Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Ženy
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 26 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haincová Jana | Staré Ouholice | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
2 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
3 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
4 | Michálková Tereza | Otovice | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
5 | Plejerová Martina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
6 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
6 | Zrnová Jitka | Benešov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
8 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
9 | Stýblová Iveta | Týnec nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
10 | Zelenková Miluše | Hořesedly | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
11 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
12 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
13 | Pleskotová Kristýna | Hrobice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
14 | Pleskotová Anna | Hrobice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
15 | Pechová Veronika | Púchov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
16 | Brendlová Petra | Lanškroun | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
17 | Brendlová Klára | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
17 | Brožková Michaela | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
17 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
17 | Stýblová Adéla | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
17 | Tománková Petra | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
17 | Tůmová Kateřina | Křečhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
17 | Vošická Ema | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
17 | Zemčíková Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
17 | Čapková Johana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
17 | Špringlová Tereza | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |