Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1320 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 21 | 296 | 578 | 27.52 |
2 | Machatý David | Jaroměř | 9 | 288 | 379 | 42.11 | |
3 | Tatíček Jiří | Lukavice | 11 | 284 | 391 | 35.55 | |
4 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 283 | 310 | 44.29 |
5 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 11 | 279 | 373 | 33.91 |
6 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 9 | 278 | 374 | 41.56 | |
7 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 25 | 269 | 684 | 27.36 |
8 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 16 | 264 | 433 | 27.06 |
9 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 14 | 259 | 446 | 31.86 |
10 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 20 | 255 | 514 | 25.70 | |
10 | Synek Martin | Choceň | 18 | 255 | 464 | 25.78 | |
12 | Trnka Aleš | Třesovice | 10 | 252 | 305 | 30.50 | |
13 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 12 | 246 | 326 | 27.17 | |
14 | Bareš Vladimír | Slepotice | 17 | 245 | 481 | 28.29 | |
15 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 14 | 244 | 379 | 27.07 | |
16 | Takács Pavel | Světnov | 6 | 242 | 242 | 40.33 | |
17 | Pryl Stanislav | Pardubice | 11 | 239 | 329 | 29.91 | |
18 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 12 | 237 | 355 | 29.58 |
19 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 6 | 232 | 232 | 38.67 | |
19 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 7 | 232 | 249 | 35.57 | |
21 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 19 | 230 | 441 | 23.21 | |
21 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 6 | 230 | 230 | 38.33 | |
23 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 22 | 227 | 474 | 21.55 |
24 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 220 | 294 | 26.73 |
25 | Taichner Radek | Mikulovice | 16 | 217 | 292 | 18.25 | |
26 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 17 | 211 | 343 | 20.18 |
27 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 26 | 210 | 542 | 20.85 |
28 | Pánek Vít | Sezemice | 8 | 207 | 228 | 28.50 | |
29 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 6 | 206 | 206 | 34.33 | |
30 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 9 | 205 | 253 | 28.11 |
31 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 7 | 204 | 207 | 29.57 | |
32 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 7 | 203 | 224 | 32.00 | |
33 | Černý Jan | Pardubice | 7 | 201 | 215 | 30.71 | |
34 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 7 | 197 | 218 | 31.14 | |
35 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 8 | 196 | 217 | 27.13 | |
36 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 12 | 194 | 246 | 20.50 | |
37 | Dostál Matouš | Králíky | 8 | 193 | 233 | 29.13 | |
38 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 6 | 192 | 192 | 32.00 | |
38 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 5 | 192 | 192 | 38.40 | |
40 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 8 | 187 | 201 | 25.13 | |
40 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 6 | 187 | 187 | 31.17 | |
42 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 9 | 186 | 207 | 23.00 | |
42 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 11 | 186 | 221 | 20.09 |
42 | Provazník Michal | Dřenice | 16 | 186 | 325 | 20.31 | |
45 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 10 | 185 | 241 | 24.10 |
46 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 5 | 184 | 184 | 36.80 |
47 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 6 | 183 | 183 | 30.50 | |
48 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 6 | 182 | 182 | 30.33 | |
49 | Hofman David | Hrochův Týnec | 9 | 178 | 211 | 23.44 | |
50 | Gančarčík Karel | Pardubice | 14 | 177 | 259 | 18.50 | |
51 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 6 | 176 | 176 | 29.33 | |
52 | Provazník Jiří | Dřenice | 13 | 172 | 254 | 19.54 | |
53 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 7 | 171 | 179 | 25.57 | |
54 | Pišl Jan | Třesovice | 7 | 167 | 178 | 25.43 | |
55 | Zahradník Roman | Pelechov | 5 | 165 | 165 | 33.00 | |
56 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 7 | 164 | 172 | 24.57 | |
56 | Novotný Milan | Mezihoří | 6 | 164 | 164 | 27.33 | |
58 | Vávra Luboš | Lanškroun | 6 | 161 | 161 | 26.83 | |
59 | Ficner Jiří | Lanškroun | 6 | 160 | 160 | 26.67 | |
60 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 158 | 158 | 31.60 |
61 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 6 | 156 | 156 | 26.00 | |
62 | Novák Petr | Čankovice | 8 | 155 | 159 | 19.88 | |
63 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 154 | 209 | 19.00 |
63 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 5 | 154 | 154 | 30.80 | |
65 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 14 | 147 | 206 | 14.71 |
65 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 6 | 147 | 147 | 24.50 |
67 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 5 | 146 | 146 | 29.20 | |
67 | Jožák Radek | Pardubice | 4 | 146 | 146 | 36.50 | |
67 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 10 | 146 | 164 | 16.40 | |
67 | Žemlička Radek | Slatiňany | 12 | 146 | 191 | 15.92 | |
71 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 5 | 143 | 143 | 28.60 | |
72 | Bína Libor | Dlouhý Most | 7 | 141 | 151 | 21.57 | |
73 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
74 | Balada Filip | Přelouč | 3 | 137 | 137 | 45.67 | |
74 | Růžička Josef | Čeperka | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
76 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 5 | 134 | 134 | 26.80 | |
77 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 4 | 133 | 133 | 33.25 | |
77 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 5 | 133 | 133 | 26.60 | |
79 | Růžička Pavel | Dašice | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
80 | Hubička Tomáš | Brloh | 3 | 130 | 130 | 43.33 | |
81 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | 5 | 129 | 129 | 25.80 | |
82 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 3 | 125 | 125 | 41.67 | |
83 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
84 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 4 | 123 | 123 | 30.75 |
85 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 4 | 122 | 122 | 30.50 | |
86 | Machač Václav | Drahov | 4 | 119 | 119 | 29.75 | |
87 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 4 | 118 | 118 | 29.50 | |
88 | Pešek Jan | Chrudim | 6 | 113 | 113 | 18.83 | |
88 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 7 | 113 | 122 | 17.43 | |
90 | Dang Tomáš | Řestoky | 6 | 112 | 112 | 18.67 | |
91 | Jansa Jan | Lanškroun | 4 | 111 | 111 | 27.75 | |
91 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 5 | 111 | 111 | 22.20 |
93 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 7 | 108 | 114 | 16.29 |
94 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
95 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 106 | 106 | 26.50 |
96 | Novák Jaroslav | Pardubice | 8 | 105 | 108 | 13.50 | |
96 | Nováková Renata | Hrobice | 9 | 105 | 108 | 12.00 | |
98 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 9 | 104 | 117 | 13.00 | |
99 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
99 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 5 | 103 | 103 | 20.60 | |
101 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
102 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
103 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
103 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 5 | 100 | 100 | 20.00 | |
103 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 7 | 100 | 103 | 14.71 |
106 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 6 | 96 | 96 | 16.00 |
107 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 95 | 95 | 47.50 | |
107 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
109 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
109 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 5 | 93 | 93 | 18.60 | |
111 | Boháček Lukáš | Pardubice | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
112 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
113 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 7 | 90 | 91 | 13.00 | |
113 | Novotný Lukáš | Pardubice | 6 | 90 | 90 | 15.00 | |
113 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
113 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 90 | 90 | 22.50 |
113 | Smítka Josef st. | Kaňk | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
118 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
118 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 89 | 89 | 22.25 |
118 | Kaniščev Roman | Loštice | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
118 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 6 | 89 | 89 | 14.83 | |
122 | Malý Stanislav | Pardubice | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
122 | Semonský Jaroslav | Nemošice | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
124 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
125 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
126 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
126 | Provazník Matěj | Stolany | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
126 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
129 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
129 | Pop Robin | Hradec Králové | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
131 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
131 | Kůrka Pavel | Pardubice | 9 | 83 | 86 | 9.56 | |
133 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
133 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
135 | Brádler Petr | Červená Voda | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
135 | Hrubeš František | Dřenice | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
135 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
135 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 8 | 80 | 83 | 10.38 |
135 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 80 | 80 | 20.00 |
140 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
141 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
141 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 78 | 78 | 13.00 | |
143 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
143 | Otradovský Josef | Lanškroun | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
143 | Růžičková Nela | Morašice | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
146 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
146 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
146 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
149 | Urban David | Opatovice nad Labem | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
150 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
150 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 74 | 74 | 18.50 |
152 | Doležalová Monika | Pardubice | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
152 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 6 | 73 | 73 | 12.17 | |
152 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
152 | Šupol Petr | Libišany | 5 | 73 | 73 | 14.60 | |
156 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
156 | Stojka Jiří | Klešice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
158 | Kukla Jiří | Pardubice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
158 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
158 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 71 | 71 | 35.50 |
161 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
161 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
