Marek | Hradec Králové | 6 | 172 | 172 | 28.67 | |
41 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 8 | 170 | 194 | 24.25 |
42 | Tobolka Daniel | Nechanice | 8 | 165 | 174 | 21.75 | |
43 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 19 | 158 | 288 | 15.16 |
44 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 26 | 156 | 351 | 13.50 |
45 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 152 | 152 | 30.40 |
46 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 7 | 151 | 159 | 22.71 | |
47 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 6 | 150 | 150 | 25.00 | |
48 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 4 | 142 | 142 | 35.50 |
49 | Dostál Matouš | Králíky | 6 | 134 | 134 | 22.33 | |
50 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 9 | 123 | 152 | 16.89 |
51 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 121 | 121 | 30.25 |
52 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 120 | 120 | 40.00 |
53 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 7 | 119 | 126 | 18.00 |
54 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 8 | 116 | 127 | 15.88 |
55 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 4 | 109 | 109 | 27.25 |
56 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
57 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 99 | 99 | 24.75 |
58 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 98 | 98 | 32.67 |
59 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 15 | 90 | 143 | 9.53 |
60 | Taichner Radek | Mikulovice | 6 | 89 | 89 | 14.83 | |
61 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
62 | Pánek Vít | Sezemice | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
63 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
64 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
64 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
66 | Štěrba Petr | Sezemice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
67 | Novák Jan | Libišany | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
68 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
69 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
70 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
71 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
71 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
73 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
74 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
75 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
76 | Bertok Milan | Dublovice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
77 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
78 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
79 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
80 | Hofman David | Hrochův Týnec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
81 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
82 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
82 | Vondra Martin | Němčice | 2 | 4 | 4 | 2.00 |