Žebříček - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 4932 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 33 | 486 | 955 | 28.94 |
2 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 16 | 478 | 576 | 36.00 |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 28 | 475 | 862 | 30.79 |
4 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 17 | 470 | 577 | 33.94 |
5 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 29 | 455 | 779 | 26.86 |
6 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 30 | 452 | 849 | 28.30 |
7 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 31 | 447 | 830 | 26.77 |
8 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 19 | 445 | 594 | 31.26 |
9 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 41 | 436 | 967 | 23.59 |
10 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 37 | 432 | 826 | 22.32 |
11 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 30 | 421 | 740 | 24.67 |
12 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 30 | 418 | 750 | 25.00 |
13 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 27 | 412 | 675 | 25.00 |
14 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 27 | 405 | 660 | 24.44 |
15 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 31 | 403 | 722 | 23.29 |
15 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 22 | 403 | 602 | 27.36 | |
17 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 16 | 402 | 443 | 27.69 |
18 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 29 | 401 | 660 | 22.76 |
19 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 30 | 399 | 584 | 19.47 | |
20 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 23 | 394 | 554 | 24.09 |
21 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 16 | 391 | 448 | 28.00 |
22 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 23 | 389 | 557 | 24.22 |
23 | Rybenský Roman | Němčice | 22 | 384 | 486 | 22.09 | |
24 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 30 | 379 | 644 | 21.47 |
24 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 17 | 379 | 444 | 26.12 |
26 | Moravec Pavel | Čejov | 13 | 378 | 379 | 29.15 | |
27 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 31 | 377 | 684 | 22.06 |
28 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 23 | 374 | 485 | 21.09 |
28 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 30 | 374 | 603 | 20.10 |
30 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 30 | 368 | 633 | 21.10 |
31 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 19 | 364 | 451 | 23.74 |
32 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 24 | 363 | 545 | 22.71 |
32 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 16 | 363 | 409 | 25.56 |
34 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 20 | 361 | 441 | 22.05 | |
34 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 20 | 361 | 456 | 22.80 |
36 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 17 | 359 | 397 | 23.35 |
37 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 15 | 358 | 362 | 24.13 | |
38 | Kondras Přemysl | Pardubice | 18 | 357 | 428 | 23.78 | |
39 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 21 | 353 | 481 | 22.90 |
40 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 25 | 345 | 518 | 20.72 |
40 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 37 | 345 | 642 | 17.35 |
42 | Pánek Petr | Rakovník | 13 | 344 | 345 | 26.54 | |
43 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 13 | 343 | 361 | 27.77 | |
44 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 27 | 338 | 423 | 15.67 | |
45 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 30 | 337 | 557 | 18.57 |
46 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 16 | 336 | 371 | 23.19 |
47 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 17 | 334 | 375 | 22.06 |
48 | Čori Petr | Chodová Planá | 14 | 330 | 350 | 25.00 | |
49 | Pekárek Stanislav | Louny | 17 | 328 | 344 | 20.24 | |
50 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 23 | 327 | 448 | 19.48 |
50 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 17 | 327 | 383 | 22.53 |
52 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 13 | 326 | 332 | 25.54 |
53 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 21 | 322 | 425 | 20.24 |
54 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 15 | 319 | 336 | 22.40 | |
55 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 26 | 318 | 466 | 17.92 |
56 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 10 | 314 | 314 | 31.40 |
57 | Vlček Petr | Častolovice | 20 | 312 | 398 | 19.90 | |
58 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 27 | 310 | 475 | 17.59 |
59 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 17 | 309 | 376 | 22.12 |
60 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 307 | 307 | 30.70 |
61 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 18 | 303 | 334 | 18.56 |
61 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 24 | 303 | 399 | 16.63 |
63 | Beneš Karel | Bílina | 19 | 298 | 325 | 17.11 | |
63 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 14 | 298 | 307 | 21.93 | |
65 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 18 | 297 | 340 | 18.89 |
66 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 12 | 295 | 295 | 24.58 | |
67 | Polák Martin | Rakovník | 13 | 293 | 294 | 22.62 | |
68 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 24 | 292 | 369 | 15.38 |
68 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 25 | 292 | 366 | 14.64 |
70 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 18 | 291 | 308 | 17.11 | |
70 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 21 | 291 | 371 | 17.67 | |
72 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 11 | 290 | 290 | 26.36 | |
72 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 15 | 290 | 304 | 20.27 |
74 | Halíř Lukáš | Osek | 12 | 288 | 288 | 24.00 | |
75 | Tobolka Milan | Nechanice | 13 | 285 | 291 | 22.38 | |
76 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 12 | 284 | 284 | 23.67 | |
77 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 14 | 282 | 291 | 20.79 |
78 | Liščák Jan | Lubná | 18 | 281 | 287 | 15.94 | |
78 | Mach Václav | Pernink | 18 | 281 | 313 | 17.39 | |
80 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 14 | 280 | 283 | 20.21 |
80 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 21 | 280 | 315 | 15.00 |
82 | Kadlec František | Zlíč | 29 | 279 | 365 | 12.59 | |
83 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 13 | 276 | 277 | 21.31 |
84 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 14 | 275 | 283 | 20.21 |
85 | Sudík Miloslav | Kochánky | 12 | 274 | 274 | 22.83 | |
86 | Kučera Lukáš | Dašice | 12 | 271 | 271 | 22.58 | |
87 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 22 | 270 | 378 | 17.18 |
87 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 22 | 270 | 333 | 15.14 |
89 | Brendl Patrik | Lanškroun | 12 | 268 | 268 | 22.33 | |
89 | Přibyl David | Vlčice | 14 | 268 | 278 | 19.86 | |
91 | Hložek František | Bílina | 23 | 267 | 362 | 15.74 | |
91 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 14 | 267 | 269 | 19.21 | |
91 | Shershen Volodymyr | Praha | 12 | 267 | 267 | 22.25 | |
94 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 10 | 266 | 266 | 26.60 | |
95 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 14 | 263 | 266 | 19.00 | |
96 | Chýle Petr | Bílina | 10 | 261 | 261 | 26.10 | |
96 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 22 | 261 | 297 | 13.50 |
98 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 18 | 259 | 292 | 16.22 |
99 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 8 | 254 | 254 | 31.75 | |
100 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 9 | 253 | 253 | 28.11 |
100 | Výborný Jiří | Teplá | 11 | 253 | 253 | 23.00 | |
102 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 21 | 252 | 268 | 12.76 | |
103 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 16 | 250 | 258 | 16.13 |
104 | Turský Jindřich | Krchleby | 20 | 249 | 299 | 14.95 | |
104 | Šlesinger Martin | Rakovník | 12 | 249 | 249 | 20.75 | |
106 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 22 | 247 | 297 | 13.50 | |
107 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 29 | 246 | 337 | 11.62 | |
108 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 13 | 245 | 246 | 18.92 | |
109 | Žemlička Radek | Slatiňany | 10 | 244 | 244 | 24.40 | |
110 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 10 | 240 | 240 | 24.00 |
111 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 8 | 239 | 239 | 29.88 | |
112 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 11 | 238 | 238 | 21.64 | |
113 | Kabát Miroslav | Třemošná | 9 | 237 | 237 | 26.33 | |
114 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 10 | 233 | 233 | 23.30 |
114 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 15 | 233 | 251 | 16.73 |
114 | Šnicer Petr | Veltěže | 11 | 233 | 233 | 21.18 | |
117 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 12 | 231 | 231 | 19.25 | |
118 | Zoul Artur | Žatec | 9 | 228 | 228 | 25.33 | |
119 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 17 | 226 | 231 | 13.59 |
120 | Hovorka Jan | Teplá | 10 | 223 | 223 | 22.30 | |
120 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 10 | 223 | 223 | 22.30 | |
120 | Soukup Ivo | Třebíč | 11 | 223 | 223 | 20.27 | |
123 | Takács Pavel | Světnov | 11 | 219 | 219 | 19.91 | |
124 | Mareš Pavel | Praha | 16 | 218 | 227 | 14.19 | |
124 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 15 | 218 | 223 | 14.87 |
126 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 15 | 216 | 229 | 15.27 | |
127 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 13 | 215 | 216 | 16.62 |
127 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 10 | 215 | 215 | 21.50 | |
129 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 9 | 210 | 210 | 23.33 |
130 | Hampejs David | Bílina | 10 | 209 | 209 | 20.90 | |
130 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 9 | 209 | 209 | 23.22 | |
130 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 11 | 209 | 209 | 19.00 |
133 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 8 | 208 | 208 | 26.00 | |
133 | Rejnart Jan | Teplice | 8 | 208 | 208 | 26.00 | |
135 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 12 | 207 | 207 | 17.25 |
135 | Švanda Radek | Česká Skalice | 10 | 207 | 207 | 20.70 | |
137 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 9 | 205 | 205 | 22.78 | |
138 | Sobotka Josef | Perštejn | 12 | 201 | 201 | 16.75 | |
139 | Kopřiva Josef | Hříškov | 8 | 200 | 200 | 25.00 | |
139 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 8 | 200 | 200 | 25.00 | |
139 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 9 | 200 | 200 | 22.22 | |
142 | Jaroš Marek | Hostinné | 13 | 198 | 199 | 15.31 | |
142 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 11 | 198 | 198 | 18.00 |
144 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 10 | 196 | 196 | 19.60 | |
145 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 6 | 194 | 194 | 32.33 | |
146 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 7 | 193 | 193 | 27.57 | |
146 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 6 | 193 | 193 | 32.17 | |
148 | Peťovský Ivan | Želetava | 7 | 191 | 191 | 27.29 | |
149 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 8 | 188 | 188 | 23.50 | |
149 | Mendel Milan | Pšovky | 15 | 188 | 191 | 12.73 | |
151 | Bertok Milan | Dublovice | 13 | 187 | 188 | 14.46 | |
151 | Mareš Vladimír | Praha | 16 | 187 | 191 | 11.94 | |
153 | Vorlíček František | Kostomlátky | 9 | 182 | 182 | 20.22 | |
154 | Slavík Alexej | Vilémov | 17 | 180 | 185 | 10.88 | |
154 | Zoul Marek | Žatec | 7 | 180 | 180 | 25.71 | |
156 | Pišna Celestýn | Kamenice | 17 | 179 | 191 | 11.24 | |
157 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 14 | 177 | 179 | 12.79 | |
158 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 11 | 176 | 176 | 16.00 | |
159 | Půta Jiří | Plzeň | 11 | 175 | 175 | 15.91 | |
160 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 17 | 174 | 187 | 11.00 | |
160 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 9 | 174 | 174 | 19.33 | |
160 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 15 | 174 | 177 | 11.80 |
163 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 10 | 171 | 171 | 17.10 | |
163 | Klement Antonín | Chranišov | 17 | 171 | 178 | 10.47 | |
165 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 7 | 169 | 169 | 24.14 | |
165 | Tobolka Daniel | Nechanice | 7 | 169 | 169 | 24.14 | |
165 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 9 | 169 | 169 | 18.78 | |
168 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 19 | 168 | 196 | 10.32 |
168 | Svoboda Jiří | Pašinka | 11 | 168 | 168 | 15.27 | |
170 | Chýle Oldřich | Bílina | 9 | 167 | 167 | 18.56 | |
171 | Bedrník Jan | Jaroměř | 7 | 165 | 165 | 23.57 | |
171 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 13 | 165 | 166 | 12.77 | |
171 | Provazník Michal | Dřenice | 6 | 165 | 165 | 27.50 | |
171 | Schingler Karel | Lovosice | 10 | 165 | 165 | 16.50 | |
175 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 13 | 162 | 163 | 12.54 | |
176 | Krejčí Petr | Kněževes | 7 | 161 | 161 | 23.00 | |
177 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 8 | 159 | 159 | 19.88 | |
178 | Hladík Jiří | Častolovice | 12 | 157 | 157 | 13.08 | |
178 | Nimko Marian | Praha | 5 | 157 | 157 | 31.40 | |
180 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 11 | 156 | 156 | 14.18 | |
180 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 11 | 156 | 156 | 14.18 |
182 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 15 | 155 | 158 | 10.53 | |
183 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 7 | 154 | 154 | 22.00 | |
184 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 6 | 153 | 153 | 25.50 | |
184 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 8 | 153 | 153 | 19.13 | |
186 | Mendl Radek | Telč | 6 | 152 | 152 | 25.33 | |
186 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 9 | 152 | 152 | 16.89 | |
188 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 6 | 151 | 151 | 25.17 | |
188 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 7 | 151 | 151 | 21.57 |
190 | Vicher Milan | Plzeň | 5 | 150 | 150 | 30.00 | |
191 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 7 | 148 | 148 | 21.14 | |
192 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 12 | 147 | 147 | 12.25 | |
193 | Sičák Pavel | Jaroměř | 6 | 146 | 146 | 24.33 | |
194 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 9 | 144 | 144 | 16.00 |
195 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 7 | 143 | 143 | 20.43 | |
196 | Kosař Jiří st. | Opočno | 12 | 141 | 141 | 11.75 | |
196 | Koštálek Jiří | Oplany | 10 | 141 | 141 | 14.10 | |
198 | Kovář Martin | Kladruby | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
198 | Puschar Viktor | Praha | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
200 | Raniak Martin | Třešť | 8 | 136 | 136 | 17.00 | |
201 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 135 | 135 | 15.00 |
202 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 5 | 134 | 134 | 26.80 |
202 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 5 | 134 | 134 | 26.80 |
202 | Vican Roman | Přeštice | 6 | 134 | 134 | 22.33 | |
202 | Šuchal Juraj | Markovice | 7 | 134 | 134 | 19.14 | |
206 | Cablk Jan | Pravonín | 7 | 132 | 132 | 18.86 | |
206 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 6 | 132 | 132 | 22.00 | |
206 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 13 | 132 | 133 | 10.23 | |
206 | Pleskot Jan | Hrobice | 11 | 132 | 132 | 12.00 | |
210 | Hurt Martin | Zbraslavice | 11 | 131 | 131 | 11.91 | |
211 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 5 | 130 | 130 | 26.00 | |
212 | Edl Milan | Plzeň | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
212 | Krýsl Pavel | Ledce | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
214 | Antoš Marek | Běchary | 5 | 128 | 128 | 25.60 | |
214 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 9 | 128 | 128 | 14.22 | |
214 | Poláček Petr st. | Příbram | 6 | 128 | 128 | 21.33 | |
214 | Volf Jakub | Žďár | 8 | 128 | 128 | 16.00 | |
218 | Bulak Serhiy | Praha | 8 | 127 | 127 | 15.88 | |
218 | Pánek Vít | Sezemice | 8 | 127 | 127 | 15.88 | |
218 | Riedl Michal | Humpolec | 6 | 127 | 127 | 21.17 | |
221 | Charvát Valentin | Jihlava | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
221 | Trousil Lukáš | Libín | 9 | 124 | 124 | 13.78 | |
223 | Mareš Ladislav | Praha | 7 | 123 | 123 | 17.57 | |
223 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 6 | 123 | 123 | 20.50 | |
225 | Macháček Pavel | Loučky | 8 | 122 | 122 | 15.25 | |
225 | Polák Lukáš | Senomaty | 8 | 122 | 122 | 15.25 | |
225 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 7 | 122 | 122 | 17.43 | |
228 | Lévai Josef | Jenišov | 14 | 121 | 123 | 8.79 | |
229 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 9 | 120 | 120 | 13.33 | |
229 | Tecl Petr | Tábor | 7 | 120 | 120 | 17.14 | |
231 | Burak Oleh | Praha | 10 | 119 | 119 | 11.90 | |
231 | Slezák Tomáš | Sokolov | 6 | 119 | 119 | 19.83 | |
231 | Smítka Josef st. | Kaňk | 7 | 119 | 119 | 17.00 | |
234 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 7 | 117 | 117 | 16.71 | |
234 | Dodek Lubor | Lupenice | 5 | 117 | 117 | 23.40 | |
236 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 8 | 116 | 116 | 14.50 | |
236 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
236 | Richter Dalibor | Rumburk | 5 | 116 | 116 | 23.20 | |
236 | Studený Vojtěch | Byšice | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
240 | Ficner Jiří | Lanškroun | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
240 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 7 | 115 | 115 | 16.43 | |
240 | Michálek Jan | Otovice | 8 | 115 | 115 | 14.38 | |
240 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
240 | Polívka Stanislav | Litoměřice | 5 | 115 | 115 | 23.00 | |
245 | Beroušek Petr | Plzeň | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
245 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 7 | 114 | 114 | 16.29 | |
245 | Hos Martin | Otín | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
245 | Motl František | Bečov | 7 | 114 | 114 | 16.29 | |
249 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 10 | 113 | 113 | 11.30 | |
249 | Kubeš David | Kněžice | 4 | 113 | 113 | 28.25 | |
249 | Lévai Jan st. | Dalovice | 15 | 113 | 116 | 7.73 | |
249 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 8 | 113 | 113 | 14.13 | |
253 | Brůna Jan | Rumburk | 6 | 112 | 112 | 18.67 | |
253 | Skalický Miroslav | Příbram | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
253 | Černohlávek Martin | Barchov | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
256 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 111 | 111 | 18.50 |
256 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 9 | 111 | 111 | 12.33 | |
258 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 6 | 110 | 110 | 18.33 | |
258 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 5 | 110 | 110 | 22.00 |
258 | Sochor Martin | Petrohrad | 8 | 110 | 110 | 13.75 | |
258 | Žižka Radek | Holýšov | 3 | 110 | 110 | 36.67 | |
262 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 8 | 109 | 109 | 13.63 |
262 | Kubeš Václav | Levousy | 7 | 109 | 109 | 15.57 | |
262 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 4 | 109 | 109 | 27.25 | |
262 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 6 | 109 | 109 | 18.17 | |
262 | Šupa Josef | Hradec Králové | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
267 | Bártík Miloslav | Plzeň | 6 | 108 | 108 | 18.00 | |
267 | Dostál Matouš | Králíky | 5 | 108 | 108 | 21.60 | |
267 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 6 | 108 | 108 | 18.00 | |
270 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 10 | 107 | 107 | 10.70 | |
270 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
272 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 7 | 106 | 106 | 15.14 |
272 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 7 | 106 | 106 | 15.14 | |
272 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 5 | 106 | 106 | 21.20 | |
275 | Würz Dalibor | Hořesedly | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
276 | Borovka Luboš | Vodňany | 6 | 104 | 104 | 17.33 | |
277 | Chumash Yevhenii | Praha | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
277 | Dudáš Jan | Řeřichy | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
277 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 9 | 103 | 103 | 11.44 | |
277 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 8 | 103 | 103 | 12.88 |
281 | Kudry Marek | Cerhenice | 7 | 102 | 102 | 14.57 | |
281 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
281 | Riedl Filip | Humpolec | 6 | 102 | 102 | 17.00 | |
281 | Vaněk Michal | Litoměřice | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
285 | Hanzal Ondřej | Želetava | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
285 | Rubina Vladimír | Liblice | 8 | 101 | 101 | 12.63 | |
285 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 10 | 101 | 101 | 10.10 | |
288 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
288 | Pryl Stanislav | Pardubice | 6 | 100 | 100 | 16.67 | |
290 | Hanuš Pavel | Pardubice | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
290 | Holubec Milan | Ostrov | 5 | 99 | 99 | 19.80 | |
290 | Košina Pavel | Domanín | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
290 | Ptáček Radek | Rakovník | 6 | 99 | 99 | 16.50 | |
290 | Schubert Martin | Chranišov | 5 | 99 | 99 | 19.80 | |
290 | Seidl Jan | Zbiroh | 10 | 99 | 99 | 9.90 | |
290 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 7 | 99 | 99 | 14.14 | |
297 | Klouček Jan st. | Branná | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
298 | Tlustý Luboš | Svratouch | 5 | 97 | 97 | 19.40 | |
298 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
298 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
301 | Karásek Pavel | Klášterec | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
301 | Klich Václav | Rakovník | 5 | 96 | 96 | 19.20 | |
301 | Provazník Jiří | Dřenice | 5 | 96 | 96 | 19.20 | |
301 | Pásler Vlastimil | Spyta | 16 | 96 | 100 | 6.25 | |
301 | Tomšík Jan | Křižanov | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
301 | Vnouček Stanislav | Praha | 10 | 96 | 96 | 9.60 | |
301 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 7 | 96 | 96 | 13.71 | |
308 | Charvát Adam | Libočany | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
308 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 6 | 95 | 95 | 15.83 | |
308 | Kaplan Filip | Přívozec | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
308 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 7 | 95 | 95 | 13.57 | |
308 | Sochor Michal | Petrohrad | 6 | 95 | 95 | 15.83 | |
313 | Pišl Lukáš | Javornice | 7 | 94 | 94 | 13.43 | |
313 | Vlk Petr | Rumburk | 10 | 94 | 94 | 9.40 | |
315 | Riedl Patrik | Humpolec | 5 | 93 | 93 | 18.60 | |
315 | Sýkora David | Rakovník | 6 | 93 | 93 | 15.50 | |
317 | Bureš Jan | Počátky | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
317 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 6 | 92 | 92 | 15.33 | |
317 | Hodík Martin | Slepotice | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
320 | Daniš Petr | Kácov | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
320 | Hruška Václav | Vestec | 7 | 91 | 91 | 13.00 | |
320 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
320 | Rozum Pavel | Třemošná | 8 | 91 | 91 | 11.38 | |
320 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
325 | Bartoš František | Chotěšov | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
325 | Otradovský Josef | Lanškroun | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
325 | Prášek Zdeněk | Vémyslice | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
325 | Sochor Václav | Přeštice | 7 | 90 | 90 | 12.86 | |
329 | Nitsche Martin | Vrchovina | 5 | 89 | 89 | 17.80 | |
329 | Varga Stanislav | Holýšov | 6 | 89 | 89 | 14.83 | |
331 | Brož Marek | Hodějovice | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
331 | Pavlíček Kamil | Praha | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
333 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 6 | 87 | 87 | 14.50 | |
333 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
333 | Bílek Milan | Zlosyň | 10 | 87 | 87 | 8.70 | |
333 | Plánička Václav st. | Srby | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
337 | Laitner František | Kněževes | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
337 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
337 | Tauber Pavel | Němčičky | 6 | 86 | 86 | 14.33 | |
340 | Dostálek Adolf | Hostinné | 6 | 85 | 85 | 14.17 | |
340 | Horák Pavel | Žiželice | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
340 | Spiller Karel | Stod | 6 | 85 | 85 | 14.17 | |
340 | Studničný Daniel | Buda | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
340 | Vašata Matěj | Kvasiny | 6 | 85 | 85 | 14.17 | |
345 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
346 | Horyna Tomáš | Broumov | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
346 | Kasl Luboš | Plzeň | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
346 | Koten Petr | Jihlava | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
346 | Rambousek Stanislav | Třebíč | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
346 | Raniak Milan | Třešť | 7 | 82 | 82 | 11.71 | |
351 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 10 | 81 | 81 | 8.10 | |
351 | Jarkovský Jiří | Blešno | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
351 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
354 | Drabík Martin | Kocléřov | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
354 | Váňa Jindřich | Praha | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
356 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
356 | Kuczawski Petr | Světlá nad Sázavou | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
358 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
358 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
358 | Matějka Václav | Nové Hrady | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
358 | Musílek Petr | Chotěboř | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
358 | Slezák Luboš | Jílovice | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
363 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
363 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 6 | 77 | 77 | 12.83 | |
363 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
363 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 77 | 77 | 15.40 | |
363 | Prokop Václav | Jaroměř | 7 | 77 | 77 | 11.00 | |
368 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
368 | Dušek Jan | Kutná Hora | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
368 | Kadlubec Milan | 2 | 76 | 76 | 38.00 | ||
368 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 5 | 76 | 76 | 15.20 | |
368 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
373 | Borový Luděk | Libčice | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
373 | Cingroš Jakub | Stod | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
373 | Císař Martin | Plzeň | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
373 | Krupka Jiří | Telce | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
373 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 6 | 75 | 75 | 12.50 | |
373 | Samek Tomáš | Vrdy | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
373 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
380 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
380 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
380 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
380 | Jánošík David | Liberec | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
380 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
385 | Amerling František | Kladruby | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
385 | Machač Václav | Drahov | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
385 | Macháně Radek | Krčín | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
385 | Nerad Rostislav | Jílové | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
385 | Oubrecht Jiří | 2 | 73 | 73 | 36.50 | ||
385 | Pešek Jan | Chrudim | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
385 | Prášek Marek | Vémyslice | 5 | 73 | 73 | 14.60 | |
385 | Říčař Zdeněk | Vítězná | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
393 | Kučera David | Nová Bystřice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
393 | Slavík Jaromír | Humpolec | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
393 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
396 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 5 | 71 | 71 | 14.20 | |
396 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
396 | Sikora Milan | 2 | 71 | 71 | 35.50 | ||
396 | Smola Pavel | Budíkov | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
396 | Vojíř Radek | Podbořany | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
396 | Zahradník Michal | Platenice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
396 | Zajíc David | Kamenice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
396 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
404 | Heřman Karel | Blovice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
404 | Horáček Radim | Vlastějovice | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
404 | Hrazdíra Petr | Blansko | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
404 | Janeček Josef | Hradec Králové | 5 | 70 | 70 | 14.00 | |
404 | Szabó Laco | 2 | 70 | 70 | 35.00 | ||
404 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
410 | Joudal Milan | Hradec Králové | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
410 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
410 | Mareš Jan ml. | Praha | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
410 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
410 | Pýcha Hynek | Skryje | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
410 | Černý Václav | Merklín | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
416 | Beneš Zdeněk | Peruc | 6 | 68 | 68 | 11.33 | |
416 | Bárta Václav | Přeštice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
416 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
416 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
416 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
416 | Roudnický Václav | Kochánky | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
416 | Studničný Jakub | Jivina | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
423 | Adamec Jakub | Závidkovice | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
423 | Kovačka Josef | Ratboř | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
423 | Kukla Jiří | Pardubice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
423 | Loužil Vít | Kutná Hora | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
427 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
427 | Hofman Denis | Nový Bor | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
427 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
427 | Nový Miroslav | Liberec | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
427 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
427 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
427 | Větrovský Jiří | 2 | 66 | 66 | 33.00 | ||
434 | Adámek Luděk | Benátky nad Jizerou | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
434 | Bříza Matěj | Hostinné | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
434 | Hofman Vojtěch | Nymburk | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
434 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
434 | Tůma Jakub | Rousínov | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
434 | Vojíř Josef | Vroutek | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
434 | Válka Ondřej | Želiv | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
434 | Vávra Luboš | Lanškroun | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
434 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
443 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
443 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 11 | 64 | 64 | 5.82 | |
443 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
443 | Leško Jiří | Oldřichov | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
443 | Škoda František | Pacov | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
448 | Adamčuk Jan | Rakovník | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
448 | Beneš Milan | Tušť | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
448 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
448 | Dohnal František | Ostrov | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
448 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 5 | 63 | 63 | 12.60 |
448 | Nauš Vladislav | Blížejov | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
448 | Neumann Zdeněk | Domanín | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
448 | Procházka Petr | Křimice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
448 | Průša Vladimír | Želetava | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
448 | Vodvářka Matyáš | Krakovany | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
448 | Václavík David | Vehlovice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
459 | Bureš Václav | Nová Ves | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
459 | Bříza Petr | Hostinné | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
459 | Cón Lukáš | Sloveč | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
459 | Horáček Tomáš | Jedovnice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
459 | Kadlubiec Ota st. | 2 | 62 | 62 | 31.00 | ||
459 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
459 | Tošer Jaroslav ml. | Ústrašín | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
459 | Vorel Jiří | Pelhřimov | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
459 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
459 | Žižka Ladislav | Holýšov | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
469 | Dušák Patrik | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
469 | Hrabě František | Rumburk | 7 | 61 | 61 | 8.71 | |
469 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
469 | Klimeš Jan | Čimelice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
469 | Motyčka Martin | Opočno | 6 | 61 | 61 | 10.17 | |
469 | Vegricht Martin | Praha | 5 | 61 | 61 | 12.20 | |
469 | Černý Martin | Babice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
476 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 5 | 60 | 60 | 12.00 | |
476 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
476 | Hanzl Antonín | Nymburk | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
476 | Jedlička Jiří | Praha | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
476 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
476 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
476 | Poláček Tomáš | Vítězná | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
476 | Vařecha Luděk | Poděbrady | 5 | 60 | 60 | 12.00 | |
476 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
476 | Řabek Filip | Břasy | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
486 | Beznosek Jakub | Výrava | 5 | 59 | 59 | 11.80 | |
486 | Böhm František st. | Chrastava | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
486 | Děček Milan | Sloveč | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
486 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 7 | 59 | 59 | 8.43 | |
486 | Hnilička Jiří | České Velenice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
486 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
486 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
493 | Horák Jan st. | Lodín | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
493 | Hubáček Vít | Tábor | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
493 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
496 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
496 | Glencner Marek | Sruby | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
496 | Hampl Jiří | Vrchlabí | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
496 | Heczko Tadeáš | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
496 | Hřava Jaroslav | Litoměřice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
496 | Klouček Jan ml. | Branná | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
496 | Kowala Petr | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
496 | Malý František | Kostelní Radouň | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
496 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
496 | Zajíc Ladislav | Kamenice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
496 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
496 | Švec Jakub | Zhořec | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
508 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 6 | 56 | 56 | 9.33 | |
508 | Kršek Jan | Pacov | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
508 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 11 | 56 | 56 | 5.09 | |
508 | Obadal Ladislav | Mohelnice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
508 | Skačan Milan | Žlutice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
508 | Tonkoskhur Eugenyi | Praha | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
508 | Tůma Jiří | Rousínov | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
508 | Večeřa Jiří | Hradec Králové | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
508 | Vican Marek | Přeštice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
508 | Vrábel Pavel | Chlumín | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
508 | Váňa Michal | Vepřek | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
519 | Babán Jakub | Peruc | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
519 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
519 | Fodor Petr | Třebestovice | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
519 | Kovář Antonín | Kladruby | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
519 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
519 | Macal Karel | Veltrusy | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
519 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
519 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
519 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
519 | Prokeš Milan | Libochovice | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
519 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 5 | 55 | 55 | 11.00 | |
519 | Vaňura Jaroslav | Chvatěruby | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
519 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
519 | Zelenka Pavel | Grunta | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
519 | Šimůnek Jiří | Klatovy | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
534 | Bárta František | Branná | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
534 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
534 | Hrabáň Radim | Čáslav | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
534 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
534 | Jícha Luděk | Smilovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
534 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
534 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
534 | Pátek David | Králův Dvůr | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
534 | Skačan Ivan | Žlutice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
534 | Solil Petr | Poříčany | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
534 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
534 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
546 | Babka Pavel | Chloumek | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
546 | Bělovský Jan | Chotěboř | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
546 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
546 | Dušák Pavel ml. | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
546 | Horák David | Luže | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
546 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
546 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
546 | Skalický Matěj | Příbram | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
546 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
555 | Celý Vlastimil | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
555 | Cihelka Marek | Příbram | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
555 | Daneš Jaroslav | Louny | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
555 | David Martin st. | Rakovník | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
555 | Dezort Jiří | Kuřivody | 6 | 52 | 52 | 8.67 | |
555 | Diviš Vladimír | Srby | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
555 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
555 | Nekula Libor | Dobroutov | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
555 | Skalický Jakub | Příbram | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
555 | Strejček Zdeněk | 2 | 52 | 52 | 26.00 | ||
565 | Furthner Jan | Bečváry | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
565 | Hora František st. | Václavy | 5 | 51 | 51 | 10.20 | |
565 | John Roman | Opočno | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