163 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
164 | Hlotan Milan | Sezemice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
164 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 68 | 68 | 17.00 |
166 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
167 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 5 | 66 | 66 | 13.20 |
167 | Zeman David | Chrudim | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
169 | Havlíček Josef | Ostřešany | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
169 | Havlíček Roman | Ostřešany | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
169 | Jinoch Roman | Ostřešany | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
169 | Jukl Ivan | Nemošice | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
169 | Ledvinka Petr | Ostřešany | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
169 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
169 | Vondráček Jan | Litětice | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
176 | Jech Jiří | Lešany | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
176 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
178 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
178 | Rozkošný Jan | Přelouč | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
180 | Bertok Milan | Dublovice | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
180 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
182 | Hlaváček Karel | Humpolec | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
183 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
184 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
185 | Havel Jiří | Přestavlky | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
185 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
185 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
185 | Provazníková Jitka | Dřenice | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
189 | Ducháček Miloš | Trhová Kamenice | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
189 | Jílek Milan | Polička | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
189 | Smejkal Jakub | Pardubice | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
192 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
192 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
192 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
192 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
192 | Kočíř Matěj | Čankovice | 5 | 54 | 54 | 10.80 | |
192 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
192 | Zahradník Michal | Platenice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
192 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
200 | Neumann Martin | Nasavrky | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
200 | Ščepka František | Humpolec | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
202 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
202 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
202 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
202 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
206 | Dian Marian | Vysoké Mýto | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
206 | Koubek Lukáš | Vysoké Mýto | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
206 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
206 | Zavřel Tomáš | Holice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
210 | Bureš Matěj | Skuteč | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
210 | Holomek Dušan | Vysoké Mýto | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
210 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
210 | Machačová Apolena | Pardubice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
210 | Medek Pavel | Hradec Králové | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
210 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
210 | Motyčka Miroslav | Chrudim | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
210 | Netolický Michal | Skuteč | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
210 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
219 | Bednář Josef | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
219 | Dohnal David | Medlešice | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
219 | Dyntera Aleš | Medlešice | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
219 | Dyntera Jakub | Medlešice | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
219 | Hetych Libor | Řestoky | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
219 | Holub Matyáš | Počáply | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
219 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
219 | Javůrková Týna | Litomyšl | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
219 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
219 | Prchal Jan | Lučice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
219 | Škeřík Jiří | Vysoké Mýto | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
219 | Štěpánek Ladislav | Medlešice | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
231 | Bečka Jaroslav | Nerad | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
231 | Jarešová Štěpánka | Štěpánov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
231 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
231 | Staňková Natálie | Oldříš | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
231 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
236 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
236 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
236 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
236 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
236 | Vondra Josef | Trojovice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
236 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
242 | Březina Michal | Skuteč | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
242 | Hlad Jaroslav | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
242 | Janko Ondřej | Krouna | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
242 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
242 | Krajňák Ivan | Presy | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
242 | Malý Josef | Medlešice | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
242 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
242 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
250 | Bidmon Pavel | Korouhev | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
250 | Dohnal Jiří | Jindřichov | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
250 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
250 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
250 | Jelínek Marek | Žďárec | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
250 | Jílek Petr st. | Polička | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
250 | Kalousek Michal | Ostřešany | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
250 | Kučera Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
250 | Novotná Kateřina ml. | Mezihoří | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
250 | Poledník Petr | Staré Čívice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
250 | Pětík Marek | Libišany | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
250 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
250 | Vacek Josef | Kameničky | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
250 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
264 | Bláha Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
264 | Cepl Adam | Zbožnov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
264 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
264 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
264 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
264 | Nováková Eva | Police nad Metují | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
264 | Smola Jiří | Vysoké Mýto | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
264 | Zíma Bořivoj | Rohovládova Bělá | 5 | 44 | 44 | 8.80 | |
264 | Zímová Aneta | Rohovládová Bělá | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
264 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
264 | Žák František | Chrast | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
275 | Beran Radek | Srch | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
275 | Domanja Vojtěch | Roztoky | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
275 | Ducháčková Nela | Trhová Kamenice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
275 | Karliš Jaroslav | Jenišovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
275 | Karlík Ondřej | Podlíšťany | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
275 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
275 | Kyncl Tomáš | Svratouch | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
275 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
275 | Polívka Martin | Přibyslav | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
275 | Sikora Bogumil | Choceň | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
275 | Stančeková Aneta | Vamberk | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
275 | Stodola Martin | Dolní Roveň | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
287 | Glencner Marek | Sruby | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
287 | Jelínková Veronika | Žďárec | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
287 | Kolínko David | Svitavy | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
287 | Loubová Viktorie ml. | Zdechovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
287 | Pavlíček Jaroslav | Třebíč | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
287 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
287 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
287 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
287 | Švejkovský Pavel | Hradec Králové | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
296 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
296 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
296 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
296 | Mendl Radek | Telč | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
296 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
296 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
296 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
296 | Novák Petr | Pardubice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
296 | Pleskot Jan | Hrobice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
296 | Tesař Jan | Praha | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
296 | Zíma Jakub ml. | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
296 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
296 | Štěpánek Petr ml. | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
309 | Albrecht Jiří | Kutřín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
309 | Bartoněk Martin | Hradec Králové | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
309 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
309 | Mlynářová Kristýna | Tuněchody | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
309 | Pavlíček Petr | Hrochův Týnec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
309 | Pižl Marek | Přelouč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
309 | Vašátko Radek | Svitavy | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
309 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
317 | Bican Aleš | Holice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
317 | Bureš Tomáš | Skuteč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
317 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
317 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
