Žebříček členů klubu - Kraj Karlovarský - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 30 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 14 | 190 | 284 | 20.29 |
2 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 6 | 153 | 153 | 25.50 |
3 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 15 | 147 | 223 | 14.87 |
4 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 12 | 143 | 221 | 18.42 |
5 | Mach Václav | Pernink | 13 | 129 | 175 | 13.46 | |
6 | Michálek Jan | Otovice | 8 | 127 | 134 | 16.75 | |
7 | Čori Petr | Chodová Planá | 6 | 122 | 122 | 20.33 | |
8 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 12 | 121 | 149 | 12.42 |
9 | Sobotka Josef | Perštejn | 8 | 118 | 130 | 16.25 | |
10 | Lévai Josef | Jenišov | 11 | 116 | 132 | 12.00 | |
11 | Klement Antonín | Chranišov | 14 | 113 | 153 | 10.93 | |
12 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 11 | 112 | 135 | 12.27 |
13 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 11 | 111 | 133 | 12.09 |
14 | Lévai Jan st. | Dalovice | 12 | 105 | 129 | 10.75 | |
15 | Würz Dalibor | Hořesedly | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
16 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 88 | 88 | 29.33 |
17 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
18 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 5 | 71 | 71 | 14.20 | |
19 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 3 | 55 | 55 | 18.33 |
20 | Michálková Tereza | Otovice | 6 | 54 | 54 | 9.00 | |
21 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
22 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
23 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
24 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
25 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
26 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
27 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
28 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
29 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
30 | Plimeke Tomáš | Karlovy Vary | 3 | 12 | 12 | 4.00 |