565 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
565 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
565 | Pop Michal | Rychnov nad Kněžnou | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
565 | Techlovský Jiří | Sloveč | 5 | 51 | 51 | 10.20 | |
565 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
565 | Šplíchal Petr | Prostějov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
574 | Balcar Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
574 | Hudeček František | Chýšť | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
574 | Kočí Jaroslav | Praha | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
574 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
574 | Novák Petr | Čankovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
574 | Pavlík Tomáš | Býkev | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
574 | Silvar Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
574 | Tureček Jan | Klatovy | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
574 | Vídeňský Zdeněk ml. | Lhotice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
574 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
574 | Šlesinger Miroslav | Rakovník | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
574 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
586 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
586 | Fiedler Luděk | Pardubice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
586 | Kříž Josef | Smrk | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
586 | Miklian Roman | Petrovice | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
586 | Vařák Jiří | Pokojov | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
591 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
591 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
591 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 6 | 48 | 48 | 8.00 | |
591 | Jelínek Jakub | Načešice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
591 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
591 | Kazda Jan | Nýrsko | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
591 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
591 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
591 | Slavík Michal | Kopidlno | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
591 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
591 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
591 | Vrabec Jiří | Plzeň | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
591 | Vískot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
591 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 5 | 48 | 48 | 9.60 | |
591 | Zeman Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
591 | Žížala Jan | Praha | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
607 | Bartoš Radek | Vysoké Mýto | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
607 | Havel Jaroslav | Kladruby | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
607 | Horáček Josef | 2 | 47 | 47 | 23.50 | ||
607 | Kadeřábek Jaroslav | Liběchov | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
607 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
607 | Lelek Miroslav | Neratovice | 5 | 47 | 47 | 9.40 | |
607 | Lochman Pavel | Zdelov | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
607 | Treml Jan | Praha | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
607 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
607 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
617 | Carda Radek | Opočno | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
617 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
617 | Loužil Jan | Kutná Hora | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
617 | Mlčák Luboš | Domanín | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
617 | Novák Jan | Libišany | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
617 | Novák Petr | Ostrov | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
617 | Papež Jiří | Hradec Králové | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
617 | Simeonov David | 2 | 46 | 46 | 23.00 | ||
617 | Sýkora Jan | České Budějovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
617 | Tepřík Lukáš | Slavonice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
617 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
617 | Čihák Michal | Hostinné | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
617 | Šindler Karel | Lovosice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
617 | Šuchal Adam | Markovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
631 | Brádler Petr | Červená Voda | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
631 | Gogolák Jan st. | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
631 | Hladík Roman | Blovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
631 | Hlaváček Karel | Humpolec | 5 | 45 | 45 | 9.00 | |
631 | Janouškovec Vilém | Staňkov | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
631 | Kaplan Petr | Semošice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
631 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 6 | 45 | 45 | 7.50 | |
631 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
631 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
631 | Picek Martin | Žďár | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
631 | Syrový František | Stratov | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
631 | Tichý Petr | Slatiňany | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
631 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
631 | Vykydal Vojtěch | 3 | 45 | 45 | 15.00 | ||
631 | Zloský Albert | 2 | 45 | 45 | 22.50 | ||
631 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 5 | 45 | 45 | 9.00 | |
647 | Bárta Lukáš | Buřenice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
647 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 6 | 44 | 44 | 7.33 | |
647 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
647 | Kovář Jan | Praha | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
647 | Malaník Petr | Nová Olešná | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
647 | Polívka Šimon | Mšeno | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
647 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
647 | Sitta Bohuslav | Taneček | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
647 | Szotkowski David | Mnichovo Hradiště | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
647 | Vařecha Jiří | Karlovy Vary | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
647 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
647 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
647 | Šimůnek Karel | Mělník | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
660 | Eder Vlastimil | Brozánky | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
660 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
660 | Havelka Luboš | Drásov | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
660 | Hovorka Bohumil | Černovice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
660 | Miček František | Křetín | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
660 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
660 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
660 | Paclt Pavel | Louny | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
660 | Plíšek Radoslav | Klatovy | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
660 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
660 | Touš Pavel st. | Tachov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
660 | Zdráhala Petr | Všejany | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
660 | Čech Jaroslav | Plzeň | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
660 | Čech Rostislav | Třebíč | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
674 | Bříza Filip | Jiřice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
674 | Dorušák Jaromír | Vysoké Mýto | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
674 | Fišer Libor st. | Louny | 7 | 42 | 42 | 6.00 | |
674 | Hejplík Jaroslav | Kladruby | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
674 | Hofman David | Hrochův Týnec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
674 | Koníř Aleš | Pardubice | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
674 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 5 | 42 | 42 | 8.40 |
674 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
674 | Novotný Václav | 2 | 42 | 42 | 21.00 | ||
674 | Novák Marek | Rumburk | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
674 | Ondra Jiří | Slavkovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
674 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
674 | Rubína Vladimír | Liblice | 8 | 42 | 42 | 5.25 | |
674 | Vnouček Petr | Praha | 7 | 42 | 42 | 6.00 | |
674 | Vondra Martin | Němčice | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
689 | Böhm František ml. | Chrastava | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
689 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
689 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
689 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
689 | Ficek Petr | Svitavy | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
689 | Frič Michal | Koválovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
689 | Galko Lubomír | Břilice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
689 | Janda Vojtěch | Pašinka | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
689 | Kahoun Libor | 2 | 41 | 41 | 20.50 | ||
689 | Kašpar Richard | Náchod | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
689 | Košnar Lukáš | Časy | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
689 | Menc Josef | Vrchlabí | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
689 | Prchal Jan | Lučice | 7 | 41 | 41 | 5.86 | |
689 | Půta Roman | Plzeň | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
689 | Richtr Pavel | Vápensko | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
689 | Studnička Jan | Pardubice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
689 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
689 | Svoboda Josef | Kozlov | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
689 | Tegel Radek | Nová Paka | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
689 | Vnouček Petr ml. | Praha | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
709 | Back Tobias | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
709 | Buchta Adam | Mělník | 5 | 40 | 40 | 8.00 | |
709 | Dostálek Jiří | Mirovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
709 | Drdlík Miloslav | Velká Bíteš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
709 | Dvořák Josef | Krahulčí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
709 | Erban Jiří | Hostinné | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
709 | Galko Daniel | Břilice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
709 | Heczko Marian | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
709 | Hess Tomáš | Zálší | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
709 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 7 | 40 | 40 | 5.71 | |
709 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
709 | Jelínek Libor | Třibřichy | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
709 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 5 | 40 | 40 | 8.00 | |
709 | Krummer Miroslav | Kounice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
709 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
709 | Máslo Leoš | Police nad Metují | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
709 | Nevrla Dominik | Valašské Meziříčí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
709 | Pakosta Oldřich | Jimramov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
709 | Pakárek Michael | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
709 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
709 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
709 | Prášek Karel | Vémyslice | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
709 | Pávek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
709 | Rybka Jan | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
709 | Salaba David | Jilemnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
709 | Sikora Ervin | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
709 | Sopko Adam | Hunpolec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
709 | Szëlöllöszi David | Rumburk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
709 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
709 | Zemánek Martin | Jablonec nad Nisou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
709 | Švanda Jan | Velký Osek | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
709 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
741 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
741 | Burock Jiří | Neratovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
741 | Břinda Karel | Blovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
741 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
741 | Duchoň Robert | Valašské Meziříčí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
741 | Dvořák Miloš st. | Trutnov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
741 | Heczko Bohuslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
741 | Heczko Marek | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
741 | Horák Jan | Brno | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
741 | Hrubý Pavel | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
741 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
741 | Kadlec Roman | Mirovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
741 | Krčma Ladislav | Přistoupim | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
741 | Ladýř Josef | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
741 | Loudil Jaroslav | Lysá nad Labem | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
741 | Machala Jaroslav | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
741 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
741 | Netolický Pavel | Kutná Hora | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
741 | Novotný Daniel | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
741 | Novotný Matěj | Železný Brod | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
741 | Pelc Pavel | Předklášteří | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
741 | Pergler Martin | Hradec Králové | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
741 | Petera Antonín | Lipnička | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
741 | Pospíšil Sebastian | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
741 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
741 | Velebný Pavel | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
741 | Veselý Adam | Stránecká Zhoř | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
741 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
741 | Časta František | Přeštice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
770 | Benedek Štefan | Vroutek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Beránek Michal | Česká Bělá | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
770 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Casian Ivan | Humpolec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Chábera Radek | Mlékovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
770 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
770 | Faitl Marek | Karlovy Vary | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
770 | Hrdina Marek | Bělá pod Bezdězem | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
770 | Hroch Bedřich | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
770 | Jančar Vojtěch | Březnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Javůrek Karel | Choceň | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Jonák Martin | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
770 | Koláček Štěpán | Vrchlabí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
770 | Kolář Matyas | Světlá nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Kopecký Petr | Ledeč nad Sázavou | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
770 | Korytár Pavel | Mariánské Lázně | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
770 | Krejčí Josef | Březina | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
770 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
770 | Moravec Milan st. | Spolí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
770 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Pekárek Marek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
770 | Rýdl Filip | Pelhřimov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Sikobski Andrej | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
770 | Strašák Bohumil | Český Brod | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 38 | 38 | 9.50 |
770 | Urban Martin | Hluboká nad Vltavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Vavruška Martin | Sudoměř | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
770 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Vinš Michal | Brniště | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Vlach Milan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
770 | Zahradník Roman | Pelechov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
770 | Zmarzlák Štěpán st. | Valašské Meziříčí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Čeněk Josef | Chrastava | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
770 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
770 | Švec Michal | Kácov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
809 | Bank Jan | Řečany nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Bez Roman | Pacov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
809 | Běle Václav ml. | Březnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Cingroš Roman | Stod | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
809 | Dupák Martin | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
809 | Děček Filip | Městec Králové | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Havlíček Martin | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
809 | Horáček Jan | Ohrazenice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Jiřička Jakub | Vrchlabí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
809 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Kalus Petr | Litomyšl | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Kaufman Pavel | Stráž pod Ralskem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Knap Pavel | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
809 | Kohout Mykola | Mirovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Kos Tomáš | Jindřichův Hradec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Kosík Jan | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
809 | Krupička Vojtěch | Soběslav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Krym Petr | Kladruby | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
809 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Mareš Daniel | Krchleby | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
809 | Novotný Petr | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Pecher Petr | Strakonice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
809 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
809 | Pojer Milan st. | Nepomuk | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Prokesz Jakub | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
809 | Schmid Jan ml. | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
809 | Sibik Andrzej | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
809 | Sixta Jan | Týnec nad Labem | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
809 | Sixta Milan | Nymburk | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Szkandera Radek | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
809 | Szolony Václav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
809 | Veselý Adam | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
809 | Volevecký Radek | Řečany nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Weigend Aleš | Mladá Boleslav | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
809 | Zasadil David | Veselí nad Lužnicí | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
809 | Zlatuška Tomáš | Třebíč | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
809 | Zmarzlák Pavel | Valašské Meziříčí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
809 | Čipera David | Příbram | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
809 | Řehák Václav | Police nad Metují | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
809 | Šanda Jan | Bílé Vchýnice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
853 | Adamec Pavel | Rumburk | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
853 | Bačina Zbyněk | Jeníkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Berka Jakub | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
853 | Bouček Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
853 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Bárta Milan | Trutnov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
853 | Charwot Stanislav | Čáslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Dostál Bohumil | Vyšehněvice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Fidomel Lukáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
853 | Hanousek Jiří | Přelouč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Hlavica Martin | Kelč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Hudský Jonáš | Předměřice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
853 | Javůrek Petr | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
853 | Jánský Ladislav ml. | Rumburk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Kostolník David | Praha | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Koubek Jan | Žatec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Kovařčík Jaroslav | Zákupy | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
853 | Kovář Martin | Praha | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Kowala Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
853 | Kořán Jindřich | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
853 | Kořán Tomáš | Letohrad | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Landyš Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Liška Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
853 | Macek Milan | Litice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
853 | Maincl Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Mann Pavel sen. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Melich Josef | Pacov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
853 | Ostryzhniuk Ivan | Kovanice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
853 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Slavík Tomáš | Humpolec | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
853 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
853 | Smetana Milan | Branná u Třeboně | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
853 | Smutný Marek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
853 | Tvrdík Vojtěch | Vlastějovice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
853 | Vacek Miloslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
853 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
853 | Vlačiha Kristián | Bačetín | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
853 | Vyhnalík Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
897 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
897 | Duspiva Filip | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
897 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Dvořák Milan | Děčín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
897 | Fofoňka Filip | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Hašl Filip | Březinka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Hejda Milan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
897 | Hirman Miloš | Kladruby | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
897 | Holub Jan | Sedlčany | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
897 | Hron Radek | Nelahozeves | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
897 | Jiřička Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Karch Vojtěch | 2 | 35 | 35 | 17.50 | ||
897 | Klíma Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Koch Radek | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
897 | Konopásek Richard | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Kouřimský Antonín ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Kropáček Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Kyzur Jan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
897 | Madeb Jan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
897 | Matej Milan | Třebíč | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
897 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Mašlonka Jiři | Bělá pod Bezdězem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Nela Valešová | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
897 | Novosad Libor | Valašské Meziříčí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Němec Petr | Žleby | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Pečinka Filip | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
897 | Prokeš Jiří | Červená Řečice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Rejzek Petr ml. | 2 | 35 | 35 | 17.50 | ||
897 | Stojka Jiří | Klešice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Stěhule Petr | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
897 | Svoboda Ondřej | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
897 | Urx Tomáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
897 | Vinš Petr | Brniště | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Vondra Jakub | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
897 | Vytyriv Volodymyr | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
897 | Vágner Milan | Stará Boleslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Vávra Vladimír | Doubrava | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Wacka Petr | Mariánské Lázně | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
897 | Walek Martin | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
897 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
897 | Šána Vladimír | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
940 | Bernard Michal | Milín | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
940 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Cibulka Adam | Čistá | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
940 | Džepa Marek | Jablonec nad Nisou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Hamm Jindřich | Kostelec nad Orlicí | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
940 | Hetych Mojmír | Řestoky | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Hlaváček Antonín | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Hnilička Radomír | Kunštát | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
940 | Hoksy Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
940 | Hoý Ondřej | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
940 | Hruška Jiří | Jaroměř | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Hynek Tomáš | Trutnov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Janota Jakub | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
940 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Jurek František | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
940 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Kochman Vladimír | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
940 | Kolář Jiří | Sedlčany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
940 | Krejčí Miloslav | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Křivánek Miroslav | Zaječice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Kůrka Pavel | Pardubice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
940 | Marek Martin st. | Litoměřice | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
940 | Mikeš Jakub | Tis | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Navara Miroslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
940 | Nemešový Daniel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
940 | Novotný František | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
940 | Petík Adam | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
940 | Pláteník Peter | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Podoubský Vít | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Radil Miroslav | Český Šternberk | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Ryšavý Pavel | Ústí nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Rýdl Patrik | Pelhřimov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Samiec Miroslav | 2 | 34 | 34 | 17.00 | ||
940 | Sedlák Jan | Borohrádek | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
940 | Senko Imrich | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
940 | Skýpala Miroslav | Valašské Meziříčí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Spálenka Vratislav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
940 | Stěhule Marek | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
940 | Svoboda Petr | Želetava | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
940 | Trnka Vít | Lišov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Tryzna Filip | Vrchlabí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Tvrdík Miroslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
940 | Valha Josef | Žatec | 4 | 34 | 34 | 8.50 | |
940 | Vašíček Krištof | Rychnov u Jabonce nad Nisou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
940 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Čajko Lukáš | Milín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Řezač Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
940 | Šrajer David | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
940 | Šrámek Milan | Jaroměř | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
995 | Baroch Lukáš | Bělušice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Bašta Antonín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
995 | Beneš Jiří | 2 | 33 | 33 | 16.50 | ||
995 | Beránek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Braunstain Michal | Žatec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Džobák Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Fejfar Kamil | Radčice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Gavenda David | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
995 | Horák Vladislav | Dražíč | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Hájek Jakub | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
995 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Ježek Martin | Kostomlaty | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Jindřich Štěpán | Mělník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
995 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Klement Petr | Rumburk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Kokeš Daniel | Rozhovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
995 | Kolařík Štěpán | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
995 | Kotrla Dalibor | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
995 | Krouza Tomáš | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
995 | Lapec Martin | Obora u Loun | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Lejsek David | Zlíč | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
995 | Lukášek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
995 | Marek Michael | Počátky | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Maršálek Radek | Ptenín | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
995 | Melichar Ivan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
995 | Nápravník Pavel | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
995 | Ostryzhniuk Ruslan | Zeleneč | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Pavlíček Michal | Ledeč nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Repš David | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
995 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Rudy Sergej | Koberovy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Salaba Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
995 | Saša Jaroslav | Cerekvice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Term Miroslav | Kounice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Valha Jiří | Ledeč nad Sázavou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
995 | Veverka Karel | Vlašim | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
995 | Vidman Václav | 2 | 33 | 33 | 16.50 | ||
995 | Šedivý Adam | Světlá nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Štěrba Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
995 | Švec Zbyněk | Roudnice nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
995 | Žitník Zbyněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1039 | Bros Josef | Kolín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Cienciala Jakub | 2 | 32 | 32 | 16.00 | ||
1039 | Danyi Michal | Dačice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Drha Václav | Březnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Duch Petr | Horní Maršov | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
1039 | Eliáš Šimon | Grunov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Fencl Petr ml. | Kolín | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1039 | Hadžala Jan | Odolena Voda | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1039 | Hlaváč Roman | Holešov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Hruška David ml. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1039 | Hubička Tomáš | Brloh | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1039 | Jahelka Miroslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1039 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
1039 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
1039 | Jícha Jiří | Nový Vestec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Jörka Roman | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1039 | Klement Michal | Rumburk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Klus Jan | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1039 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1039 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Kovář Adam | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1039 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Král Josef | Holýšov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Kubíček Pavel | Světlá nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Kudry František | Cerhenice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Lasík Radek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1039 | Leiterman Lukáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Louma Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Matějíček Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Mužátko Miloš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1039 | Müller Matyas | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Nouzák Jakub | Bylany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Oberreiter Zdeněk ml. | Hamry nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Obršál Aleš | Police nad Metují | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Olbrich Petr st. | Bechov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1039 | Ourdán Stanislav | Praha | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Petružálek Radim | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Procházka Jiří | Jimramov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Pučelík Pavel | Kdyně | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1039 | Rýdl Michal | Pelhřimov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Slavík Jiří | Březina | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Sládek Vladislav | Nýrsko | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1039 | Sláma Radek | Švihov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Soural Karel | Hrobice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1039 | Stonawski Robert | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1039 | Strejčovský Jiří | Uhlířské Janovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Szolony Petr | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1039 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1039 | Vejnar Zdeněk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1039 | Velebil Petr | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1039 | Vychytil Jiří | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1039 | Zahradil Miroslav | Valašské Meziříčí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Čabata Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Šlesinger Miroslav ml. | Rakovník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Šrámek Patrik | Opočínek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1039 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1039 | Živný Miroslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1039 | Žvak Václav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1103 | Bencák Jaroslav | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
1103 | Bolfík Kristián | Ostrava - Hrabová | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Boroš david | Vimperk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Cajthaml Petr | Velenice | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
1103 | Chaloupka Radek | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Dostál Tomáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
1103 | Dědek Leoš | Česká Lípa | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Hrbáček Robin | Choryně | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Hynek Ivo | Vrchlabí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Hájek Václav | Strakonice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
1103 | Jonáš Filip | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
1103 | Kahoun Vojtěch | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
1103 | Karel Vratislav | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Kašpar Martin | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Kašpar Petr ml. | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
1103 | Kocián Jiří | Meziměstí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Kocáb Jakub | Újezd nad Lesy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Koller Jan | Náchod | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Kovanda Adam | Mariánské Lázně | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
1103 | Kubovec Karel | Strakonice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
1103 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Kukla Martin | Žiželice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Matovčík Milan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
1103 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
1103 | Ondráček Jan ml. | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
1103 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Porteš Michal | Most | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Potecký Jiří | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Pudil Václav | Libčice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
1103 | Rakovan Ondřej | Senožaty | 6 | 31 | 31 | 5.17 | |
1103 | Resl Milan | Liberec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Rys Radim | Mimoň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Sajdl Martin | Čistá | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Samek Karel | Vrdy | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
1103 | Svatoš Petr | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
1103 | Svěžen Vladimír | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
1103 | Tryzna Lukáš | Vrchlabí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Veinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Zahálka Radek | Mrákotín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Zíbar Šimon | Pacov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Šimčík Vojtěch | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Škorpil Jakub | Počátky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Šourek Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1103 | Štajdl Petr | Mohelnice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
1153 | Baštář Filip | Mladoňovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Bozděch Karel | Praha | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1153 | Brandl Stanislav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1153 | Brožek Adam | Litomyšl | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
1153 | Bryna Matyáš | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1153 | Burian Václav | Pěnčín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Březina Zdeněk | Budíškovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Chrt Štěpán | Višňová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Dušák Pavel st. | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1153 | Dvořáček David | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1153 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 6 | 30 | 30 | 5.00 | |
