Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Pohlaví: Ženy
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 123 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 17 | 207 | 339 | 19.94 |
2 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 18 | 192 | 335 | 18.61 |
3 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 16 | 191 | 339 | 21.19 |
4 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 10 | 124 | 167 | 16.70 |
5 | Štěchová Izabela | Stolany | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
6 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 5 | 87 | 87 | 17.40 | |
7 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 80 | 80 | 13.33 |
8 | Mokrá Jana | Najdek | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
9 | Doležalová Lída | Pardubice | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
10 | Fröhlichová Diana | Bedworth | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
11 | Pelikánová Eliška | Slatiňany | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
12 | Kárníková Patricie | Zdechovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
12 | Tichá Eliška ml. | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
14 | Dubská Michaela | Vrbatův Kostelec | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
15 | Provazníková Jitka | Dřenice | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
16 | Černá Barbora | Orel | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
17 | Jungmanová Pavlína | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
18 | Klenorová Veronika | Nasavrky | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
18 | Makešová Veronika | Lukavice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
20 | Bezdíčková Natálie | Poběžovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
20 | Bártová Nikola | Žďárec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
20 | Dorazilová Anna | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
20 | Navrátilová Markéta | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
20 | Růžičková Nela | Morašice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
25 | Doležalová Vendula | Lány | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
25 | Komínová Martina | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
27 | Růžičková Lucie | Morašice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
27 | Šudomová Alena | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
29 | Hofmanová Sabina | Hrochův Týnec | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
29 | Lochmanová Iva | Zdelov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
29 | Štefanská Věra | Chrudim | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
32 | Grežová Natálie | Dolní Morava | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
32 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
34 | Durnová Miroslava | Luže | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
35 | Javůrková Týna | Litomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
35 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
35 | Růžičková Petra | Čeperka | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
35 | Staňková Natálie | Oldříš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
39 | Petružálková Nikol | Plotiště nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
40 | Cetkovská Anna | Česká Třebová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
40 | Holubová Aneta | Chrast | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
40 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
43 | Jelínková Veronika | Žďárec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
43 | Strejčková Miroslava | 3 | 21 | 21 | 7.00 | ||
43 | Vencová Natálie | Horní Lipka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
43 | Štěpánková Jana | Ronov nad Doubravou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
43 | Šťastná Světlana | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
48 | Gančarčíková Olga | Pardubice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
48 | Grádová Denisa | Žleby | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
48 | Jílková Lucie | Blansko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
48 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
52 | Hochmanová Tereza | Sendražice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
52 | Nosková Klára | Vrbatův Kostelec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
54 | Kárníková Monika | Zdechovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
55 | Brandýská Valerie | Jablonné nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
55 | Málková Monika | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
57 | Hladíková Markéta | Dobruška | Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
57 | Uchytilová Veronika | Radčice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
59 | Bryšková Pavlína | Svitavy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
59 | Kinická Jiřina | Stolany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
59 | Malátová Lucie | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
59 | Voňková Lucie | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
63 | Bryšková Věra | Svitavy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
63 | Filipiová Regina | Skuteč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
63 | Malovcová Eliška | Staré Jesenčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
63 | Pinkasová Kristýna | Červená Voda | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
63 | Vodičková Markéta | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
63 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 2 | 13 | 13 | 6.50 |
69 | Bryšková Soňa | Svitavy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
69 | Habartová Miluna | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
69 | Novotná Dominika | Kosičky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
69 | Petrásková Michaela | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
73 | Češková Jana | Křenov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
74 | Velflová Marie | Svitavy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
75 | Rousová Liliana | Letohrad | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
75 | Tichá Markéta | Slatiňany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
75 | Vrtečková Danuše | Česká Třebová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
78 | Helekalová Lucie | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
78 | Hilská Viktorka | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
78 | Homolková Andrea | Horní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
78 | Hrušková Sarah | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
78 | Jiránková Simona | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
78 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
78 | Kašparová Zuzana | Komárov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
78 | Zadražilová Jana | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
78 | Šislerová Iveta | Svitavy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Chmelařová Zdeňka | Svitavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
87 | Pišlová Dana | Třesovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
87 | Vymazalová Libuše | Kamenná Horka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
90 | Kinclová Petra | Javorník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
90 | Kinclová Žaneta | Javorník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
92 | Dudková Lenka | Svitavy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
92 | Hozová Kateřina | Choceň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
92 | Paldrmanová Kristýna | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
92 | Urbánková Nela | Tuněchody | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
92 | Švanbergová Vlasta | Svitavy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
97 | Burešová Vlasta | Svitavy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
97 | Gregorová Hana | Svitavy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
99 | Lehosziková Tereza | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
99 | Pospíšilová Štěpánka | Česká Třebová | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
99 | Varmužková Barbora | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
102 | Bakytová Magdalena | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
102 | Hýblová Dagmar | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
102 | Michnicová Martina | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
102 | Nová Daniela | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
102 | Šajnarová Marie | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
107 | Dudková Dana | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
107 | Jančíková Alena | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
107 | Kinclová Tereza | Javorník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
107 | Kozáková Věra | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
107 | Křivohlávková Lída | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
107 | Matúšová Lenka | Albrechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
107 | Mertelíková Ilona | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
107 | Rosenbergerová Denisa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
107 | Svobodová Jana | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
107 | Tmějová Miroslava | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
107 | Tyllichová Věra | Bruč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
107 | Vafuková Darina | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
107 | Vencová Blanka | Horní Lipka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
107 | Vášová Nikola | Turkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
107 | Čechalová Kateřina | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
107 | Čáslavská Adéla | Markovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
107 | Štaudová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 |