Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 149 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 36 | 490 | 1065 | 29.58 |
2 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 20 | 483 | 694 | 34.70 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 31 | 481 | 900 | 29.03 |
4 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 17 | 475 | 600 | 35.29 |
5 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 26 | 464 | 867 | 33.35 |
6 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 27 | 461 | 795 | 29.44 |
7 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 24 | 454 | 694 | 28.92 | |
8 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 29 | 449 | 841 | 29.00 |
9 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 31 | 445 | 773 | 24.94 |
10 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 28 | 442 | 699 | 24.96 |
11 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 25 | 435 | 656 | 26.24 |
12 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 32 | 434 | 808 | 25.25 |
13 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 25 | 427 | 578 | 23.12 | |
14 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 40 | 423 | 814 | 20.35 |
15 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 23 | 420 | 602 | 26.17 |
15 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 20 | 420 | 523 | 26.15 |
17 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 26 | 418 | 648 | 24.92 |
18 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 12 | 417 | 417 | 34.75 |
18 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 15 | 417 | 451 | 30.07 |
20 | Brendl Patrik | Lanškroun | 21 | 413 | 519 | 24.71 | |
21 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 23 | 412 | 533 | 23.17 |
22 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 25 | 411 | 557 | 22.28 |
23 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 12 | 409 | 409 | 34.08 |
24 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 17 | 398 | 496 | 29.18 |
25 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 28 | 397 | 573 | 20.46 |
26 | Kondras Přemysl | Pardubice | 17 | 394 | 463 | 27.24 | |
26 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 17 | 394 | 448 | 26.35 |
28 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 35 | 388 | 723 | 20.66 | |
29 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 27 | 385 | 625 | 23.15 |
30 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 19 | 384 | 475 | 25.00 |
31 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 28 | 381 | 600 | 21.43 |
32 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 27 | 380 | 534 | 19.78 |
32 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 19 | 380 | 483 | 25.42 | |
34 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 37 | 379 | 764 | 20.65 |
35 | Rubina Vladimír | Liblice | 20 | 378 | 464 | 23.20 | |
36 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 18 | 377 | 462 | 25.67 |
37 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 31 | 375 | 604 | 19.48 | |
38 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 14 | 371 | 389 | 27.79 |
39 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 25 | 361 | 499 | 19.96 |
40 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 12 | 358 | 358 | 29.83 |
41 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 21 | 355 | 416 | 19.81 |
41 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 14 | 355 | 372 | 26.57 |
43 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 26 | 352 | 551 | 21.19 |
44 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 30 | 350 | 570 | 19.00 |
45 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 13 | 347 | 359 | 27.62 |
46 | Turský Jindřich | Krchleby | 21 | 344 | 427 | 20.33 | |
47 | Mokrá Jana | Najdek | 18 | 341 | 394 | 21.89 | |
48 | Pánek Vít | Sezemice | 22 | 340 | 414 | 18.82 | |
49 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 20 | 339 | 424 | 21.20 |
50 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 24 | 329 | 442 | 18.42 |
51 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 22 | 326 | 391 | 17.77 |
52 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 20 | 318 | 392 | 19.60 |
53 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 19 | 317 | 341 | 17.95 |
54 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 314 | 314 | 26.17 |
55 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 15 | 313 | 330 | 22.00 |
55 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 16 | 313 | 360 | 22.50 |
57 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 16 | 311 | 333 | 20.81 |
58 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 18 | 306 | 337 | 18.72 |
59 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 21 | 300 | 362 | 17.24 |
60 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 24 | 299 | 369 | 15.38 |
61 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 18 | 292 | 311 | 17.28 |
62 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 29 | 287 | 446 | 15.38 |
63 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 18 | 285 | 340 | 18.89 |
64 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 15 | 274 | 277 | 18.47 |
64 | Nováková Renata | Hrobice | 19 | 274 | 315 | 16.58 | |
66 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 11 | 271 | 271 | 24.64 |
66 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 16 | 271 | 289 | 18.06 |
68 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 17 | 269 | 292 | 17.18 |
69 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 13 | 265 | 271 | 20.85 |
70 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 10 | 257 | 257 | 25.70 | |