1153 | Glockner Petr | Mělník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Hažva Luboš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1153 | Holub Jiří | Doksy | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1153 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1153 | Hošek Adam | Velké Meziříčí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Hrdlička Jaromír | Řestoky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Hyxa Jakub | Medlešice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
1153 | Hájek Ondřej | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
1153 | Klus Rostislav | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
1153 | Kohut Mykola | Mirovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
1153 | Koleno Vít | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1153 | Kosík Tomáš | Moravské Budějovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Kovařík Jaroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1153 | Kroupa Vladimír | Lubenec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Kruliš Bohumil | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1153 | Lebeda Jiří | Rakovník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Linhart Martin | Barákovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Melička Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1153 | Michera Jan | Častolovice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1153 | Mikeš Pavel ml. | Trhový Štěpánov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Mičič Bogdan | Citonice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1153 | Nauš Miroslav | Nahošice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
1153 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1153 | Nejedlý David | Nová Ves | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Nekvapil Filip | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1153 | Novotný Jiří ml. | Jemnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Omamik Ján | Plzeň | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
1153 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Patričný Krištof | Líšný | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Poborský Oldřich | Zákupy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Reiser Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1153 | Schilbach Jan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1153 | Scháněl Vojtěch | Žiželice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Simandl Jan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1153 | Smejkal Vojtěch | Počátky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Spišák Radek | Hrádek | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Steidl Jiří | Sojovice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1153 | Topinka Miroslav | Senomaty | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
1153 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Zahrádka Miroslav | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Záhorský Petr | Dačice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Černý Stanislav | Moravské Budějovice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1153 | Červenka Lukáš | Cheb | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Šebek Bedřich | Šluknov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Ševčík Jiří | Bílek | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Šimon Adam | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
1153 | Škubal Hanuš | Sokolov | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
1153 | Škvor Miroslav | Karlovy Vary | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1153 | Šnajdr Jiří | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1153 | Šolta Zdeněk | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Švancara Daniel | Ostřetín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Šťastný Ondřej | Telecí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1153 | Ženatý Bedřich | Nové Syrovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1222 | Antony Pavel | Lubenec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Bezdíček Matěj | Zámrsk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1222 | Bleho Pavel | Liberec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Bukač Petr | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1222 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Dorotík Tomáš | Valašské Meziříčí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Fabián Filip | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1222 | Farka Martin | Čejov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1222 | Fikart Josef | Třebechovice pod Orebem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Flener Tadeáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1222 | Furst Ladislav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1222 | Havlín Jiří | Veltrusy | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
1222 | Hlušek Dalibor | Bezděkov nad Metují | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Holub Ondřej | Nepomuk | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1222 | Hubáček Matěj | Ostřetín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Jeremiáš Víťa | Roseč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Kalousek martin | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1222 | Kačírek Ondřej | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1222 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Kopa Stanislav | Moravičany | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1222 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Kořínek Miloš | Jaroměř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Kudla Pavel | Chotěboř | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1222 | Kulhánek Karel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1222 | Labaj Jaroslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1222 | Lipták Ondřej | Špindlerův Mlýn | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1222 | Lát Jiří | Česká Lípa | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
1222 | Lískovec Martin | Pacov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Macků Ondřej | Dačice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Mazour Petr | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Merenus Štěpán | Čáslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Mička Ladislav | Radešínská Svratka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Neckář Petr | Načeradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Novotný Jan | Hradec Králové | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1222 | Novotný Ondřej | Hradec Králové | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1222 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Novotný Zdeněk st. | Litoměřice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Novák Luboš | Měšice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1222 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Petřina Miroslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1222 | Pindor David | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1222 | Polák Matěj | Neratovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Píša Václav | Hradec Králové | 6 | 29 | 29 | 4.83 | |
1222 | Přibík Antonín | Horní Rokytná | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Smutný Josef ml. | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1222 | Souček Lukáš | Roudnice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1222 | Vachovec Jindřich | Citov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1222 | Vajda Miroslav | Jiříkov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Vokál Pavel | Kolovraty | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Votoček Jiří | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1222 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Zachurczok Lukáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1222 | Zelníček Lukáš | Černovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1222 | Řehoř Michal | Kytlice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Šefl Josef | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1222 | Škeřík Jiří | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Škrabálek Jan | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Šmůla Štěpán | Dobřany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1222 | Šturc Oliver | Chrudim | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1290 | Bareš Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Cajthaml Miloslav | Česká Lípa | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1290 | Chmelař Milan | Častolovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Chromela Marek | Valašské Meziříčí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Cibor Lukáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
1290 | Duba Štěpán | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Dvořáček Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Farář František | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Homola Ludvík | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Horvát Miroslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Horčík Alois | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Hošek Jiří | Praskačka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Hrubeš František | Dřenice | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
1290 | Hřebíček Milan | Svitavy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Jeřábek Václav | Třešť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Krouza Kryštof | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Kučera Vlastislav | Třešť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Lochman Matouš | Martinice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | McGregor Mike | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1290 | Musílek Petr | Nová Včelnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Orgoň Roman | Tachov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1290 | Papírník Antonín | Jince | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Petrymavský Jaroslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Pixa Jiří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Sedlák Václav | Nová Ves | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Souček Milan | Chrastava | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Szmek Jan | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Sýkora Bohumil | Choceň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Sýkora Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Tichnovský Ladislav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Tichý Rudolf | Bečváry | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1290 | Tlášek František | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Urban Viktor | Humpolec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
1290 | Vavříček Tomáš ml. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Vitvar Jan | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 5 | 28 | 28 | 5.60 | |
1290 | Vít Matyáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Zajíček Miroslav ml. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1290 | Zeman Jaroslav | Pacov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Záveský Jan | Dražíč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Čech Michal | Počátky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Čermák Josef | Kostelec nad Orlicí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1290 | Čipera Miroslav | Bohutín | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1290 | Šelbický Jakub | Líny | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Špůr Mikuláš | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1290 | Švejk Adam | Rozhovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1345 | Amrich Ondřej | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1345 | Baloun Radovan | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Baláš Bohdan | Zaječí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Baštýř Josef | Zákupy | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
1345 | Bláha Jiří ml. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1345 | Charvát Martin | Milčice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Chládek Jan | Chrastava | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Dvorský Ladislav | Zlosyň | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Dvořák Pavel | Želetava | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Friedrich Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1345 | Gersner David | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1345 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Havránek David | Stříbro | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Hetych Libor | Řestoky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Hofman Jiří | Jaroměř | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Hovorka Václav | Krakovany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Jansa David | Holice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Jareš Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1345 | Josef Karel | Smiřice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
1345 | Kapoun Lukáš | Hostivice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Kaufner Václav st. | Kdyně | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Kawulok Jiří | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1345 | Kaňka Karel | Sedlice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Klemt Jan | České Meziříčí | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
1345 | Klimek Jan | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Kocanda Jakub | Pustina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Konfršt Luboš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1345 | Krotil L. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1345 | Král Vítězslav st. | Hovorčovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Králíček Jiří | Nová Role | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 5 | 27 | 27 | 5.40 | |
1345 | Lenárd Tibor | Kdyně | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Linhart Petr | Vlčí Habřina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Marek Matyáš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1345 | Martinec Ondřej | Týniště nad Orlicí | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Martinovský Jaroslav | Stod | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
1345 | Mikeš Pavel st. | Trhový Štěpánov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Moravec František | Humpolec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Mráz Luboš | Nýřany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Musil Milan | Kladruby | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Navrátil Vilém | Dolní Lhota | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Neškoda Jiří ml. | Březnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Nosek Erik | Jihlava | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Nožička Stanislav | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Orgoň Vít | Tachov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Pavlík František | Březnice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Pikl Stanislav | Pacov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Procházka Petr | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1345 | Pácl Jaromír | Ústí nad Orlicí | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Rajdl Jaroslav | Chlístovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Raszka Libor | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
1345 | Rozinek Pavel | Pohoří | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
1345 | Ryba Jiří | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1345 | Rösler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Skýpala Tomáš | Všechovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Starý David | Žeretice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Sulan Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1345 | Týle Petr | Roudnice nad labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Vintera Ivan ml. | Náchod | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Vávra Petr | Krouna | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Zeman Pavel | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Čada Milan | Kelč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Čapek Pavel | Česká Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Řízek Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1345 | Šantora Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Šmahel Jiří | Pokřikov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Šrámek Dušan | Týnec nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1345 | Šťastný Jan | Staré Smrkovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1418 | Adamovič Andreas | Pečky | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
1418 | Aulický Miroslav | 3 | 26 | 26 | 8.67 | ||
1418 | Bajgl Matyáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1418 | Bezdíček Filip | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1418 | Binder Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Blažek Lubomír | Praha | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Bořil Patrik | 3 | 26 | 26 | 8.67 | ||
1418 | Brzezicki Sebastian | Polsko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Bárta Tomáš | Kacanovy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Chromec Tomáš | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Cihlář Zdeněk | Doubrava | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
1418 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Hasal František | Chomutice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Havel Nicolas | Pacov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Havlát Jan | Opatov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Hotový Jiří | Most | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
1418 | Hromádko Šimon | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1418 | Hrudka Lukáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1418 | Hruška Jiří | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
1418 | Hudek Ondřej | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Hudák Pavel | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1418 | Jakubec Václav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1418 | Janoušek Ondřej | Bakov nad Jizerou | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
1418 | Janoušek Vladimír | Radotín | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1418 | Jaška Vlastimil | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Jirsák Jindřich | Bydžovská Lhotka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Kajan Martina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1418 | Kameš Petr | Čejov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Kaufner Kamil | Kdyně | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Kettner Václav | Česká Lípa | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
1418 | Kohout Samuel | Dolní Město | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Koukal Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1418 | Kouřil Jan | Břilice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Kropáček Vladimír | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Kulhánek Adam | Jablonné nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Kučera Tomáš | Podůlšany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1418 | Machara Miroslav | Horní Lhota | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Macků Bohumil | Dačice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Malý Ondřej | Chrudim | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
1418 | Markl František | Ostřetín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Matějka Stanislav | Nové Hrady | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Mráz Vlastimil | Radvánovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Nekolný Josef | Břežany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Pavelka Josef | Třebíč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Pavlát Václav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1418 | Petrůňo Josef | Horšovský Týn | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Pozděna Miroslav | Pacov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Přikryl Michal | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1418 | Rosenbaum Pavel | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1418 | Rössler Josef ml. | Police nad Metují | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Salcman Daniel | Ostrov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Schindler Matěj | Heroltice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1418 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
1418 | Strnad Jakub | Vrchlabí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Stýblo Karel | Týnec nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Svatoň Radek | Přílepy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Vachek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Vacka Petr | Mariánské Lázně | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Vašata Pavel | Pohřebačka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Vejpustek Matyáš | Věchnov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Vrabec Michal | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1418 | Vytlačil Lukáš | Litomyšl | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Warecha Luděk | Hluboký | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Zahaluk Filip | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Zelenka Tomáš | Pacov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Šeda David st. | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1418 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
1418 | Šimáček Ondřej | Roudnice nad Labem | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1418 | Šnobl Marek | Srch | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Šourek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Štastný Radek | Kolín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1418 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1418 | Šubrt Dominik | Turkovice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1418 | Źdimera Milan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1499 | Afanas Jan | Valašské Meziříčí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Baló Josef | Římov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Baránek Matěj | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1499 | Buleca Pavel | Dobříč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Daniel Jiří | Pacov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1499 | Dinter Lukáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1499 | Drobný Libor st. | Litomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Fejl Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1499 | Fořt Vladimír | Kladno | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
1499 | Glanc Ivan | Havlíčkův Brod | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1499 | Gregor Jan | Čistá | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Grexler Denis | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1499 | Hakl Hugo | Roudnice nad Labem | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1499 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Horák Martin | Doubravice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Huša Petr | Babice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Kadaš Miroslav | Velké Hamry | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Kapras Tomáš | Čičavy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Kinkal Václav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Kopřiva Karel | Aš | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
1499 | Košťál Miloslav | Trutnov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1499 | Kratochvíl Vladimír | Jaroměř | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
1499 | Kryštofy Roman | Žatec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Krč Michael | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1499 | Lipták Vojtěch | Špindlerův Mlýn | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1499 | Malý Lukáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1499 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Markovický Jakub | Veselí Nad Lužnicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Mohaupt Vít | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1499 | Moravec Aleš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1499 | Musil Milan st. | Keřkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Musil Petr | Herálec | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
1499 | Musil Radek | Ždírec nad Doubravou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Novák Vratislav | Všeteč | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
1499 | Němec Daniel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Odložilík Marek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1499 | Petráš Jan ml. | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1499 | Pišta Matěj | Blešno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Podhradský Jan | Sulovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Smetana Vladimír | Branná u Třeboně | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Sobotka Antonín | Třešť | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Sop Petr | Zlosyň | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1499 | Srb David | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1499 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Stupka Ivan | Mirovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Sulan Dominik | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1499 | Tomka Matěj | Smrčí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Truhlář Patrik | Karhule | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Versbach Václav | Zákupy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Veselý Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Vopálka Aleš st. | Čechtice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Vrabec Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1499 | Vídeňský Pavel | Třebíč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1499 | Šedivý Jiří ml. | Nýřany | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1499 | Šotola Jan | Červená Třemešná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Šourek Pavel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1499 | Šípek Jakub | Trutnov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1562 | Andrt Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Barák Milan | Želetava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Batho Kryštof | Veliká Ves | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Berka Jiří st. | Police nad Metují | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Brzák Jaroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Buřič Karel | Třeboň | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
1562 | Chalupecký Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Dania Antonín | Dobřany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Dioszeghi Juraj | Lípa | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1562 | Duna Stanislav | Hradec Králové | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
1562 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1562 | Fanta Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Fišer Milan | Český Brod | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Horych Jiří | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Hošek Jaroslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Hradecký Vojtěch | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Hrdlička Jiří | Bělá pod Bezdězem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1562 | Husár Petr | 2 | 24 | 24 | 12.00 | ||
1562 | Janik Roman | 2 | 24 | 24 | 12.00 | ||
1562 | Janovský Martin | Rozsochatec | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
1562 | Janďourek Nikolas | Nové Město na Moravě | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Jech Jiří | Lešany | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
1562 | Jiskra František | Litomyšl | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Jílek Vojtěch | Sulkovec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Kadlubec Hynek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Kalčík Matěj | Plzeň | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1562 | Kaplan Pavel | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Kocián Oldřich | Lenešice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Komberec Jiří ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Kotek Josef | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Kovařík Martin | Červená Řečice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Kowalowski Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Krejčiřík Pavel | Lipník nad Bečvou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Král Dominik | Kostelec u Heřmanova Městce | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1562 | Krása Petr | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Krůta Albert | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Kulhánek Miloslav | Rohoznice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Kuneš Luboš | Horní Bříza | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Kučera Rostislav | Klášterec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Křepelka Čestmír | Dříteň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Křikava Jiří | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Leštínský Ladislav | Klášterec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1562 | Makula Rudolf | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Matoušek Miroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Matoušek Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Miadok Matěj | Sepekov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Muslinčok Dobgast | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Musílek Matyáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Novotný Miloslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Němeček Josef | Choceň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Olšán Miroslav | Smečno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Otman Jan | Neznášov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Panoušek Robert | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Petik David ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Picko Josef | Doudleby | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Pražák Lukáš | Velká Jesenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Pálka Radim | Dolní Město | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 5 | 24 | 24 | 4.80 | |
1562 | Reinart Jan | Teplice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1562 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Sedláček Michal | Kladruby | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1562 | Sikora Jaromír | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Stařec Matěj | Načeradec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1562 | Troják Dominik | Vrchlabí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Vlasák Bohuslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Válek Pavel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Zahrádka Miloslav | Olší | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Zezula Jan | Náměšť nad Oslavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Znášek Michal | Všeň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Záruba Petr | Blato | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1562 | Čenteš Pavel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Čermák Jakub | Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Černohorský Pavel | Rakovník | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1562 | Šolc Jakub | Řepov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1562 | Šípků Andrea | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1562 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1562 | Žilák Vojtěch | Nová Paka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1647 | Bereš Jan | Planá | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Braun Petr | Nepomyšl | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1647 | Chrenek Martin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1647 | Crkal Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1647 | Danyi Milan st. | Bělá pod Bezdězem | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
1647 | Dokoupil Jan | Kladruby | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
1647 | Dostálek Václav | Hostinné | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1647 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Friček Patrik | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1647 | Fábera Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1647 | Germář Rudolf | Lukavec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Haken Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Hampl Luboš | Varnsdorf | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Hanzlík Václav | Horšovský Týn | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Hašek Richard | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1647 | Hejcman Václav | Rohozec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Hlušek Dalibor ml. | Bezděkov nad Metují | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Hobza Roman | Jihlava | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1647 | Hokša Tomáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1647 | Hrabák Michal | Zbiroh | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
1647 | Jakovec Petr | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Jelínek Josef | Hradišťko | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
1647 | Jindrák Tadeáš | Votice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1647 | Juhas Jiří | Kostelec nad Orlicí | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1647 | Jány Pavel | České Budějovice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1647 | Karaba Josef | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Kašpar Jaroslav | Blovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Kinkal Ivan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Kleiner Kevin | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Klika Jaromír | Hořovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Kosina Marek | Jaroměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Kounovský Jan | Rakovník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Kouřil Karel | Kamenice nad Lipou | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1647 | Kovarčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Krištof Marián | Říčany | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1647 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Kubek Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1647 | Kubánek Matěj | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1647 | Lang Jindřich | Mariánské Lázně | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Lomoga Jan | Novosedly nad Nežárkou | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
1647 | Macura Karel | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
1647 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
1647 | Myslivec Jan | Lučice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Navrátil Ladislav | Dašice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Novák Břetislav | Stráž pod Ralskem | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1647 | Obert Filip | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1647 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Purma Martin | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Radíkovský Pavel | Ledeč nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Rezek Oldřich | Mikulov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1647 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
1647 | Sikora Lešek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1647 | Simon Kryštof | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Sobotka Petr | Kutná Hora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Stehno Filip | Hostinné | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Sýkora Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Tomáš Vít | Pohránov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Tužil Štěpán | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Vacek Petr | Kameničky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Vaněk Karel | Dolní Hořice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1647 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Vondruška Jakub | Vyskytná nad Jihlavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Voženílek Adam | Jezbořice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1647 | Vykopal Jaroslav | Milenov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Šmahel Zdeněk | Knínice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1647 | Šolc Ctirad | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1716 | Bauštein Michal | Zákupy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Beneš Roman | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1716 | Bláha Jiří | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Brodina Jakub | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1716 | Brázda Tomáš | Břežany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Buriánek Jaroslav | Přepeře | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Břeň David | Jimramov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Dlask Jindřich | Praha | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1716 | Doskočil Mikoláš | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Dušek Vladimír | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1716 | Dvořák Daniel | Bítovany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 5 | 22 | 22 | 4.40 | |
1716 | Dědek Lukáš | Česká Lípa | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Fabián Jonatán | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1716 | Fedát Milan | Most | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1716 | Fišer Sebastián | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Forche Matyáš | Kostelecká Lhota | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1716 | Fraj Pavel | Horní Dubenec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Francák Jan | Loukov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Hašlar Antonín | Přepeře | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Houška Pavel | Dolní Žandov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Houška Petr | Kutná Hora | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Hradil Jan | Březnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Hřebíček Ondřej | Krucemburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Johanides Antonín | Roveňsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Kagánek Ladislav. | Tachov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Karásek Miroslav | Slavonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Kašpar Aleš | Běluň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Kašpar Jan | Brno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Kletečka Pavel | Kladruby | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Kolínský Josef | Ohoří | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1716 | Komenda Aleš | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
1716 | Konvičný Michal | Valašské Meziříčí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Kopčan Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Kořínek Tomáš | Jílové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Krbec Lukáš | Hubenov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Krbec Michal | Řevnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Kubový Dominik | Městec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Kukla Miroslav | Veselá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Kučera Michal | Svitavy | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1716 | Langer Martin | Jihlava | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1716 | Laurin Štefan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1716 | Ledvinka Martin | Brno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Matoušek Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Meliš Jan | Maršovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Novotný Josef | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1716 | Novák Šimon | Jeníkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Oberreiter Jiří | Krakovany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Podrabský Tomáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1716 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Převrátil Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1716 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Rolf Michal | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Ronec Milan | Liberec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1716 | Rýdl Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Růžička Stanislav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1716 | Sajkršmíd Tomáš | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Stebel Daniel | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
1716 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Tahal Michal | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1716 | Tůma Miroslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
1716 | Ulrych Ondřej | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1716 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
1716 | Veselý Tomáš | 3 | 22 | 22 | 7.33 | ||
1716 | Vlček Jiří ml. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1716 | Vlček Matěj | Ostrov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Volf Milan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1716 | Vonka Daniel | Pardubice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1716 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1716 | Václavík Bochuslav | Chropyně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Walters Alex | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1716 | Zaplatílek Radim | Špindlerův Mlýn | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Ďoubal Václav | Třeboň - Obora | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Říčař Josef | Zdelov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1716 | Šafránek Jiří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1716 | Šafář Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Šebek Milan | Dřínov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Šmerda Viktor | Holubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1716 | Šváb Hubert | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
1805 | Arazim Vlastimil | Neratovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Bandy Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1805 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Bureš Břetislav | Prostějov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Burian Jiří | Jihlava | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1805 | Dorn Vilém | Nepomyšl | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1805 | Dostál Jiří st. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1805 | Drdlík Milan | Velká Bíteš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Durst Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1805 | Dušánek Marek | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1805 | Etler Artur | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Flament Pierre | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Gregor Jaromír ml. | Herálec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Horák Kristián | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Houška Richard | Jenišov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Hrubeš Pavel | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Jedlička Hynek | Svijany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Jícha Jakub | Smilovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Kafka Jaroslav | Miletín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Kaplan Jan | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Kopic Milan | Humpolec | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
1805 | Koudelka Roman | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1805 | Košťál Jiří | Police nad Metují | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Kravčuk Taras | Nové Město na Moravě | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Kroft Mikuláš | Světlá nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Kryštof Marián | Říčany | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1805 | Kulka Jan | Brno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Kvíz Miroslav | Rumburk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Langer Daniel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1805 | Medre Vojtěch | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1805 | Mentus Marek | Nová Paka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Neškoda Jiří st. | Březnice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Novotný Milan | Mezihoří | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1805 | Novotný Pavel | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Pavouk Jaroslav | Lodhéřov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Pilný Roman | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Plešinger Luboš | Český Dub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Pohorský Oldřich | Zákupy | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1805 | Poskočil Mikuláš | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Provazník Matěj | Stolany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Rojek Adam | Kostelec nad Orlicí | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1805 | Ryšavý Jiří | Tomice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Smola Jiří | Vysoké Mýto | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1805 | Starý Stanislav | Choceň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Suchánek Jan | Chlum | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Svoboda Marek | Hronov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Toth Laszló | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1805 | Ungr Jiří | Klatovy | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1805 | Vašků Jan st. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1805 | Voldán Petr | Třibřichy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Vondruška Jan | Milíčov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
1805 | Vrátný Daniel | Tmaň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Vískot Zdeněk ml. | Moravské Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Zbytovský Libor | Jimramov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1805 | Zdvihal Jiří | Praha | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
1805 | Zákoucký Miroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Čelechovský Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1805 | Šimůnek Oldřich | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1805 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1873 | Antony Jakub | Lubenec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Bartoloměj Daniel | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Barták Zdeněk | Bělušice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Beran Jaroslav | Rožná | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Binder František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Boháč Ondřej | Libice nad Doubravou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1873 | Brandl Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Brož Jiří | Miřetice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Dlask Tadeáš | Příšovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Drápela Jiří | Světlá nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Fikr Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Fischer Martin | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Flanderka Miloš | Pašinka | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
1873 | Halagačka Jan | Humpolec | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
1873 | Halbrich Václav | Litvínov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Hartman Matěj | Solnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Havlíček Roman | Ostřešany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Horníček Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1873 | Hovorka Adam | Pacov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Hudeček Pavel | Velké Meziříčí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Jaloševský Václav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Kielar Adam | Bakov nad Jizerou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Koman Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Kostlán Jaroslav | Litomyšl | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Koudelka Lukáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Kovář Milan | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
1873 | Kudlík Jiří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Kuliš Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Kupka Adrian | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Lakomý Leoš | Senice na Hané | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Lochman František | Proseč - Martinice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1873 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Mastník Zdeněk | Nelahozeves | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1873 | Mikyška Miroslav ml. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Mrskoč Jiří | Třešť | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1873 | Nagy Petr | Soběslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Nemeš Petr | Městec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Novák Daniel | Kamenné Žehrovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Palička Tomáš | Dolní Podluží | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Paštika Pavel | Habry | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Pejsar Dominik | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Petrák Michal | Chotěvice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Pirkl Marek | Stárkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Pojar Radek | Točník | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1873 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Punčochář Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Richter Kamil | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Rybka Jan | Pustověty | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Sedlář Ivan | Borová | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Sikora Erik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Stejskal Ladislav | Černovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Střepina Adam | Žiželice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Suchý František | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Svoboda Vlastimil | Hrobice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Tomyšinec Vadim | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Tyl Petr | Sychrov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1873 | Vacek Jan | Zábědov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1873 | Vaněk Radomír | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Vejpustek Adam | Věchnov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Vinipol Václav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Vondráček Karel st. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Vorel Aleš | Rakovník | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Zbořil Jindřich | Pěkov u Police nad Metují | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Zbytovský Roman | Unčín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Zimmel Jan | Stříbřec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Zubr Václav | Český Brod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Černohorský Pavel ml. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Černý Jakub | Kutná Hora | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Čipera Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Ďurič Zdeněk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Šedivý Jiří | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Šimek Vladimír | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Šimeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Šimeček Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Šimůnek Jiří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Šon Chung | Vietnam | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1873 | Šrajbr Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1873 | Štěpánek Roman | Hrobice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1873 | Švagra Roman | Vsetín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1956 | Adamovič Alex | Pečky | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1956 | Angelov Jan | Březovice | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
1956 | Antoň Martin | Vyskeř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Baláž Antonín | Nová Paka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Bauer Petr | Hradec | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
1956 | Bouška Vojtěch | České Budějovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Bukovský Miroslav | Kněžice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Bártek Milan | Vysoké Mýto | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Bělohubý Robert | Dříteč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Bělonožník Mikuláš | Turnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Cenko Josef | Hutě pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Chalupský Petr | Ledenice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1956 | Charvát Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Chmelík Miroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Cmiel Tomáš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Demeter Aleš | Loučky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Dorotík Radomír | Valašské Meziříčí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Doškář Martin | Roudnice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Dub Jaroslav | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
1956 | Dubický Josef | Smiřice | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
1956 | Erlebach Pavel | Nová Paka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Felgr Milan ml. | Potštejn | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Fiala Matyáš | Poděbrady | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Fictum David | Mariánské Lázně | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1956 | Fiedler Ondřej | Rasochy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Fikejs Martin | Lhota u Chroustovic | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Fišer Patrik | Těchobuz | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Franc David | Náchod | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
1956 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Hlaváček Jiří | Lubenec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Holomek Dušan | Vysoké Mýto | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1956 | Hroneš Martin | Koprník | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1956 | Hruška Jan | Žiželice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Hájek Lukáš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Janeček Michal | Pelhřimov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1956 | Jílek Adam | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Keprt Adam | Jeneč | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1956 | Kmotrik Franišek | Plasy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1956 | Koláčný Lukáš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Kovář Jan ml. | Praha | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1956 | Kuba Jiří | Kolín | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1956 | Kučera Vladimír | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Landa Matěj | Jehlice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Lepša Antonín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Lisický Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Machalický Tomáš | Boseň | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1956 | Machata Jan | Častolovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Macháček Pavel | Mníšek pod Brdy | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1956 | Malý David | Mohelno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Martínek Adam | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Maryško Eduard | Nová Paka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Myslivecký Josef | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Myška Milan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Mácha Aleš | Červená Řečice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Müller Jiří | Zákupy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Nedvěd Tomáš | Maršovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Nezavdal František | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Nitsche Viktor ml. | Vrchovina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Novotný Václav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Pavlíček Michal | Lužná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Petržílka Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Peřina Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Pešava Jan | Hlinsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Plecháč Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Policar Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Richter Jiří | Chrastava | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Sachl Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Sikora Aleš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Siuda Rudolf | Kaplice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Smejkal Jakub | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Soukup Luboš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Studičný Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Svoboda Bohumil | Pelhřimov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Svoboda Jan | Doubrava | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1956 | Truhlář Václav | Znetínek | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1956 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Tvrdík Josef | Kozlov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Vojtíšek Lukáš | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Vrba Čeněk | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Vycpálek Filip | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Věříš František | Rasochy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Věříš Štěpán | Rasochy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Zabilanský Dominik | Mšeno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Zoupina Jiří | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Šefl František | Velký Bor | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
1956 | Šifta Zdeněk | Chotěšov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Šimák Václav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1956 | Šmíd Radek | Náchod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Šnajdr Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1956 | Štrick Josef | Zbečník | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
2055 | Aujeský David | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Blažek Matěj | Pardubice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
2055 | Bočan Josef | Chotěšov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Bošek František | Brno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Bošek Stanislav | Brno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Broulík Jakub | Luže | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Brázda Antonín | Kounice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Doležal Jakub | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Drmota Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Dubský František | Mirovice | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
2055 | Dušek František | Pacov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Eiertich Petr | Klášterec nad Ohří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Fencl Petr st. | Kolín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Fianda Gabriel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Flanderka Michal | Pašinka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Franc Tadeáš | Unčín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Franc Štěpán | Náchod | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
2055 | Frkal Tomáš | Hustopeče nad Bečvou | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
2055 | Fülle Daniel | Ostřešany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Gregor Martin | Herálec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Harbaš Fadil | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Hlinčík Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Hojný Miroslav st. | Vysoké Mýto | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Homolka Martin | Chodov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
2055 | Hošek Miroslav | Praskačka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Hrachovec Luděk | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Johanides Jakub | Roveňsko | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
2055 | Kameník Jaroslav | Mladá Boleslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Kamil Marek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 4 | 18 | 18 | 4.50 | |
2055 | Karásek Petr | Klášterec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Kazda Jakub | Ostřešany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Koch Michal | Klášterec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Kohout Vojtěch | Humpolec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
2055 | Korynta Oldřich | Bystřice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Kosař Jiří ml. | Opočno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Koutný Vladislav | Nová Olešná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Krajňák Ivan | Presy | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
2055 | Krajňák Jakub | Mikulovice | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
2055 | Kramařík Martin | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Kunart Aleš | Rokytno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Kučírek Josef | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Kynčl Jaroslav | Trutnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Linhart Jan | Kojatín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
2055 | Macháně Šimon | Krčín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Mendel Michal | Otovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Mibrenga Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Mikolášík Andrej | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Mikulík Matyáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Mikuškovic Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Mrázek Pavel | Pacov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
2055 | Musil Jan | Dolní Rožínka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Novotný Břetislav | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Novotný Jiří | Kralupy nad Vltavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Němec Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Pavlovič Pavel ml. | Přestavlky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Pešek Jiří | Řeřichy | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
2055 | Raszka Marek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Resler Petr | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Starý Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Stinka Karel | Hněvice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Suchý Michal | Chomutice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
2055 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Tejkl Bohumil | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Toman Lukáš | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Tym René | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Valcík Zdeněk | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
2055 | Vydra Martin | Ostrov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
2055 | Vávra David | Vidochov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Čečka Přemek | Tachov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Šedivý Radek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Šlesinger Pavel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
2055 | Šprinc Michal | Těchlovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2055 | Šrámek Václav | Holice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
2055 | Štěpánek Adam | Dolní Bousov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
2055 | Šťastný Jiří | Chotěboř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
2140 | Abramowicz Robert | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
2140 | Aleksandrov Aleksander | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Andrš Robert | Mariánské Lázně | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Antoň Marek | Vyskeř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Bezkočka David | Choustníkovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Bičovský Jan | Přílepy | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
2140 | Bláha Jan | Rumburk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Bouchner Tomáš | Havlíčkův Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Brynda Zdeněk | Roudnice nad Labem | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
2140 | Březina David | Pelhřimov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Dziva Jurij | Praha | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
2140 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Flídr Vladislav st. | Litomyšl | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Grasser Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
2140 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
2140 | Herger Matias | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Hlach Vlastimil | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Hofman Vladimír | Prosečné | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Holý Zdeněk st. | Plzeň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Houdek Matěj | Věchnov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Janata Prokop | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Jirota Lukáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
2140 | Jiránek Jan | Svijanský Újezd | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Knittel Jaroslav | Pěkov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Kohout Richard ml. | Strakonice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
2140 | Kolář Vít | Kozlov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
2140 | Kučák Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
2140 | Kvapil Václav | Třebechovice pod Orebem | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
2140 | Marek Daniel | Počernice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Milsimer Matyáš | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Máslo Miloš | Benešov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
2140 | Nohava Adam | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
2140 | Nosek Šimon | Rohoznice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Novosad Rudolf | Zlosyň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Novotný Petr | Krakovany | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
2140 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Němeček Pavel | Praha | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
2140 | Ondra Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Onuca Antonín | Moravské Budějovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
2140 | Oppolzer Lukáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
2140 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Palček Jan | Ledeč nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Pantůček Jakub ml. | Strachujov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Pisko Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
2140 | Pop Martin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
2140 | Potenský Adam | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
2140 | Pálek Karel | Křepkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Reif Milan | Hostinné | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
2140 | Růžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Schoř Ondřej | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
2140 | Skýpala Tomáš | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Srnský Michal | Ledenice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
2140 | Staněk Petr | Smečno | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
2140 | Stehlík Josef | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
2140 | Synek Luboš | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Vele Martin ml. | Loktuše | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Zahálka Štěpán | Ledeč nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Zajíc Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
2140 | Zeman Štěpán | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Čajko Ludvík | Milín | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
2140 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Čermák Fedor | Chlinky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Říčař Kamil | Čestice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Šimon Martin | Vrchlabí | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
2140 | Šmíd Ladislav | Jemnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Šrámek Rostislav | Valdíkov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
2140 | Švára Jiří st. | Starý Pelhřimov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
2140 | Žítko Roman | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
2212 | Bartoníček Šimon | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Bencák Vlastimil | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
2212 | Benda Marek | Újezd | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Bezdíček Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Bláha Antonín | Rancířov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Bumbálek Ctirad | Chrudim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
2212 | Drtina Lukáš | Hošťalovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Gurin Petr | Olešnice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
2212 | Halbich Lukáš | Litvínov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Havel Ondřej | Pavlovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Heller David | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Hlaváček Filip | Benešov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Holeček Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Horák Jan | Pelhřimov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Hošek Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Hošek Pavel | Římovice | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
2212 | Hrinčák Oleg | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Hrstka Daniel | Mělník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Hütta Josef | Poběžovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Janovec Ondřej | Kostelec nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Jedlička Jiří st. | Kladruby | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
2212 | Jindra Jaroslav | Reřichy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Juřica Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Juříček Jaroslav | Choryně | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Jílek Jiří | Odranec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Kankrlík Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Klus Marek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Kněžour Martin | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Koblasa Milan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Kohout Richard st. | Strakonice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Kořínek Pavel ml. | Jaroměř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Kubr Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Kudláček Josef | Podbořany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Křivka Matěj | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Langr Stanislav | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
2212 | Lisner Miroslav | Velká Chmelištná | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Liška Filip | Turnov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Lukeš Kristián | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Malec Miloš | Velký Šenov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Malinský Libor | Uhersko Hradišťko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Mareš Jan | Praha | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
2212 | Mašek Stanislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Miturski K. | Polsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Mrvík Otakar | Louny | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Mucudis Marek ml. | Vlčice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
2212 | Mudřík Denis | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Netolický Milan ml. | Holetín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Novák Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Nášel Jiří | Kolín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Otčenášek Leoš | Most | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Pavlík Tomáš | Neratovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Pejsar Matyáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Prynych Michal | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Pánek Jakub | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Rychtár Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Rýdl Jakub | Ledeč nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Sikora Karel | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
2212 | Slavík Jiří | Neratovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
2212 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Sýkora Jiří | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Tichý Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Trešl Milan | Myslkovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
2212 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Vecko Oliver | Střemy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Veverka Rudolf | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Vlačiha Daniel | Bačetín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Volák Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Zahradnk Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Zolich Marek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Záruba Václav | Choceň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Ďurfina Lukáš | Kladruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Šiman Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
2212 | Šotkovský David | Borovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
2212 | Šrámek Josef | Holice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Šuchman Josef | Plzeň | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
2212 | Švadlenka Matěj | Plačice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2212 | Švejk Jakub | Rozhovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
2296 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Bandy Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
2296 | Bednář Roman | Strachujov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Belanec Jaroslav | Most | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Bittner Jindřich | Horní Počernice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
2296 | Bonaventura Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Bouše Petr st. | Řenče | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
2296 | Bureš Filip | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Cink Jiří | Tachov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Demeter Marek | Kostelec nad Orlicí | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
2296 | Dolejší Robert | Čánka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
2296 | Fišer Antonín | Turnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Gebauer Daniel | Stará Ves nad Ondřejnicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Hadvich Vojtěch | Bačetín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Harant Václav | Chrast | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Havel Adam | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
2296 | Hladík Antonín | Žákava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Holásek Silvestr | Choryně | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Hrubý Vladislav | Kněževes | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Hubka David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
2296 | Hudek Milan | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Husták Petr | Nové Město nad Metují | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
2296 | Husár Dominik | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
2296 | Hušek David | Koberovy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Jirsák Michal | Petrovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Jurkovič Alois | Staňkovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Kalina Jan | Pelhřimov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Kalčík Vlastimil | Srby | 4 | 15 | 15 | 3.75 | |
2296 | Kašpar Petr | Kostelec nad Orlicí | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
2296 | Keller Libor | Buřenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Klečák Martin | Kutná Hora | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
2296 | Klus Václav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
2296 | Klípa Pavel ml. | Nová Bystřice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Kodeřič Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
2296 | Kohout Vladislav st. | Vlčí | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
2296 | Kokeš Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
2296 | Kosztyn Kristina | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Košnář Radim | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
2296 | Kučera Viktor | Hlinsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Kuře Miloš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
2296 | Luka Vaslav | Polsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Lysek Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
2296 | Macek Vojtěch | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
2296 | Mareš Jiří | Mnichovo Hradiště | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
2296 | Mašek Karel | Krašovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Meduna Ivan | Hradčany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Minařík Václav | Stod | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
2296 | Nejedlý Josef | Jaroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Nekoranec Ilja | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
2296 | Neumann Martin | Nasavrky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Novák Patrik | Želetava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Němec Jiří | Radějovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Oszvald Jan | Lipová-lázně | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
2296 | Otman Václav | Neznášov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Petrik Pavel | Chřibská | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Pilc Tomáš | Vlašim | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Pospíšil Jaroslav | Mělník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Prokop Štěpán | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
2296 | Rosypal Petr | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Rybský Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
2296 | Severín Zdeněk | Choceň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Skála Josef | Kochánov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Somerauer Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Sršeň Filip | Kostelec nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Stach Zdeněk | Uhlířské Janovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Svárovský David | Čejov | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
2296 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Veselý Pavel | Příbram | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Váňa Petr | Lány na Důlku | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
2296 | Zelníček Josef | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
2296 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovnik | 21 | 15 | 15 | 0.71 | |
2296 | Červ Filip | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Šinský Pavel | Kutná Hora | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Šoltys Jaromír | Chomutice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
2296 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Štefan Tomáš | Petrovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2296 | Štěrba David | Medlov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
2375 | Antoš Marek st. | Hranice na Moravě | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Archtman David | Kostelec nad Orlici | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Boháč Tadeáš | Jimramov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Bulant Luboš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
2375 | Chodúr Josef | Mělník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Doležal Vladimír | Chotěboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Dúcký Ondřej | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Fibikár Petr | Koldín | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
2375 | Francl Ladislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
2375 | Herlík Miroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
2375 | Hlavatý Martin | Karlovy Vary | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Hlavatý Tomáš | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Hlaváč Filip | Heroltice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
