Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2014 - 31.12.2014 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 142 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
2 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 3 | 119 | 119 | 39.67 | |
3 | Šrámek Petr | Opočínek | 3 | 118 | 118 | 39.33 | |
4 | Novotný Jiří | Zámrsk | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
4 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
6 | Appl Jaroslav | Žamberk | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
7 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
7 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
9 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
10 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
11 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
12 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
13 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
14 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
15 | Málek Radek | Pardubice | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
16 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
17 | Gančarčík Karel | Pardubice | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
18 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
19 | Provazník Michal | Dřenice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
20 | Doležal Miroslav | Pardubice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
21 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
22 | Doležalová Monika | Pardubice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
23 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 2 | 65 | 65 | 32.50 |
24 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 1 | 63 | 63 | 63.00 | |
25 | Kopeček Martin | Hradec Králové | 1 | 60 | 60 | 60.00 | |
25 | Slezák Luboš | Jílovice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
27 | Horáček Jan | Rosice u Chrasti | 1 | 58 | 58 | 58.00 | |
27 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
29 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
30 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
31 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
32 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
33 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
34 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
35 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
36 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
37 | Klabeneš Jiří | Sezemice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
38 | Hull Richie | Bedworth | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
39 | Niems Martin | Přelouč | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
39 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
39 | Pilný Filip | Mikulovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
39 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
43 | Doležal Áda | Pardubice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
43 | Netolický Karel | Litomyšl | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
43 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
46 | Novák Petr | Slatiňany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
46 | Pilný Miroslav | Mikulovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
46 | Pirkl Martin | Stárkov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
49 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
50 | Horváth Milan | Sezemice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
50 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
52 | Melezínek Vlastimil | Polička | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
52 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
54 | Malý Stanislav | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
54 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
54 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
54 | Tatíček Jiří | Lukavice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
58 | Grešo Milan | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
58 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
58 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
58 | Šulc Miroslav | Opatovice nad Labem | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
62 | Bareš Vladimír | Slepotice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
63 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
63 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
63 | Vrba Tomáš | Svítkov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
66 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
66 | Krejsa Jan | Vysoké Mýto | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
68 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
68 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
70 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
70 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
70 | Myška Lukáš | Zaječice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
70 | Novotná Pavlína | Zámrsk | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
74 | Hrachovina Miloš | Mokré | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
74 | Pařízek Luboš | Uhlířské Janovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
74 | Pochobradský Jan | Třibřichy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
74 | Prokůpek Josef | Rozhovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
74 | Roman David | Chrudim | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
79 | Krejsa Jakub | Vysoké Mýto | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
80 | Jakubský Ladislav | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
80 | Moravec Miroslav | Polička | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
82 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
82 | Hamáček Vladimír | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
82 | Musil Vladimír | Chuchelna | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
82 | Svatoň František | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
82 | Zeman Martin | Semily | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
87 | Habal Jan | Slatiňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
87 | Makeš Libor | Slatiňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
87 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
87 | Novotný Lukáš | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
87 | Zounar David | Skuhrov nad Bělou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
92 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
92 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
92 | Šulcová Jitka | Opatovice nad Labem | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
92 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
96 | Fabiánek Pavel | Semily | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
96 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
96 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
96 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
96 | Veselý Josef | Lošany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
96 | Zeman Luboš | Semily | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
102 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
103 | Habal Vít | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
104 | Fejt Petr ml. | Polička | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
104 | Koreček Bohuslav | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
104 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
107 | Pekárek Miroslav | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
107 | Vaňka Dan | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
107 | Vrba Petr | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
107 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
107 | Štefanský Miloš | Chrudim | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
112 | Fabiánek Pavel | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
112 | Štefanská Věra | Chrudim | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
114 | Dalešický Pavel | Slatiňany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
114 | Němec Daniel | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
114 | Vondra Josef | Trojovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
114 | Zukal Luděk | Moravská Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
118 | Bílý Otakar | Opatovice nad Labem | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
119 | Levinský Josef | Řečany nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
119 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
119 | Novák Jiří | Hrochův Týnec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
119 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
123 | Semonský Jaroslav | Nemošice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
124 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
125 | Danihelka Miloš | Mikulovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Horák František | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Kříž Jiří | Brnná u Potštejna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Kříž Martin | Brnná u Potštejna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Kříž Radek | Brnná u Potštejna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Mikule Zdeněk | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Mrázek Josef | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Příhoda Milan | Škrovád | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Stránský Kamil | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Svoboda Michal | Zaječice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Vomočil Jaroslav | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Wiechec Martin | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 |