71 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 14 | 249 | 251 | 17.93 |
72 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 10 | 247 | 247 | 24.70 | |
73 | Sobotka Josef | Perštejn | 15 | 239 | 253 | 16.87 | |
74 | Šnicer Petr | Veltěže | 9 | 236 | 236 | 26.22 | |
75 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 24 | 234 | 320 | 13.33 |
76 | Čori Petr | Chodová Planá | 9 | 232 | 232 | 25.78 | |
77 | Klement Antonín | Chranišov | 22 | 229 | 269 | 12.23 | |
78 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 20 | 223 | 248 | 12.40 |
79 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 12 | 217 | 217 | 18.08 |
80 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 8 | 206 | 206 | 25.75 |
81 | Mach Václav | Pernink | 16 | 202 | 206 | 12.88 | |
82 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 10 | 197 | 197 | 19.70 |
83 | Würz Dalibor | Hořesedly | 8 | 189 | 189 | 23.63 | |
84 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 7 | 181 | 181 | 25.86 |
85 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 9 | 176 | 176 | 19.56 |
86 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 10 | 175 | 175 | 17.50 | |
87 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 11 | 174 | 174 | 15.82 | |
88 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 15 | 171 | 174 | 11.60 |
89 | Shershen Volodymyr | Praha | 9 | 166 | 166 | 18.44 | |
90 | Černý Jan | Pardubice | 10 | 164 | 164 | 16.40 | |
91 | Michálek Jan | Otovice | 10 | 163 | 163 | 16.30 | |
91 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 8 | 163 | 163 | 20.38 | |
91 | Rybenský Roman | Němčice | 6 | 163 | 163 | 27.17 | |
94 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 153 | 153 | 17.00 |
95 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 7 | 142 | 142 | 20.29 |
96 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 138 | 138 | 15.33 |
96 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 9 | 138 | 138 | 15.33 | |
98 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 5 | 137 | 137 | 27.40 |
99 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 6 | 136 | 136 | 22.67 | |
100 | Bulak Serhiy | Praha | 9 | 135 | 135 | 15.00 | |
101 | Lévai Josef | Jenišov | 11 | 132 | 132 | 12.00 | |
101 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 7 | 132 | 132 | 18.86 |
103 | Pleskot Jan | Hrobice | 14 | 131 | 133 | 9.50 | |
103 | Trousil Lukáš | Libín | 7 | 131 | 131 | 18.71 | |
105 | Řehák Václav | Police nad Metují | 7 | 130 | 130 | 18.57 | |
106 | Lévai Jan st. | Dalovice | 12 | 129 | 129 | 10.75 | |
107 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 10 | 124 | 124 | 12.40 |
108 | Kudry Marek | Cerhenice | 10 | 123 | 123 | 12.30 | |
108 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 8 | 123 | 123 | 15.38 |
110 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 5 | 121 | 121 | 24.20 |
111 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 7 | 120 | 120 | 17.14 |
112 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 116 | 116 | 29.00 |
113 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 5 | 114 | 114 | 22.80 |
113 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 8 | 114 | 114 | 14.25 | |
115 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 5 | 111 | 111 | 22.20 |
116 | Burak Oleh | Praha | 7 | 109 | 109 | 15.57 | |
116 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 5 | 109 | 109 | 21.80 |
118 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 8 | 100 | 100 | 12.50 | |
119 | Bělovský Jan | Chotěboř | 8 | 99 | 99 | 12.38 | |
120 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
121 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 10 | 96 | 96 | 9.60 | |
122 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 4 | 92 | 92 | 23.00 |
123 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 5 | 89 | 89 | 17.80 |
124 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
125 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
126 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 6 | 77 | 77 | 12.83 | |
127 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 9 | 75 | 75 | 8.33 | |
128 | Volf Jakub | Žďár | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
129 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 4 | 71 | 71 | 17.75 |
130 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
131 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
132 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
133 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
134 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 5 | 60 | 60 | 12.00 |
135 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | Středočeši fishing team MAVER | 8 | 59 | 59 | 7.38 |
136 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
137 | Michálková Tereza | Otovice | 7 | 55 | 55 | 7.86 | |
138 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 5 | 50 | 50 | 10.00 | |
139 | Němcová Hana | Nasavrky | 8 | 43 | 43 | 5.38 | |
140 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
141 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
142 | Bureš Václav | Nová Ves | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
143 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
143 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
145 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
146 | Studený Vojtěch | Byšice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
147 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
148 | Ondrák František | Lhotice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
149 | Plimeke Tomáš | Karlovy Vary | 3 | 12 | 12 | 4.00 |