317 | Erbenová Nikola | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
317 | Fišer Petr | Litomyšl | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
317 | Ján Richard | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
317 | Marschall František | Časy | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
317 | Novák Jan | Libišany | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
317 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
317 | Slíž Daniel | Běstvina | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
317 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 4 | 39 | 39 | 9.75 |
317 | Strnad Lukáš | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
317 | Vilímek Roman | Brno | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
317 | Wiechec Šimon | Slatiňany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
317 | Čapek Zbyněk | Přelouč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
317 | Černík Petr | Čeperka | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
334 | Boháček Antonín | Pardubice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
334 | Cejnar Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
334 | Cetkovský Karel | Česká Třebová | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
334 | Havrda Adam | Náchod | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
334 | Nezbeda Karel | Štrampouch | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
334 | Pešek Marek | Proseč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
334 | Rozkošný Stanislav | Přelouč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
334 | Verner Petr | Rabštejnská Lhota | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
334 | Zahradníková Zuzana | Platenice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
334 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
344 | Borovica Jan | Slavíkov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
344 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
344 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
344 | Kokeš Ladislav ml. | Rozhovice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
344 | Kokeš Ladislav st. | Mikulovice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
344 | Poslušná Gabriela | Lípa nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
344 | Přibyl Tadeáš | Jihlava | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
344 | Rejsa Martin | Skuteč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
344 | Rob Pavel | Přelouč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
344 | Roček Jakub | Rozhovice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
344 | Teplý Radek | Mikulovice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
344 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
356 | Brendl Bohumil | Libišany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
356 | Dorotčín Jaroslav | Dolná Breznica | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
356 | Erben Miroslav | Lohenice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
356 | Fiedler Jan | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
356 | Houška Petr | Kutná Hora | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
356 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 5 | 36 | 36 | 7.20 | |
356 | Mokrá Jana | Najdek | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
356 | Pelikánová Eliška | Slatiňany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
356 | Roh Lukáš | Králíky | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
356 | Sajfl Zdeněk | Hlinsko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
356 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
356 | Terlecki Marek | Klodzko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
356 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
356 | Vojtíšek Petr | Kněžice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
356 | Štrumfa Jiří | Perálec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
371 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
371 | Horák Tomáš ml. | Lázně Bohdaneč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
371 | Jaša Vlastimil | Velké Meziříčí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
371 | Levko Tomáš | Horenická Horka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
371 | Lysák Josef ml. | Králec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
371 | Macourek Luboš | Libina | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
371 | Makeš Lukáš | Lukavice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
371 | Němec Jan | Králíky | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
371 | Pokorný Marek | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
371 | Raisigl Lukáš | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
371 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
371 | Vondráčková Kateřina | Litětice | 5 | 35 | 35 | 7.00 | |
371 | Víšek Miroslav | Golčův Jeníkov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
384 | Burkoň Jiří | Svídnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
384 | Dostál Martin | Králíky | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
384 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
384 | Jager Milan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
384 | Krejčík David | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
384 | Macko Filip | Štěpánov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
384 | Rezek Oldřich | Mikulov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
384 | Ryšavý Pavel | Ústí nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
384 | Růžičková Lucie | Morašice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
384 | Sova Tobiáš | Bohumín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
384 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
395 | Duba Ladislav ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
395 | Fliger Michal | Holice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
395 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
395 | Havlík Jiří | Dalečín | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
395 | Jón Richard | Chlum | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
395 | Koutná Simona | Zaječice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
395 | Kučera Lukáš | Dašice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
395 | Lněnička Martin | Pomezí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
395 | Petrik Pavel | Chřibská | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
395 | Popílka Zdeněk | Rosice u Chrasti | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
395 | Příhoda Leoš | Nemošice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
395 | Sova Jakub | Bohumín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
395 | Vančura Michal | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
395 | Vítek Ondřej | Nemošice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
395 | Černohorský Jaroslav | Čeperka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
395 | Šimák Marek | Holice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
395 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
412 | Bartoloměj Daniel | Parduice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
412 | Crkalová Ladislava | Dobřenice | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
412 | Doubek Filip | Brno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
412 | Hromková Karolína | Medlešice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
412 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
412 | Kostlán Jakub | Litomyšl | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
412 | Kubásková Valentýna | Kameničky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
412 | Miszuk Roman | Bystrzyca Klodzka | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
412 | Nikodým Karel | Moravany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
412 | Pětík David | Libišany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
412 | Roušar Jiří | Korouhev | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
412 | Salač Bořivoj | Čáslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
412 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
412 | Sokolovič Pavel | Holice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
412 | Tesák Patrik | Přelouč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
412 | Čermák Tomáš | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
412 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
412 | Ďuráč Patrik | Brandýs nad Orlicí | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
412 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
431 | Buchar Jan | Uherské Hradiště | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
431 | Jašková Aneta | Černá Hora | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
431 | Kopecký Petr | Voleč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
431 | Kočíř Radek | Čankovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
431 | Paleček Jiří | Miřetice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
431 | Rys Tadeáš | Hlinsko | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
431 | Růžička Josef | Chrudim | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
431 | Toman Martin | Rozstání | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
431 | Uličný Jan | Proseč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
431 | Valenta David | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
431 | Vávra Dominik | Osík | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
431 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
443 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Bidlo Ondřej | Chvojenec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Blažek Patrik | Morašice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Brychta Michal | Litomyšl | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Horníček František | Červená Voda | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Klement Petr | Trusnov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Mokrý Jiří ml. | Hamry nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Netolický Ondřej | Hlinsko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Novák Martin | Králíky | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
443 | Pop Michal | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
443 | Prchalová Jitka | Lučice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Pösl Martin | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
443 | Shejbal Libor | Holice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
443 | Staněk Vojtěch | Tuněchody | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
443 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
443 | Teplý Jiří | Polička | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Tesař Tomáš ml. | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
443 | Uchytilová Veronika | Radčice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Vašata Matěj | Kvasiny | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Zukal Luděk | Moravská Třebová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Zíma Jakub | Rohovládová Bělá | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Čechal Jan | Slatiňany | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
443 | Červinka Ladislav | Dobřenice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
443 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
443 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
471 | Brudhanz Josef | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
471 | Daňsa Jiří | Litomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Dorušák Jaromír | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Erbenová Monika | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
471 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Gottwaldová Gábina | Stolany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Hanuš Marek | Přelouč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Izaiaszová Jana | Holice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Jackov Rostislav | Litomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Kalousek Matěj | Litomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Kovář Josef | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Lhoták Václav | Holice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Lidmila Matěj | Osík | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Molavec Lukáš | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Musil Petr | Herálec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Pohorský Matyáš | Litomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Pospíšil Tomáš | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
471 | Rezek Jan | Lanškroun | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
471 | Růžička David | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Sojka Michal | Dolní Roveň | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Urbánková Nela | Tuněchody | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Čapek Daniel | Přelouč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Černohubý Jiří | Hrobice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
471 | Řehák Martin | Choteč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
495 | Cejnar Václav | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
495 | Cepl Filip | Zbožnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
495 | Doležal Lukáš | Žďárec u Skutče | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
495 | Dubský Ladislav | Nasavrky | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
495 | Dášek Lukáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
495 | Fečková Kateřina | Stolany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
495 | Flieger Tomáš | Trutnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
495 | Fuchs Jan | Červená Voda | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
495 | Grus David | Jablonné nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
495 | Grünwald Petr | Brandýs nad Orlicí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
495 | Horák Martin | Doubravice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
495 | Hrdlička Martin | Živanice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
495 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
495 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
495 | Klenorová Veronika | Nasavrky | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
495 | Kubata David | Slatiňany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
495 | Kubín Zdeněk | Heřmanův Městec | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
495 | Prokop Patrik | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
495 | Růžička Pavel | Libina | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
495 | Suchánek Stanislav | Kladruby | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
495 | Vacek Petr | Kameničky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
495 | Wiechec Martin | Slatiňany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
517 | Bláha Michal | Chrast | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
517 | Bureš Matyáš | Herálec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
517 | Hlouš Jiří | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
517 | Hyksa Jakub | Medlešice | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
517 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
517 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
517 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
517 | Nadrchal Filip | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
517 | Najbrt Martin | Ostrov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
517 | Neumann Tomáš | Hrobice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
517 | Němeček Josef | Choceň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
517 | Podhradský Jan | Sulovice | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
517 | Růžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
517 | Smatana Pavel | Přelouč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
517 | Spíchal Jaroslav | Moravská Třebová | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
517 | Stašová Erika | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
517 | Tatíčková Dominika | Stolany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
517 | Tunka Jiří | Holetín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
517 | Válek Daniel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
517 | Zelený Miloslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
517 | Řeha Břetislav | Jeseník | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
538 | Bečka Jan | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Hanuška Filip | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
538 | Klement Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
538 | Krupička Tomáš | Kynice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Lysák Josef st. | Králec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Marcel Petr | Břehy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Navrátil Aleš | Chrudim | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Paďour Jiří | Klášterec nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Pospíchalová Iva | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Pěta Josef | Lazinov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Slabý Jiří | Praha | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Čatloš Lubomír | Olomouc | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Čížek Jaroslav | Choceň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Šimr Václav | Kostěnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Šisler Matěj | Dřenice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Šolc Štěpán | Vítanov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
538 | Švadlenková Anna | Stolany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
557 | Bortl Miloš | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Bouška Pavel | Skuteč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Brunclíková Adéla | Stolany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Cvercek Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
557 | Damš Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
557 | Forst Aleš ml. | Přelouč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Hanus Antonín | Osík | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Kašpar Martin | Holice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
557 | Kmošek Nikodém | Osík | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Makešová Veronika | Lukavice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Netek Lukáš | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Pinkas Josef | Čeperka | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
557 | Rohlík Miloš | Hrobice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Skalický David | Licomělice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Skopal Přemysl | Holice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Sodomka David | Proseč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Výborný Jaroslav | Opočno | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
557 | Zapletal Josef | Litomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Šretr Václav | Horní Roveň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
557 | Žampach Jan | Jeníkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
580 | Brebera Pavel | Hlinsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
580 | Brádler Pavel | Červená Voda | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Danyš Miroslav | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Dušek Daniel | Kutná Hora | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Dvořáková Sára | Hlinsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Dvořáček František | Stolany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Holeček Matyáš | Mnětice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Horyna Josef | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
580 | Hottmar Jiří | Brandýs nad Orlicí | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
580 | Kalus Petr | Litomyšl | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Kutník Martin | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
580 | Moravec Miroslav | Prostřední Lipka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Musil Jiří | Černá za Bory | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Novák Luboš | Příbram | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Olšán Miroslav | Smečno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Pišl David | Holice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Staněk Josef | Tuněchody | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
580 | Vařeka Antonín | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
580 | Štolhof Štěpán | Skuteč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
603 | Březina Jaroslav | Dobříkov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
603 | Chlád Josef | Kosičky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
603 | Dejdar Ondřej | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
603 | Drábek Vojtěch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
603 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
603 | Jakl Ivan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
603 | Jelínková Aneta | Nasavrky | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
603 | Jeřábek Josef | Nasavrky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
603 | Kadlec Vítězslav | Brandýs nad Orlicí | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
603 | Kmoch Daniel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
603 | Koláčný Josef | Chrtníky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
603 | Kujelý Jakub | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
603 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
603 | Pochobradský Jan | Třibřichy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
603 | Samek Rudolf | Stolany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
603 | Semínko Marek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
603 | Stančeková Irena | Týniště nad Orlicí | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
603 | Stašo Miroslav | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
603 | Stojka Jan | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
603 | Straka Zdeněk | Smrček | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
603 | Zavoral Dominik | Loučky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
603 | Šmahelová Aneta | Vojtěchov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
625 | Chocholouš M. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
625 | Darebný Jiří | Králíky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
625 | Dvořáčková Tereza | Stolany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
625 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
625 | Kubík Zdeněk | Choceň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
625 | Kusý Luboš | Skuteč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
625 | Lhotský Patrik | Časy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
625 | Matějka Jan | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
625 | Raul Václav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
625 | Romportl Filip | Proseč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
625 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
625 | Zavoral Josef | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
625 | Čížek Petr | Horní Raškovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
625 | Šimon Maxim | Synčany | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
625 | Šír František | Křížánky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
625 | Šťastný Ondřej | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
641 | Cimburek Tomáš | Uhersko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
641 | Holeček Tomáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
641 | Hrudička Tomáš | Brno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
641 | Johanides Miroslav | Čermná nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
641 | Kubelka Michal | Stolany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
641 | Kubálík Josef | Hrochův Týnec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
641 | Kulhánek Adam | Jablonné nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
641 | Kříž Leoš | Dašice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
641 | Mahmood Waleed | Hlinsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
641 | Matoulek Martin | Králíky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
641 | Myslivec Marek | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
641 | Ondráček Martin | Vysoké Mýto | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
641 | Přiklopil Aleš | Dřenice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
641 | Půlpán Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
641 | Růžička Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
641 | Semínko Sebastian | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
641 | Severín Zdeněk | Choceň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
641 | Tůma Jaroslav | Kynice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
641 | Voženílek Stanislav | Vysoké Mýto | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
641 | Vágner Kristián | Osík | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
641 | Záruba Miroslav | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
641 | Šmajzr Tomáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
663 | Bareš Jaromír | Lázně Bělohrad | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Bartoš Ondřej | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Bureš Libor | Skuteč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Doležalová Lída | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Fencl Petr st. | Kolín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Gottwald Filip | Stolany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Jiskra František | Litomyšl | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Kašpar Petr | Vysoké Mýto | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Keyzer Yuriy | Jablonné nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
663 | Kubátová Jana | Nový Bydžov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Málek Radek | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Pilný Roman | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Polák Petr | Vysoké Mýto | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
663 | Sejkora Tomáš | Osík | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Urbánek Štěpán | Tuněchody | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Češík Vít | Mokrýšov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
682 | Benda Roman | Řečany nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
682 | Henešová Veronika | Holice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
682 | Hložek František | Bílina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
682 | Hyxa Jakub | Medlešice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
682 | Kubelková Elizabeta | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
682 | Kylar Ivo | Králíky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
682 | Lovko Štěpán | Chrast | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
682 | Rajsigl Daniel | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
682 | Sejkora Ladislav | Vysoké Mýto | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
682 | Trojan Matěj | Zastava | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
682 | Valenta Pavel | Přelouč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
682 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
682 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
682 | Škurek David | Šumperk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
682 | Šmíd Rudolf | Polička | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
697 | Bělsot Adam | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
697 | Gottwald Miroslav | Stolany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Hetych Karel | Choceň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Hnízdilová Eva | Třebechovice pod Orebem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Hrubý Matěj | Čestice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
697 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Jurica Alan | Slatiňany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Klapal Matěj | Skuteč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Kuchař Jiří | Lipová-lázně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Kusý Karel | Choceň | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
697 | Levko Luboš | Horenická Horka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Masák Marek | Borohrádek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Novák Miroslav | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Pešková Anežka | Dřenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Pouk Jan | Bystřec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Pouk Josef | Bystřec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Pulkrábek Martin | Hrochův Týnec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Příhoda Dalibor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
697 | Rind Martin | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Urban Jan st. | Bumbálka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Čížek Bohumil | Chrast | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Řeha Břetislav | Lipová-lázně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
697 | Šaroun Ondřej | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
720 | Bajer Jakub | Dašice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Beneš Vladimír | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Bogapov Petr | Chvojenec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Brůnová Michaela | Králíky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Bureš Štěpán | Podůlšany | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
720 | Chvojka Josef | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Daňhelová Lucie | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
720 | Fibikár Petr | Koldín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Freyvald Pavel | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Gregor Karel | Hlinsko | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Heger Daniel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
720 | Hladík Jiří | Častolovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Hudák Petr | Vamberk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Jarušinský Michal | Korouhev | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
720 | Kopecký Karel | Polička | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Koptík Jonáš | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Kučera Vladimír | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Kříž Roman | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Lochman Pavel | Zdelov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
720 | Novotný Václav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Němec Petr | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Pavlus Miroslav | Miřetice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Petr Vítězslav | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Provazník Milan | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Sedlák Jan | Borohrádek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Tichý Lukáš | Trpišov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Tříska Michal | Pokřikov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Vychytil Lubomír | Brandýs nad Orlicí | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
720 | Wolf Aleš | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Záleský Jakub | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Černý Petr | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Červ Filip | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Češík Šimon | Mokrýšov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Ďurač Aleš | Brandýs nad Orlicí | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
720 | Šaroun Michal | Litomyšl | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
720 | Štěpán Ondřej | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
762 | Borovička Martin | Králíky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Brzobohatý Karel | Platěnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Burkoň Jiří | Horka | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
762 | Fabián Jiří | Česká Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Haran Jaromír | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Jireš Otakar ml. | Červený Potok | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Jireš Otakar st. | Červený Potok | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Kaňka Václav | Slatiňany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Král Jan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
762 | Lagutin Max | Oucmanice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Míka Jan | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Pohorský Ondřej | Litomyšl | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Prokůpek Michal | Rozhovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Schejbal Milan | Dolní Roveň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Teplá Jaroslava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
762 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Červínek Lukáš | Litomyšl | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Štelbaský Filip | Červený Potok | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
762 | Švadlenková Ema | Stolany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
782 | Břeň Jaroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
782 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
782 | Flídr Tomáš | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
782 | Horníková Maruška | Stolany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
782 | Hošek Martin | Rybitví | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
782 | Kortyš Michal | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
782 | Novák Filip | Králíky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
782 | Pochobradský Adam | Třibřichy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
782 | Studnička Ondřej | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
782 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
782 | Vodvárka Jakub | Choceň | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
782 | Řeháček Karel | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
782 | Šafařík František | Pohřebačka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