2375 | Hlaváček Milan | Srch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Hlinčík Josef | Planá | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Hodek Pavel | Roudnice nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Holanec Matyáš | Blešno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Horák Josef | Nepasice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
2375 | Hruška Štefan | Zlosyň | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
2375 | Hypšman Pavel | Hrobice | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
2375 | Jager Jiří | Tlučná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Jaroš Milan | Kyselka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Jaroš Petr | Kyselka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Kaplan Otomar | Železný Brod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Karmazín Jan | Benešov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Klapal Jaroslav st. | Synkov | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
2375 | Kocina Josef | Strádov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Kolář Petr | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Kolář Radim | Vír | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Kovář Michal | Třešť | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Kočír Jan | Mohelnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Krejčí Miroslav | Hrádek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Kristofek Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
2375 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
2375 | Kurzeja David | Kosmonosy | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
2375 | Lopata David | Vidochov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Macháně Vojtěch | Krčín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Malkovský Pavel st. | Březnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Mládek Jiří | Veselí-Přelouč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Musílek David | Holice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Máder Luboš | Starý Ples | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Máslo David | Police nad Metují | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Míchal Jiří | České Budějovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
2375 | Nedvěd Petr | Ledeč nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Nezbeda Karel | Štrampouch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Nešpor Ladislav | Třešť | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Novák Radek ml. | Blatnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Nováček Josef | Manešovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Pacák Marek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
2375 | Pešek Jakub | Bylany | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
2375 | Pudil Jakub | Kardašova Řečice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Pudil Jaroslav | Kardašova Řečice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Roušar Filip | Hradec Králové | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
2375 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
2375 | Rössler Josef st. | Police nad Metují | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Růžička Alois | Děpoltovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Severýn Patrik | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
2375 | Sobotka Jiří | Roudnice nad Labem | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
2375 | Sochůrek Ondřej | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
2375 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Stašov Miroslav ml. | Rokytnice v Orlických horách | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
2375 | Stražák Bohumil | Český Brod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Svoboda Michal ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
2375 | Svoboda Miroslav | Svídnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
2375 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
2375 | Tulis Tadeáš | Stražek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Valenta Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
2375 | Višňák Tobiáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
2375 | Vocel Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Vohlídal Pavel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
2375 | Víšek Michal | Líbeznice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Zeman David | Chrudim | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Říha Michal | Litvínov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Šaroun Vít | Litomyšl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Škvor Šimon | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
2375 | Štolba Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Štěpánek Pavel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Štětka Václav | Radňov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2375 | Žák Kamil | Rumburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
2458 | Andrt Štěpán | Bakov nad Jizerou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Antoň Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Bartoš Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Blahník Jakub | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Blažek Zdeněk | Nepasice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Boháč Petr | Ubušín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Brož Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Burian Zdeněk | Rožďalovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Bílek Petr | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Cozik Marek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Fischer Sebastian | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Flégl Jonáš | Pohoří | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
2458 | Fuchs Jan | Třebíč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Grepl Lukáš | Olomouc | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Halaška Milan | Staré Hobzí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Hamerský Marek | Vamberk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Havlíček Oldřich | Srch | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Holzbach Š. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Holý Miloslav | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Horník Milan | Senec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Hrdý Maxmilián | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Hyška David | Turnov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Jakubec Jiří st. | Litomyšl | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Janda Pavel | Neratovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Jeníček Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Jánský Ladislav st. | Mělník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Jánský Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Kalousek Michal | Ostřešany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Kaluza Piotr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Kaudl Matteo | Svijany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Kazda Petr | Mladá Vožice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
2458 | Klischchun Oleh st. | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Kolář Matyáš | Týnec nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Konečný Lubomír | Olomouc | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Koníček Milan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Kopecký Petr | Voleč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Kracík Ladislav | Nová Paka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Kynčl Martin | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Křen Jan | Telč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Křivda Petr | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Křivánek Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Mališ Aleš | Chranišov | 4 | 13 | 13 | 3.25 | |
2458 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
2458 | Matěják Tomáš | Miletín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Mikyška Miroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Morávek Daniel | Dobříkov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Míšek Stanislav | Želeč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Nedvěd Petr ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Petr Lukáš | Sobčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Petříček Jan | Poběžovice | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
2458 | Pištěk Tadeáš | Lipoltice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
2458 | Pluchta Petr | Smečno | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
2458 | Polívka František | Mšeno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Prejs Tomáš | Smržov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Račák Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Rittich David | Jihlava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Skarban Viktor | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Slach Pavel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Smetana Karel | Branná u Třeboně | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
2458 | Stach Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Stránský Jiří | Nymburk | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
2458 | Svoboda Adam | Olešnice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Svoboda Jakub | Tábor | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Syrovátka Michal | Plaňany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Tarnek Pavel | Podbořany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Tekeli Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Tůma Štěpán | 3 | 13 | 13 | 4.33 | ||
2458 | Verner Josef | Teplá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Votroubek Martin | Lozice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Walnik Zdislav | Polsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Weis Robert | Liberec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Zdarsa Jaroslav | Heroltice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
2458 | Zelený Vojtěch | Zvole | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Zeman Petr | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
2458 | Zielinska Joh. | Polsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Čermák Ladislav | Litoměřice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Říha | Týnec nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Šalom Josef | Merklín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Šimůn Zdeněk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Šubry Vlastimil | Turkovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Švejkovský Stanislav | Český Brod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
2458 | Šíma Jiří ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
2458 | Ščepka František | Humpolec | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
2541 | Andrle Martin | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Arapovič Oliver | Pacov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Bajtek Jan | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
2541 | Beneš Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Blažej Tomáš | Dolní Kalná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Bouše Petr ml. | Řenče | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2541 | Bukovský Miloš | Kněžice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Bukáček Matěj | Jaroměř | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2541 | Bulíř Matěj | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Bureš Michal | Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Cón Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Eret Vojtěch | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Fiška Eduard | Vrchlabí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Glanz Zdeněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Halagačka Matěj | Humpolec | 4 | 12 | 12 | 3.00 | |
2541 | Havlíček Josef | Ostřešany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Heczko Jan | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
2541 | Hemerka Štěpán | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Hlaváč František | Měřín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Hložek František | Bilina | 23 | 12 | 12 | 0.52 | |
2541 | Horák Jan | Herálec | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2541 | Hošek Stanislav | Pacov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Hrabálek František | Valašské Meziříčí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Hrnka Dominik | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2541 | Jindrák Martin | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Jinoch Roman | Ostřešany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Jirsa Petr | Soběslav | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2541 | Jirásek Dominik | Medlešice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Jánský František | Dačice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Jůzl Adam | Slavníč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Kazda Václav | Chrudim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Kohout Karel | Přeštice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Kolbe Libor | Trutnov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2541 | Koníček Milan ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Kopecký David | Chrudim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Kovalec Oldřich | Rozsochatec | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2541 | Krase Adam | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Kruml Michal | Habry | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2541 | Kudláček Václav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Lamač František | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
2541 | Ludvík Lukáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Martínek Ondřej | Sokolov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Martínek Radek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Matějásko Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Merhaut Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Mlčuch Josef | Blížkovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Motyčka Jan | Stod | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Novák Kryštof | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Palán Jan | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Paral Stefan | Rakousko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Pebiáš Jan | Plokovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Pelinka Jiří | Choceň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Pindor Jaroslav | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
2541 | Preisner Marek | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
2541 | Prokýšek Jan | Počátky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Rašek Zbyněk | Pacov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Rezek Lukáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Rovnaník Zdeněk st. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Rusín Vasil | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Rösler Petr | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Schmid Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Sejkora Tomáš | Osík | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Sikora Raimund | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
2541 | Simandl Hynek | Vlašim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Skotnica Jiří | Rumburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Snaubold Petr | Petrohrad | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Starý Adam | Holice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Stojka Roman | Jihlava | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2541 | Stýblo Martin | Vilémov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Stříbrný Vojtěch | Vrchlabí | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2541 | Stříteský Oldřich | Klešice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Temr Miroslav | Kounice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Troák Karel | Benešov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Tůma Roman | Jemnice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Uhlíř Karel | Letohrad | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2541 | Vais Roman | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Veleta Petr | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Verner Radek | Teplá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Viliž Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Višňák Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Vlasič Ladislav | Pohránov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Vogel Pavel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Volf Josef | Nová Bystřice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
2541 | Volf Petr | Malonty | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Vorel Jakub | Votice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Vtípil Antonín | Žďár nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Vávra Lukáš | Jaroměř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Vízek Michal | Třtěnice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Zářecký Luděk | Kostelec nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Řehák Zdeněk | Borohrádek - Šachov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Šebor Jan | Nesvačily | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2541 | Šimek David ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2541 | Šácha Daniel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
2638 | Adámek Jan | Jeníkov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Adámek Luděk | Zábrodí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Auri Adam | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Balák Martin | Police nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Bez Miroslav | Pacov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Bican Aleš | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Bičovský Richard | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Blahník Tobiáš | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Bubeníček Tomáš | Štětí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Bulánek Radovan | Čermná nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Cón Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Derfl Matěj | Podbořany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Dušek Jan | Hradec Králové | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
2638 | Fišer Jiří | Klášterec nad Ohří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Fulík Josef st. | Choceň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Hakl Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Halák Radek | Dudín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Havel Miroslav | Jaroměř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Havlíček Martin | Zbiroh | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Javorek Lukáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Jaška Patrik | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Jedlička Daniel | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Jurkovič Alois | Žatec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Jány Zdeněk | Trojany | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
2638 | Kalina Jan | Vlásenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Kašpar Boris | Náchod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Kináč Robert | Očihov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Klein Rostislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Klusák Milan | Jihlava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Kochan Pavel | Karviná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Kortyš Michal | Litomyšl | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Kozák Martin | Liblice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Kořínek Jakub | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Kratochvíl Jan | Laziště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Kudlík Michal | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Linhart Martin | Jindřichův Hradec | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
2638 | Macháček Josef st. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Marek Milan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Maštalíř Pavel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Meštrovič Michal | Zlosyň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Mihálík Boris | Hranice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Mrázek Lukáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Novotný Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
2638 | Odložilík Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Polák Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Přiklopil Erik | Horka u Staré Paky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Růžička Štěpán | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Somerauer Adam | Ledeč nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Stefurak Andrej | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Svoboda Milan | Česká Lípa | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Uhlíř Matyáš | Nová Paka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Van der Linden Vincent | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Vlasák Michal | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Vojáček Milan | Lípa | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
2638 | Vorochta Pavel | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
2638 | Vošický Josef | Bílek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Váňa Petr | Zlosyň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Walter Milan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Zavadil Ladislav | Jihlava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Zelinger Milan | Hrobice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Zvěřina Pavel | Kladno | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
2638 | Červený Marek | Velké Meziříčí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Říha Jan | Týnec nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2638 | Šimáček Jakub | Roudnice nad Labem | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
2638 | Švára Ladislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2638 | Žid Jakub Lukáš | Čestice | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
2638 | Žďárek Jan | Choceň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2710 | Bakeš Richard | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Barák Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Bečvář Viliam | Černíkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Cejpek Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Chlum Vojtěch | Semily | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Dlask Ondřej | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Dudský Ondřej | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Dufek Tomáš st. | Malá Skála | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Dvořák Josef | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Eliáš Dominik | Římov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Finger Jan | Zásadka | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
2710 | Frič Tomáš | Skuhrov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Gregor Jaromír nejml. | Herálec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Gregor Lukáš | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Grzybczyk Jacek | Polsko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Hanuš Dominik | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2710 | Heřman Marek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Hora František ml. | Václavy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Horejš Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Horník Jan | Třešť | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Hovorka Zdeněk | Žabonosy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Hrabal Miroslav | Brloh | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Hájek Luboš | Velký Šenov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Hátle Vladimír | Šárovcova Lhota | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Jopek Ondrej | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Joudal Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Jírů Josef | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
2710 | Kagánek Ladislav | Tachov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Kalčík Pavel | Hostinné | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Klus David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Klíma Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Komárovský František | Ledeč nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Krejza Vladimír | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Krejčí Matěj | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Kučera Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Kvapil Pavel | Damnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Langer Stanislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Leht Adam | Ústí nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Linhart Josef | Kojatín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Lánský Patrik | Nová Paka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Lískovec Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Malý Roman | Plaňany | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2710 | Marounek Petr | Nová Bystřice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Martinek Roman | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Maryško Tomáš | Nová Paka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Mika Miroslav | Přišimasy | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2710 | Motyčka Matěj | Opočno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Němec Martin | Srch | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2710 | Palát Vratislav | Valašské Meziříčí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Pešková | Řeřichy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Pochop Václav | Mrklov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Pošusta Tomáš | Cetoraz | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Procházka Josef | Dolní Bučice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Profous Patrik | Chrudim | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2710 | Pros Matyáš | Ostrov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Prášek Jiří | Třešť | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Pírek Marcel | Ruda nad Moravou | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2710 | Ryška Vítězslav | Kelč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Satrapa Jaroslav | Třešť | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Socha Daniel | Plzeň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Svoboda Jiří ml. | Kolín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Szilvási Štefan | Lety | 4 | 10 | 10 | 2.50 | |
2710 | Thim René | Mladá Boleslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Tobola Filip | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Tříska Raimund | Dolní Bousov | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2710 | Vacek Miroslav | Ústrašín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Vinter Patrik | Kněževes | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Vintera Ivan st. | Náchod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Volf Josef | Chlumín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Zelenka Petr | Vysoké Mýto | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Zelinger Matyáš | Hrobice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Zimmerhansl František | Majdalena | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Zuzánek Milan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Šafář Michal | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2710 | Šimek David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Škoula Daniel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Šípek Miroslav | Trutnov | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2710 | Šťastný Filip | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2710 | Žilinský Miloslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2793 | Bajer Lukáš | Vojice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Berka Jiří ml. | Police nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Bičovský Josef | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
2793 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Cutych Miroslav | Štětí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Dlouhý Lukáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2793 | Dorn Daniel | Nepomyšl | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2793 | Dorn Vilém ml. | Nepomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Dvořák Jan | Louny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Fuchs Zdeněk st. | Třebíč | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Gall Martin | Homyle | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Gerbely Josef | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2793 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Hloušek David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2793 | Hlušek Daniel | Bezděkov nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Hořejší Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2793 | Hron Milan | Rožďalovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Jarkovský Michal | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2793 | Jonáš Josef | Pelhřimov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Kabelka Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2793 | Kaiser Josef | Dolní Poustevna | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Kavenský David | Dašice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2793 | Kmošek Roman | Litomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Krejčí Michal | Hněvkovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Kvasnička Tomáš | Těchlovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Landyš Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Langr Štěpán | Mnichovo Hradiště | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2793 | Lipowski Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2793 | Liška Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2793 | Magura Ondřej | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
2793 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Mudroch Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2793 | Munka Zoltán | Menhartice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Málek Radek | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Navrátil Lumír | Vysoké Mýto | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Paclt Pavel | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Pavouk Josef st. | Lodhéřov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Pleskot Jan ml. | Hrobice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Prokeš Milan | Uhříněves | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Provazník Šimon | Stolany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Prynych Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2793 | Prášek Aleš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Průcha Luboš | Třeboň | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2793 | Přiklopil Eliáš | Horka u Staré Paky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Richter Pavel | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Rolf Jakub | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Roud Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2793 | Samochin Jiří | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2793 | Smažil Jiří | Stránecká Zhoř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Titze Rudolf | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2793 | Tomášek Jaroslav | Jihlava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Urban Tomáš | Jílová | 4 | 9 | 9 | 2.25 | |
2793 | Vaněk Jiří ml. | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Vodička Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2793 | Vozák Matyáš | Choryně | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2793 | Zich Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2793 | Zielinski St. | Polsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Zíma Radim | Hořešovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Čáslava Jan ml. | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2793 | Škrabal Štěpán | Benešov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2856 | Bouška Václav | Zlosyň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Budka Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2856 | Bursa Tadeáš | Zlosyň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Buzek Pavel | Český Rudolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2856 | Dohnal Filip | Vestec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Drexler Robert | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2856 | Dvořák Luděk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2856 | Filsak Pavel | Tábor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Filsak Petr | Tábor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Franke Dominik | Kvasiny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Fuks Libor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2856 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2856 | Hofman Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2856 | Houha Miroslav | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Hovorka Ivo | Soběslav | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2856 | Hrabovský Marek | Choryně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Hruška Petr | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Hujer Jiří | Železný Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Hulín Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2856 | Ištván Eduard ml. | Hruškovy Dvory | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Jakl Ondřej | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Jandejsek Zdeněk | Zruč nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Janeček Jan st. | Kvíčovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Jelínek Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2856 | Jiránek Jakub | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Jány Jakub | Trojany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Kiedroň Jiří | Přerov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Kopeček Martin | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Kostlán Jakub | Litomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Kočí Jaroslav | Lomnice nad Popelkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Kratochvíl Petr | Nová Bystřice | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2856 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Kubánek Tomáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2856 | Lazištan Ladislav st. | Střelice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Ludes Rostislav | Brno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Mareš Pavel | Heřmanův Městec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Mazanec Jakub | Pelhřimov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Neufus Daniel | Ledeč nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Nousek Ondřej | Humpolec | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2856 | Novák Pavel | Bujanov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Nožička Jan | Rožďalovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Pastorek Jan | Nový Bydžov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Pastrňák Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2856 | Pech Jan | Břilice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Polák Filip | Vrchlabí | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2856 | Rys Jaroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2856 | Růžička Miloslav | Tanvald | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Stašov Miroslav st. | Rokytnice v Orlických horách | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2856 | Svatoň Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Tlachtoke Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2856 | Tomášek Štěpán | Jihlav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Tomčík Patrik | Vyžice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Tryner Lukáš | Rokycany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Udržal Martin | Dolní Ředice | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
2856 | Veicher David | 2 | 8 | 8 | 4.00 | ||
2856 | Veselý David | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Viktora Vojtěch | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2856 | Vojta David | Vlašim | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2856 | Váňa Daniel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Výleta Martin | Český Rudolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Zaplatílek Tobiáš | Špindlerův Mlýn | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Zelenka Dominik | Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
2856 | Řezníček Matěj | Chotýšany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Šerpán Josef | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Štěch Miroslav | České Budějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Šulc Petr | Tuněchody | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Šupa Pavel | Ždánice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2856 | Žáček Jan ml. | Ohrobec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2929 | Belaz Tobias | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2929 | Beňo Lubomír | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2929 | Chaloupka Lukáš | Zruč nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Demčák Miroslav | Liberec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Dostál Jiří | Petrovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Ducháček Miloš | Trhová Kamenice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2929 | Felgr Milan | Stradouň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Firl Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2929 | Fogl Tomáš | Těchonín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Fulín Jan | Struhařov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2929 | Gajdošík Ludvík | Milenov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Halaška Jiří | 3 | 7 | 7 | 2.33 | ||
2929 | Hejl Martin | Choceň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Holeček Karel | Velká Jesenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Hrstka Marek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2929 | Hruška Bohumil st. | Valašské Meziříčí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Jabůrek Martin | Třeboň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Jansa Jan | Lanškroun | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2929 | Košnář Lukáš | Lysá nad Labem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Lacuška Vítek | Vrchlabí | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2929 | Langr Miroslav | Libišany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Loudíl Jaroslav | Lysá nad Labem | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2929 | Luňák Matyáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Matějů David | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2929 | Mihálik Marek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2929 | Mitrenga Daniel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2929 | Müller Václav | Osek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Neužil Lukáš | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Nový Aleš | Bílsko | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Němeček Miroslav | Příbram | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Obert Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2929 | Pacík Tomáš | Jičín | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2929 | Pažout Radovan | Rožďalovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Phillipp Miloš | Kelč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Pikner Patrik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2929 | Plíšek Jaroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2929 | Pokorný Gustav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2929 | Pokorný Karel | Kladno | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2929 | Prokeš Richard | Újezd u Rosic | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Rožnovský Petr | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Růžička Jan | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Sejkora Ladislav | Vysoké Mýto | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Sohorna Petr | Velká Jesenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Stolín Rudolf | Hostinné | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Svoboda Josef | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2929 | Svědík Petr | Police nad Metují | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Touš Pavel ml. | Tachov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Uhlíř Miloslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2929 | Vaňhát Martin | Telce | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2929 | Volf Petr | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Vostřez Vojtěch | Přepychy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Vrkota Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2929 | Václavík Štěpán | Pelhřimov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Výskot Daniel | Týnec nad Sázavou | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2929 | Walter Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2929 | Zaplatílek Matyáš | Špindlerův Mlýn | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Zavoral Josef | Litomyšl | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Zelený Jiří | Jaroměř | 3 | 7 | 7 | 2.33 | |
