Žebříček - Kraj Moravskoslezský - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 44 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sztymelski Andrzej | Karviná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2 | Sentivan Ladislav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
3 | Majda Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
4 | Štipka Tomáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
5 | Valečko Kamil | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
6 | Valečko Karel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
7 | Šebestík Daniel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
8 | Tőkőly Martin st. | Havířov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
9 | Pokorný Bohumil | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
9 | Pustějovský Maxim | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
11 | Bagar Šimon | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
11 | Mrkva Jiří | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
13 | Monsport Václav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
13 | Plachý Marek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
15 | Gvužď Ladislav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
15 | Malczyk Jiří ml. | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
15 | Malczyk Jiří st. | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
15 | Pokorný Alois | Ostrava | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
15 | Zelinka David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
20 | Beňo Daniel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
21 | Goňo Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
22 | Musil David | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
22 | Špok Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
24 | Bražina Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
24 | Mikula Andrzej | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
24 | Rovnaník Zdeněk st. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
27 | Kania Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
27 | Piechaczek Pavel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
27 | Veselka Richard | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
30 | Tovaryš Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
30 | Šišmič František | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
32 | Rzepka Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
33 | Bražina Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Bělunek Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Feix Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Hanuš Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Korf Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Mikulenka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Pavlík Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Poledník Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Ražnok Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Repaš Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Sigmund Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Trochta Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 |