795 | Baloun Kamil | Kolín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
795 | Bradáč Josef | Velké Meziříčí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
795 | Dlask Dan | Stolany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
795 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
795 | Hladík Vlastimil | Horní Újezd | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
795 | Hřebec Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
795 | Janoušek Tomáš | Hlinsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
795 | Jeník David | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
795 | Kraus Martin | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
795 | Kuchta Marian | Litomyšl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
795 | Mišák Josef | Králíky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
795 | Mišák Petr | Králíky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
795 | Mádlo Ondřej | Orel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
795 | Müller Tomáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
795 | Novák Jiří | Hrochův Týnec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
795 | Papež Radek | Tuněchody | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
795 | Prokšenková Dorota | Jeseník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
795 | Vokoun Tomáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
795 | Wetterová Denisa | Králíky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
795 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
815 | Bártová Nikola | Žďárec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Dušek Jiří | Heřmanův Městec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Fikarová Natálie | Havlíčkův Brod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Hruška Adam | Cerekvice nad Loučnou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Jandík Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
815 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
815 | Konečný Lubomír | Olomouc | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Končíř Radek | Čankovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Kovář Jakub | Litomyšl | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Kubelková Sabina | Stolany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Lochmanová Hana | Zdelov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Moravec Lukáš | Dolní Lukavice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Pavlovič Pavel ml. | Přestavlky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Prodrázka Antonín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
815 | Sedlák Jakub | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
815 | Svoboda Michal | Rosice u Chrasti | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Talácko Richard | Krouna | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Vavřínová Aneta | Osík | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Vašák Ondřej | Tuněchody | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Černohorský Jindřich | Čeperka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
815 | Šmíd Štěpán | Osík | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
838 | Beránek František | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
838 | Blažek Josef | Svitavy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Brichta Tomáš | Licomělice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Daniš Markus | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
838 | Doležal David | Lohenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Dvořák Radek | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Emmins Jarmila | Horní Lipka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Kadaník Martin | Chrudim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Kazda Václav | Chrudim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Klement Petr | Dašice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Lustyk Ladislav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Mareš Lukáš | Lukavice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Medunová Amanda | Rosice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Novák Zdeněk ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
838 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
838 | Poluda Štěpán | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
838 | Pösl Milan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
838 | Rybka Karel | Litomyšl | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Staněk Jan | Čankovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Starý Roman | Červená Voda | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Tesař Marek | Stolany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Vafek Libor | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Vrba Pavel | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Váček Kamil | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Zelený Zdeněk | Choltice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Šlajs Adam | Červená Voda | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
838 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
869 | Appl Štěpán | Jablonné nad Orlicí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
869 | Blažek Matěj | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Bleha Marek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
869 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
869 | Bubník Josef | Brno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Daniš Miroslav | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Funěk Lukáš | Loštice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Jirout Rostislav | Stíčany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Jíra Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
869 | Karliš Zdeněk | Jenišovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Kašpar Jan | Choceň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Konárková Veronika | Borohrádek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Kubíček Radek | Vraclav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Marešová Veronika | Lukavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Minářová Kristýna | Chrudim | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Novák Jan | Litomyšl | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Pekařová Jana | Svídnice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Pravec Aleš | Králíky | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
869 | Rada Josef | Hradec Králové | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
869 | Slavíková Barbora | Tisovec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Stašo Miroslav ml. | Bratislava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Urban Jan ml. | Bumbálka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Vašák Jan | Tuněchody | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Vilímec Radovan | Jezernice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Vrba Petr | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Víšek Daniel | Slatiňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Záleský Radomil | Podlesí Němčí-Turov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Čípa Petr | Polička | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Šotkovský David | Borovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
869 | Šťastný Michal | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
902 | Drobný Libor ml. | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Drobný Libor st. | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Gottwaldová Bara | Stolany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Gubancová Leontýna | Podůlšany | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
902 | Hubálek Milan | Jablonné nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Klejch Jaroslav | Choceň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Klement Martin | Trusnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Kořínek Vojtěch | Tuněchody | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Pospíšil Vojtěch | Libišany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Spichal Jaroslav | Moravská Třebová | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
902 | Toman Jan | Písařov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Vencová Blanka | Horní Lipka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Černý Martin | Holice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Ďoubal Miroslav | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Ťopek Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
920 | Blaník Tomáš | Jeseník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Dostál Jiří | Chvaletice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
920 | Dostálová Kateřina | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
920 | Hudec Jiří | Džbánov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Janda Lukáš | Turnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Janda Martin | Staré Jesenčany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
920 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
920 | Kadaník Ondřej | Chrudim | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
920 | Kašpar Přemysl | Luže | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Kindl Jaroslav ml. | Ústí nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Klenor Ondřej | Nasavrky | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
920 | Kratochvílová Pavlína | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 9 | 9 | 4.50 |
920 | Kuchařová Nikol | Jeseník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Madák Radek | Komárov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Madáková Martina | Komárov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Myška Lukáš | Zaječice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
920 | Novotný Jaroslav | Hlinsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Novák Daniel | Králíky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Paulus Michal | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
920 | Pešata Michal | Slatiňany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Pipek Martin | Chrudim | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Pitřík Jan | Přelouč | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
920 | Polák Jakub | Podůlšany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Staňková Petra | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Stárková Pavla | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
920 | Urbánek Šimon | Tuněchody | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Vajrauch Adam | Osík | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Černý Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
920 | Řehounek Jan | Uhersko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
920 | Šulaj Michal | Svídnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
953 | Benešová Nela | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Bleha Daniel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
953 | Bořilová Pavla | Počátky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Budina Aleš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
953 | Bureš Michal | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Drápal Michal st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
953 | Fryč Radek | Tetov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Funěk Tomáš | Loštice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Gottwald Jakub | Stolany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Hojný Miroslav st. | Vysoké Mýto | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Jasanský Martin | Litomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Jeřábek Radim | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Jůza Pavel | Osík | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Kalousek LukáK | Litomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Kamenický Josef | Choteč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Kaňka Matěj | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Markl František | Ostřetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Mitas Luděk | Jindřichův Hradec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Moc Jan | Mimoň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Myšák Lubomír | Choceň | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
953 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Přiklopil Marek | Luže | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Přiklopil Patrik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
953 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Ráliš David | Hrochův Týnec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Sedlák Lukáš | Svídnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Skalický Pavel | Horní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Stodola František | Dolní Roveň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Tůma Václav | Jindřichov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Uhlířová Tereza | Dolní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Vaňátková Adéla | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Vosáhlo Vilém | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Výborný Antonín | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Čapenec Jakub | Rohovládova Bělá | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
953 | Řemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
953 | Špačková Veronika | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1002 | Bradáč Michal | Velké Meziříčí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1002 | Brůnová Karolína | Svítkov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1002 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1002 | Kruliš Karel | Pardubice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1002 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1002 | Neumann Petr | Nasavrky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1002 | Novák Filip ml. | Bošov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1002 | Pospíšil Josef | Libišany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1002 | Voženílek Jaromír | Brandýs nad Orlicí | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1002 | Čičmanec Michael | Orel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1012 | Bohár Jiří | Lipová-lázně | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1012 | Císař Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1012 | Dvorský Ladislav | Nasavrky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1012 | Holeček Petr | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1012 | Kopecký Jaroslav | Svídnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1012 | Mašata Antonín | Tuněchody | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1012 | Oszvald Jan | Lipová-lázně | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1012 | Paulus Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1012 | Rosypal Jan | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1012 | Toběrný David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1012 | Trsek Adam | Rabštejnská Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1012 | Vaňátko Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1012 | Vysocký Petr | Choltice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1012 | Zamastil Michal | Pardubice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1012 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1012 | Šebetka Michal | Brandýs nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1028 | Kavalír Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1028 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1028 | Navrátil Lumír | Vysoké Mýto | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1028 | Petrik Václav | Chřibská | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1028 | Pešek Jan | Dřenice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1028 | Pleskot Tomáš ml. | Česká Třebová | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1028 | Pravcová Vanesa | Králíky | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1028 | Rozsévač Matěj | Chýšť | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1028 | Rákosník Tomáš | Česká Třebová | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1028 | Slavíková Veronika | Tisovec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1028 | Sodomka Petr | Radčice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1028 | Stašová Miroslava | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1028 | Tamchinová Nela | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1028 | Ďuráč Aleš | Brandýs nad Orlicí | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1028 | Šír Jaroslav | Křižánky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1043 | Durnová Miroslava | Luže | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1043 | Hetflajš Stanislav | Králíky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1043 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1043 | Husák Antonín | Uhersko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1043 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1043 | Kopič Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1043 | Kučera Zdeněk | Tuněchody | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1043 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1043 | Rybenský Martin | Hlinsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1043 | Tlustý Luboš | Svratouch | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1043 | Zlatník Daniel | Jablonec nad Nisou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1054 | Jambora Jiří | Černá za Bory | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1054 | Juhoš Maxmilián Jan | Rybitví | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1054 | Mašáková Silva | Tuněchody | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1054 | Pišl Zdeněk | Červená Voda | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1054 | Čechalová Kateřina | Slatiňany | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1054 | Šmíd Miroslav | Polička | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1060 | Dono Josef | Králíky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1060 | Dono Patrik | Králíky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1060 | Hauser Jan | Libišany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1060 | Kopecky Mikuláš | Slatiňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1060 | Kučera Karel | Slepotice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1060 | Lehozsiková Terezie | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1060 | Vidrma Jiří | Štíty | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1060 | Červená Pavlína | Podůlšany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1068 | Alexa Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Andrašovský Petr | Urbanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Bachura Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Bartoš Pavel | Stan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Benda Marek | Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
1068 | Beran Mikuláš | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Bervid Jiří | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Boháč Matěj | Časy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Boháček Jakub | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Branyeak Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Braun Vlastimil | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Brudhanz Josef st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Brudhanzová Barbora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Bárta Michal | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Bárta Zdeněk | Sulkovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Cajthaml Petr | Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Choceňský Jiří | Semanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Chochla Jan | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Datinský Ondřej | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Datinský Tomáš | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Deml Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Dlouhý Lukáš | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Doležal Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Dostál Josef | Rabštejnská Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Drtina Lukáš | Hošťalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Dušek Luboš | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Dvořák Tomáš | Žandov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Dvořák Vojtěch | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Faustka David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Fiedlerová Lucie | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Filipi Marek | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Flanier Augustín | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Flieger Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Fliger Tomáš ml. | Trusnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Fydra Roman | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Gabriel Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Gamper Petr | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Grof Tomáš | Dobřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Halva Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Hanyk Milan | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Hanzlík Jan | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Havelka Petr | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Hašek Jaroslav | Podlesí Němčí-Turov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Hejtmánek Vít | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Helekalová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Hercík Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Hladík Jindřich | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Holec Eliáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Holubec Petr | Výprachtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Horáček Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Hurt Martin | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Husár Martin | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Hynek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Hynek Radomír | Telecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Hypšman Pavel | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Hájek Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Hálová Michaela | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Hárych Vendelín | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Jedlička Petr ml. | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Jelínek Jan | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Jelínek Libor | Třibřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Jež Antonín | Březí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Jirava Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Jirásko Michal | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Jílek Antonín | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Jůva Jan | Stébová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kadlec Denis | Předhradí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kadlec Jaroslav | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kadlec Martin | Dětenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kajzr Richard | Černá za Bory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Karliš Jindřich | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Karlík Jiří | Podlíšťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Karvánková Lenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Kavenský David | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kašpar Miroslav | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kejda Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Klacek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Klofanda David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Klofáč Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Kohout Petr | Rosice u Chrasti | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kolář Martin | Černá za Bory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kolář Michal | Černá za Bory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Komárek Martin ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kopecky Sam | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kopecký Jan | Lukavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Koptíková Valerie | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kotek Radek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Koubek Martin | Sezemice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kozáková Věra | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kořének Jan | Bukovina nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Krása Marek | Staré Čívice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kubásková Klaudie | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kubík Jindřich | Rybitví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kubík Lukáš | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kuchařová Kateřina | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kunart Aleš | Rokytno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kunhartová Nela | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kurdziel Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Kurdziel Radek | Chuchel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kučera Ladislav | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kymlička Dušan | Vížky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kyncl Lukáš | Černá za Bory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kynclová Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Kynel Alois | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Křepelová Karolína | Kvasiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Křivka Vladimír | Dolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Křičenský Miroslav | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Kůrek Lukáš | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Ledr Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Leier Otto | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Levinský Josef | Řečany nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Levinský Libor | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Levinský Radek | Semín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Lešková Jitka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Lipka Artur | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Loskot Josef | Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Ludvík Vojtěch | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Mahmudová Innas | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Mahmudová Sára | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Malý Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Marek Milan | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Martykánová Pavlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Meduna Denny | Rosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Meduna Josef | Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Merkuda Jan | Opatov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Merkuda Štěpán | Opatov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Michálek Vladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Musil Jiří | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Musílek David | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Myška Václav | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Müller Jan | Loukov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Müller Jaroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Nekvapil Václav | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Netolický Lukáš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Netolický Milan | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Netopil Zdeněk | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Neuman Štěpán | Osík | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Nevečeřal Dominik | Srní | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Nešetřil Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Novotný Zdeněk | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Novák Jan | Presy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Němcová Hana | Nasavrky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Němec Miroslav | Nasavrky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Ondráček Petr | Břehy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Papež Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Partl Roman | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Paták Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Patřičný Jiří | Brozany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Pecháček Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Pelinka Luboš | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Petras Tomáš | Oldřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Petříček Jan | Poběžovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Pešava Jan | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Pešavová Marie | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Pešek Zdeněk ml. | Proseč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Pešout Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Pitthart Norbert | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Pištora Radek | Litětiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Pokorný Luboš | Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Pokštefl Kamil | Kraskov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Pomikálek Samuel | Letohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Pospíšil Jaroslav | Srní | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Potůček Josef | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Pražan Jan | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Procházka Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Putira Jan | Olomouc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Richter Robin | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Rosypal Petr | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Rychecký Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Růžičková Halina | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Samek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Sazima Tomáš | Dolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Schwab František | Srch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Severýn Karel | Hlinsko v Čechách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Slanař Tomáš | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Slavík Luboš | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Solil Dominik | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Starý Jaroslav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Svoboda Vlastimil | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Svítek Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Sychra Filip | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Synek Luboš | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Sádovský Jindřich | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Sádovský Marek | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Teichman Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Tejnecký Martin | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Tejnecký Matěj | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Teplý Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Teska Zdeněk | Vojtěchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Tiasko Vasil | Rosice u Chrasti | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Uhlíř Marek | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Ulrich Aleš | Dražkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Urban Petr | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Vaněk Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Vašata Pavel | Pohřebačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Vašek Šimon | Studnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Vašinová Karin | Němčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Veselý Karel | Němčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Vlk Jiří | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Vogelová Soňa | Doubravice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Vyskočil Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Vágner Václav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Vániš Jiří | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Zahradník Roman | Platenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Zdražilová Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Zelinger Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Zeman Petr | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Záruba Václav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Čapenec Jakub | Rohovládová Bělá | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
1068 | Čechalová Barbora | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Černík Tomáš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Černý Milan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Češík Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Čupaj Jan | Staré Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Řihák Miroslav ml. | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Říhová Iva | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Šikl Jakub | Lažany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Šimek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Šimek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Šimková Marie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Šnajdrová Alex | Stolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Šnopl Jan | Žďárec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Špidlen Theodor | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Špičák Pavel | Dříteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Šretr Ondřej | Horní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Štegner Milan | Vítanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Šturma Miroslav | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Štveráková Tereza | Dolní Orlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Štěpánek Roman | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Šulaj Antonín | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Švarc Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1068 | Ťopková Eva | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Žampach Radek | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Žukovský Rudolf | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1068 | Žák Josef | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 |