2929 | Česal Tomáš | Blovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2929 | Škréta Martin | Čtveřín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2929 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 3 | 7 | 7 | 2.33 | |
2929 | Štabla Petr | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2995 | Anděl Filip | Svijany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Bartoš David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Bartůšek Pavel st. | Velký Beranov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Beneda Roman | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Bohuněk Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Bohuněk Miloslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Bohuněk Rudolf | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Brabec Roman | Slavkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Bubeníček Karel | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Chaloupka Martin | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Chrenovský Jaroslav | Chotěboř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Chylka Jan | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Docke Holm | SRN | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Doganiuk Vlad | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Dohnal David | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Dryml Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Dyntr Aleš | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Dyntr Jakub | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Fabián Ludvík | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Fiala Vít | Zvole | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Flamberk Patrik | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Freylach Daniel | Příbram | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Fuchs Petr | Němčičky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Gajdoš Miroslav | Karlovy Vary | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
2995 | Hloch Tomáš ml. | Kelč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Izák Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Ištván Eduard | Hruškovy Dvory | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Jandík Stanislav | Vysoké Mýto | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Jaro Jakub | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Jaša Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Jaška Petr | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Jelínek Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Kandr Filip | Okrouhlička | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Kaplan Miloš | Hlinsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Klement Roman | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Klemt Václav | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Kohel Michal | 3 | 6 | 6 | 2.00 | ||
2995 | Kopec Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Kopec Ondřej | Bohutín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Kořének Jan | Bukovina nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Kroupa Jiří ml. | Předklášteří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Král Marek | Holetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Kudlík Leoš | Brandýs nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Kudrna Milan | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Kučera Tobiáš | Hlinsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Kvíz Václav | Velký Šenov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Körmendy Kristýna | Velen | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Křivka Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Laňka Luděk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Lippert František | Černýšovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Luxa Martin | Bechyně | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Malát Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Maček Miloš | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Mařík Marek | Dobroměřice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
2995 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Norov Vadim | Čáslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Novotný Michal | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Novák Jiří | Hrochův Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Novák Jiří | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Novák Milan | Milovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Nový Michal | Kostelec nad Labem | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
2995 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Pavlíček Ondřej ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Plechatý Luděk | Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Prekala Maxim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Růžička Josef | Čeperka | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
2995 | Sadílek Miroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Schejbal Libor | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Schmid David | Dačice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Simandl Vratislav | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Slavík | Uhersko Hradišťko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Sokolovič Pavel | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Sopko Marek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Stuchlý Richard | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Stupka David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Svoboda Štěpán | Pacov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Sychra Filip | Hrobice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Tauchman Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Trojan Otakar | Přeštice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Tryzna Dominik | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Vajdjak Tobiáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Vaněk Matyáš | Horní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Večeřa Josef | Jihlava | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
2995 | Vlasák Tadeáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Volf Josef ml. | Nová Bystřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Vostřez Kryštof | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Vágner Ladislav | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Wenzel Roman | Loučky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Zahradník Roman | Platenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Zahálka Antonín | Ledeč nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Zima Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Zvoneček Pavel | Pacov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Zvoneček Petr | Pacov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Čejka Libor | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Čermák Filip | Lhota u Potštejna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Čtvrtečka Jan st. | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Čtvrtečka Jiří ml. | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Čížek Jan | Ostrov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Šimánek Jakub | Rouštany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Štabla Petr ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Štefan Stanislav | Cholenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Šubrt Vlastimil | Turkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Šíp Antonín | Ostrov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2995 | Šípků Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2995 | Žák Patrik | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
3108 | Adámek Ladislav | Dolní Břežany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Bednář Martin | Světlá nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Bečka Pavel | Plevnice | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
3108 | Blažek Martin | Hradec Králové | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
3108 | Brůha Matěj | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
3108 | Bulánek Richard | Čermná nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Bureš Jan | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Dian Marian | Vysoké Mýto | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Dostál Jiří ml. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
3108 | Dvořák Luděk | Tatenice | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
3108 | Frydrych Lukáš | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Glanc Zdeněk st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Hanuš Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
3108 | Helebrand Vladimír | Jihlava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Hurban Lukáš | Těchobuz | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Juřena Zdeněk | Ostrov | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
3108 | Kajer Patrik | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
3108 | Kalaš Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
3108 | Kopáček Karel | Nová Včelnice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
3108 | Kočí Jaroslav | Blatná | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
3108 | Krejčí Milan | Praha | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
3108 | Krolich Daniel | Most | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Kuba Dan | Pardubice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Kuba Roman | Miskovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Kubeš Daniel | Bolina | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Kubík Jan | Nový Bor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Kuča Marek | Břilice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
3108 | Londa Martin | Vsetín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Ludvík Martin | Litice | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
3108 | Maleček Pavel | Rumburk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Mareš Martin | Turnov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Molnár Jan | Louny | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
3108 | Novák František | Kostelec nad Labem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Podhora Kryštof | Suchdol | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Reichert Petr | Český Šternberk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Varga Matyáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
3108 | Vitoš Jakub | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
3108 | Vondrák Martin | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
3108 | Zahradník Vlastimil ml. | Vysoké Mýto | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Zavadil Daniel | Mstislavice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Čermák Lukáš | Libčice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
3108 | Řihák Miroslav st. | Litomyšl | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Šimral Václav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
3108 | Špinka Jan | Potěhy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3108 | Žížala Petr | Holýšov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
3153 | Andrle Tomáš | Hostinné | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Barkov Jiří | Ostrov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Blažek Josef | Svitavy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Bělovský Josef | Humpolec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
3153 | Cinkeis Štěpán | Dolní Stakory | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
3153 | Cvak Jaroslav | Pokojov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Dufek Vojtěch | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Eichler Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
3153 | Ficenec Radek | Javornice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Fišera Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
3153 | Halbich Jan | Most | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Hampejs Matěj | Bílina | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
3153 | Hrbek Adam | Třeboň | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
3153 | Ješina Martin | Vamberk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Jurkovič Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
3153 | Józa David | Kladruby | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Kaminský Jan | Frýdštejn | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Klapsia Petr | Břilice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Kloub David | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
3153 | Kobylka Lukáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
3153 | Kobylka Miroslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
3153 | Kopecký Jiří | Železný Brod | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Kotyk Michal | Sadová | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
3153 | Krása Jakub | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Kubín Josef | Jihlava | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Kvapil Jan | Hrobice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Lejsek Jan | Jablonec nad Nisou | 4 | 4 | 4 | 1.00 | |
3153 | Luňák Tomáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Malinský Oldřich | Hvozdnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Navrátil Aleš | Chrudim | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Nitsche Martin | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Novák Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Panocha Josef | Karlovy Vary | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Papež Zdeněk | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Pfauser Adam | Želiv | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Pfauser Jaroslav | Želiv | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Poláček Oldřich | Hole | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Prchlý Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Proč Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
3153 | Radosta Pavel | Chlebov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
3153 | Rak Milan | Uhlířské Janovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Raszka Filip | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
3153 | Romančák Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
3153 | Sadský Miroslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
3153 | Sajkršmíd Lukáš | Vrchlabí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Schäffer Ernest | Rumburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Sláma Jan | Merklín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Sláma Michal | Mnichovo Hradiště | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Svatoš Šimon | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
3153 | Syrovátko Lukáš | Nová Paka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Sýkora Václav | Kamenná | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
3153 | Vařeka Antonín | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Večeřa Jindřich | Kostelec nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Vodrák František | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Vostřez Josef ml. | Přepychy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Válek Marek | Hostivice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Zelenka David | Mezirolí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Černohubý Jiří | Hrobice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
3153 | Šanda Martin | Pelhřimov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
3153 | Špejtek Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
3153 | Šťastný Dominik | Hněvkovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3153 | Žurovec Dalibor | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
3217 | Absolon Jakub | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
3217 | Beneš Vladimír | Choceň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Benš Daniel | Hodkovice nad Mohelkou | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
3217 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Bláha Stanislav | Dačice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
3217 | Bohdanský Tomáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
3217 | Bušek Adam | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
3217 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
3217 | Cimburek František | Kameničky | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
3217 | Dostál Ladislav | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
3217 | Dvořák Karel | Zásada | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
3217 | Dvořák Radek | Pardubice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
3217 | Dvořák Radek | Tatenice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
3217 | Fišer Josef | Petrovice nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Gronka Jan | Svitavy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Hadrava František | Dolní Podluží | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Hemr Lukáš | 3 | 3 | 3 | 1.00 | ||
3217 | Henzl Jan | Louny | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
3217 | Holeček Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
3217 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Hrnčíř Vojtěch | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
3217 | Jedlička Zdeněk | Český Brod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Józa Petr | Kladruby | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Koláček Štěpán | Hostinné | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Kočí Vladimír | Praha | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
3217 | Kratochvíl Tomáš | Světlá nad Sázavou | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
3217 | Kruml Josef | Čečkovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Krusman Václav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
3217 | Král Vojtěch ml. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
3217 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Kurucz Julius | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
3217 | Kysela Ivan | Karlovy Vary | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
3217 | Křikava Jakub | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
3217 | Malimánek Marek | Bělá | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Novák Vladislav | Mnichovo Hradiště | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Prchal Vladimír | Nová Ves | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Prokop Miroslav | Havlovice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
3217 | Pšegrocký Martin | Jindřichův Hradec | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
3217 | Rychtecký Luboš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
3217 | Růžička Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
3217 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Szilvasi Štefan | Lety | 4 | 3 | 3 | 0.75 | |
3217 | Sýkora Josef | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
3217 | Tkačuk Milan | Rakovník | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
3217 | Truhlář Vít | Pacov | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
3217 | Vogt Ota | Jablonec nad Nisou | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
3217 | Voženílek Stanislav | Vysoké Mýto | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Vývoda Jan | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3217 | Černý Milan | Kutná Hora | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
3217 | Švejnoha Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
3270 | Adamec Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Andrle Miroslav | Hostinné | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Bajtek Robert | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Bartoška Miroslav | Sedlice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Bartošovský Bartoš | Kněžmost | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Bičovský Martin | Přílepy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Borkovec Lukáš | Rojetín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Bouchner Slavomír | Štoky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Bouška Tomáš | Chotěboř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Brodina Bohumil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Bryknar Patrik | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Bryknar Sebastian | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Bubla Rudolf | Poříčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Buneš Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Bystroň Petr ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Bystroň Petr st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Carboch Zdeněk | Vrchotovy Janovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Chrištov Jan | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Cienciala Jan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Czech René | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Cína Milan | Lubenec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Dlouhý Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Dobrovolný Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Doležal Michal | Opočno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Donát Oldřich | Kněžice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Dorfel Ott | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Dorfel Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Doušek Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Dražan Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Drobnik Stanislav | Nová Ves nad Nisou | 4 | 2 | 2 | 0.50 | |
3270 | Drobník Stanislav | Nová Ves nad Nisou | 4 | 2 | 2 | 0.50 | |
3270 | Dubravský Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Dvořák Milan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Dynybil Martin | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Dřevo Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Dřevo Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Fiala Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Fišer Michal | Lodín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Geissler Michal | Mnichovo Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Gumančík Juraj | Hájek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Halíř Jiří | Most | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Hamr Daniel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Hanzlík Vladimír | Nové Dvory | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Hanák Zbyněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Havlíček Petr | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Herold Adam | Ostrov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Hervíř Tomáš | Soběslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Hettner Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Hlaváč Lubomír | Vysoké Mýto | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Holeček Martin | Prachatice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Horák Jáchym | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Hrdlička Dušan | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Hronek Luboš | Čenkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Hrstka Pavel | Slaný | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Hulcr Václav | Kladno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Hřebačka František | Lanžhot | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Janický Bohdan | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Janovec Petr | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Janíček Jan ml. | Kamenice u Jihlavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Jaroš Karel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Jaška Jaroslav st. | Hradec Králové | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Jelínek Marek | Žďárec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Johanides Vlastimil | Světlá nad Sázavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Jonák Martin | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Jánský Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Karpíšek Václav | Soběslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Kasík Jan | Kladno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Kavenský Jaroslav | Dašice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Kejmar Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Klapal Jaroslav ml. | Synkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Kohout Michal | Okrouhlička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Konopásek Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Kotyk Pavel | Sadová | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Kouřil Patrik | Humpolec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Kořínek Tomáš | Rychnov u NH | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Košumberský Karel st. | Nová Ves nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Kralovič Michal | Kostelec nad Orlicí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Krejčí Jan | Mohelno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Krejčí Jan ml. | Mohelno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Kreps Filip | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Kreps Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Krtek Aleš | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Král Jakub | Javorník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Král Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Krásný Jan | Liberec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Kubáč Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Kudláč David | Hodov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Kudyn Roman | Trhový Štěpánov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Kukla Václav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Kuliha Milan | Nová Paka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Kunc Vlastimil | Rožďalovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Kus Jaromír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Landa Miloš | Sirákov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Lazo Mario | Mladá Boleslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Lipus Rostislav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Lukášek Jiří | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Lách Ján | Slaný | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Mach Jakub | Pernink | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Machala Miroslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Makara Miroslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Malínský Adolf | Nová Paka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Mareš Jiří | Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Mariel Zbyněk | Litomyšl | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Matějíček Rudolf | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Mašek Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Mendrok Radim | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Merta Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Merta Vojtěch | Lomnička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Mikl Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Miksa Karel | Mutná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Miksa Petr | Břevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Mráz Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Mráz Petr | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Mrázek Roman | Trutnov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Máca Karel | Lovětín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Míchal Jan | Nová Bystřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Měsíček Robin | Milevsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Nachtigal Oldřichr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Nechvátal Zdeněk ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Nechvátal Zdeněk st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Nestával Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Neuber Jan | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Nikl Jan | Libina | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Novák Libor | Veselí nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Nováček Jakub | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Nováček Jan ml. | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Němec Filip | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Němec Gustav | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Němec Radomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Obrdlík Karel | Nevcehle | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Palán Jiří | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Palán Leoš | Vilémov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Pech Pavel | Kozárovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Pernica Josef | Mladá Boleslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Petrovec Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Pitřík Martin | Přelouč | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Pištěk Matěj | Lipoltice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Ploszek Stanislav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Pojar Miroslav | Milíře | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Polách Marek | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Polák Martin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Polák Petr | Kostelec nad Orlicí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Prouza Petr | Vrchlabí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Prášek Zdeněk ml. | Vémyslice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Přibyl František | Rakovník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Přikryl Martin | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Přílepek Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Remta Matyáš | Čistá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Remta Václav | Čistá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Roman Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Rosypal Jan | Litomyšl | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Roček David | Mikulovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Rysl Pavel | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Rác Karel | Most | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Růžička Miroslav | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Sabo Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Schnaubelt Petr | Petrohrad | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Scholz Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Sewald Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Sikora Radek | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Sklenář Jan ml. | Bohdalec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Slavík Roman | Lešov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Soukal Jan | Vysoké Březno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Soukup Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Souček Libor | Rousměrov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Srnec Kryštof | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Stankov Georgi | Nová Paka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Stašák Jan | Frymburk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Sulzer Eduard | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Svárovský Tomáš | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Trejbal Petr | Kněžice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Trojánek Libor | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Trunkát Rostislav | Tovačov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Tylš Tomáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Ungr Miloslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Urbánek David | Moravské Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Vachta Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Valach Josef | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
3270 | Valenta Jiří | Třebíč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Valenta Miroslav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Vaněk Daniel | Dolní Hořice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Vaverka Radomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Verner Erik | Teplá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Vilímec Jaroslav | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Vilímec Viktor | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Vlahovič Lubomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Vogt Jáchym | Jistebsko | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Vokolek Matěj | Mšeno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Vymazal Josef ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Vymazal Josef st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Vymazal Lubomír | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Vytasil Ivo | Dolní Město | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Vídeňský Zdeněk | Lhotice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Všetečka Gabriel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Wallstein Štěpán | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Zajíc František st. | Pacov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Zajíček Josef | Veselice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Zavřel Marek | Bakov nad Jizerou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Zelenka Daniel | Senec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Zeman David | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Zvěřina Miloslav | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Zárybnický Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Zítka Lukáš | Jíkev | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Čajko Jan | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Čapek Robert | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Čejdík Petr | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Černý Ondřej | Unčín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Čipkala Lukáš | Čistá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Čmolík Milan | Dobřany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Čožík Marek | Horní Maršov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Čábela Jan | Velešín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Šamal Jaromír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Šanda Lukáš | Přelouč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Škaryd David | Želetava | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Šlehofer Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Šobr Martin | Blížejov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Šourek Zdeněk | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Šubrt Jakub | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Šustera Miloslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Šťourač Jaromír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
3270 | Žalud František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3270 | Žemlička Milan | Ostrov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Žemlička Pavel | Ostrov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
3270 | Žilák Luboš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
3516 | Abramius Radek | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Adam Jaroslav ml. | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Adam Petr | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Adamec Lukáš | Černošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Adamec Vojtěch | Okrouhlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Adamus Antonín | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Albrecht Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Andrejčin Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Andrle Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Andrt Mikuláš | Kosmonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Anděl Jakub | Svijany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bajtek Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Balák Jakub | Bratříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bambula Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Baran Pavel ml. | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bareš Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bartoníček Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bartoš Aleš | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bartoš Ladislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bartušek Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bartuška Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bartuška Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bartůšek Pavel ml. | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Barva Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Barák Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Baránek Jaroslav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bažant Karel | Dřetovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Beck Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bejdl Libor | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Benda Marek ml. | Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Benda Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Benedikt Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Benek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Beneš Pavel | Doubí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Beneš Petr | Frýdlant | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Beneš Vladimír | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Beran Dominik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Beran Pavel | Zachotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Beroun Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Beď Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bežák Ladislav | Milíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bidman Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bielčik Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Binar Rudolf | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bindač Lumír | Ostrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bis Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bičovský Jan ml. | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Blažek Jiří st. | Vyskytná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Blažek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Blažek Martin | Horoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Blažek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bláha Karel | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bláha Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bláha Milan | Holubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bochníček Milan | Chvaletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bock Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bodzek Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bohuslav Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Boháč Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bojanovský Petr ml. | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bojanovský Petr st. | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bojko Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bolehovský M. | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Borovíčka Zdeněk | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Borsanyi Ladislav | Janovice nad Úhlavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Boček Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Brandejs Jan | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Braun Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Brejcha Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Brejcha Petr | Kouřim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Brejka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bromek Saša | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bros Jan | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Brotánek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Brychta Michal | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Brázda Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Brózda Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Brůža Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bubeníček Matěj | Třebešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bucher Petr | Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Buchta Jan | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bukač Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bulaj Antonín | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bumbálek Franitišek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Burda Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Burka Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Burkoň Jiří | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bursa Jiří | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Buzek Jiří | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Buček Pavel | Zaječí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bydžovský Josef | Kroučov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Byrtus Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Byrtus Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Byrtus Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bártů Jan | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bíbr Jan | Sviny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bílek Vlastimil | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bělina Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Bříza Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Bůžek Jiří | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Cejnar Lukáš | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chadima Jiří ml. | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chaloupka František | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Charvát David | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chmelík Jan | Bílé Poličany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chmelíček Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Chmelíček Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Cholewa Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Chovan Pavel | Jabloňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chrastina Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Chrdle Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Chrištov Matěj | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chrást Zdeněk | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chuchvalec Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Chudoba Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chudárek Matyáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chudárek Šimon | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chvátal Pavel | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chytil Václav | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chytráček Martin | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Chápek Petr | Pohránov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Cieslar Bronislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Cigánek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Cikánek Tobiáš | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Cink Vojtěch | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Cinkeis Matouš | Dolní Stakory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Cliner František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Coller Miroslav | Krásná Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Collia Daniel | Dolní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Coufal Zdeněk | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Daniel Benš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Daniš Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Daňo Lumír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Dejmek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Diosiemar Sonajo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Diviak Kamil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Diviš Petr | Lindava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dmytriv E. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Dobiáš Vladislav | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dobrozemský Jan | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dobrý Ondřej | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dobrý Radim | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dobrý Robert | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dobsa Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Doležal David | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Doležán Nikolas | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Doskočil Adam | Malá Ledská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Doskočil Ctibor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Dostál Josef | Rabštejnská Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Doubek Václav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dragula Mroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Drbal Jan | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dryak Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dráb Karel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Drábek Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Drábek Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Drábek Lukáš | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Drápela Lukáš | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dub Jaroslav | Babín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Duchek Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Ducháček Jiří | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Duda Lukáš | Rohozno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dudek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Dufek Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dunaj Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Duník Petr | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dušek Ivan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dvořák Daniel | Zásada | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dvořák Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Dvořák Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dvořák Jiří | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dvořák Leoš | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dvořák Luděk | Zábřeh | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dvořák Oldřich | Dalečín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dvořák Pavel | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dvořák Petr | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dvořák Petr | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dvořák Radek | Zábřeh na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dvořák Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dvořák Tomáš ml. | Kaceřov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dvořák Vladimír | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dvořáček Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dvořáček Ondřej | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dynybil Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Dzik Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Džbánek Adam | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Eder Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Edita Pujmanová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Effler Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Egert Luboš | Zavidov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Eibl Milan | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Erben Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Erbrt Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Ernest František | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Evžen Lipský | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Faitl Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Fajgl Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Farbár Jan | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Farkaš Jakub | Valdíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Fatrdla Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Fedorišin Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Fejgl Matyáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Fejt Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Fencl Dominik | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Fendrych Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Fiala Matěj | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Fiala Michal | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Fidrhel Lukáš | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Filip František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Filip Jiří | Chmelná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Filip Kryštof | Chmelná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Filip Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Filipec Pavel | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Filipi Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Finke Jáchym | Radovesnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Finta MIchal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Fivrášek Marcel | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Fišer Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Fišer Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Fišer Petr | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Fobosz Vasil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Fojtík Zdeněk | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Forejt Vladimír | Málkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Fořt Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Franc Jiří | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | František Doležal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Franěk Luděk | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Friedmann Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Frydrych Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Frýdl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Gajdoš Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Galba Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Gall Petr | Homyle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Gašpar David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Geisler Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Ginzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Golovin Michael | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Gottwald Lukáš | Bydžovská Lhotka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Goš Robert | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Grasser Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Gregor Jaromír | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Gregor Mikoláš | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Gregor Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Grimm Mikuláš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Grobelný Michal | Karviná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Grolmus Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Gruber Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Gruber Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Gut Štěpán | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Gábrle Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Görgei Barnabáš | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hajduk Roderik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Halaksa Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Halasník Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Halaška Matyáš | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Haman Tomáš | Trávník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hampl Luboš st. | Varnsdorf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hampl Zdeněk ml. | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hampl Zdeněk st. | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hanuš Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hanzal Lukáš | Žirovnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hanzal Roman | Žirovnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hanč Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hapiák Miloslav | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Harant Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Haratek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hasal Pavel | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hatina Milan | Kostomlaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Havel Lukáš | Tis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Havel Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Havel Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Havelka Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Havelka Martin | Koberovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Havelka Pavel | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Havlík Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Havlíček Jiří | Hostoulice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Havránek Robin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Havránek Tomáš | Slatina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hažva Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hegenbart Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hegenbart Vlastimil | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hejda Michal | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hejný Jiří | Smolnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hejsek Václav | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Herlík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Herold David | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Herák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Herák Josef ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Herák Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hetych Karel | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hirschl Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hladík Martin | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hladík Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hlaváč Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hlačina Jan | Postupice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hlačina Matěj | Postupice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hloch Matyáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hloch Tomáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hloušek Jakub | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hlubuček Jakub | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hnízdil Libor | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hnízdil Milan ml. | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hnízdil Milan st. | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hnízdil Ondřej | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hobza David | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hochmut Marcel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hodan Petr | Roztěž | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hodík Vladislav | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hoetzel Sven | Radimovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Holas Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Holeček Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Holoubek Pavel | Salavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Holzbauer Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Holán Ondřej | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Holán Radek | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Holásek Bohuslav | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Holý Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Holý Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Homola Radomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Homolka Jan | Velšín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Honzejk Martin | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Horký Aleš | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Horký Jiří | Doksany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Horn Petr | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Horník Jan | Zbůh | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Horník Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Horník Nikolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hort Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Horyna Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Horák Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Horák Michael | Semechnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Horák Pavel | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Horčík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Horňan Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hospodka Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hospodka Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hotovec Miroslav | Trhový Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Houfek Pavel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Housa Vladimír | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Houška Robert ml. | Tupesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hořejš Miroslav | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hořínek Ivan | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hořínek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hošek Josef | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hrachovec Josef | Lubenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hradečný Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hrbek František st. | Hlavňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hrdlička Jan | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hric Ondřej | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hroch Bohumil | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hrozínel Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hrubý Leoš | Bezděkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hubálek Ondřej | Libel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hudeček Bedřich | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hudeček Lukáš | Mirošov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hudeček Martin | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hudák Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Huler Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Huneš Martin | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hunčík Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hurtík Tomáš | Dubá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Huske Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Husták Lukáš | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hušek Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hušek Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hynek Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hynek Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hynek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hábl Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hájek Petr | Otovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hájek Radim | Nedvědice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Hánl Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Háp Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Hůrka Dominik | Záboří nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Ivančík Ludovít | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Ištok Jan | Částrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jabulka Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jakoubek Matěj | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jalůvka Petr | Hradec nad Moravicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Janata Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Janata Petr | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Janda Martin | Staré Jesenčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Janda Stanislav | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jandera Stanislav | Žloukovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jandourek Petr | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jandourek Tomáš | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Janeba Milan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Janeček Lukáš | Kvíčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jankovský Daniel | Miřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Janků Petr | Svijanský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Janota Mároš | Medlešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Janoušek Jiří | Hořešovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Janoušek Petr | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Janoušek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Janovec Patrik | Dolní Město | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Janovský Emil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Jansík Oliver | Druhanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Janák Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Janáč Svatopluk | Břeclav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Janík Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Jančula Marek | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jarolík František | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Javůrek Dalibor | Rožďalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Javůrek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Jech Ondřej | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jelínek Jakub | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jelínek Michal | Libuň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jelínek Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Jelínek Zdeněk | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jeřábek Radim | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Ježek Jan | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jindra Petr | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jindra Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Jirousek Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Jiroš Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jirsák Karel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jirucha Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Jirák Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Jiří Marian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Job Pavel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Johanides Vlastimil ml. | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jonáš Alex | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Jonáš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Jopek Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Jung Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Jurajda Luboš | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Juračka David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jurenka Antonín | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Juráček Michal | Břeclav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Juráň Jaroslav | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Juříček Pavel | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jákl Lukáš | Svoboda nad Úpou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jílek Václav | Odranec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jíra Matyáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jůda Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Jůn Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kachlík Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kadeřábek Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kadlec Jaroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kadlec Radek | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kadlec Stanislav | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kadlec Tomáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kadleček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kadlubec Bohdan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kadlubec Ota ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kadlček Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kahoun Hynek | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kahoun Miloslav | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kahánek Matyáš | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kalenda Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kalina Radek | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kalous Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kalous Kristián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kalvas Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kalášek Roman | Doubravice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kandera Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kapucián Ladislav | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Karan Alexandr | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Karch Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Karásek Jan | Slavíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kavka Zdeněk ml | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kavka Zdeněk st. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kavčuk Taras | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kašpar Josef | Dražíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kašík David | Janovice nad Úhlavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kerouš Jakub | Otročice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Khol Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kiziveter Martin | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Klapálek Petr | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Klein Jakub | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Klein Krištof | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Klejch Jaroslav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Klemera Aleš | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Klempa Zdeněk | Přímětice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Klemt Jakub | České Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Klimpera Josef st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Klouda Patrik | Doní Město | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Klouček Samuel | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Klouček Vladimír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Klus Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Klusáček Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Klusáček V. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Klíma Zdeněk | Valašské Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Knap Kryštof | Velký Šenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Knedla Josef | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Knittel Jaroslav | Šestajovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Knittich Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Koblasa Pavel | Sedlečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kocanda Karel | Meziříčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kocanda Karel ml. | Meziříčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kocmánek František | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kocourek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kocourek Petr | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kodeš Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kodýdek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Koděra Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kolbe Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Koleň Michal | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Koleňák Radim | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kolovrat Matěj | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Koláčný Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kolář Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kolář Radek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kolář Tomáš | Koldín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Komberec Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Komenda Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Komenda Stanislav | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Komínek Matěj | Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Komínek Miloš | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kondrát Adam | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kopecký Alexandr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kopecký Jan | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kopecký Miroslav ml. | Blížejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kopic Kristián | Kožlí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Korbel Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Koros Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kosina Josef | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kosina Michal | Příšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kostřica Adam | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kosík Matouš | Albrechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Koucký Michal | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Koucký Radek | Dolní Stakory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kouřil Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kouřil Pavel | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kovařík Stanislav | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kovaříček Michal | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kováč Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kováč Štefan | Úvaly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kovář Jan | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kovář Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Koza Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kozák Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kočiš Andrej | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kořínek Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kořínek Pavel st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Koťátko Jiří | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krabec Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kracík Martin | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krajc Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Krajhanzl Pavel | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krajovič Michal | Houdkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krajíček Jan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krajč David | Staré Jesenčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krajčovič Michal | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kramer Petr | Ohrobec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krejzlík David | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krejčí Jiří | Nové Domky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krejčí Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Krejčí Miroslav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krinzweig Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kriso Ladislav | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krob Lukáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krok Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kronika Tomáš | Lužnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kropáček Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Krupica Jaroslav | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Král Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Král Josef | Valov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Král Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Krásný Ladislav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krátký Pavel | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Krčil Martin | Červená Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kua Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kubec Michal | Vrchovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kubec Oldřich | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kubeš Václav | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kubišta Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kuboš Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kubínek Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kubínek Nikolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kuchta Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kuczawski Petr ml. | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kuda Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kukeně Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kulhánek Folip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kuliha Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kumštar Vojtěch | Havíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kunc Roman | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kunc Zdeněk | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kuntoš Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kunčar Leopold | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kuráž Evžen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kushnir Serge | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kutík Jiří | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kuzma Václav | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kučera Miroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kučera Richard | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kuřátko Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kuřátko Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kvapil Miloš | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kyndl Pavel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kyral Jiří | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kysela Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kyselý Petr | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kára Radek | Hořice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kühn Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Křehnáč Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Křenek Matyáš | Dolní Rožínka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Křeček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Křikava René | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Křivák Milan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Křiváček Tadeáš | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Křiváček Tomáš | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kříž Lubomír st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Kříž Václav | Lomy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Kůrka Tomáš | Soběslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Labaj Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Labaj Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Labaj Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Labaj Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Lachký Jaroslav | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Lacina Radek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Laco Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Lajk Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Landa Martin | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Landsman Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Langer Matěj | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Lasas Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Lavička Jonáš | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Laštůvka Jaroslav | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Lebeda Josef | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Lebeda Tomáš | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Leier Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Leier Wolfgang | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Leinweber Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Lepic Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Lexa Josef | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Lidmila Matěj | Osík | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Limburský Štěpán | Lipnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Lingl Oliver | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Linhart Martin | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Linhart Martin ml. | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Lipus Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Liška Ladislav | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Liška Rostislav | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Lopata František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Lubojacký Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Lukeš Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Lupínek Daniel | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Lédl Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Macek Lukáš | Modrá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mach Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mach Petr | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mach Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Machovec Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Machálek Lukáš | Sázavka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Macháč Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Macháček Bořivoj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Macháček Daniel | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Macháček Patrik | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Macourek Luboš | Libina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Maděra Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Magej Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Mai Marek | Kněževes | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Maier Vítězslav | Bystřice u Benešova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Majer Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Majer Petr | Radnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Makovec Petr | Milotičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Malina Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Malkovský David | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Maluček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Malý Pavel | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Marek David | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Marek Jiří | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Marek Josef | Hostouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Marek Maxmilián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Marek Pavel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Marek Pavel st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Marek Rudolf | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mareš Luděk | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Marlánek Zdeněk | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Martínek David ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Martínek František | Rapšach | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Maruška Dušan ml. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Maruška Dušan st. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Maruška Milan | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mates Štěpán | Semčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Matula Zdeněk | Ostrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Matýsek Jan | Ubušín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Matějka Miloslav | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Matějíček Martin | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Matějíček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Maxima Josef | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mazanec Jiří | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mazdera Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mařan Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Mařík Petr | Boješice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Medek Jaroslav | Rádlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Melcer Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Melichar Daniel | Podháj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mencl Ondřej | Březová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Menhard Josef | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Merzbach Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Messner Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Meszároš Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Michalski Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Michalík Marieta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Michálek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mihovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Mikeš Jan | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Miklas David | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mikovec Jiří st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Mikuš Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Mikuš Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Mikšovský Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Milec Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mimovič Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Mimovič Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Mirovský Vojtěch | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mitura Vítek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Mlejnek Adam | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mocek Jan | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mokrý Tomáš | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Molnár Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Molík Lubomír | Citonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Moravec David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Moravec Lukáš | Dolní Lukavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Moravec Martin | Sázavka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Moravec Matěj | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Moravec Milan ml. | Spolí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Moravec Stanislav | Spolí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Moravec Václav | Sázavka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Moravský Štefan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Moučka Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Mrkvička Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Mrlák Josef | Smrk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mrázek Josef | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mrština Marek | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mucska Imrich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Mucudis Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Mundl Michal | Meziměstí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Murga Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Murárik Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Musil Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mysliveček Martin | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Mádr Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Málek Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Máček Matyáš | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Míka Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Mühl Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Müller Matěj | Vracovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Měkuta Filip | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Městecký Radim | Svijany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nader Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Navrátil Pavel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nebeský Ondřej | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nechvátal Michal | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nedobitý Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Nedoma Dan | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nedomansky Lukáš | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nedvěd Jan | Mrzkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nedvěd Jan ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nedvěd Jiří | Mrzkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nedělka Josef | Světnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nesládek Pavel | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Netopilík Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nguyen Truong Hai | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Nguyen Viet | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nikl Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Nosek Ladislav | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nosál David | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Novotný Luboš | Libuň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Novotný Radek ml. | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Novotný Zdeněk ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Novák František | Vraclav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Novák Jakub | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Novák Jan | Jamné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Novák Josef | Žďár | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Novák Petr | Hněvčeves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Novák Tomáš | Rynholec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Novák Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nováček Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Nováček Miloslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nový Josef | Zbůh | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Nádvorník Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Nádvorník Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Náhlík Zbyněk | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Němec Jan st. | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Němec Ladislav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Němec Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Oberreiter Jan | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Obšonka Peter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Odvárka František | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Odvárka Tomáš | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Olexa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Ondrák František | Lhotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Paldus Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Palivec Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Paluska Josef | Liblice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Palutka Daniel | Vedrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pantúček Štěpán | Unčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pastorek Jiří | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Patzelt Roland | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Paukrt Radovan | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Paulík Vít | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Paulíček Jakub | Kejžlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Paulíček Martin | Kejžlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Paur Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Pavlištík Jakub | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pavlištík Ondřej | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pavlík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Pavlíček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Paštika Martin | Přívlaky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pecek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Pecold Petr | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pejcha Matěj | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pejšek Radek | Krasoňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pelda Jan | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pelda Lukáš | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pelinka Luboš | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pelleš Pavel | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Peprník David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Peprník David ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Percl Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Peringer Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Perný Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Pertl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Pertlík Vincent | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Petrla Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Petrle Karel | Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Petrle Karel ml. | Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Petřina Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Petřík František | Rohoznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Petřík Michal | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pečenka Jiří | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pešan Vojtěch | Jedomělice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pešek Jan ml. | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pilař Jiří | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pilař Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pilař Šimon | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pilch Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Pinc Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Pinkas Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pinsker Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pinďák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Pirič Pavel | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pitter Jiří | Čenkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pixa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Plančár Dimitrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Plavec Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Plch Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Plch Tomáš | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Plechatý Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Pleskot Jaroslav | Pohránov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pluhař Vladimír | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Podolka Stanislav | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Podroužek Tadeáš | Srubec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Poděbradský Pavel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pohl Jan | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Polanský Karel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Polák David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Polák Lukáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Polák Milan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Poláček Petr | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Polívka František | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Polívka Lukáš | Střednice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Polívka Vojtěch | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Ponocný Radomír | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Ponocný Radomír ml. | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Popílek Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Pos Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Posezný Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Pospíšil Kryštof | Kroměříž | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pospíšil Pavel | Chropyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pospíšil Pavel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Potůček Josef | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pravec Aleš | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Prchal Matěj | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Prchal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Preisler Josef | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Preisler Lukáš | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Prepsl Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Procházka Adam | Kacanovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Procházka Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Procházka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Procházka Matyáš | Kacanovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Procházka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Procházka Radek | Polná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Procházka Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Procházka Zdeněk | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Prokop Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Prokop Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Prokůpek Josef | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pross Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Prudek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Przybyla Adrian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Przybyla Nicolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Ptáček Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Pubnikář Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Purma Daniel | Křičov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Puršl Radek | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pyszko Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Pytlík Lukáš | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Pánek Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Pírek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Pírek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Přibyl Vojtěch | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Přibík Viktor | Horní Rokytná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Přibík Čeněk | Horní Rokytná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Půhoný Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Rada Vojtěch | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Rada Vítek | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Raišl Zbyněk | Dlažov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Rejchrt Radek | Rasošky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Rejf Milan | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Rejmon Miroslav | Tmaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Rejzek Jakub | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Richter Milan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Roháč Karel | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Roman František | Staré Hobzí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Roman Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Ronec Lukáš | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Roudný Stanislav | Říkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Roudný Š. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Rozsíval František | Mladé Buky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Rulec Josef | Příšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Rulec Zbyněk | Svijanský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Ruml Dalibor | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Ruprecht Zdeněk | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Rybka Karel | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Rybák Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Rybář Valentin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Rypka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Ryšavý Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Ryšán Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Rákosník Tomáš | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Rázek Ladislav | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Rýdl Marek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Rýdl Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Rýdl Radek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Růta Jakub | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Růžička Pavel | Libina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Sabela Vojrěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Sadílek Tomáš | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Salava Karel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Samek Zdeněk | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Sankot Radek | Dobrá voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Schneider Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Schoř Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Schrajner Jozef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Seidl David | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Sejpka Kryštof | Kdyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Selvek Pavel | Stará Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Semerád Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Semián Bedřich | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Shakutalyak Ivan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Sikora Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Sirový Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Sirový Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Sitar Tomáš | Bystřice pod Hostýnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Siwy Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Sixta Jakub | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Skalický Pavel | Dolní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Skalník Zdeněk | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Skarke Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Skarke Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Skokan Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Skočil Jan | Hořehledy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Skořepa Martin | Starobucké Debrnné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Skyba Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Skýpala Jiří | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Skýpala Zdeněk | Chropyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Slabihoudek Jan | Hodkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Slanina Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Slezák Jiří | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Slezák Václav | Jílovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Sloupenský Radim | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Smejkal Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Smelík Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Smetana Václav | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Smrčka František | Valdíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Smutný Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Smělík Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Sobotka Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Sobotka Zdeněk ml. | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Sobotka Zdeněk st. | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Socha Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Sodomka Milan | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Solař Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Solmider Dan | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Somov Daniel | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Sosna Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Soukup Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Souček Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Spilka Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Spirákus Luboš | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Srnec Artur | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Stach Jiří | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Starý Martin | Suchá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Staňo Ján | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Stehno Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Stožický Vlastimil st. | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Straka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Strnad Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Strouhal Patrik | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Struna Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Stránský Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Stuchlík Jan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Stýblo Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Stěhulka Aleš | Bitouchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Stříbrný Kryštof | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Suchopár Miroslav | Stříbrná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Suchopárek Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Suchánek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Sulan Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Suroviak Michal | Brozany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Svatoň Daniel | Smržov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Svatoň Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Svatoš Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Svatoš Dominik | Lenešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Svatuška Nikolas | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Svoboda Dominik | Libčice nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Svoboda František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Svoboda Jan | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Svoboda Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Svoboda Jiří | Nepomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Svoboda Miloslav | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Svoboda Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Svoboda Vítězslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Svárovský Tomáš | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Svítil Jaroslav | Zvole | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Světnička Roman | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Syrový Michal | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Szabo Miroslav | Lešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Szczotok Janek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Szczuka Alexander | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Szemle Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Szlaur Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Szopa Rychard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Sál Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Sýdel Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Sýkora Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Tecl Miloslav | Pozovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Teplica Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Tesař Martin ml. | Platenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tichý František | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tichý Jan | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tichý Jiří | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tichý Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Tichý Rudolf | Kácov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tlapák Ondřej | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tochor Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Tolar David | Rádlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Toman Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Tomek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Tomyšinec Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Tomáš Břetislav | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tomášek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Tomášek Jakub | Bříšťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Trachta Dušan | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Trefný Adam | Citoliby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Treml Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Trešl František | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Trinkl Jakub | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Trinkl Jan | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Trnka Vojtěch | Lišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Trojanowisz Lukáš | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Trojáček Roman | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Truhlář Jan | Znětínek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Trégr Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Tuhý Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Turek Martin | Milíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tuček Jiří | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tvrdý Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tvrzník Jan | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tvrzník Tomáš | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tyrych Radek ml. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Tököly Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Tůma Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Tůma Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Uher Luboš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Uher Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Uhlíř Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Urban Václav | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Urbánek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Ustimenko Jevhenii | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vacek David | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vacek František | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vaibar Jan | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vajrauch Lukáš | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vajsar Lukáš ml. | Česká Metuje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vala Pavel | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Valach Jaroslav | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Valcík René | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Valeš David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Valeš Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vampol Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vanahil Maxim | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vančura Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vančura Jan | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vaněk Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vaněk Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vaněk Jiří st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vavroušek Antonín | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vavřík Jaroslav | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vaňha Jan | Chválov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vaňha Jiří | Chválov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vaňouček Jaroslav | Libuň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vařečka Michal | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vařečka Rudolf | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vašíček Petr | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vašíček Vojtěch | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vedral Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vejražka Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vejražka Čeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vele Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vele Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Veleta Marek | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Veliký Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Velík Jakub | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | VelínskýEduard | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Velíšek Michal | Kuřivody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Venc Luboš | Pohled | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Venclák Dominik | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Venzhofer Michal | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Veverka Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Veverka Lukáš | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Večeře Jindřich | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Večíš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vilhelm Matěj | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vinkler Radek ml. | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vinkler Radek st. | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vitmayer Nicolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vlach Matyáš | Mříčná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vlach Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vlach Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vlasák Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vlk Vladimír | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vlk Vladimír ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vlček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vlček Pavel | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vodrážka Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vodvárka Jakub | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vodvářka Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vogužel Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vojtíšek Josef | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vojáček Filip | Dolní Sokolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vojíř Vítězslav | Vroutek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vokolek David | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vokáček Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vokáček Lukáš | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Volebecký Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Volejník David | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Volný Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Voltr Emil | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Volák Milan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Volák Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vondruška Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vondrák Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vondrák Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vondráček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vontszemuv Jakub | Bylany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vopršal Filip | Radňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vopěnka Aleš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vorba Jiří | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vorlíček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vosáhlo Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vožický Slavomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vrabec František | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vrbický Vincent | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vrzal Tomáš | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vrána Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vrátný Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vyhnálek Luboš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Václavek Luděk | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vágenknecht Martin | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vágner Jindřich | Polerady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vágner Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Válek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Váni Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Vávra Lukáš ml. | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vávra Rudolf | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vávra Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Váňa Adam | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Váňa Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Váňa Vlastimil | Tatce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vích František | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vítek Jiří | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Vítámvás Karel st. | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Výskot Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Věděl Zbyněk | Šanovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Wala Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Walek Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Waligora Jakub | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Wantulok Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Wantulok Sebastian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Wejda Michal | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Wejda Petr | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Wejda Václav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Werner Patrik | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Werner Vít | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Wimmer Jan | Teplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Wolman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zadina František | Sázavka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zadražil Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Zahradník Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Zahrádka František | Tmaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zahrádka Radek | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zahálka Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zajíc Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Zajíc Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Zajíček Aleš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zamrazil Vincent | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zapletal Josef | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zatloukal Jiří | Jankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zavadský Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Zbraněk Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zdobinský Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Zdobinský Lukáš | Čížovky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zdražil Eliáš | Unčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zdvihal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Zedníček Karel | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zeman Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zeman Jaroslav | Bobrová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zeman Marek | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zeman Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zemler David | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zemánek Václav | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zimák Dan | Druzcov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zorálek Emil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Zowada Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Zumr David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Zvon Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Zákoutský David | Horka u Staré Paky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Zákoutský Eduard | Kumburský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Závodný Vladimír | Podbořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Čech Dalibor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Čech Ondřej | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Černoch Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Černoška Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Černý Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Černý Bohumil | Kdyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Černý Radek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Černý Václav | Žehrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Červenka František | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Červenka Jan | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Červený Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Červinka Jiří | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Čmiel Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Čmugr Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Čoček Tomáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Čákrda František | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Čáp Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Čárny Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Čížek Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Ďurček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Řebíček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Řehák Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Řehák Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Řezník Ondřej | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Řezníček Štěpán | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Řihacek Jaroslav | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Říha Pavel | Dobronín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Říháček Daniel | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šafařík František | Pohřebačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šafránek Zdeněk | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šafář Martin | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šandera Šimon | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šebek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Šebestián Petr | Tatce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šebor Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Šebák Martin | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šefr Karel | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šelbický Dominik | Líny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šelemberk Bohumír | Hoškovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šenkýř Jiří | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šerdzik Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šerpán Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Šesták Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Šich Jakub | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šifta Stanislav | Přeštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šimek Jiří | Nový Rychnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šimek Kryšpín | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šimek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Šimonovský Adam | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šimánek Adam | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šimíček Jaromír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šimčík Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Šimůnek Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šimůnek Jaroslav ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šimůnek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Šimůnek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Šimůnek Otakar | Březová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šindelka Marek | Strachujov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šindelář Milan | Doksy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Škrabala Oldřich | Holešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Škába Jiří | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šlapák Michal | Rokycany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šlechtický Jiří | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šmejda Ladislav | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šmíd Vladislav | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šotek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Šotek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Špac Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Špaček Dominik | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Špaček Karel | Cvikov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Špejzl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Špitálský Václav ml. | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šplíchal Milan | Zderaz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Špánek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Šrenk Adam | Nakvasovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šrytr Michal | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Štencar Jakub | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Štencar Luděk | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Štiller Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Štiller Pavel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Štolovský Miloslav | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Štranc Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Štrunc Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Šturc Teodor | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Štursa David | Velké Mezříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Štěpnička Milan st. | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Štěpán Radek | České Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Štěpán Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Štěpánek Adam | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Štěpánek Vlastimil | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šuba Miroslav | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šulaj Michal | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šustr Václav | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Švadlenka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Švec Karel | Horní Cerekev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Švec Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Švec Petr | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šíma Jiří | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šíma Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šťástka Jan | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Šťástka Václav ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Žambůrek Jan | Srby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Žatečka Jan ml. | Přišímasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Žatečka Jan st. | Přišímasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Žebra Milan | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Žirovnický Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Žižka Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Žuška Kilián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
3516 | Žák Luděk | Ostrava Poruba | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Žáček Jan st. | Ohrobec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Žďánský Kryštof | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
3516 | Žďárský Zdeněk | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |